WinCraft / McArthur Towel & Sports Future Legends
Tournament Qualifier Schedule of Events Field Tee Times Leaderboard
Boys initial tournament field: required a status of 11 Performance Stars or more to gain entry. Two boys with 10 stars gained entry PBE tiebreaker.

Girls initial tournament field: required a status of 12 Performance Stars or more to gain entry.
Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Print
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 AJ Adams Plano, Texas 2023
2 Patrick Adler Winnetka, Ill. 2021
3 Bowen Ballis The Woodlands, Texas 2024
4 Max Barr Winnetka, Ill. 2021
5 Will Caronchi Willow Springs, Ill. 2022
6 Chi-Chun Chen (Taiwan) Tainan, , Taiwan 2023
7 Alexander Creamean Winnetka, Ill. 2023
8 Aiden Cudney Appleton, Wis. 2024
9 Ben DeLaRosa Dallas, Texas 2023
10 Leo Denning Austin, Texas 2022
11 Charles Erlandson Verona, Wis. 2023
12 Brecken Franklin Montgomery, Texas 2023
13 Carl Gustin Northbrook, Ill. 2022
14 William Hemauer Milwaukee, Wis. 2022
15 Braeden Hoyt Houston, Texas 2023
16 Jackson Hulsey St. Charles, Ill. 2022
17 William Hulsey Deerfield, Ill. 2022
18 Caden Jacobson Lake Delton, Wis. 2022
19 Salil Khanduja Naperville, Ill. 2024
20 Robert Kimmel Shaker Heights, Ohio 2022
21 Eric Klutke Crystal Lake, Ill. 2022
22 Alex Koenig Wales, Wis. 2023
23 Chieh Lun Kuo Hsinchu Zhubei Taiwan 2022
24 Maxwell Lange Golden, Colo. 2022
25 Hayden LeMonds Wauwatosa, Wis. 2022
26 Ryan Kai Nam Leung (Hong Kong) Discovery Bay, , Hong Kong 2022
27 Will Livermore Frisco, Texas 2022
28 Ian Love Chicago, Ill. 2023
29 Justin Luan Woodbury, Minn. 2023
30 Westy McCabe Dallas, Texas 2022
31 Nile Petersen Cedar Rapids, Iowa 2022
32 Anthony Purcea Buford, Ga. 2024
33 Andrew Ramos Blaine, Minn. 2024
34 Michael Rudnick Glencoe, Ill. 2021
35 Mason Schmidtke Sheboygan, Wis. 2023
36 Shang-En Shen (Taiwan) Taipei, , Taiwan 2022
37 Braeden Sladek Alexandria, Minn. 2023
38 Spencer Stuke Delafield, Wis. 2024
39 Yilin (Justin) Sun (China) Shenzhen, , China 2022
40 Logan Suter Oconomowoc, Wis. 2023
41 Bennett Swavely Hudson, Wis. 2021
42 Maxwell Tjoa Cedar Falls, Iowa 2023
43 Cooper Watt Rockford, Ill. 2023
44 Jonathan Waugh (Canada) Bristol, Ill. 2021
45 Will Webb Lake Forest, Ill. 2021
46 Gage Winkler Chatsworth, Ga. 2021
47 Qilin Yu (China) Guangdong, , China 2022
48 Noah Zyung Glenview, Ill. 2024
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Mimi Burton Austin, Texas 2023
2 Allison Cui Okemos, Mich. 2022
3 Treva Dodd Brookfield, Wis. 2024
4 Allyson Duan Buffalo Grove, Ill. 2025
5 Emily Duan Buffalo Grove, Ill. 2022
6 Maryanne Grace Rye, N.Y. 2023
7 Caroline Gray Kenilworth, Ill. 2021
8 Lisa Herman Stevenson Ranch, Calif. 2026
9 Ally Kovitz Highland Park, Ill. 2022
10 Jacinda Lee Camas, Wash. 2024
11 Lauren Lee Los Angeles, Calif. 2023
12 Katherine Lemke Geneva, Ill. 2021
13 Isabella Ly Eastvale, Calif. 2023
14 Jenna Madden McKinney, Texas 2024
15 Anya Mathur Scottsdale, Ariz. 2025
16 Brooklyn Millard Aurora, Ohio 2024
17 Kacie Moon Northbrook, Ill. 2025
18 Samantha Olson Phoenix, Ariz. 2024
19 Sohini Pillay San Jose, Calif. 2022
20 Cassandra Psuik Greenfield, Wis. 2023
21 Ava Salay River Falls, Wis. 2023
22 Sydney Seigel Scottsdale, Ariz. 2021
23 Chelsea She Buffalo Grove, Ill. 2024
24 Chia-En Song (Taiwan) Hsinchu City, , Taiwan 2023
25 Sophia Sulkar Barrington Hills, Ill. 2022
26 Victoria Tan (Malaysia) Lake Mary, Fla. 2023
27 Kylie Walker Kenosha, Wis. 2024
28 Raquel Walker Burke, Va. 2026
29 Caiyi (Flora) Zhang (China) Bradenton, Fla. 2023
30 Sarah Zheng Bolingbrook, Ill. 2022

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 AJ Adams Plano, Texas 2023
2 Patrick Adler Winnetka, Ill. 2021
3 Bowen Ballis The Woodlands, Texas 2024
4 Max Barr Winnetka, Ill. 2021
5 Will Caronchi Willow Springs, Ill. 2022
6 Chi-Chun Chen (Taiwan) Tainan, , Taiwan 2023
7 Alexander Creamean Winnetka, Ill. 2023
8 Aiden Cudney Appleton, Wis. 2024
9 Ben DeLaRosa Dallas, Texas 2023
10 Leo Denning Austin, Texas 2022
11 Charles Erlandson Verona, Wis. 2023
12 Brecken Franklin Montgomery, Texas 2023
13 Carl Gustin Northbrook, Ill. 2022
14 William Hemauer Milwaukee, Wis. 2022
15 Braeden Hoyt Houston, Texas 2023
16 Jackson Hulsey St. Charles, Ill. 2022
17 William Hulsey Deerfield, Ill. 2022
18 Caden Jacobson Lake Delton, Wis. 2022
19 Salil Khanduja Naperville, Ill. 2024
20 Robert Kimmel Shaker Heights, Ohio 2022
21 Eric Klutke Crystal Lake, Ill. 2022
22 Alex Koenig Wales, Wis. 2023
23 Chieh Lun Kuo Hsinchu Zhubei Taiwan 2022
24 Maxwell Lange Golden, Colo. 2022
25 Hayden LeMonds Wauwatosa, Wis. 2022
26 Ryan Kai Nam Leung (Hong Kong) Discovery Bay, , Hong Kong 2022
27 Will Livermore Frisco, Texas 2022
28 Ian Love Chicago, Ill. 2023
29 Justin Luan Woodbury, Minn. 2023
30 Westy McCabe Dallas, Texas 2022
31 Nile Petersen Cedar Rapids, Iowa 2022
32 Anthony Purcea Buford, Ga. 2024
33 Andrew Ramos Blaine, Minn. 2024
34 Michael Rudnick Glencoe, Ill. 2021
35 Mason Schmidtke Sheboygan, Wis. 2023
36 Shang-En Shen (Taiwan) Taipei, , Taiwan 2022
37 Braeden Sladek Alexandria, Minn. 2023
38 Spencer Stuke Delafield, Wis. 2024
39 Yilin (Justin) Sun (China) Shenzhen, , China 2022
40 Logan Suter Oconomowoc, Wis. 2023
41 Bennett Swavely Hudson, Wis. 2021
42 Maxwell Tjoa Cedar Falls, Iowa 2023
43 Cooper Watt Rockford, Ill. 2023
44 Jonathan Waugh (Canada) Bristol, Ill. 2021
45 Will Webb Lake Forest, Ill. 2021
46 Gage Winkler Chatsworth, Ga. 2021
47 Qilin Yu (China) Guangdong, , China 2022
48 Noah Zyung Glenview, Ill. 2024
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Mimi Burton Austin, Texas 2023
2 Allison Cui Okemos, Mich. 2022
3 Treva Dodd Brookfield, Wis. 2024
4 Allyson Duan Buffalo Grove, Ill. 2025
5 Emily Duan Buffalo Grove, Ill. 2022
6 Maryanne Grace Rye, N.Y. 2023
7 Caroline Gray Kenilworth, Ill. 2021
8 Lisa Herman Stevenson Ranch, Calif. 2026
9 Ally Kovitz Highland Park, Ill. 2022
10 Jacinda Lee Camas, Wash. 2024
11 Lauren Lee Los Angeles, Calif. 2023
12 Katherine Lemke Geneva, Ill. 2021
13 Isabella Ly Eastvale, Calif. 2023
14 Jenna Madden McKinney, Texas 2024
15 Anya Mathur Scottsdale, Ariz. 2025
16 Brooklyn Millard Aurora, Ohio 2024
17 Kacie Moon Northbrook, Ill. 2025
18 Samantha Olson Phoenix, Ariz. 2024
19 Sohini Pillay San Jose, Calif. 2022
20 Cassandra Psuik Greenfield, Wis. 2023
21 Ava Salay River Falls, Wis. 2023
22 Sydney Seigel Scottsdale, Ariz. 2021
23 Chelsea She Buffalo Grove, Ill. 2024
24 Chia-En Song (Taiwan) Hsinchu City, , Taiwan 2023
25 Sophia Sulkar Barrington Hills, Ill. 2022
26 Victoria Tan (Malaysia) Lake Mary, Fla. 2023
27 Kylie Walker Kenosha, Wis. 2024
28 Raquel Walker Burke, Va. 2026
29 Caiyi (Flora) Zhang (China) Bradenton, Fla. 2023
30 Sarah Zheng Bolingbrook, Ill. 2022
Alternate List
Alternate List
Print
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Charlie Larkins Winnetka, Ill. 2022
2 Jack O'Donnell Powell, Ohio 2022
3 Aman Shah Aurora, Ill. 2022
4 Nicolas Simon Elk Grove Village, Ill. 2024
5 Steven Chung Fullerton, Calif. 2022
6 Owen Gardner Milwaukee, Wis. 2022
7 Peter Crowe Lake Forest, Ill. 2023
8 Dylan Dunne Barrington, Ill. 2022
9 Ryan Lundy Hopkinton, Mass. 2021
10 Daniel Gladki Saginaw, Mich. 2022
11 Ben Skripac Stow, Ohio 2023
12 Trey Rusthoven Saint Peters, Mo. 2023
13 Noah Kirsch Lancaster, Wis. 2022
14 Sean Hoagland Westlake, Ohio 2022
15 Sebastian Kasun Elm Grove, Wis. 2022
16 Alex Felicione Northfield, Ill. 2022
17 George Goff Hinsdale, Ill. 2023
18 Troy Nason Northbrook, Ill. 2023
19 Aiden Krusoe Highlands Ranch, Colo. 2023
20 Owen Naughten Barrington, Ill. 2022
21 Calen Bishop Johnston, Iowa 2022
22 Ethan Jensen Island Lake, Ill. 2022
23 Maadhav Muralidharan Lincolnshire, Ill. 2022
24 Jackson Ciganek Naperville, Ill. 2022
25 Devon Verhasselt Hutchinson, Minn. 2022
26 Logan Vandermerwe-Smith Fort Collins, Colo. 2022
27 Tyson Sparks Muskego, Wis. 2024
28 Aleks Slesers Libertyville, Ill. 2023
29 Brent Cudal Bolingbrook, Ill. 2023
30 Luke Kruger Arlington Heights, Ill. 2024
31 Brennan Sullivan Grosse Pointe, Mich. 2024
32 Samuel Walker Burke, Va. 2024
33 Andrew Wexler Orlando, Fla. 2023
34 Bode King Hartland, Wis. 2023
35 Luke Fazio Schwenksville, Pa. 2023
36 Tom Maguire Pennington, N.J. 2021
37 Henry Moore Trophy Club, Texas 2023
38 Nicholas Scudder Western Springs, Ill. 2023
39 Connor Knauf Rockford, Ill. 2023
40 Jack Berry Western Springs, Ill. 2023
41 Donald Barnett Lake villa, Ill. 2023
42 Dain Johnson Middleton, Wis. 2024
43 Antonio Gutierrez Elk Grove Village, Ill. 2025
44 Abhay Agarwal Vernon Hills, Ill. 2024
45 Chance Wilson Princeville, Hawaii 2024
46 Peyton Savageau oak Grove, Minn. 2024
47 John Yeomans Aliso Viejo, Calif. 2025
48 Connor O'Hara Glenview, Ill. 2024
49 Remy Ly Eastvale, Calif. 2024
50 Clayton Trevino Lake Forest, Ill. 2024
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Caroline Owens Hinsdale, Ill. 2024
2 Morgan Anderson Joliet, Ill. 2021
3 Arden Louchheim Park City, Utah 2023
4 Alexis Myers Northbrook, Ill. 2025
5 Jenna Shilts Frankfort, Ill. 2024
6 Amber Luttrell Edmond, Okla. 2023
7 Laura Hu Northbrook, Ill. 2026
8 Maggie Carlson Inverness, Ill. 2025

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Charlie Larkins Winnetka, Ill. 2022
2 Jack O'Donnell Powell, Ohio 2022
3 Aman Shah Aurora, Ill. 2022
4 Nicolas Simon Elk Grove Village, Ill. 2024
5 Steven Chung Fullerton, Calif. 2022
6 Owen Gardner Milwaukee, Wis. 2022
7 Peter Crowe Lake Forest, Ill. 2023
8 Dylan Dunne Barrington, Ill. 2022
9 Ryan Lundy Hopkinton, Mass. 2021
10 Daniel Gladki Saginaw, Mich. 2022
11 Ben Skripac Stow, Ohio 2023
12 Trey Rusthoven Saint Peters, Mo. 2023
13 Noah Kirsch Lancaster, Wis. 2022
14 Sean Hoagland Westlake, Ohio 2022
15 Sebastian Kasun Elm Grove, Wis. 2022
16 Alex Felicione Northfield, Ill. 2022
17 George Goff Hinsdale, Ill. 2023
18 Troy Nason Northbrook, Ill. 2023
19 Aiden Krusoe Highlands Ranch, Colo. 2023
20 Owen Naughten Barrington, Ill. 2022
21 Calen Bishop Johnston, Iowa 2022
22 Ethan Jensen Island Lake, Ill. 2022
23 Maadhav Muralidharan Lincolnshire, Ill. 2022
24 Jackson Ciganek Naperville, Ill. 2022
25 Devon Verhasselt Hutchinson, Minn. 2022
26 Logan Vandermerwe-Smith Fort Collins, Colo. 2022
27 Tyson Sparks Muskego, Wis. 2024
28 Aleks Slesers Libertyville, Ill. 2023
29 Brent Cudal Bolingbrook, Ill. 2023
30 Luke Kruger Arlington Heights, Ill. 2024
31 Brennan Sullivan Grosse Pointe, Mich. 2024
32 Samuel Walker Burke, Va. 2024
33 Andrew Wexler Orlando, Fla. 2023
34 Bode King Hartland, Wis. 2023
35 Luke Fazio Schwenksville, Pa. 2023
36 Tom Maguire Pennington, N.J. 2021
37 Henry Moore Trophy Club, Texas 2023
38 Nicholas Scudder Western Springs, Ill. 2023
39 Connor Knauf Rockford, Ill. 2023
40 Jack Berry Western Springs, Ill. 2023
41 Donald Barnett Lake villa, Ill. 2023
42 Dain Johnson Middleton, Wis. 2024
43 Antonio Gutierrez Elk Grove Village, Ill. 2025
44 Abhay Agarwal Vernon Hills, Ill. 2024
45 Chance Wilson Princeville, Hawaii 2024
46 Peyton Savageau oak Grove, Minn. 2024
47 John Yeomans Aliso Viejo, Calif. 2025
48 Connor O'Hara Glenview, Ill. 2024
49 Remy Ly Eastvale, Calif. 2024
50 Clayton Trevino Lake Forest, Ill. 2024
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Caroline Owens Hinsdale, Ill. 2024
2 Morgan Anderson Joliet, Ill. 2021
3 Arden Louchheim Park City, Utah 2023
4 Alexis Myers Northbrook, Ill. 2025
5 Jenna Shilts Frankfort, Ill. 2024
6 Amber Luttrell Edmond, Okla. 2023
7 Laura Hu Northbrook, Ill. 2026
8 Maggie Carlson Inverness, Ill. 2025