Qualifier - Westrock Coffee Junior Championship
Qualifier Tournament Field Leaderboard
Estimated tournament spots to be filled through AJGA Qualifier:
Boys - 6
Girls - 3

Click to view the AJGA Open Qualifier Entry Criteria

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Print
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Jaxon Bailey Monett, Mo. 2025
2 Brady Bains Montgomery, Texas 2025
3 Max Bruening Caseyville, Ill. 2023
4 Parker Bruening Caseyville, Ill. 2024
5 Blane Burk Conway, Ark. 2024
6 Payton Burns Swisher, Iowa 2023
7 Bo Burton Edmond, Okla. 2023
8 Noah Carpeter Lincoln, Neb. 2023
9 Owen Crain Bentonville, Ark. 2023
10 Lucky Cruz Magnolia, Texas 2024
11 Dakota Cunningham Olive branch, Miss. 2024
12 Preston Green Bentonville, Ark. 2022
13 Drew Griffiths Van Buren, Ark. 2023
14 Conner Guthrie Rogers, Ark. 2022
15 Noah Hankinson Frisco, Texas 2025
16 Luke Hanson Maumelle, Ark. 2023
17 Logan He The Woodlands, Texas 2028
18 Colton Hubbard Southlake, Texas 2027
19 Reece Johnson Little Rock, Ark. 2026
20 Collin Jones Westlake, La. 2023
21 Cole Kirby Jonesboro, Ark. 2024
22 Holden Kittelberger Katy, Texas 2022
23 Paxton Lane Benton, Ark. 2026
24 Cameron Langley Lake Charles, La. 2024
25 Kolby Legg Cushing, Okla. 2023
26 Caden Lester Bastrop, La. 2024
27 Jaden Marty Reeds Spring, Mo. 2024
28 Maxwell McDonald Shreveport, La. 2023
29 Tommy McDowell Leawood, Kan. 2025
30 Luke McLaughlin Saint Louis, Mo. 2024
31 Maxwell McWilliams Austin, Texas 2024
32 Keaton Michael El Dorado, Ark. 2024
33 Noah Naugle Nixa, Mo. 2025
34 Carter Nutt Norman, Okla. 2023
35 Hogan O'Keefe Augusta, Ga. 2027
36 Grayson Petru Cypress, Texas 2025
37 C.J. Phillips Edmond, Okla. 2023
38 Avel Pimenov II Prosper, Texas 2024
39 Antonio Ramirez III League City, Texas 2023
40 Cobey Riddle Trumann, Ark. 2024
41 Peyton Russell Gautier, Miss. 2023
42 Nico Ryan Houston, Texas 2023
43 Gunnar Schuster Osage Beach, Mo. 2023
44 Hudson Seago Little Rock, Ark. 2023
45 Ben Slicker Leawood, Kan. 2023
46 Harper Staggs Little Rock, Ark. 2027
47 Charlie Stanton Austin, Texas 2023
48 Jesse Tandoy Broken Broken Arrow, Okla. 2024
49 Adam Trahan Crowley, La. 2023
50 Charles Valiulis Shreveport, La. 2024
51 Nathan Womack Elk City, Okla. 2023
52 Yinta Yang Conway, Ark. 2023
53 Michael Young Rogers, Ark. 2023
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Layne Ailshie Fort Givson, Okla. 2024
2 Emile Chile Flower Mound, Texas 2025
3 Peyton Coburn Tulsa, Okla. 2024
4 Lucy Cook West Point, Miss. 2026
5 Isabella Curtis Little Rock, Ark. 2027
6 Chloe Freville Little Rock, Ark. 2026
7 Tori Gardner Decatur, Texas 2024
8 Annie Jin (China) Bellevue, Wash. 2026
9 Kenna Lee Bellaire, Texas 2024
10 Avery McLaughlin Saint Louis, Mo. 2025
11 Mabrie McMahan Austin, Texas 2024
12 Maya McVey Blue Springs, Mo. 2023
13 Lauren Milligan Springdale, Ark. 2023
14 Lauren Pleiman Rogers, Ark. 2023
15 Ella Slicker Leawood, Kan. 2026
16 Katya Tibbetts (Canada) Montgomery, Texas 2023
17 Claire Todd Lakeland, Tenn. 2025
18 Xinyi (Shirley) Yang (China) Plano, Texas 2024
19 Yinyoe Yang Conway, Ark. 2026

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Jaxon Bailey Monett, Mo. 2025
2 Brady Bains Montgomery, Texas 2025
3 Max Bruening Caseyville, Ill. 2023
4 Parker Bruening Caseyville, Ill. 2024
5 Blane Burk Conway, Ark. 2024
6 Payton Burns Swisher, Iowa 2023
7 Bo Burton Edmond, Okla. 2023
8 Noah Carpeter Lincoln, Neb. 2023
9 Owen Crain Bentonville, Ark. 2023
10 Lucky Cruz Magnolia, Texas 2024
11 Dakota Cunningham Olive branch, Miss. 2024
12 Preston Green Bentonville, Ark. 2022
13 Drew Griffiths Van Buren, Ark. 2023
14 Conner Guthrie Rogers, Ark. 2022
15 Noah Hankinson Frisco, Texas 2025
16 Luke Hanson Maumelle, Ark. 2023
17 Logan He The Woodlands, Texas 2028
18 Colton Hubbard Southlake, Texas 2027
19 Reece Johnson Little Rock, Ark. 2026
20 Collin Jones Westlake, La. 2023
21 Cole Kirby Jonesboro, Ark. 2024
22 Holden Kittelberger Katy, Texas 2022
23 Paxton Lane Benton, Ark. 2026
24 Cameron Langley Lake Charles, La. 2024
25 Kolby Legg Cushing, Okla. 2023
26 Caden Lester Bastrop, La. 2024
27 Jaden Marty Reeds Spring, Mo. 2024
28 Maxwell McDonald Shreveport, La. 2023
29 Tommy McDowell Leawood, Kan. 2025
30 Luke McLaughlin Saint Louis, Mo. 2024
31 Maxwell McWilliams Austin, Texas 2024
32 Keaton Michael El Dorado, Ark. 2024
33 Noah Naugle Nixa, Mo. 2025
34 Carter Nutt Norman, Okla. 2023
35 Hogan O'Keefe Augusta, Ga. 2027
36 Grayson Petru Cypress, Texas 2025
37 C.J. Phillips Edmond, Okla. 2023
38 Avel Pimenov II Prosper, Texas 2024
39 Antonio Ramirez III League City, Texas 2023
40 Cobey Riddle Trumann, Ark. 2024
41 Peyton Russell Gautier, Miss. 2023
42 Nico Ryan Houston, Texas 2023
43 Gunnar Schuster Osage Beach, Mo. 2023
44 Hudson Seago Little Rock, Ark. 2023
45 Ben Slicker Leawood, Kan. 2023
46 Harper Staggs Little Rock, Ark. 2027
47 Charlie Stanton Austin, Texas 2023
48 Jesse Tandoy Broken Broken Arrow, Okla. 2024
49 Adam Trahan Crowley, La. 2023
50 Charles Valiulis Shreveport, La. 2024
51 Nathan Womack Elk City, Okla. 2023
52 Yinta Yang Conway, Ark. 2023
53 Michael Young Rogers, Ark. 2023
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Layne Ailshie Fort Givson, Okla. 2024
2 Emile Chile Flower Mound, Texas 2025
3 Peyton Coburn Tulsa, Okla. 2024
4 Lucy Cook West Point, Miss. 2026
5 Isabella Curtis Little Rock, Ark. 2027
6 Chloe Freville Little Rock, Ark. 2026
7 Tori Gardner Decatur, Texas 2024
8 Annie Jin (China) Bellevue, Wash. 2026
9 Kenna Lee Bellaire, Texas 2024
10 Avery McLaughlin Saint Louis, Mo. 2025
11 Mabrie McMahan Austin, Texas 2024
12 Maya McVey Blue Springs, Mo. 2023
13 Lauren Milligan Springdale, Ark. 2023
14 Lauren Pleiman Rogers, Ark. 2023
15 Ella Slicker Leawood, Kan. 2026
16 Katya Tibbetts (Canada) Montgomery, Texas 2023
17 Claire Todd Lakeland, Tenn. 2025
18 Xinyi (Shirley) Yang (China) Plano, Texas 2024
19 Yinyoe Yang Conway, Ark. 2026
Alternates
Alternates
Print
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Braden Bergman Flint, Texas 2024
2 Nathan Ty Pheng Frisco, Texas 2022
3 Daniel Macias Austin, Texas 2024
4 Madden Sawrie Bossier City, La. 2024
5 Brady Wicker Ponca City, Okla. 2022
6 Parker Boehne Iuka, Ill. 2024
7 Coltrane Mittag Ashland, Neb. 2026
8 Collin Spangler Conway, Ark. 2023
9 Connor Denson Mont Belvieu, Texas 2023
10 Michael Lang Alvaton, Ky. 2023
11 Matthew Kendrick Tulsa, Okla. 2025
12 Luke Harper Dallas, Texas 2025
13 Kaiser Godinez Collierville, Tenn. 2024
14 Clarence Chapman Memphis, Tenn. 2023
15 Kevin(Haoran) Wang (China) Rancho Cucamonga, Calif. 2025
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Madison Glisson Boaz, Ky. 2026
2 Samantha Loninger Alva, Fla. 2026
3 Siena Minor Columbia, Mo. 2024
4 Carmella Carlisi San Diego, Calif. 2024
5 Alexandra Hileman Sunnyvale, Texas 2025
6 Amelia Loninger Crosswicks, N.J. 2024
7 Kanak Yadav (India) Austin, Texas 2027

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Braden Bergman Flint, Texas 2024
2 Nathan Ty Pheng Frisco, Texas 2022
3 Daniel Macias Austin, Texas 2024
4 Madden Sawrie Bossier City, La. 2024
5 Brady Wicker Ponca City, Okla. 2022
6 Parker Boehne Iuka, Ill. 2024
7 Coltrane Mittag Ashland, Neb. 2026
8 Collin Spangler Conway, Ark. 2023
9 Connor Denson Mont Belvieu, Texas 2023
10 Michael Lang Alvaton, Ky. 2023
11 Matthew Kendrick Tulsa, Okla. 2025
12 Luke Harper Dallas, Texas 2025
13 Kaiser Godinez Collierville, Tenn. 2024
14 Clarence Chapman Memphis, Tenn. 2023
15 Kevin(Haoran) Wang (China) Rancho Cucamonga, Calif. 2025
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Madison Glisson Boaz, Ky. 2026
2 Samantha Loninger Alva, Fla. 2026
3 Siena Minor Columbia, Mo. 2024
4 Carmella Carlisi San Diego, Calif. 2024
5 Alexandra Hileman Sunnyvale, Texas 2025
6 Amelia Loninger Crosswicks, N.J. 2024
7 Kanak Yadav (India) Austin, Texas 2027
Alternates from the Tournament Field
Alternates from the Tournament Field
Print
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Jackson Cook West Point, Miss. 2025
2 Emil Riegger (Germany) Hinsdale, Ill. 2023
3 Brooks Harper Dallas, Texas 2026
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Claire Henson Jackson, Tenn. 2024
2 Esther Yoo Sunland, Calif. 2023
3 Abra Richmond Glendale, Calif. 2024

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Jackson Cook West Point, Miss. 2025
2 Emil Riegger (Germany) Hinsdale, Ill. 2023
3 Brooks Harper Dallas, Texas 2026
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Claire Henson Jackson, Tenn. 2024
2 Esther Yoo Sunland, Calif. 2023
3 Abra Richmond Glendale, Calif. 2024
Tournament Participants in Qualifier Field
Tournament Participants in Qualifier Field
Print
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Andrew Payne Little Rock, Ark. 2023
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Claire Swathwood Carmel, Ind. 2024

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Andrew Payne Little Rock, Ark. 2023
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Claire Swathwood Carmel, Ind. 2024