AJGA Junior All-Star presented by Auburn-Opelika Tourism
Qualifier Tournament Schedule of Events Field Leaderboard
Boys initial tournament field required a status of 3 Performance Stars or more to gain entry. Four boys with 2 Stars gained entry via PBE tiebreaker.

Girls initial tournament field required a status of 5 Performance Stars or more to gain entry. Two girls with 4 Stars gained entry via PBE tiebreaker.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Elisey Antropenko (Russian Federation) Moscow, , Russian Federation 2025
2 Wade Arcella Henderson, Nev. 2025
3 Julius Arenkiel Pearland, Texas 2025
4 Jaxon Bailey Monett, Mo. 2025
5 Whit Bartlett Austin, Texas 2025
6 Colton Boyce Huntsville, Ala. 2026
7 Blades Brown Nashvile, Tenn. 2026
8 Ves Butler Athens, Ga. 2027
9 Brooks Cass Watkinsville, Ga. 2026
10 Charles Cauthen Columbia, S.C. 2025
11 Tanmay Chandra Gainesville, Fla. 2025
12 Ryan Chung Suwanee, Ga. 2025
13 Hamilton Coleman Augusta, Ga. 2026
14 Blake Cornell Daphne, Ala. 2025
15 Andrew Couey Johns Creek, Ga. 2026
16 Luke Domingue Lafayette, La. 2025
17 William Easterlin Americus, Ga. 2025
18 Samuel Gomeyac Marietta, Ga. 2025
19 Owen Harper Bend, Ore. 2024
20 Michael Heaton Fairhope, Ala. 2026
21 Andrew Hinson Huntsville, Ala. 2025
22 Rusty Hooks Forest, Va. 2025
23 Mason Howell Tallahassee, Fla. 2026
24 Park Howell Atlanta, Ga. 2025
25 Kyle Huryn Alpharetta, Ga. 2025
26 Oliver Jackoniski Dunwoody, Ga. 2025
27 Ethan Ju Buena Park, Calif. 2025
28 Zio Kim (South Korea) Alpharetta, Ga. 2024
29 Vijay Kumar Windermere, Fla. 2025
30 Bradford Lacefield Versailles, Ky. 2026
31 Griffin Law Chattanooga, Tenn. 2025
32 Michael Lee Suwanee, Ga. 2025
33 Jerry Li (Canada) Vancouver, British Columbia, Canada 2026
34 Zhengda Li (China) Melbourne, , Australia 2029
35 Zhengqian Li (China) Melbourne, , Australia 2025
36 Harvey Liu Surrey, British Columbia, Canada 2025
37 John Lunsford Cullman, Ala. 2026
38 Dhruv Mereddy Alpharetta, Ga. 2029
39 Jerry Miao (China) Howey in the Hills, Fla. 2024
40 Weston Miller Jackson, Ky. 2024
41 Jonas Moe Sarasota, Fla. 2025
42 Landon Noble Sharpsburg, Ga. 2025
43 Jake Norris Birmingham, Ala. 2024
44 James Oh Glen Allen, Va. 2024
45 Jack Parel Macon, Ga. 2026
46 Jaden Peterson Port St Lucie, Fla. 2027
47 Chase Pickering Tucson, Ariz. 2025
48 Ryan Pugh Birmingham, Ala. 2027
49 Rithik Rajendran Alpharetta, Ga. 2026
50 Cameron Rockett Hoover, Ala. 2026
51 Cole Rosich Greensboro, Ga. 2027
52 Jeffrey Rubenstein Dallas, Texas 2026
53 Blake Russell Knoxville, Tenn. 2026
54 Udyat Sarangdevot Mckinney, Texas 2025
55 Jackson Skinner Birmingham, Ala. 2025
56 Bailey Sutter Cullman, Ala. 2026
57 Napat Thongjen (Thailand) Bangkok, , Thailand 2027
58 Adithya Venkataraghavan Saratoga, Calif. 2025
59 Oliver Wang Falls Church, Va. 2024
60 Jiacheng Xu (China) Winter Garden, Fla. 2025
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Leigh Allen Cataula, Ga. 2025
2 Hannah Booth Oviedo, Fla. 2025
3 Frances Brown Mobile, Ala. 2025
4 Annabelle Bush Weldon Spring, Mo. 2025
5 Ariel Collins Locust Grove, Ga. 2028
6 Ryan Donaldson McAlpin, Fla. 2026
7 Sophia Dyer St. Petersburg, Fla. 2026
8 Emerson Elm Suwanee, Ga. 2025
9 Arenui Faana Lake Mary, Fla. 2024
10 Constanza Figueroa (Chile) Las Condes, , Chile 2026
11 Montserrat Figueroa (Chile) Las Condes, , Chile 2025
12 Adalynne Forchette Peachtree City, Ga. 2027
13 Annika Gomeyac Marietta, Ga. 2025
14 Esha Gupta Auburn, Ala. 2025
15 Kate Ha Auburn, Ala. 2026
16 Tate Hutcheson (Canada) Woodlands, Texas 2025
17 Narah Hope Kim Duluth, Ga. 2027
18 Anna Kunkel Walnut Hill, Fla. 2026
19 Carter Lankford Lexington, Ky. 2026
20 Polly Kate McCrackin Bessemer, Ala. 2025
21 Elyse Meerdink Tampa, Fla. 2027
22 Honorine Nobuta Ferry West Palm Beach, Fla. 2028
23 Alison Oh Glen Allen, Va. 2027
24 Daniela Palmeros Jersey Village, Texas 2025
25 Keala Richichi Jupiter, Fla. 2026
26 Emma Rynn Wellington, Fla. 2025
27 Trisha Shivaiah Milton, Ga. 2024
28 Raleygh Simpson Kerrville, Texas 2024
29 Aanya Vantipalli Alpharetta, Ga. 2027
30 Raquel Walker Burke, Va. 2026
31 Zaida Wise Tucson, Ariz. 2025
32 Allison Yang Santa Clara, Calif. 2025
33 Katie Yang Orlando, Fla. 2025
34 Yinyoe Yang Conway, Ark. 2026
35 Jessalyn Young Atlanta, Ga. 2025
36 Claudia Zhang (Canada) West Vancouver, British Columbia, Canada 2024
37 Jinxue Zheng (China) Orlando, Fla. 2024

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Elisey Antropenko (Russian Federation) Moscow, , Russian Federation 2025
2 Wade Arcella Henderson, Nev. 2025
3 Julius Arenkiel Pearland, Texas 2025
4 Jaxon Bailey Monett, Mo. 2025
5 Whit Bartlett Austin, Texas 2025
6 Colton Boyce Huntsville, Ala. 2026
7 Blades Brown Nashvile, Tenn. 2026
8 Ves Butler Athens, Ga. 2027
9 Brooks Cass Watkinsville, Ga. 2026
10 Charles Cauthen Columbia, S.C. 2025
11 Tanmay Chandra Gainesville, Fla. 2025
12 Ryan Chung Suwanee, Ga. 2025
13 Hamilton Coleman Augusta, Ga. 2026
14 Blake Cornell Daphne, Ala. 2025
15 Andrew Couey Johns Creek, Ga. 2026
16 Luke Domingue Lafayette, La. 2025
17 William Easterlin Americus, Ga. 2025
18 Samuel Gomeyac Marietta, Ga. 2025
19 Owen Harper Bend, Ore. 2024
20 Michael Heaton Fairhope, Ala. 2026
21 Andrew Hinson Huntsville, Ala. 2025
22 Rusty Hooks Forest, Va. 2025
23 Mason Howell Tallahassee, Fla. 2026
24 Park Howell Atlanta, Ga. 2025
25 Kyle Huryn Alpharetta, Ga. 2025
26 Oliver Jackoniski Dunwoody, Ga. 2025
27 Ethan Ju Buena Park, Calif. 2025
28 Zio Kim (South Korea) Alpharetta, Ga. 2024
29 Vijay Kumar Windermere, Fla. 2025
30 Bradford Lacefield Versailles, Ky. 2026
31 Griffin Law Chattanooga, Tenn. 2025
32 Michael Lee Suwanee, Ga. 2025
33 Jerry Li (Canada) Vancouver, British Columbia, Canada 2026
34 Zhengda Li (China) Melbourne, , Australia 2029
35 Zhengqian Li (China) Melbourne, , Australia 2025
36 Harvey Liu Surrey, British Columbia, Canada 2025
37 John Lunsford Cullman, Ala. 2026
38 Dhruv Mereddy Alpharetta, Ga. 2029
39 Jerry Miao (China) Howey in the Hills, Fla. 2024
40 Weston Miller Jackson, Ky. 2024
41 Jonas Moe Sarasota, Fla. 2025
42 Landon Noble Sharpsburg, Ga. 2025
43 Jake Norris Birmingham, Ala. 2024
44 James Oh Glen Allen, Va. 2024
45 Jack Parel Macon, Ga. 2026
46 Jaden Peterson Port St Lucie, Fla. 2027
47 Chase Pickering Tucson, Ariz. 2025
48 Ryan Pugh Birmingham, Ala. 2027
49 Rithik Rajendran Alpharetta, Ga. 2026
50 Cameron Rockett Hoover, Ala. 2026
51 Cole Rosich Greensboro, Ga. 2027
52 Jeffrey Rubenstein Dallas, Texas 2026
53 Blake Russell Knoxville, Tenn. 2026
54 Udyat Sarangdevot Mckinney, Texas 2025
55 Jackson Skinner Birmingham, Ala. 2025
56 Bailey Sutter Cullman, Ala. 2026
57 Napat Thongjen (Thailand) Bangkok, , Thailand 2027
58 Adithya Venkataraghavan Saratoga, Calif. 2025
59 Oliver Wang Falls Church, Va. 2024
60 Jiacheng Xu (China) Winter Garden, Fla. 2025
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Leigh Allen Cataula, Ga. 2025
2 Hannah Booth Oviedo, Fla. 2025
3 Frances Brown Mobile, Ala. 2025
4 Annabelle Bush Weldon Spring, Mo. 2025
5 Ariel Collins Locust Grove, Ga. 2028
6 Ryan Donaldson McAlpin, Fla. 2026
7 Sophia Dyer St. Petersburg, Fla. 2026
8 Emerson Elm Suwanee, Ga. 2025
9 Arenui Faana Lake Mary, Fla. 2024
10 Constanza Figueroa (Chile) Las Condes, , Chile 2026
11 Montserrat Figueroa (Chile) Las Condes, , Chile 2025
12 Adalynne Forchette Peachtree City, Ga. 2027
13 Annika Gomeyac Marietta, Ga. 2025
14 Esha Gupta Auburn, Ala. 2025
15 Kate Ha Auburn, Ala. 2026
16 Tate Hutcheson (Canada) Woodlands, Texas 2025
17 Narah Hope Kim Duluth, Ga. 2027
18 Anna Kunkel Walnut Hill, Fla. 2026
19 Carter Lankford Lexington, Ky. 2026
20 Polly Kate McCrackin Bessemer, Ala. 2025
21 Elyse Meerdink Tampa, Fla. 2027
22 Honorine Nobuta Ferry West Palm Beach, Fla. 2028
23 Alison Oh Glen Allen, Va. 2027
24 Daniela Palmeros Jersey Village, Texas 2025
25 Keala Richichi Jupiter, Fla. 2026
26 Emma Rynn Wellington, Fla. 2025
27 Trisha Shivaiah Milton, Ga. 2024
28 Raleygh Simpson Kerrville, Texas 2024
29 Aanya Vantipalli Alpharetta, Ga. 2027
30 Raquel Walker Burke, Va. 2026
31 Zaida Wise Tucson, Ariz. 2025
32 Allison Yang Santa Clara, Calif. 2025
33 Katie Yang Orlando, Fla. 2025
34 Yinyoe Yang Conway, Ark. 2026
35 Jessalyn Young Atlanta, Ga. 2025
36 Claudia Zhang (Canada) West Vancouver, British Columbia, Canada 2024
37 Jinxue Zheng (China) Orlando, Fla. 2024
Alternates
Alternates
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Evan Taylor Winchester, Ky. 2025
2 Aydin Aly Ajani Decatur, Ga. 2025
3 Cameron Bain Alpharetta, Ga. 2025
4 Sim Knox Columbus, Ga. 2026
5 Andrew Knighton Germantown, Tenn. 2027
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Ha Ni Lee (Guatemala) Guatemala, 2025
2 McKinley Holding Davenport, Fla. 2024
3 Nanqing Zhao (China) Andover, Mass. 2025
4 Sofia Giron Diaz (Colombia) Floridablanca, , Colombia 2026
5 Ava Osborne Austin, Texas 2027
6 Elizabeth Palmer Pensacola, Fla. 2027

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Evan Taylor Winchester, Ky. 2025
2 Aydin Aly Ajani Decatur, Ga. 2025
3 Cameron Bain Alpharetta, Ga. 2025
4 Sim Knox Columbus, Ga. 2026
5 Andrew Knighton Germantown, Tenn. 2027
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Ha Ni Lee (Guatemala) Guatemala, 2025
2 McKinley Holding Davenport, Fla. 2024
3 Nanqing Zhao (China) Andover, Mass. 2025
4 Sofia Giron Diaz (Colombia) Floridablanca, , Colombia 2026
5 Ava Osborne Austin, Texas 2027
6 Elizabeth Palmer Pensacola, Fla. 2027