AJGA Preview at Meadowbrook
Qualifier Tournament Event Info Event Schedule Field Leaderboard
Boys initial tournament field: All 2023 - 2024 graduates with 0 tournament opportunities gained entry. Seventeen 2025 graduates with 0 tournament opportunities gained entry via tiebreaker.

Girls initial tournament field: All 2024 - 2026 graduates with 0 tournament opportunities gained entry. One 2027 graduate with 0 tournament opportunities gained entry via tiebreaker.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Jacob Adams Des Moines, Iowa 2024
2 James Anderson St michael, Minn. 2025
3 Mason Baskett Caseyville, Ill. 2025
4 Jonathan Bertram Appleton, Wis. 2024
5 Wyatt Brown Winfield, Ill. 2023
6 Tadgh Burke Lake Bluff, Ill. 2024
7 Peter Conkey Wilmette, Ill. 2025
8 Aiden Cudney
Appleton, Wis. 2024
9 Fletcher Dasso Brentwood, Tenn. 2024
10 Tanner Doeden Fargo, N.D. 2025
11 Brody Doggett Wylie, Texas 2024
12 Remick Elfers Clive, Iowa 2025
13 Callan Fahey Wheaton, Ill. 2025
14 Dawson Fish Appleton, Wis. 2023
15 Dakota Flaig Effingham, Ill. 2025
16 Nico Haber Arlington Heights, Ill. 2025
17 Nooa Hakala Huntley, Ill. 2024
18 Reid Hall Cedar Rapids, Iowa 2024
19 Mason Haupt
De Pere, Wis. 2024
20 Rudiger Heitz Longmont, Colo. 2024
21 Drew Hensen Ankeny, Iowa 2024
22 Arjun Iyengar Aurora, Ill. 2024
23 Quinn Knight Lake Forest, Ill. 2024
24 Brody Kowieski Rhinelander, Wis. 2025
25 Jack Lamberti Lake Forest, Ill. 2025
26 Shao Liu (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2024
27 Santiago Lopez El Paso, Texas 2024
28 Lucas Losada Bethesda, Md. 2025
29 Matias Losada Bethesda, Md. 2025
30 Landon Miller St. Louis Park, Minn. 2025
31 Hayden Moore Geneseo, Ill. 2024
32 Connor O'Hara Glenview, Ill. 2024
33 Mason Oleniczak Wheaton, Ill. 2024
34 Colton O’Dell Georgetown, Texas 2025
35 Robert Politza Lemont, Ill. 2024
36 TJ Quinn Shorewood, Ill. 2025
37 Parker Renken Nashville, Ill. 2024
38 Landon Rogala Maple Grove, Minn. 2025
39 Landen Savage Franklin, Wis. 2024
40 Nathan Schaub Suttons Bay, Mich. 2025
41 William Schlitz
Eau Claire, Wis. 2024
42 Kevin Schuh Glenview, Ill. 2025
43 Tug Schwab Litchfield, Ill. 2024
44 Eddie Scott
Lemont, Ill. 2024
45 Brenner Sipkovsky Franklin, Tenn. 2025
46 Andrew Southwell Glencoe, Ill. 2025
47 Tyler Stackhouse Antioch, Ill. 2024
48 Will Strohm Hubertus, Wis. 2025
49 Spencer Stuke
Delafield, Wis. 2024
50 James Super Wayzata, Minn. 2024
51 Chad Tramba
Arlington Heights, Ill. 2024
52 Aiden Walker (Canada) Regina, Saskatchewan, Canada 2025
53 Luke Webber Wheaton, Ill. 2024
54 Michael Yesbeck Middleton, Wis. 2024
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Courtney Beerheide Arlington Heights, Ill. 2026
2 Merritt Bell Palatine, Ill. 2026
3 Madison Haugen Brookfield, Wis. 2024
4 Payton Haugen Brookfield, Wis. 2026
5 Daniella Honkamp whitefish bay, Wis. 2025
6 Laura Hu Northbrook, Ill. 2026
7 Tessa Ion (Canada) Calgary, Alberta, Canada 2024
8 Sadie Kondel Grand Blanc, Mich. 2025
9 Belle Kongshaug Elk Mound, Wis. 2026
10 Nina Lang Sussex, Wis. 2026
11 Anna Lee Vernon Hills, Ill. 2024
12 Tania Maheshwari La Palma, Calif. 2025
13 Zora Matthews Chicago, Ill. 2026
14 Amelia Morton Maple Grove, Minn. 2024
15 Lilly Riegger (Germany) Hinsdale, Ill. 2026
16 Morgan Rupp Marion, Iowa 2025
17 Victoria Shao Vernon Hills, Ill. 2027
18 Lily Vincelli Rosemount, Minn. 2024
19 Alicia Wallin Roscoe, Ill. 2027
20 Sophie Weber (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2026
21 Gianna White
Lockport, Ill. 2024
22 Ainsley Wilson Iowa City, Iowa 2028
23 Sadie Wu (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2026
24 Lorna Zhang Plain City, Ohio 2026

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Jacob Adams Des Moines, Iowa 2024
2 James Anderson St michael, Minn. 2025
3 Mason Baskett Caseyville, Ill. 2025
4 Jonathan Bertram Appleton, Wis. 2024
5 Wyatt Brown Winfield, Ill. 2023
6 Tadgh Burke Lake Bluff, Ill. 2024
7 Peter Conkey Wilmette, Ill. 2025
8 Aiden Cudney
Appleton, Wis. 2024
9 Fletcher Dasso Brentwood, Tenn. 2024
10 Tanner Doeden Fargo, N.D. 2025
11 Brody Doggett Wylie, Texas 2024
12 Remick Elfers Clive, Iowa 2025
13 Callan Fahey Wheaton, Ill. 2025
14 Dawson Fish Appleton, Wis. 2023
15 Dakota Flaig Effingham, Ill. 2025
16 Nico Haber Arlington Heights, Ill. 2025
17 Nooa Hakala Huntley, Ill. 2024
18 Reid Hall Cedar Rapids, Iowa 2024
19 Mason Haupt
De Pere, Wis. 2024
20 Rudiger Heitz Longmont, Colo. 2024
21 Drew Hensen Ankeny, Iowa 2024
22 Arjun Iyengar Aurora, Ill. 2024
23 Quinn Knight Lake Forest, Ill. 2024
24 Brody Kowieski Rhinelander, Wis. 2025
25 Jack Lamberti Lake Forest, Ill. 2025
26 Shao Liu (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2024
27 Santiago Lopez El Paso, Texas 2024
28 Lucas Losada Bethesda, Md. 2025
29 Matias Losada Bethesda, Md. 2025
30 Landon Miller St. Louis Park, Minn. 2025
31 Hayden Moore Geneseo, Ill. 2024
32 Connor O'Hara Glenview, Ill. 2024
33 Mason Oleniczak Wheaton, Ill. 2024
34 Colton O’Dell Georgetown, Texas 2025
35 Robert Politza Lemont, Ill. 2024
36 TJ Quinn Shorewood, Ill. 2025
37 Parker Renken Nashville, Ill. 2024
38 Landon Rogala Maple Grove, Minn. 2025
39 Landen Savage Franklin, Wis. 2024
40 Nathan Schaub Suttons Bay, Mich. 2025
41 William Schlitz
Eau Claire, Wis. 2024
42 Kevin Schuh Glenview, Ill. 2025
43 Tug Schwab Litchfield, Ill. 2024
44 Eddie Scott
Lemont, Ill. 2024
45 Brenner Sipkovsky Franklin, Tenn. 2025
46 Andrew Southwell Glencoe, Ill. 2025
47 Tyler Stackhouse Antioch, Ill. 2024
48 Will Strohm Hubertus, Wis. 2025
49 Spencer Stuke
Delafield, Wis. 2024
50 James Super Wayzata, Minn. 2024
51 Chad Tramba
Arlington Heights, Ill. 2024
52 Aiden Walker (Canada) Regina, Saskatchewan, Canada 2025
53 Luke Webber Wheaton, Ill. 2024
54 Michael Yesbeck Middleton, Wis. 2024
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Courtney Beerheide Arlington Heights, Ill. 2026
2 Merritt Bell Palatine, Ill. 2026
3 Madison Haugen Brookfield, Wis. 2024
4 Payton Haugen Brookfield, Wis. 2026
5 Daniella Honkamp whitefish bay, Wis. 2025
6 Laura Hu Northbrook, Ill. 2026
7 Tessa Ion (Canada) Calgary, Alberta, Canada 2024
8 Sadie Kondel Grand Blanc, Mich. 2025
9 Belle Kongshaug Elk Mound, Wis. 2026
10 Nina Lang Sussex, Wis. 2026
11 Anna Lee Vernon Hills, Ill. 2024
12 Tania Maheshwari La Palma, Calif. 2025
13 Zora Matthews Chicago, Ill. 2026
14 Amelia Morton Maple Grove, Minn. 2024
15 Lilly Riegger (Germany) Hinsdale, Ill. 2026
16 Morgan Rupp Marion, Iowa 2025
17 Victoria Shao Vernon Hills, Ill. 2027
18 Lily Vincelli Rosemount, Minn. 2024
19 Alicia Wallin Roscoe, Ill. 2027
20 Sophie Weber (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2026
21 Gianna White
Lockport, Ill. 2024
22 Ainsley Wilson Iowa City, Iowa 2028
23 Sadie Wu (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2026
24 Lorna Zhang Plain City, Ohio 2026
Alternates
Alternates
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Carter Callan Minnetrista, Minn. 2025
2 Henry Brickman lake Forest, Ill. 2025
3 Nathanael Joseph Germantown, Tenn. 2026
4 Ivan Blood Glen Ellyn, Ill. 2026
5 Michael Colabianchi San Francisco, Calif. 2026
6 Noah Eisen Fairfield, Calif. 2026
7 Hugo Stenstrom Miami, Fla. 2026
8 Campbell Williams St. Simons Island, Ga. 2026
9 Landon Houska Fort Collins, Colo. 2026
10 Josh Ye (Canada) Markham, Ontario, Canada 2026
11 Jack MacLagan Coralville, Iowa 2026
12 Nolan Adamczyk Gilberts, Ill. 2026
13 Joey Scott Lemont, Ill. 2026
14 Tommy Whitley Mt. Zion, Ill. 2026
15 Riley Christensen Sioux Falls, S.D. 2026
16 Jordan Brown Lakewood Ranch, Fla. 2026
17 Patrick Hastings Wayzata, Minn. 2026
18 Jack Bachman Prescott, Ariz. 2026
19 Beckett Jones
Naperville, Ill. 2026
20 Owen Coniaris Glen Ellyn, Ill. 2027
21 Liam Kelly Winnetka, Ill. 2027
22 Fitzpatrick Knight Lake Forest, Ill. 2027
23 Zach Zafar Naperville, Ill. 2027
24 Gabe Althoff Wilmette, Ill. 2027
25 Owen Johnson Duluth, Minn. 2027
26 Chase Larson Edina, Minn. 2027
27 Ezra Primosch Wilmette, Ill. 2027
28 Taylor Lansing Lake Forest, Ill. 2028
29 Jack Bell Palatine, Ill. 2028
30 Ben Patel North Aurora, Ill. 2028
31 Lester Low Evanston, Ill. 2028
32 Jackson Ketterson Tewksbury, N.J. 2023
33 Ryan Herbst San Rafael, Calif. 2023
34 Mateo Rascon
Burlington, Iowa 2023
35 Tyler Wengronowitz Arlington Heights, Ill. 2023
36 Bode King
Hartland, Wis. 2023
37 Makenzie Ujiie Poway, Calif. 2024
38 Dylan Mott
Mokena, Ill. 2024
39 Jonathan McLeroy Orlando, Fla. 2024
40 Vetri Anand Naperville, Ill. 2024
41 Maxwell Eide Highlands Ranch, Colo. 2024
42 Daniel Shelley (Mexico) Howey-in-the-Hills, Fla. 2024
43 Tarun Anand Irving, Texas 2024
44 Gabriel Gold Quincy, Ill. 2024
45 Tyler Mott Mokena, Ill. 2024
46 Weston Gain Edina, Minn. 2025
47 Phoebus Xiaofei Chen Bellevue, Wash. 2025
48 Andrew Chen Lake Forest, Ill. 2025
49 William Lange Barrington, Ill. 2025
50 Jackson Hutchison Chicago, Ill. 2025
51 Hyunjun Lee (South Korea) North Vancouver, British Columbia, Canada 2025
52 Liam Lodding
Huntley, Ill. 2026
53 Hunter Simmons Grand Junction, Colo. 2026
54 Mac Buckley Denver, Colo. 2026
55 Nathan Lee
San Ramon, Calif. 2026
56 Cori Lee Buffalo Grove, Ill. 2026
57 Damian Labrado El Paso, Texas 2027
58 Keane Taino Studio City, Calif. 2028
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Madison Bugbee Whitefish Bay, Wis. 2028
2 Elizabeth Fong Bloomington, Minn. 2028
3 Gabriella Gu Irvine, Calif. 2028
4 Sophia Lee Columbine Valley, Colo. 2028
5 Kennedy Gutierrez Valparaiso, Ind. 2029
6 Juno Taino Studio City, Calif. 2029
7 Clara Ding (China) White Rock, British Columbia, Canada 2029
8 Arden Louchheim Park City, Utah 2023
9 Brianna Kirsch
Lancaster, Wis. 2024
10 Vivian Cressman
Middleton, Wis. 2024
11 Marlee Edgeman Marshfield, Mo. 2024
12 Bridget Butler
Barrington, Ill. 2024
13 Alexandra Mathis Daniel Island, S.C. 2024
14 Ansley Giesselmann Fremont, Neb. 2025
15 Ava Wisinski Ada, Mich. 2025
16 Alexa Green McLean, Va. 2025
17 Reese Robson Saint Louis, Mo. 2025
18 Copelin Okrangley Alto, Mich. 2025
19 Sonam Konanahalli Glenview, Ill. 2026
20 Nahomy Labrado El Paso, Texas 2027
21 Emmerson Hinds
Boulder City, Nev. 2027

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Carter Callan Minnetrista, Minn. 2025
2 Henry Brickman lake Forest, Ill. 2025
3 Nathanael Joseph Germantown, Tenn. 2026
4 Ivan Blood Glen Ellyn, Ill. 2026
5 Michael Colabianchi San Francisco, Calif. 2026
6 Noah Eisen Fairfield, Calif. 2026
7 Hugo Stenstrom Miami, Fla. 2026
8 Campbell Williams St. Simons Island, Ga. 2026
9 Landon Houska Fort Collins, Colo. 2026
10 Josh Ye (Canada) Markham, Ontario, Canada 2026
11 Jack MacLagan Coralville, Iowa 2026
12 Nolan Adamczyk Gilberts, Ill. 2026
13 Joey Scott Lemont, Ill. 2026
14 Tommy Whitley Mt. Zion, Ill. 2026
15 Riley Christensen Sioux Falls, S.D. 2026
16 Jordan Brown Lakewood Ranch, Fla. 2026
17 Patrick Hastings Wayzata, Minn. 2026
18 Jack Bachman Prescott, Ariz. 2026
19 Beckett Jones
Naperville, Ill. 2026
20 Owen Coniaris Glen Ellyn, Ill. 2027
21 Liam Kelly Winnetka, Ill. 2027
22 Fitzpatrick Knight Lake Forest, Ill. 2027
23 Zach Zafar Naperville, Ill. 2027
24 Gabe Althoff Wilmette, Ill. 2027
25 Owen Johnson Duluth, Minn. 2027
26 Chase Larson Edina, Minn. 2027
27 Ezra Primosch Wilmette, Ill. 2027
28 Taylor Lansing Lake Forest, Ill. 2028
29 Jack Bell Palatine, Ill. 2028
30 Ben Patel North Aurora, Ill. 2028
31 Lester Low Evanston, Ill. 2028
32 Jackson Ketterson Tewksbury, N.J. 2023
33 Ryan Herbst San Rafael, Calif. 2023
34 Mateo Rascon
Burlington, Iowa 2023
35 Tyler Wengronowitz Arlington Heights, Ill. 2023
36 Bode King
Hartland, Wis. 2023
37 Makenzie Ujiie Poway, Calif. 2024
38 Dylan Mott
Mokena, Ill. 2024
39 Jonathan McLeroy Orlando, Fla. 2024
40 Vetri Anand Naperville, Ill. 2024
41 Maxwell Eide Highlands Ranch, Colo. 2024
42 Daniel Shelley (Mexico) Howey-in-the-Hills, Fla. 2024
43 Tarun Anand Irving, Texas 2024
44 Gabriel Gold Quincy, Ill. 2024
45 Tyler Mott Mokena, Ill. 2024
46 Weston Gain Edina, Minn. 2025
47 Phoebus Xiaofei Chen Bellevue, Wash. 2025
48 Andrew Chen Lake Forest, Ill. 2025
49 William Lange Barrington, Ill. 2025
50 Jackson Hutchison Chicago, Ill. 2025
51 Hyunjun Lee (South Korea) North Vancouver, British Columbia, Canada 2025
52 Liam Lodding
Huntley, Ill. 2026
53 Hunter Simmons Grand Junction, Colo. 2026
54 Mac Buckley Denver, Colo. 2026
55 Nathan Lee
San Ramon, Calif. 2026
56 Cori Lee Buffalo Grove, Ill. 2026
57 Damian Labrado El Paso, Texas 2027
58 Keane Taino Studio City, Calif. 2028
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Madison Bugbee Whitefish Bay, Wis. 2028
2 Elizabeth Fong Bloomington, Minn. 2028
3 Gabriella Gu Irvine, Calif. 2028
4 Sophia Lee Columbine Valley, Colo. 2028
5 Kennedy Gutierrez Valparaiso, Ind. 2029
6 Juno Taino Studio City, Calif. 2029
7 Clara Ding (China) White Rock, British Columbia, Canada 2029
8 Arden Louchheim Park City, Utah 2023
9 Brianna Kirsch
Lancaster, Wis. 2024
10 Vivian Cressman
Middleton, Wis. 2024
11 Marlee Edgeman Marshfield, Mo. 2024
12 Bridget Butler
Barrington, Ill. 2024
13 Alexandra Mathis Daniel Island, S.C. 2024
14 Ansley Giesselmann Fremont, Neb. 2025
15 Ava Wisinski Ada, Mich. 2025
16 Alexa Green McLean, Va. 2025
17 Reese Robson Saint Louis, Mo. 2025
18 Copelin Okrangley Alto, Mich. 2025
19 Sonam Konanahalli Glenview, Ill. 2026
20 Nahomy Labrado El Paso, Texas 2027
21 Emmerson Hinds
Boulder City, Nev. 2027