Sean Foley Performance Junior Championship
Tournament Qualifier Schedule of Events Field Tee Times Leaderboard
Note: Tee Times will appear 48 hours prior to the start of the tournament. If Tee Times are not appearing below check back at a later date.
Monday, January 18
Monday, January 18
Print Tee Times
Time Hole Players Time Hole Players
08:00 AM 1
Jordyn Hodgson
Kissimmee, FL (2021)
Analiese Raath
Lakeland, FL (2022)
Emily McLatchey
Winter Park, FL (2021)
08:10 AM 1
Berlin Long
Lehi, UT (2022)
Yae Eun Kim
(South Korea) Santiago, , Dominican Republic (2021)
Lisa Marie Rudometkin
Wesley Chapel, FL (2021)
08:20 AM 1
Sophia Louis
Boca Raton, FL (2022)
Emma Shen
Demarest, N.J. (2022)
Sophia Sarrazin
Westport, CT (2023)
08:30 AM 1
Toa Yokoyama
(Japan) Bradenton, FL (2022)
Sue Lee
Lorton, VA (2022)
Darrelyn Webster
Austin, TX (2023)
08:40 AM 1
Ryleigh Knaub
Winter Springs, FL (2025)
Bridget O'Keefe
Palo Alto, CA (2022)
Sritha Vemuri
Lake Mary, FL (2022)
08:50 AM 1
Kavya Ajjarapu
Lutz, FL (2023)
Alex Crafton
Lake Mary, FL (2021)
Jiwoo Shin
(South Korea) Bradenton, FL (2021)
09:00 AM 1
Alexandra Gazzoli
Palm Coast, FL (2024)
Jasmine Dae Ryeong Youn
Guatemala City Guatemala (2023)
Natasha Kiel
New Hope, PA (2021)
09:10 AM 1
Carla Alvarez Perez
(Panama) Howey in the Hills, FL (2021)
Sophia Bae
Norwood, NJ (2021)
Estelle Seon
Carrollton, TX (2022)
09:20 AM 1
Yana Wilson
Henderson, NV (2024)
Mi Li
(China) Winter Garden, FL (2025)
Emily Zhu
(Canada) Richmond Hill, ON (2022)
09:30 AM 1
Zi Ang (Josiah) Wang
(Hong Kong) Windermere, FL (2026)
Jack Dumas
Le Claire, IA (2021)
09:40 AM 1
Junhwan Kim
(South Korea) Lake Mary, FL (2022)
David Zhang
Blacksburg, VA (2022)
09:50 AM 1
Nicholas Estrada
Bradenton, FL (2021)
Joseph Lenane
Dedham, MA (2022)
Dylan Bingwen Ma
(China) Jacksonville, FL (2024)
10:00 AM 1
Zikang Zhan
(China) Sanford, FL (2021)
Adam Lauer
Pittsburgh, PA (2021)
Zachary Ong
(Singapore) Scarsdale, NY (2022)
10:10 AM 1
Boyi (Barry) Zhang
(China) Lake Mary, FL (2024)
Justin Burroughs
Pensacola, FL (2022)
Will Morlan
Alpharetta, GA (2021)
10:20 AM 1
Matthew Comegys
Plano, Texas (2022)
Parker Claxton
Claxton, GA (2022)
Camden Smith
Windermere, FL (2023)
10:30 AM 1
Jon Wang
Melbourne, FL (2022)
Will Watson
Abingdon, VA (2022)
Aidan Browning
Charlotte, NC (2022)
10:40 AM 1
Kyle Bachkosky
Peachtree City, (2022)
Luke Poulter
(Great Britain) Orlando, FL (2022)
Nicklas Staub
Boynton Beach, FL (2022)
10:50 AM 1
Jay Nimmo
Benton, Ky. (2021)
Christian Clark
Dallas, TX (2022)
Jack Marshall
Lake Forest, IL (2022)
11:00 AM 1
Aaron Zhang
Lake Mary, Fla. (2021)
Justin Ross
Boca Raton, FL (2021)
Ian Glanton
Metter, GA (2021)
11:10 AM 1
Logan Hunter
Tampa, FL (2021)
Luke Haskew
Baton Rouge, LA (2022)
Alejandro Fierro Saul
(Mexico) Howey In The Hills, FL (2023)
11:20 AM 1
Luke Clanton
Miami Lakes, Fla. (2022)
John Daly II
Dardanelle, AR (2021)
Tomek Pickrell
Cypress, TX (2022)
11:30 AM 1
Cooper Claycomb
Orlando, FL (2023)
Gabriel Hansel Hari
(Indonesia) Bradenton, FL (2021)
Trey Mixon
Macon, GA (2021)
11:40 AM 1
Shawn Lalmoni
Orlando, Fla. (2022)
Spencer Turtz
Charlotte, NC (2022)
Tyler Stachkunas
Lake Worth, Fla. (2021)
11:50 AM 1
Xirong Cheng
(China) Bradenton, FL (2021)
Kyo Morishita
(Japan) Bradenton, FL (2022)
Jack Turner
Orlando, FL (2023)
12:00 PM 1
Deven Patel
Johns Creek, Ga. (2021)
Derek Sanderson
New Smyrna Beach, FL (2021)
Nicholas Prieto
Miami, FL (2023)
12:10 PM 1
Filip Jakubcik
(Czech Republic) Howey in the Hills, FL (2022)
Jean-Philippe Parr
(Canada) St-Célestin, QC (2023)
Rodrigo Barahona
(Mexico) Bradenton, FL (2022)

Time Hole Players Time Hole Players
08:00 AM 1
Jordyn Hodgson
Kissimmee, FL (2021)
Analiese Raath
Lakeland, FL (2022)
Emily McLatchey
Winter Park, FL (2021)
08:10 AM 1
Berlin Long
Lehi, UT (2022)
Yae Eun Kim
(South Korea) Santiago, , Dominican Republic (2021)
Lisa Marie Rudometkin
Wesley Chapel, FL (2021)
08:20 AM 1
Sophia Louis
Boca Raton, FL (2022)
Emma Shen
Demarest, N.J. (2022)
Sophia Sarrazin
Westport, CT (2023)
08:30 AM 1
Toa Yokoyama
(Japan) Bradenton, FL (2022)
Sue Lee
Lorton, VA (2022)
Darrelyn Webster
Austin, TX (2023)
08:40 AM 1
Ryleigh Knaub
Winter Springs, FL (2025)
Bridget O'Keefe
Palo Alto, CA (2022)
Sritha Vemuri
Lake Mary, FL (2022)
08:50 AM 1
Kavya Ajjarapu
Lutz, FL (2023)
Alex Crafton
Lake Mary, FL (2021)
Jiwoo Shin
(South Korea) Bradenton, FL (2021)
09:00 AM 1
Alexandra Gazzoli
Palm Coast, FL (2024)
Jasmine Dae Ryeong Youn
Guatemala City Guatemala (2023)
Natasha Kiel
New Hope, PA (2021)
09:10 AM 1
Carla Alvarez Perez
(Panama) Howey in the Hills, FL (2021)
Sophia Bae
Norwood, NJ (2021)
Estelle Seon
Carrollton, TX (2022)
09:20 AM 1
Yana Wilson
Henderson, NV (2024)
Mi Li
(China) Winter Garden, FL (2025)
Emily Zhu
(Canada) Richmond Hill, ON (2022)
09:30 AM 1
Zi Ang (Josiah) Wang
(Hong Kong) Windermere, FL (2026)
Jack Dumas
Le Claire, IA (2021)
09:40 AM 1
Junhwan Kim
(South Korea) Lake Mary, FL (2022)
David Zhang
Blacksburg, VA (2022)
09:50 AM 1
Nicholas Estrada
Bradenton, FL (2021)
Joseph Lenane
Dedham, MA (2022)
Dylan Bingwen Ma
(China) Jacksonville, FL (2024)
10:00 AM 1
Zikang Zhan
(China) Sanford, FL (2021)
Adam Lauer
Pittsburgh, PA (2021)
Zachary Ong
(Singapore) Scarsdale, NY (2022)
10:10 AM 1
Boyi (Barry) Zhang
(China) Lake Mary, FL (2024)
Justin Burroughs
Pensacola, FL (2022)
Will Morlan
Alpharetta, GA (2021)
10:20 AM 1
Matthew Comegys
Plano, Texas (2022)
Parker Claxton
Claxton, GA (2022)
Camden Smith
Windermere, FL (2023)
10:30 AM 1
Jon Wang
Melbourne, FL (2022)
Will Watson
Abingdon, VA (2022)
Aidan Browning
Charlotte, NC (2022)
10:40 AM 1
Kyle Bachkosky
Peachtree City, (2022)
Luke Poulter
(Great Britain) Orlando, FL (2022)
Nicklas Staub
Boynton Beach, FL (2022)
10:50 AM 1
Jay Nimmo
Benton, Ky. (2021)
Christian Clark
Dallas, TX (2022)
Jack Marshall
Lake Forest, IL (2022)
11:00 AM 1
Aaron Zhang
Lake Mary, Fla. (2021)
Justin Ross
Boca Raton, FL (2021)
Ian Glanton
Metter, GA (2021)
11:10 AM 1
Logan Hunter
Tampa, FL (2021)
Luke Haskew
Baton Rouge, LA (2022)
Alejandro Fierro Saul
(Mexico) Howey In The Hills, FL (2023)
11:20 AM 1
Luke Clanton
Miami Lakes, Fla. (2022)
John Daly II
Dardanelle, AR (2021)
Tomek Pickrell
Cypress, TX (2022)
11:30 AM 1
Cooper Claycomb
Orlando, FL (2023)
Gabriel Hansel Hari
(Indonesia) Bradenton, FL (2021)
Trey Mixon
Macon, GA (2021)
11:40 AM 1
Shawn Lalmoni
Orlando, Fla. (2022)
Spencer Turtz
Charlotte, NC (2022)
Tyler Stachkunas
Lake Worth, Fla. (2021)
11:50 AM 1
Xirong Cheng
(China) Bradenton, FL (2021)
Kyo Morishita
(Japan) Bradenton, FL (2022)
Jack Turner
Orlando, FL (2023)
12:00 PM 1
Deven Patel
Johns Creek, Ga. (2021)
Derek Sanderson
New Smyrna Beach, FL (2021)
Nicholas Prieto
Miami, FL (2023)
12:10 PM 1
Filip Jakubcik
(Czech Republic) Howey in the Hills, FL (2022)
Jean-Philippe Parr
(Canada) St-Célestin, QC (2023)
Rodrigo Barahona
(Mexico) Bradenton, FL (2022)