AJGA Qualifier for the AJGA Junior at Naples
Tournament Page Qualifier Qualifier Field Tee Times Leaderboard
Note: Tee Times will appear 24 hours prior to the start of the qualifier. If Tee Times are not appearing below check back at a later date.
Sunday, July 21
Sunday, July 21
Time Hole Players Time Hole Players
08:30 AM 1A
Cody Donovan
78-78
Cedar Lake, Ind. (2021)
Felix Luetke Meyring
88-88
Shanghai, China (2023)
Daniel Liao
87-87
(China) Windermere, Fla. (2022)
Dalton Payne
91-91
Estero, Fla. (2023)
08:30 AM 1B
Guoao (Leo) Xu
76-76
(China) Windermere, Fla. (2022)
Thomas Christensen III
75-75
Coral Springs, Fla. (2019)
Juleon Habib
82-82
Tarpon Springs, Fla. (2023)
Logan Eakins
75-75
Fort Myers, Fla. (2022)
08:30 AM 2
Jack Wehle
80-80
Naples, Fla. (2020)
Gabriel Zhang
84-84
Lake Mary, Fla. (2022)
Aidan Strzempka
101-101
Sarasota, Fla. (2021)
Nick Stachler
85-85
Cincinnati, Ohio (2021)
08:30 AM 3A
Victor Herrera
82-82
Doral, Fla. (2024)
Benjamin Cai
75-75
(Taiwan) Shanghai, China (2022)
Edward Nash
97-97
Asheville, N.C. (2022)
Timothy Picard
80-80
Dracut, Mass. (2020)
08:30 AM 3B
Joshua Bai
71-71
Auckland, New Zealand (2024)
Corbin Pye
90-90
Spartanburg, S.C. (2020)
Connor Pope
78-78
Tampa, Fla. (2022)
Aaron Leach
77-77
Windermere, Fla. (2023)
08:30 AM 4
James Ulsh
79-79
Carlisle, Pa. (2022)
Aaron Kresse
90-90
Bonita Springs, Fla. (2020)
Brett Cooper
83-83
Hixson, Tenn. (2022)
Panachok Kaewrahan
75-75
Saraburi, Thailand (2021)
08:30 AM 5
Carson Parker
72-72
Boca Raton, Fla. (2020)
Juan Echeverri
72-72
(Colombia) Windermere, Fla. (2022)
Mason Stokes
87-87
Spring, Texas (2020)
Sebastian Kawas
79-79
Doral, Fla. (2022)
08:30 AM 6A
Christian Marquardt
75-75
Belleair, Fla. (2021)
Felipe Ribadeneira
82-82
Quito, Ecuador (2020)
Nathan Jackson
79-79
St. Petersburg, Fla. (2021)
Davis Dickinson
79-79
Palm Beach Gardens, Fla. (2022)
08:30 AM 6B
Alex Kim
77-77
Port St. Lucie, Fla. (2021)
Tommy Pitts
80-80
Franklin, Tenn. (2020)
William Masuhr
78-78
(Germany) Bradenton, Fla. (2021)
David (Dazhou) Wu
75-75
(China) Winter Garden, Fla. (2023)
08:30 AM 7
Langtai Tyrone Sun
81-81
(China) Orlando, Fla. (2024)
Andres Atrio
72-72
Coral Gables, Fla. (2023)
Joseph Scaturro
88-88
Boca Raton, Fla. (2020)
Tommy Tyler
76-76
Venice, Fla. (2024)
08:30 AM 8
Graham Kalan
89-89
Alexandria, Va. (2020)
Vincent Apostolico
86-86
Sparta, N.J. (2021)
Langting Tymon Sun
85-85
(China) Orlando, Fla. (2024)
Sam Hogan*
73-73
(Canada) Burlington, Ontario (2020)
08:30 AM 9
Yuqi Zhou
87-87
(China) Orlando, Fla. (2020)
Alexander Casey
85-85
Franklin, Tenn. (2020)
Nicholas Prieto
76-76
Miami, Fla. (2023)
Noah Kirsch
90-90
Lancaster, Wis. (2022)
08:30 AM 10A
Ashlyn Einwachter
83-83
Lakewood Ranch, Fla. (2020)
Jessica Loera
96-96
Tinley Park, Ill. (2020)
Sritha Vemuri
96-96
Lake Mary, Fla. (2022)
Staci Pla Brown
88-88
West Palm Beach, Fla. (2025)
08:30 AM 10B
Andie Smith
75-75
Hobe Sound, Fla. (2022)
Ka Yee Kwok
70-70
(Hong Kong) Tianjin, China (2021)
Hina Matsui*
72-72
(Japan) Port St. Lucie, Fla. (2021)
Serina Li
84-84
Lake Mary, Fla. (2022)
08:30 AM 11
Loa Johannsson
81-81
Championsgate, Fla. (2022)
Jordan Knox
88-88
Fort Myers, Fla. (2023)
Rianne Li
88-88
(Australia) Auckland, New Zealand (2025)
Fengying Wang
80-80
Guangzhou, China (2020)
08:30 AM 12A
Arenui Faana
84-84
Lake Mary, Fla. (2024)
Svarnika Bommakanti
93-93
Tampa, Fla. (2020)
Jonna Hubbs
100-100
Palm Beach Gardens, Fla. (2022)
Manuela Herrera
85-85
Wellington, Fla. (2021)
08:30 AM 12B
Katie Carman
94-94
Lexington, Ky. (2023)
Kavya Ajjarapu
78-78
Lutz, Fla. (2023)
Anastacia Johnson
84-84
Tacoma, Wash. (2021)
Shuiyun He
90-90
Taiyuan Shanxi, China (2022)
08:30 AM 13
Tia Walker
80-80
Clearwater, Fla. (2021)
Chelsea Nguyen
84-84
Oviedo, Fla. (2023)
Mei Chan
84-84
Orlando, Fla. (2023)
Natalii Gupta
72-72
(India) Dubai, United Arab Emirates (2022)
08:30 AM 14
Charles Nguyen
74-74
Oviedo, Fla. (2021)
Adam Walker
90-90
Clearwater, Fla. (2023)
Arjun Gupta
74-74
(India) Dubai, United Arab Emirates (2021)
Adam Sabeur
87-87
Orlando, Fla. (2020)
08:30 AM 15A
Sebastian Sacristan
73-73
Coral Springs, Fla. (2022)
Trey Diehl
77-77
Orlando, Fla. (2021)
Arthur Li
90-90
(China) Bradenton, Fla. (2024)
Yoshi Petersson
81-81
Malmö, Sweden (2020)
08:30 AM 15B
Matt Cooper
76-76
Tampa, Fla. (2020)
Jay Brooks*
70-70
Boca Raton, Fla. (2023)
Poonyapat Nantsupawat
75-75
(Thailand) Boca Raton, Fla. (2022)
Matthew Doyle *
72-72
Madison, Conn. (2021)
08:30 AM 16
Joey Maher
79-79
Geneva, N.Y. (2021)
Ethan Ashford
87-87
Margate, Fla. (2020)
Robert Greninger
70-70
Orlando, Fla. (2021)
Ben Hirasawa
77-77
(Canada) Toronto, Ontario (2021)
08:30 AM 17
Mu Sun
89-89
(China) Boynton Beach, Fla. (2023)
Qilin Yu
74-74
Guangdong, China (2021)
Armand Loscalzo
77-77
Tampa, Fla. (2022)
Gabriel Hegerstrom
81-81
Parkland, Fla. (2022)
08:30 AM 18A
Zach Starkey
77-77
North Port, Fla. (2021)
Sam Davis
77-77
Jacksonville, Fla. (2022)
Alexander Dalmau
82-82
Coral Gables, Fla. (2022)
Vladimir Dieffenbach
87-87
(Kazakhstan) Jupiter, Fla. (2020)
08:30 AM 18B
Mclean Morton
86-86
Jupiter, Fla. (2021)
Colby Toner
82-82
Alachua, Fla. (2020)
Colin Wade
80-80
Round Lake, Ill. (2020)
Brandon Valvano
74-74
Franklin Lakes, NJ (2019)