Junior Golf Hub Junior All-Star presented by Explore York
Tournament Qualifier Schedule of Events Field Tee Times Leaderboard
Note: Tee Times will appear 48 hours prior to the start of the tournament. If Tee Times are not appearing below check back at a later date.
Thursday, August 20
Thursday, August 20
Print Tee Times
Time Hole Players Time Hole Players
07:30 AM 1
Euna Lee
Irvine, Calif. (2022)
Ella Zambruno
Mount Pleasant, Pa. (2022)
07:40 AM 1
Abigail Lynn
Furlong, Pa. (2023)
Hayli Snaer
Venice, Fla. (2024)
Olivia Lu
Winter Garden, Fla. (2023)
07:50 AM 1
Sarah Shao
Green Brook, N.J. (2024)
Angelina Kim
Tenafly, N.J. (2025)
Meghan Zambruno
Mount Pleasant, Pa. (2022)
08:00 AM 1
Ellison Lundquist
Furlong, Pa. (2025)
Avery McCrery
Wilmington, Del. (2025)
Sammie Dolce
Florham Park, N.J. (2023)
08:10 AM 1
Sawyer Brockstedt
Rehoboth Beach, Del. (2025)
Anna Swan
North East, Pa. (2024)
Maggie Ni
Cypress, Texas (2023)
08:20 AM 1
Helen Yeung
Clarksville, Md. (2024)
Sarah Lydic
Ocean View, Del. (2024)
Wenna Zhang
Sammamish, Wash. (2022)
08:30 AM 1
Claire Lu
Edison, N.J. (2024)
Rita Liu
(China) North Potomac, Md. (2024)
Megan Meng
Pennington, N.J. (2024)
08:40 AM 1
Maye Huang
Katy, Texas (2025)
Angelina Tolentino
Mount Laurel, N.J. (2024)
AnPhi Le
Frederick, Md. (2022)
08:50 AM 1
Bradley Parker
(Canada) Toronto, Ontario (2022)
Angad Manaise
Stamford, Conn. (2024)
09:00 AM 1
Lane Krosse
York, Pa. (2024)
Jiaheng Zhang
(China) Los Angeles, Calif. (2025)
09:10 AM 1
Sean Shallat
Dix Hills, N.Y. (2024)
Max Hu
(Canada) Richmond Hill, Ontario (2022)
Mason Tucker
York, Pa. (2025)
09:20 AM 1
Winston Kelenc-Blank
Rumson, N.J. (2022)
Liam White
HoHoKus, N.J. (2022)
Langtai Tyrone Sun
(China) Windermere, Fla. (2024)
09:30 AM 1
Matthew Vital
Bethlehem, Pa. (2023)
Adrian Jordan
Lawrenceville, N.J. (2024)
Benjamin Saggers
West Chester, Pa. (2023)
09:40 AM 1
Awesome Burnett
Flower Mound, Texas (2024)
Derek Gutierrez
Cranford, N.J. (2023)
Reed Krosse
York, Pa. (2025)
09:50 AM 1
Sam O'Hara
Rye, N.Y. (2023)
Alexander Maloy
Potomac, Md. (2023)
Ieuan Jones
(United Kingdom) Ann Arbor, Mich. (2024)
10:00 AM 1
Griffin Barke
Crestwood, Ky. (2025)
Michael Lee
Fairfax, Va. (2024)
Hunter Po
Bridgewater, N.J. (2023)
10:10 AM 1
Dafei Chen
(China) Chino Hills, Calif. (2025)
Aryan Vuradi
Brambleton, Va. (2022)
Michael Ostrower
New York, N.Y. (2023)
10:20 AM 1
Henry Stone
Kennett Square, Pa. (2023)
Isaiah Marseille
Linden, N.J. (2023)
Lance Hollingshead
Basking Ridge, N.J. (2024)
10:30 AM 1
Bowen Ballis
The Woodlands, Texas (2024)
William Ma
San Diego, Calif. (2024)
Bennett Espenshade
Baltimore, Md. (2024)
10:40 AM 1
Barnes Blake
Westfield, N.J. (2023)
Peter Barros
Bethesda, Md. (2023)
Lucas Rizo-Patron
Rye, N.Y. (2025)
10:50 AM 1
Suneil Peruvemba
McLean, Va. (2022)
Sam Udovich
Inver Grove Heights, Minn. (2025)
Fisher Kennedy
Winston Salem, N.C. (2023)
11:00 AM 1
Elias Kennon
Old Greenwich, Conn. (2023)
Charlie Stanton
Austin, Texas (2023)
Treed Huang
Katy, Texas (2023)
11:10 AM 1
Win Thomas
Unionville, Pa. (2023)
Zachary Ong
(Singapore) Scarsdale, N.Y. (2022)
Andrew Petruzzelli
Dallas, Texas (2023)
11:20 AM 1
Ethan Smith
Marietta, Ga. (2024)
Boyi (Barry) Zhang
(China) Lake Mary, Fla. (2024)
Patmon Malcom
Alpharetta, Ga. (2026)
11:30 AM 1
Justin Sui
Lake Orion, Mich. (2020)
Keller Mulhern
Exton, Pa. (2022)
Chance Rinkol
Leawood, Kan. (2024)
11:40 AM 1
Nicholas Gross
Downingtown, Pa. (2024)
Kristoffer Kuvaas
(Norway) Houston, Texas (2023)
Clark Xander Goboy
Chesapeake, Va. (2024)

Time Hole Players Time Hole Players
07:30 AM 1
Euna Lee
Irvine, Calif. (2022)
Ella Zambruno
Mount Pleasant, Pa. (2022)
07:40 AM 1
Abigail Lynn
Furlong, Pa. (2023)
Hayli Snaer
Venice, Fla. (2024)
Olivia Lu
Winter Garden, Fla. (2023)
07:50 AM 1
Sarah Shao
Green Brook, N.J. (2024)
Angelina Kim
Tenafly, N.J. (2025)
Meghan Zambruno
Mount Pleasant, Pa. (2022)
08:00 AM 1
Ellison Lundquist
Furlong, Pa. (2025)
Avery McCrery
Wilmington, Del. (2025)
Sammie Dolce
Florham Park, N.J. (2023)
08:10 AM 1
Sawyer Brockstedt
Rehoboth Beach, Del. (2025)
Anna Swan
North East, Pa. (2024)
Maggie Ni
Cypress, Texas (2023)
08:20 AM 1
Helen Yeung
Clarksville, Md. (2024)
Sarah Lydic
Ocean View, Del. (2024)
Wenna Zhang
Sammamish, Wash. (2022)
08:30 AM 1
Claire Lu
Edison, N.J. (2024)
Rita Liu
(China) North Potomac, Md. (2024)
Megan Meng
Pennington, N.J. (2024)
08:40 AM 1
Maye Huang
Katy, Texas (2025)
Angelina Tolentino
Mount Laurel, N.J. (2024)
AnPhi Le
Frederick, Md. (2022)
08:50 AM 1
Bradley Parker
(Canada) Toronto, Ontario (2022)
Angad Manaise
Stamford, Conn. (2024)
09:00 AM 1
Lane Krosse
York, Pa. (2024)
Jiaheng Zhang
(China) Los Angeles, Calif. (2025)
09:10 AM 1
Sean Shallat
Dix Hills, N.Y. (2024)
Max Hu
(Canada) Richmond Hill, Ontario (2022)
Mason Tucker
York, Pa. (2025)
09:20 AM 1
Winston Kelenc-Blank
Rumson, N.J. (2022)
Liam White
HoHoKus, N.J. (2022)
Langtai Tyrone Sun
(China) Windermere, Fla. (2024)
09:30 AM 1
Matthew Vital
Bethlehem, Pa. (2023)
Adrian Jordan
Lawrenceville, N.J. (2024)
Benjamin Saggers
West Chester, Pa. (2023)
09:40 AM 1
Awesome Burnett
Flower Mound, Texas (2024)
Derek Gutierrez
Cranford, N.J. (2023)
Reed Krosse
York, Pa. (2025)
09:50 AM 1
Sam O'Hara
Rye, N.Y. (2023)
Alexander Maloy
Potomac, Md. (2023)
Ieuan Jones
(United Kingdom) Ann Arbor, Mich. (2024)
10:00 AM 1
Griffin Barke
Crestwood, Ky. (2025)
Michael Lee
Fairfax, Va. (2024)
Hunter Po
Bridgewater, N.J. (2023)
10:10 AM 1
Dafei Chen
(China) Chino Hills, Calif. (2025)
Aryan Vuradi
Brambleton, Va. (2022)
Michael Ostrower
New York, N.Y. (2023)
10:20 AM 1
Henry Stone
Kennett Square, Pa. (2023)
Isaiah Marseille
Linden, N.J. (2023)
Lance Hollingshead
Basking Ridge, N.J. (2024)
10:30 AM 1
Bowen Ballis
The Woodlands, Texas (2024)
William Ma
San Diego, Calif. (2024)
Bennett Espenshade
Baltimore, Md. (2024)
10:40 AM 1
Barnes Blake
Westfield, N.J. (2023)
Peter Barros
Bethesda, Md. (2023)
Lucas Rizo-Patron
Rye, N.Y. (2025)
10:50 AM 1
Suneil Peruvemba
McLean, Va. (2022)
Sam Udovich
Inver Grove Heights, Minn. (2025)
Fisher Kennedy
Winston Salem, N.C. (2023)
11:00 AM 1
Elias Kennon
Old Greenwich, Conn. (2023)
Charlie Stanton
Austin, Texas (2023)
Treed Huang
Katy, Texas (2023)
11:10 AM 1
Win Thomas
Unionville, Pa. (2023)
Zachary Ong
(Singapore) Scarsdale, N.Y. (2022)
Andrew Petruzzelli
Dallas, Texas (2023)
11:20 AM 1
Ethan Smith
Marietta, Ga. (2024)
Boyi (Barry) Zhang
(China) Lake Mary, Fla. (2024)
Patmon Malcom
Alpharetta, Ga. (2026)
11:30 AM 1
Justin Sui
Lake Orion, Mich. (2020)
Keller Mulhern
Exton, Pa. (2022)
Chance Rinkol
Leawood, Kan. (2024)
11:40 AM 1
Nicholas Gross
Downingtown, Pa. (2024)
Kristoffer Kuvaas
(Norway) Houston, Texas (2023)
Clark Xander Goboy
Chesapeake, Va. (2024)