Qualifier for the D.A. Points Junior Championship sponsored by Pekin Insurance and UnityPoint Health
Tournament Page Qualifier Qualifier Field Tee Times Leaderboard
Note: Tee Times will appear 24 hours prior to the start of the Qualifier. If Tee Times are not appearing below check back at a later date.
Sunday, July 7
Sunday, July 7
Time Hole Players Time Hole Players
08:00 AM 1A
Neil Zhu
80-80
Novi, Mich. (2022)
Jack Roemer
79-79
Bettendorf, Iowa (2021)
Clark Davis
83-83
Elmhurst, Ill. (2020)
Oakley Gee
75-75
Carmi, Ill. (2022)
08:00 AM 1B
Cole Davis
76-76
Marshalltown, Iowa (2020)
John Wild
76-76
Glen Ellyn, Ill. (2022)
Hunter Johnson
78-78
Ankeny, Iowa (2021)
Cooper Watt
79-79
Rockford, Ill. (2023)
08:00 AM 2
Brian Moran
78-78
Wheaton, Ill. (2020)
Luke Tedford
78-78
Lake Forest, Ill. (2021)
Weize Liu
82-82
Shenzhen, China (2024)
Eli Myers
75-75
Northbrook, Ill. (2023)
08:00 AM 3A
Danny Greenhill
92-92
Elmore, Ohio (2021)
Ryan Choe
84-84
Columbia, Mo. (2020)
Jared Franc
Fairview, Pa. (2020)
Charlie Creamean
75-75
Winnetka, Ill. (2021)
08:00 AM 3B
Tommy Staruck
80-80
Downers Grove, Ill. (2021)
Braden Hoisington
75-75
Dardenne Prairie, Mo. (2021)
Zachary Sutter
82-82
Elmhurst, Ill. (2021)
Alexander Creamean
81-81
Winnetka, Ill. (2023)
08:00 AM 4
Charlie Burke
89-89
Batavia, Ill. (2022)
Brennan Welsh
75-75
Olathe, Kan. (2021)
Jake Wiktor
75-75
River Forest, Ill. (2021)
Benjamin Vaassen
77-77
Dubuque, Iowa (2021)
08:00 AM 5
John Yavari
81-81
Wayne, Ill. (2021)
Bennett Baker
81-81
Belvidere, Ill. (2020)
Nathan Johnson
Little Rock, Ark. (2020)
Savyasaachi Kandula
85-85
Chesterfield, Mo. (2025)
08:00 AM 6
Drew McMillin
80-80
Clarendon Hills, Ill. (2021)
Te-Lun Hsu
80-80
New Taipei City, Taiwan (2021)
Vince Naccarato
85-85
Hinsdale, Ill. (2021)
Phuphing Charana
72-72
Chiangmai, Thailand (2020)
08:00 AM 7A
Jackson Derks
85-85
Oak Park, Ill. (2020)
Chao Wei Hsu
78-78
Hsinchu, Taiwan (2020)
Grant Beichley
76-76
Prairie Village, Kan. (2021)
Jonathan Waugh
81-81
(Canada) Bristol, Ill. (2021)
08:00 AM 7B
Dalton Larson
92-92
Underwood, Iowa (2020)
Ryan Waugh
80-80
(Canada) Bristol, Ill. (2022)
Michael Spitzer
85-85
Hinsdale, Ill. (2022)
08:00 AM 8
Arjun Vyas
80-80
Aurora, Ill. (2022)
TJ Baker
77-77
Rockford, Ill. (2020)
Kip Patterson
89-89
Wynne, Ark. (2020)
Shubham Nain
79-79
Westmont, Ill. (2021)
08:00 AM 9
Ben Klimenko
81-81
Wheaton, Ill. (2021)
Jacob Archvarin
81-81
Cambridge, New Zealand (2020)
Clay Wells
80-80
Minonk, Ill. (2019)
Mike Wales
71-71
Peoria, Ill. (2020)
08:00 AM 10A
Sydney Sung*
76-76
Palo Alto, Calif. (2022)
Ashleigh Stoehr*
91-91
Houston, Texas (2020)
Kait Natividad
88-88
Yorkville, Ill. (2020)
Emma Kirvan
84-84
(Canada) Naperville, Ill. (2021)
08:00 AM 10B
Lauren Sung*
78-78
Palo Alto, Calif. (2022)
Emily Chang*
78-78
Chicago, Ill. (2021)
Sunbi Kwon*
78-78
(South Korea) Orland Park, Ill. (2021)
Brooke King*
78-78
Lenexa, Kan. (2021)
08:00 AM 11
Alyvia Burr
108-108
Bloomington, Ill. (2021)
Dani Grace Schrock
75-75
Pontiac, Ill. (2022)
Emily Skowronski
88-88
Naperville, Ill. (2020)
Jenna Teeter
91-91
Carl Junction, Mo. (2020)
08:00 AM 12
Wa Yeung Cathy Tong
80-80
(China) Costa Mesa, Calif. (2020)
Ni (Angela) Wang
79-79
Beijing, China (2023)
Celia Schrecker
86-86
Tucson, Ariz. (2022)
Kate Burr
107-107
Bloomington, Ill. (2021)
08:00 AM 13
Mary Chen
81-81
Auckland, New Zealand (2021)
Junhan (Emma) Yang
83-83
Beijing, China (2024)
Allyson Duan
81-81
Buffalo Grove, Ill. (2025)
Isabella Spinazze
85-85
Saint Charles, Ill. (2021)
08:00 AM 14A
Parker Mullen
82-82
Naperville, Ill. (2020)
Samuel Newton
Washington, Ill. (2020)
Sam Mortell
76-76
Chicago, Ill. (2021)
Owen Kruschwitz
80-80
North Manchester, Ind. (2022)
08:00 AM 14B
Ying Xian "Handa" Liu
82-82
(China) Bradenton, Fla. (2021)
Kelly Dong
85-85
Buffalo Grove, Ill. (2021)
Apichaya Chirakunakorn
78-78
Chonburi, Thailand (2021)
Nilubol Panno
79-79
Phuket, Thailand (2020)
08:00 AM 15
Alex White
78-78
Hillsboro, Ill. (2020)
Juney Bai
76-76
New Lenox, Ill. (2022)
Caden Cannon
79-79
O'Fallon, Ill. (2022)
Avery Irwin
76-76
Belleville, Ill. (2021)
08:00 AM 16
Troy Nason
81-81
Northbrook, Ill. (2023)
Brett Podobinski
79-79
Dublin, Ohio (2022)
Pongbhop Jamornsrianan
78-78
Bangkok, Thailand (2020)
Jack Bruening
74-74
Caseyville, Ill. (2020)
08:00 AM 17A
Maxwell Rockrohr
79-79
Willow Springs, Ill. (2020)
Sean Minor
67-67
Columbia, Mo. (2021)
Ryan Higgins
85-85
Palatine, Ill. (2020)
Aryaman Mahant
73-73
New Delhi, India (2020)
08:00 AM 17B
Zach Mulhearn
84-84
Wheaton, Ill. (2021)
Connor Vicary
78-78
Morton, Ill. (2020)
Connor Polomsky
83-83
Elmhurst, Ill. (2021)
Matt Kelley
78-78
Tinley Park, Ill. (2021)
08:00 AM 18A
Jonathan Winters
76-76
Clarendon Hills, Ill. (2020)
Charlie Kulwin
81-81
Chicago, Ill. (2022)
Henry Mikula
78-78
Saint Louis, Mo. (2021)
Hsiao Che Yang*
74-74
Tainan City, Taiwan (2021)
08:00 AM 18B
Andrew Lim
85-85
Naperville, Ill. (2023)
Nitikit Techokijsawaroj
88-88
Thanyaburi, Thailand (2022)
Seth Winchell
79-79
Colona, Ill. (2020)
Yu Jui Huang
79-79
Yilan, Taiwan (2020)