Sean Foley Performance Junior Championship
Tournament Qualifier Schedule of Events Field Tee Times Leaderboard
Boys initial tournament field: 44 Fully Exempt boys with a Rolex AJGA Ranking of 296 or better gained entry via PBE tiebreaker.

Girls initial tournament field: 25 Fully Exempt girls with a Rolex AJGA Ranking of 335 or better gained entry via PBE tiebreaker.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Print
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Kyle Bachkosky Peachtree City, Ga. 2022
2 Rodrigo Barahona (Mexico) Bradenton, Fla. 2022
3 Aidan Browning Charlotte, N.C. 2022
4 Justin Burroughs Pensacola, Fla. 2022
5 Xirong Cheng (China) Bradenton, Fla. 2021
6 Luke Clanton Miami Lakes, Fla. 2022
7 Christian Clark Dallas, Texas 2022
8 Parker Claxton Claxton, Ga. 2022
9 Cooper Claycomb Orlando, Fla. 2023
10 Matthew Comegys Van Alstyne, Texas 2022
11 John Daly II Dardanelle, Ark. 2021
12 Jack Dumas Le Claire, Iowa 2021
13 Nicholas Estrada Bradenton, Fla. 2021
14 Alejandro Fierro Saul (Mexico) Howey-in-the-Hills, Fla. 2023
15 Ian Glanton Metter, Ga. 2021
16 Gabriel Hansel Hari (Indonesia) Tiburon, Calif. 2021
17 Luke Haskew Baton Rouge, La. 2022
18 Logan Hunter Tampa, Fla. 2021
19 Filip Jakubcik (Czech Republic) Howey in the Hills, Fla. 2022
20 Junhwan Kim (South Korea) Lake Mary, Fla. 2022
21 Shawn Lalmoni Orlando, Fla. 2022
22 Adam Lauer Pittsburgh, Pa. 2021
23 Joseph Lenane Dedham, Mass. 2022
24 Dylan Bingwen Ma (China) Jacksonville, Fla. 2023
25 Jack Marshall Lake Forest, Ill. 2022
26 Trey Mixon Macon, Ga. 2021
27 Kyo Morishita (Japan) Bradenton, Fla. 2022
28 Will Morlan Alpharetta, Ga. 2021
29 Jay Nimmo Benton, Ky. 2021
30 Zachary Ong (Singapore) Scarsdale, N.Y. 2022
31 Jean-Philippe Parr (Canada)St-Célestin, Quebec Canada 2023
32 Deven Patel Johns Creek, Ga. 2021
33 Tomek Pickrell Cypress, Texas 2022
34 Luke Poulter (Great Britain) Orlando, Fla. 2022
35 Nicholas Prieto Miami, Fla. 2023
36 Justin Ross Boca Raton, Fla. 2021
37 Derek Sanderson New Smyrna Beach, Fla. 2021
38 Camden Smith Windermere, Fla. 2023
39 Tyler Stachkunas Lake Worth, Fla. 2021
40 Nicklas Staub Boynton Beach, Fla. 2022
41 Jack Turner Orlando, Fla. 2023
42 Spencer Turtz Charlotte, N.C. 2022
43 Alexander Waller Jacksonville, Fla. 2021
44 Jon Wang Melbourne, Fla. 2022
45 Zi Ang (Josiah) Wang (Hong Kong) Windermere, Fla. 2026
46 Will Watson Abingdon, Va. 2022
47 Zikang Zhan Beijing China 2021
48 Aaron Zhang Lake Mary, Fla. 2021
49 Boyi (Barry) Zhang (China) Lake Mary, Fla. 2024
50 David Zhang Blacksburg, Va. 2022
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Kavya Ajjarapu Lutz, Fla. 2023
2 Carla Alvarez Perez (Panama) Panama, 2021
3 Sophia Bae Norwood, N.J. 2021
4 Alex Crafton Lake Mary, Fla. 2021
5 Alexandra Gazzoli Palm Coast, Fla. 2024
6 Jordyn Hodgson Kissimmee, Fla. 2021
7 Natasha Kiel New Hope, Pa. 2021
8 Yae Eun Kim (South Korea) Santiago, , Dominican Republic 2021
9 Ryleigh Knaub Winter Springs, Fla. 2025
10 Sue Lee Lorton, Va. 2022
11 Mi Li Beijing China 2025
12 Berlin Long Lehi, Utah 2022
13 Sophia Louis Boca Raton, Fla. 2022
14 Emily McLatchey Winter Park, Fla. 2021
15 Bridget O'Keefe Palo Alto, Calif. 2022
16 Analiese Raath Lakeland, Fla. 2022
17 Lisa Marie Rudometkin Wesley Chapel, Fla. 2021
18 Sophia Sarrazin Westport, Conn. 2023
19 Estelle Seon Carrollton, Texas 2022
20 Emma Shen Demarest, N.J. 2022
21 Jiwoo Shin Seoul South Korea 2021
22 Sritha Vemuri Lake Mary, Fla. 2022
23 Darrelyn Webster Austin, Texas 2023
24 Yana Wilson Henderson, Nev. 2024
25 Toa Yokoyama Tokyo Japan 2022
26 Jasmine Dae Ryeong Youn Guatemala City Guatemala 2023
27 Emily Zhu (Canada)Richmond Hill, Ontario Canada 2022

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Kyle Bachkosky Peachtree City, Ga. 2022
2 Rodrigo Barahona (Mexico) Bradenton, Fla. 2022
3 Aidan Browning Charlotte, N.C. 2022
4 Justin Burroughs Pensacola, Fla. 2022
5 Xirong Cheng (China) Bradenton, Fla. 2021
6 Luke Clanton Miami Lakes, Fla. 2022
7 Christian Clark Dallas, Texas 2022
8 Parker Claxton Claxton, Ga. 2022
9 Cooper Claycomb Orlando, Fla. 2023
10 Matthew Comegys Van Alstyne, Texas 2022
11 John Daly II Dardanelle, Ark. 2021
12 Jack Dumas Le Claire, Iowa 2021
13 Nicholas Estrada Bradenton, Fla. 2021
14 Alejandro Fierro Saul (Mexico) Howey-in-the-Hills, Fla. 2023
15 Ian Glanton Metter, Ga. 2021
16 Gabriel Hansel Hari (Indonesia) Tiburon, Calif. 2021
17 Luke Haskew Baton Rouge, La. 2022
18 Logan Hunter Tampa, Fla. 2021
19 Filip Jakubcik (Czech Republic) Howey in the Hills, Fla. 2022
20 Junhwan Kim (South Korea) Lake Mary, Fla. 2022
21 Shawn Lalmoni Orlando, Fla. 2022
22 Adam Lauer Pittsburgh, Pa. 2021
23 Joseph Lenane Dedham, Mass. 2022
24 Dylan Bingwen Ma (China) Jacksonville, Fla. 2023
25 Jack Marshall Lake Forest, Ill. 2022
26 Trey Mixon Macon, Ga. 2021
27 Kyo Morishita (Japan) Bradenton, Fla. 2022
28 Will Morlan Alpharetta, Ga. 2021
29 Jay Nimmo Benton, Ky. 2021
30 Zachary Ong (Singapore) Scarsdale, N.Y. 2022
31 Jean-Philippe Parr (Canada)St-Célestin, Quebec Canada 2023
32 Deven Patel Johns Creek, Ga. 2021
33 Tomek Pickrell Cypress, Texas 2022
34 Luke Poulter (Great Britain) Orlando, Fla. 2022
35 Nicholas Prieto Miami, Fla. 2023
36 Justin Ross Boca Raton, Fla. 2021
37 Derek Sanderson New Smyrna Beach, Fla. 2021
38 Camden Smith Windermere, Fla. 2023
39 Tyler Stachkunas Lake Worth, Fla. 2021
40 Nicklas Staub Boynton Beach, Fla. 2022
41 Jack Turner Orlando, Fla. 2023
42 Spencer Turtz Charlotte, N.C. 2022
43 Alexander Waller Jacksonville, Fla. 2021
44 Jon Wang Melbourne, Fla. 2022
45 Zi Ang (Josiah) Wang (Hong Kong) Windermere, Fla. 2026
46 Will Watson Abingdon, Va. 2022
47 Zikang Zhan Beijing China 2021
48 Aaron Zhang Lake Mary, Fla. 2021
49 Boyi (Barry) Zhang (China) Lake Mary, Fla. 2024
50 David Zhang Blacksburg, Va. 2022
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Kavya Ajjarapu Lutz, Fla. 2023
2 Carla Alvarez Perez (Panama) Panama, 2021
3 Sophia Bae Norwood, N.J. 2021
4 Alex Crafton Lake Mary, Fla. 2021
5 Alexandra Gazzoli Palm Coast, Fla. 2024
6 Jordyn Hodgson Kissimmee, Fla. 2021
7 Natasha Kiel New Hope, Pa. 2021
8 Yae Eun Kim (South Korea) Santiago, , Dominican Republic 2021
9 Ryleigh Knaub Winter Springs, Fla. 2025
10 Sue Lee Lorton, Va. 2022
11 Mi Li Beijing China 2025
12 Berlin Long Lehi, Utah 2022
13 Sophia Louis Boca Raton, Fla. 2022
14 Emily McLatchey Winter Park, Fla. 2021
15 Bridget O'Keefe Palo Alto, Calif. 2022
16 Analiese Raath Lakeland, Fla. 2022
17 Lisa Marie Rudometkin Wesley Chapel, Fla. 2021
18 Sophia Sarrazin Westport, Conn. 2023
19 Estelle Seon Carrollton, Texas 2022
20 Emma Shen Demarest, N.J. 2022
21 Jiwoo Shin Seoul South Korea 2021
22 Sritha Vemuri Lake Mary, Fla. 2022
23 Darrelyn Webster Austin, Texas 2023
24 Yana Wilson Henderson, Nev. 2024
25 Toa Yokoyama Tokyo Japan 2022
26 Jasmine Dae Ryeong Youn Guatemala City Guatemala 2023
27 Emily Zhu (Canada)Richmond Hill, Ontario Canada 2022
Alternate List
Alternate List
Print
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Davis Adams Raleigh, N.C. 2022
2 Harris Barth Atlanta, Ga. 2022
3 Advait Chutke Flower Mound, Texas 2021
4 Josh Lendach Raleigh, N.C. 2021
5 Kristoffer Kuvaas (Norway) Houston, Texas 2023
6 Peyton Jones Roswell, N.M. 2022
7 Diego Passos (Brazil) Orlando, Fla. 2023
8 Hunter Po Bridgewater, N.J. 2023
9 William Webb Raleigh, N.C. 2024
10 Waymon Thomas Mount Pleasant, S.C. 2023
11 Ieuan Jones (United Kingdom) Ann Arbor, Mich. 2024
12 Juney Bai Mokena, Ill. 2022
13 Wyatt Brackett Dalton, Ga. 2022
14 Kenneth Okins Anniston, Ala. 2021
15 Sebastian Sacristan Coral Springs, Fla. 2022
16 Daniel McBrien Holly Springs, N.C. 2026
17 Ryan Davidson Flowery Branch, Ga. 2022
18 Julian Krone Alpharetta, Ga. 2021
19 Kunyu Ren (China) Thousand Oaks, Calif. 2024
20 Stephen Hickham Orlando, Fla. 2021
21 Tiago Barni Windermere, Fla. 2021
22 Max Jelinek (Czech Republic) Boynton Beach, Fla. 2023
23 Aaron Williams (United Kingdom) Owings Mills, Md. 2022
24 Cameron Besaw New Canaan, Conn. 2023
25 Andres Atrio Coral Gables, Fla. 2023
26 Benjamin Newfield Arlington, Va. 2023
27 Colin Summers Westfield, N.J. 2021
28 Chase Gullikson Orlando, Fla. 2021
29 Ryan O'Rourke West Bloomfield, Mich. 2023
30 Andrew Payne Little Rock, Ark. 2023
31 JB Knight Kennesaw, Ga. 2024
32 Daniel Macias Austin, Texas 2024
33 James Ulsh Carlisle, Pa. 2022
34 Craig Long II Alpharetta, Ga. 2023
35 Kaleb Wilson Knoxville, Tenn. 2022
36 Davis Ovard Frisco, Texas 2023
37 Minjae Park (South Korea) Lake Mary, Fla. 2021
38 Egor Zubov Moscow, , Russian Federation 2021
39 David (Dazhou) Wu (China) Winter Garden, Fla. 2023
40 Thomas Finn Locust Valley, N.Y. 2022
41 Garret Ebbert Lake Mary, Fla. 2023
42 McCord Grice Atlanta, Ga. 2022
43 Erik Plenge (Peru) Lima, , Peru 2022
44 Zachary Colon Bolton, Mass. 2022
45 Lukas Roessler (Chile) Santiago, , Chile 2022
46 Preston Rouse Houston, Texas 2022
47 Harrison Freeze Winter Garden, Fla. 2022
48 William Hulsey Deerfield, Ill. 2022
49 Carter Dill Tampa, Fla. 2022
50 Aidan Emmerich Swampscott, Mass. 2022
51 Clark Akers Nashville, Tenn. 2021
52 Sahir Balyan Simi Valley, Calif. 2023
53 Grant Feldman Austin, Texas 2022
54 Gustavo Rangel Guaynabo, P.R., Puerto Rico 2022
55 Mike Zhang McKinney, Texas 2023
56 Ethan Fan Davie, Fla. 2021
57 Hans Risvaer Miami, Fla. 2023
58 Gabriel Zhang Lake Mary, Fla. 2022
59 Jack Snedaker Lake Mary, Fla. 2023
60 Gavin Redpath Lake Oswego, Ore. 2022
61 Alexis Clément (Canada) Drummondville, Quebec, Canada 2022
62 Reinaldo Simoni Orlando, Fla. 2021
63 Adam Waller Jacksonville, Fla. 2022
64 Ethan Skelly Sharon, Mass. 2021
65 Michael Weber (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2022
66 Drew Carlin Ashburn, Va. 2022
67 Tyler Shin La Habra Heights, Calif. 2021
68 Jake Lawson Cartersville, Ga. 2022
69 Mario Dino Denver, Colo. 2021
70 Dustin Stocksdale Ellicott City, Md. 2023
71 Noah Salmons Leesburg, Va. 2022
72 Dylan Stultz Greenup, Ky. 2022
73 Luke Lohman Humble, Texas 2022
74 Akshay Mandadapu Lake Mary, Fla. 2023
75 Ryan Curran Waxhaw, N.C. 2024
76 Matthew DePinto West Palm Beach, Fla. 2022
77 Mark Wyrick Magnolia, Texas 2023
78 Chad Flory Ripon, Calif. 2023
79 Zuxu Alex Wu (China) Anaheim, Calif. 2024
80 Nik Furek-Abidin Tampa, Fla. 2022
81 Jackson Tetrick Summerville, S.C. 2022
82 Carson Meyer Powell, Ohio 2023
83 Bo Smith Chesterton, Ind. 2024
84 Chris Terzian Gainesville, Fla. 2023
85 Aidan O'Donovan Somerville, Mass. 2022
86 Harrison Browne Westport, Conn. 2024
87 Michael Crocker Mobile, Ala. 2024
88 Finley Burke Jesup, Ga. 2023
89 Jack Unold Milton, Ga. 2021
90 Adam Trahan Crowley, La. 2023
91 Sam Davey Fort Lauderdale, Fla. 2023
92 Doug Gugel Winter Springs, Fla. 2023
93 Timothy Koltermann Ridgewood, N.J. 2021
94 Saketh Amble Peoria, Ariz. 2024
95 Henry Robards Jacksonville, Fla. 2024
96 Ziao Liu (China) Beijing, , China 2025
97 Lukas Wahlstrom Lakewood Ranch, Fla. 2024
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Morgan Miller Cedar Park, Texas 2022
2 Kate Song Alpharetta, Ga. 2021
3 Alise Knudson Dallas, Texas 2021
4 Amelie Alcantara Boca Raton, Fla. 2022
5 Arenui Faana Lake Mary, Fla. 2024
6 Victoria Hwang Diamond Bar, Calif. 2021
7 Loa Johannsson Championsgate, Fla. 2022
8 Chloe Chang Sarasota, Fla. 2025
9 Katie Cranston (Canada) Oakville, Ontario, Canada 2022
10 Vivian Kuang Lakewood Ranch, Fla. 2021
11 Isabella Dolan St. Petersburg, Fla. 2022
12 Naomi Huang (China) Orlando, Fla. 2022
13 Kayla Bryant Boca Raton, Fla. 2026
14 Olivia Kochan Dallas, Texas 2022
15 Kasey Maralack Snoqualmie, Wash. 2022
16 Chelsea Nguyen Oviedo, Fla. 2023
17 Madison Moman Palm Beach Gardens, Fla. 2025
18 Angelica Holman Fort Pierce, Fla. 2022
19 Yongze Cheng (China) Bradenton, Fla. 2022
20 Lily Celentano Weston, Fla. 2022
21 Huiying Li (China) Tianjin, , China 2021
22 Ella Weber (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2023
23 Luwei Zhu (China) Windermere, Fla. 2021
24 Laetitia Roegner (Germany) Riverside, Conn. 2021
25 Kennedy Arnette Cumming, Ga. 2022
26 Maya Cote (Canada) Oakville, Ontario, Canada 2021
27 Tara Loughran Pittsburgh, Pa. 2021
28 Brenna Preap Stockton, Calif. 2023
29 Lauren Hosier Lakewood Ranch, Fla. 2023
30 Ariana Carvalho (Venezuela) Windermere, Fla. 2023
31 Valeria Ramirez Bogota Colombia 2022
32 Christian Williams Tallapoosa, Ga. 2021
33 Wenyue (Sonia) Hao (China) Dallas, Texas 2024
34 Yetong (Alicia) Qian (China) Windermere, Fla. 2024
35 Katie Yang Orlando, Fla. 2025
36 Peyton Costabile (Canada)Ayr, Ontario Canada 2022
37 Sofia Ghorbel New Canaan, Conn. 2022
38 Tabitha Hanely Bradenton, Fla. 2022
39 Morgan Pichler Hobe Sound, Fla. 2025
40 Caroline Gray Kenilworth, Ill. 2021
41 Sophia Hong Windermere, Fla. 2025
42 Riley Shin La Habra Heights, Calif. 2024
43 Taylor Sieg Summit, N.J. 2024
44 Yingshi (Lydia) Lin (China) Guangzhou, , China 2025
45 Emma Rynn Wellington, Fla. 2025
46 Yvette O'Brien Greenwich, Conn. 2025
47 Aubrey Pichler Hobe Sound, Fla. 2025

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Davis Adams Raleigh, N.C. 2022
2 Harris Barth Atlanta, Ga. 2022
3 Advait Chutke Flower Mound, Texas 2021
4 Josh Lendach Raleigh, N.C. 2021
5 Kristoffer Kuvaas (Norway) Houston, Texas 2023
6 Peyton Jones Roswell, N.M. 2022
7 Diego Passos (Brazil) Orlando, Fla. 2023
8 Hunter Po Bridgewater, N.J. 2023
9 William Webb Raleigh, N.C. 2024
10 Waymon Thomas Mount Pleasant, S.C. 2023
11 Ieuan Jones (United Kingdom) Ann Arbor, Mich. 2024
12 Juney Bai Mokena, Ill. 2022
13 Wyatt Brackett Dalton, Ga. 2022
14 Kenneth Okins Anniston, Ala. 2021
15 Sebastian Sacristan Coral Springs, Fla. 2022
16 Daniel McBrien Holly Springs, N.C. 2026
17 Ryan Davidson Flowery Branch, Ga. 2022
18 Julian Krone Alpharetta, Ga. 2021
19 Kunyu Ren (China) Thousand Oaks, Calif. 2024
20 Stephen Hickham Orlando, Fla. 2021
21 Tiago Barni Windermere, Fla. 2021
22 Max Jelinek (Czech Republic) Boynton Beach, Fla. 2023
23 Aaron Williams (United Kingdom) Owings Mills, Md. 2022
24 Cameron Besaw New Canaan, Conn. 2023
25 Andres Atrio Coral Gables, Fla. 2023
26 Benjamin Newfield Arlington, Va. 2023
27 Colin Summers Westfield, N.J. 2021
28 Chase Gullikson Orlando, Fla. 2021
29 Ryan O'Rourke West Bloomfield, Mich. 2023
30 Andrew Payne Little Rock, Ark. 2023
31 JB Knight Kennesaw, Ga. 2024
32 Daniel Macias Austin, Texas 2024
33 James Ulsh Carlisle, Pa. 2022
34 Craig Long II Alpharetta, Ga. 2023
35 Kaleb Wilson Knoxville, Tenn. 2022
36 Davis Ovard Frisco, Texas 2023
37 Minjae Park (South Korea) Lake Mary, Fla. 2021
38 Egor Zubov Moscow, , Russian Federation 2021
39 David (Dazhou) Wu (China) Winter Garden, Fla. 2023
40 Thomas Finn Locust Valley, N.Y. 2022
41 Garret Ebbert Lake Mary, Fla. 2023
42 McCord Grice Atlanta, Ga. 2022
43 Erik Plenge (Peru) Lima, , Peru 2022
44 Zachary Colon Bolton, Mass. 2022
45 Lukas Roessler (Chile) Santiago, , Chile 2022
46 Preston Rouse Houston, Texas 2022
47 Harrison Freeze Winter Garden, Fla. 2022
48 William Hulsey Deerfield, Ill. 2022
49 Carter Dill Tampa, Fla. 2022
50 Aidan Emmerich Swampscott, Mass. 2022
51 Clark Akers Nashville, Tenn. 2021
52 Sahir Balyan Simi Valley, Calif. 2023
53 Grant Feldman Austin, Texas 2022
54 Gustavo Rangel Guaynabo, P.R., Puerto Rico 2022
55 Mike Zhang McKinney, Texas 2023
56 Ethan Fan Davie, Fla. 2021
57 Hans Risvaer Miami, Fla. 2023
58 Gabriel Zhang Lake Mary, Fla. 2022
59 Jack Snedaker Lake Mary, Fla. 2023
60 Gavin Redpath Lake Oswego, Ore. 2022
61 Alexis Clément (Canada) Drummondville, Quebec, Canada 2022
62 Reinaldo Simoni Orlando, Fla. 2021
63 Adam Waller Jacksonville, Fla. 2022
64 Ethan Skelly Sharon, Mass. 2021
65 Michael Weber (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2022
66 Drew Carlin Ashburn, Va. 2022
67 Tyler Shin La Habra Heights, Calif. 2021
68 Jake Lawson Cartersville, Ga. 2022
69 Mario Dino Denver, Colo. 2021
70 Dustin Stocksdale Ellicott City, Md. 2023
71 Noah Salmons Leesburg, Va. 2022
72 Dylan Stultz Greenup, Ky. 2022
73 Luke Lohman Humble, Texas 2022
74 Akshay Mandadapu Lake Mary, Fla. 2023
75 Ryan Curran Waxhaw, N.C. 2024
76 Matthew DePinto West Palm Beach, Fla. 2022
77 Mark Wyrick Magnolia, Texas 2023
78 Chad Flory Ripon, Calif. 2023
79 Zuxu Alex Wu (China) Anaheim, Calif. 2024
80 Nik Furek-Abidin Tampa, Fla. 2022
81 Jackson Tetrick Summerville, S.C. 2022
82 Carson Meyer Powell, Ohio 2023
83 Bo Smith Chesterton, Ind. 2024
84 Chris Terzian Gainesville, Fla. 2023
85 Aidan O'Donovan Somerville, Mass. 2022
86 Harrison Browne Westport, Conn. 2024
87 Michael Crocker Mobile, Ala. 2024
88 Finley Burke Jesup, Ga. 2023
89 Jack Unold Milton, Ga. 2021
90 Adam Trahan Crowley, La. 2023
91 Sam Davey Fort Lauderdale, Fla. 2023
92 Doug Gugel Winter Springs, Fla. 2023
93 Timothy Koltermann Ridgewood, N.J. 2021
94 Saketh Amble Peoria, Ariz. 2024
95 Henry Robards Jacksonville, Fla. 2024
96 Ziao Liu (China) Beijing, , China 2025
97 Lukas Wahlstrom Lakewood Ranch, Fla. 2024
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Morgan Miller Cedar Park, Texas 2022
2 Kate Song Alpharetta, Ga. 2021
3 Alise Knudson Dallas, Texas 2021
4 Amelie Alcantara Boca Raton, Fla. 2022
5 Arenui Faana Lake Mary, Fla. 2024
6 Victoria Hwang Diamond Bar, Calif. 2021
7 Loa Johannsson Championsgate, Fla. 2022
8 Chloe Chang Sarasota, Fla. 2025
9 Katie Cranston (Canada) Oakville, Ontario, Canada 2022
10 Vivian Kuang Lakewood Ranch, Fla. 2021
11 Isabella Dolan St. Petersburg, Fla. 2022
12 Naomi Huang (China) Orlando, Fla. 2022
13 Kayla Bryant Boca Raton, Fla. 2026
14 Olivia Kochan Dallas, Texas 2022
15 Kasey Maralack Snoqualmie, Wash. 2022
16 Chelsea Nguyen Oviedo, Fla. 2023
17 Madison Moman Palm Beach Gardens, Fla. 2025
18 Angelica Holman Fort Pierce, Fla. 2022
19 Yongze Cheng (China) Bradenton, Fla. 2022
20 Lily Celentano Weston, Fla. 2022
21 Huiying Li (China) Tianjin, , China 2021
22 Ella Weber (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2023
23 Luwei Zhu (China) Windermere, Fla. 2021
24 Laetitia Roegner (Germany) Riverside, Conn. 2021
25 Kennedy Arnette Cumming, Ga. 2022
26 Maya Cote (Canada) Oakville, Ontario, Canada 2021
27 Tara Loughran Pittsburgh, Pa. 2021
28 Brenna Preap Stockton, Calif. 2023
29 Lauren Hosier Lakewood Ranch, Fla. 2023
30 Ariana Carvalho (Venezuela) Windermere, Fla. 2023
31 Valeria Ramirez Bogota Colombia 2022
32 Christian Williams Tallapoosa, Ga. 2021
33 Wenyue (Sonia) Hao (China) Dallas, Texas 2024
34 Yetong (Alicia) Qian (China) Windermere, Fla. 2024
35 Katie Yang Orlando, Fla. 2025
36 Peyton Costabile (Canada)Ayr, Ontario Canada 2022
37 Sofia Ghorbel New Canaan, Conn. 2022
38 Tabitha Hanely Bradenton, Fla. 2022
39 Morgan Pichler Hobe Sound, Fla. 2025
40 Caroline Gray Kenilworth, Ill. 2021
41 Sophia Hong Windermere, Fla. 2025
42 Riley Shin La Habra Heights, Calif. 2024
43 Taylor Sieg Summit, N.J. 2024
44 Yingshi (Lydia) Lin (China) Guangzhou, , China 2025
45 Emma Rynn Wellington, Fla. 2025
46 Yvette O'Brien Greenwich, Conn. 2025
47 Aubrey Pichler Hobe Sound, Fla. 2025