Qualifier for Sean Foley Performance Junior Championship
Qualifier Tournament Field Tee Times Leaderboard
Note: Tee Times will appear 24 hours prior to the start of the qualifier. If Tee Times are not appearing below check back at a later date.
Friday, January 15
Friday, January 15
Print Tee Times
Time Hole Players Time Hole Players
07:45 AM 1
Chloe Chang
Sarasota, FL (2025)
Jordyn Hodgson
Kissimmee, FL (2021)
Arenui Faana
Lake Mary, FL (2024)
07:54 AM 1
Elan Zhang#
Orlando, FL (2024)
Olivia Lu#
Winter Garden, FL (2023)
Amelie Alcantara
Boca Raton, FL (2022)
08:03 AM 1
Loa Johannsson
Championsgate, FL (2022)
Ryleigh Knaub
Winter Springs, FL (2025)
Morgan Pichler
Hobe Sound, FL (2025)
08:12 AM 1
Yongze Cheng
(China) Bradenton, Fla. (2022)
Kelly Shanahan
Coral Springs, FL (2022)
Aubrey Pichler
Hobe Sound, FL (2025)
08:21 AM 1
Chelsea Nguyen
Oviedo, FL (2023)
Tabitha Hanely
Bradenton, FL (2022)
Katie Yang
Orlando, FL (2025)
08:30 AM 1
Rachel Hu
Northville, MI (2022)
Briana LeMaire
Austin, TX (2022)
XiMiao Zhai
(China) Orlando, FL (2023)
08:39 AM 1
Boyi (Barry) Zhang
(China) Lake Mary, FL (2024)
Eoin Buckelew
Ocala, FL (2021)
Zachary Colon
Bolton, MA (2022)
08:48 AM 1
Ariihau Faana
Lake Mary, FL (2022)
Rohan Singh
Ponte Vedra, FL (2023)
Kyo Morishita
(Japan) Bradenton, FL (2022)
08:57 AM 1
McCord Grice
Atlanta, GA (2022)
Davis Dickinson
Palm Beach Gardens, FL (2022)
Aidan O'Donovan
Somerville, MA (2022)
09:06 AM 1
David (Dazhou) Wu
(China) Winter Garden, FL (2023)
Chase Gullikson#
Orlando, FL (2021)
Garret Ebbert
Lake Mary, FL (2023)
09:15 AM 1
Langtai Tyrone Sun
(China) Windermere, FL (2025)
Gabriel Hegerstrom
Parkland, FL (2022)
Harrison Freeze#
Winter Garden, FL (2022)
09:24 AM 1
Carter Dill
Tampa, FL (2022)
Masatoyo Kato
(Japan) Soja, , Japan (2021)
Charles Nguyen
Oviedo, FL (2021)
09:33 AM 1
Minjae Park
(South Korea) Lake Mary, FL (2021)
Jon Wang
Melbourne, FL (2022)
Robby Goulet
Orlando, FL (2022)
09:42 AM 1
Nik Furek-Abidin
Tampa, FL (2022)
Ryan Hogan
Lake Mary, FL (2021)
Antonio Rios
Saint Augustine, FL (2022)
09:51 AM 1
Gabriel Zhang
Lake Mary, FL (2022)
Guillermo Antonio Polo Bodart
(Argentina) Mar del Plata, , Argentina (2022)
Langting Tymon Sun
(China) Windermere, FL (2025)
10:00 AM 1
Filip Jakubcik
(Czech Republic) Howey in the Hills, FL (2022)
Tomas Amaya
Queretaro, , Mexico (2022)
Dax Isbell
Cumming, GA (2022)

Time Hole Players Time Hole Players
07:45 AM 1
Chloe Chang
Sarasota, FL (2025)
Jordyn Hodgson
Kissimmee, FL (2021)
Arenui Faana
Lake Mary, FL (2024)
07:54 AM 1
Elan Zhang#
Orlando, FL (2024)
Olivia Lu#
Winter Garden, FL (2023)
Amelie Alcantara
Boca Raton, FL (2022)
08:03 AM 1
Loa Johannsson
Championsgate, FL (2022)
Ryleigh Knaub
Winter Springs, FL (2025)
Morgan Pichler
Hobe Sound, FL (2025)
08:12 AM 1
Yongze Cheng
(China) Bradenton, Fla. (2022)
Kelly Shanahan
Coral Springs, FL (2022)
Aubrey Pichler
Hobe Sound, FL (2025)
08:21 AM 1
Chelsea Nguyen
Oviedo, FL (2023)
Tabitha Hanely
Bradenton, FL (2022)
Katie Yang
Orlando, FL (2025)
08:30 AM 1
Rachel Hu
Northville, MI (2022)
Briana LeMaire
Austin, TX (2022)
XiMiao Zhai
(China) Orlando, FL (2023)
08:39 AM 1
Boyi (Barry) Zhang
(China) Lake Mary, FL (2024)
Eoin Buckelew
Ocala, FL (2021)
Zachary Colon
Bolton, MA (2022)
08:48 AM 1
Ariihau Faana
Lake Mary, FL (2022)
Rohan Singh
Ponte Vedra, FL (2023)
Kyo Morishita
(Japan) Bradenton, FL (2022)
08:57 AM 1
McCord Grice
Atlanta, GA (2022)
Davis Dickinson
Palm Beach Gardens, FL (2022)
Aidan O'Donovan
Somerville, MA (2022)
09:06 AM 1
David (Dazhou) Wu
(China) Winter Garden, FL (2023)
Chase Gullikson#
Orlando, FL (2021)
Garret Ebbert
Lake Mary, FL (2023)
09:15 AM 1
Langtai Tyrone Sun
(China) Windermere, FL (2025)
Gabriel Hegerstrom
Parkland, FL (2022)
Harrison Freeze#
Winter Garden, FL (2022)
09:24 AM 1
Carter Dill
Tampa, FL (2022)
Masatoyo Kato
(Japan) Soja, , Japan (2021)
Charles Nguyen
Oviedo, FL (2021)
09:33 AM 1
Minjae Park
(South Korea) Lake Mary, FL (2021)
Jon Wang
Melbourne, FL (2022)
Robby Goulet
Orlando, FL (2022)
09:42 AM 1
Nik Furek-Abidin
Tampa, FL (2022)
Ryan Hogan
Lake Mary, FL (2021)
Antonio Rios
Saint Augustine, FL (2022)
09:51 AM 1
Gabriel Zhang
Lake Mary, FL (2022)
Guillermo Antonio Polo Bodart
(Argentina) Mar del Plata, , Argentina (2022)
Langting Tymon Sun
(China) Windermere, FL (2025)
10:00 AM 1
Filip Jakubcik
(Czech Republic) Howey in the Hills, FL (2022)
Tomas Amaya
Queretaro, , Mexico (2022)
Dax Isbell
Cumming, GA (2022)