AJGA Junior All-Star at Quail Creek presented by City of Robinson
Tournament Qualifier Schedule of Events Tee Times Leaderboard Field
Boys initial tournament field: required a status of 4 Performance Stars or more to gain entry. Two boys with 3 stars gained entry via PBE tiebreaker.

Girls initial tournament field: required a status of 5 Performance Stars or more to gain entry. One girl with 4 stars gained entry via PBE tiebreaker.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad PBE Status
1 Isaac Ahn Rochester, Minn. 2025
2 Vibhav Alokam Ypsilanti, Mich. 2024
3 Elisey Antropenko (Russian Federation) Moscow, , Russian Federation 2025
4 Julius Arenkiel Pearland, Texas 2025
5 Carson Baez Windermere, Fla. 2024
6 Oliver Barr Winnetka, Ill. 2024
7 Peyton Blackard Fort Branch, Ind. 2025
8 Parker Boehne Iuka, Ill. 2024
9 Grant Broughton Owensboro, Ky. 2025
10 Kash Cantrell Benton, Ill. 2025
11 Ryan Chang Brookline, Mass. 2024
12 John (Bubba) Chapman St. Louis, Mo. 2024
13 Grady Chuback (Canada) Headingley, Manitoba, Canada 2023
14 Jack Chung Greenwich, Conn. 2026
15 Clayton Couey Johns Creek, Ga. 2024
16 John Creamean Winnetka, Ill. 2024
17 Jacob Doliwa Park Ridge, Ill. 2024
18 Julian Dugan Cleveland, Ohio 2024
19 Dominic Green Houston, Texas 2024
20 Sam Guest
Louisville, Ky. 2024
21 Austin Hofferkamp The Woodlands, Texas 2025
22 Alex Holzapfel Cincinnati, Ohio 2024
23 Savyasaachi Kandula Chesterfield, Mo. 2025
24 Charles Kramer St. Louis, Mo. 2024
25 Charlie Krasnewich Hinsdale, Ill. 2024
26 Nolan Kuszyk La Canada Flintridge, Calif. 2024
27 Ian Lambert Jackson, Mo. 2025
28 Jacob Lang Alvaton, Ky. 2024
29 Marcus Lee Troy, Mich. 2023
30 Ji Li (China) Dubai, , United Arab Emirates 2025
31 YeXing Li (China) Wesley Chapel, Fla. 2024
32 Carson Looney Bethesda, Md. 2025
33 Lane Ludwig Effingham, Ill. 2024
34 Brayden Miller Goshen, Ind. 2025
35 Jonas Moe Sarasota, Fla. 2025
36 James Momper Indianapolis, Ind. 2024
37 Anthony Purcea
Buford, Ga. 2024
38 Brady Rapp Leawood, Kan. 2026
39 Grant Reagan Shreveport, La. 2024
40 Sahish Reddy Duluth, Ga. 2026
41 Henry Reiland Chicago, Ill. 2024
42 Peter Roehl Rochester Hills, Mich. 2024
43 James Rogers Scottsdale, Ariz. 2024
44 Caleb Schnarr Jasper, Ind. 2025
45 Jacob Settles
Winchester, Ky. 2024
46 Benjamin Siriboury Clarksville, Md. 2024
47 Joseph Sluzas Lockport, Ill. 2024
48 Remy Stalcup Lake Orion, Mich. 2023
49 River Stilley Benton, Ill. 2025
50 Maxwell VanderMolen Richland, Mich. 2026
51 Andy Yu
Rancho Cucamonga, Calif. 2024
52 Jiaheng Zhang (China) Los Angeles, Calif. 2025
53 Shirui Zhang (China) Irvine, Calif. 2025
54 Kirill Zubov (Spain) Champions Gate, Fla. 2024
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad PBE Status
1 Mami (Judy) Amano (Japan) Tokyo, , Japan 2024
2 Lisa Copeland Naperville, Ill. 2026
3 Catalina Easley Cantrall, Ill. 2024
4 Harper Edwards Victoria, Texas 2024
5 Alexa Green Northfield, Ill. 2025
6 Jacinda Lee Camas, Wash. 2024
7 Ellison Lundquist Furlong, Pa. 2025
8 Lauren Madson Mansfield, Texas 2024
9 Lindsay McGrath (Canada) Oakville, Ontario, Canada 2025
10 Caroline Owens Hinsdale, Ill. 2024
11 Ananya Ray Bellevue, Wash. 2026
12 Ellee Seung Lantana, Texas 2024
13 Grace Smith Sacramento, Calif. 2024
14 Lanzhi (Victoria) Wang (Hong Kong) Laguna Niguel, Calif. 2025
15 Ava Wisinski Ada, Mich. 2025
16 Keira Yun Elizabethtown, Ky. 2027
17 Lynne Zhang (China) Lakewood Ranch, Fla. 2024
18 Kelly Zhao (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2024

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad PBE Status
1 Isaac Ahn Rochester, Minn. 2025
2 Vibhav Alokam Ypsilanti, Mich. 2024
3 Elisey Antropenko (Russian Federation) Moscow, , Russian Federation 2025
4 Julius Arenkiel Pearland, Texas 2025
5 Carson Baez Windermere, Fla. 2024
6 Oliver Barr Winnetka, Ill. 2024
7 Peyton Blackard Fort Branch, Ind. 2025
8 Parker Boehne Iuka, Ill. 2024
9 Grant Broughton Owensboro, Ky. 2025
10 Kash Cantrell Benton, Ill. 2025
11 Ryan Chang Brookline, Mass. 2024
12 John (Bubba) Chapman St. Louis, Mo. 2024
13 Grady Chuback (Canada) Headingley, Manitoba, Canada 2023
14 Jack Chung Greenwich, Conn. 2026
15 Clayton Couey Johns Creek, Ga. 2024
16 John Creamean Winnetka, Ill. 2024
17 Jacob Doliwa Park Ridge, Ill. 2024
18 Julian Dugan Cleveland, Ohio 2024
19 Dominic Green Houston, Texas 2024
20 Sam Guest
Louisville, Ky. 2024
21 Austin Hofferkamp The Woodlands, Texas 2025
22 Alex Holzapfel Cincinnati, Ohio 2024
23 Savyasaachi Kandula Chesterfield, Mo. 2025
24 Charles Kramer St. Louis, Mo. 2024
25 Charlie Krasnewich Hinsdale, Ill. 2024
26 Nolan Kuszyk La Canada Flintridge, Calif. 2024
27 Ian Lambert Jackson, Mo. 2025
28 Jacob Lang Alvaton, Ky. 2024
29 Marcus Lee Troy, Mich. 2023
30 Ji Li (China) Dubai, , United Arab Emirates 2025
31 YeXing Li (China) Wesley Chapel, Fla. 2024
32 Carson Looney Bethesda, Md. 2025
33 Lane Ludwig Effingham, Ill. 2024
34 Brayden Miller Goshen, Ind. 2025
35 Jonas Moe Sarasota, Fla. 2025
36 James Momper Indianapolis, Ind. 2024
37 Anthony Purcea
Buford, Ga. 2024
38 Brady Rapp Leawood, Kan. 2026
39 Grant Reagan Shreveport, La. 2024
40 Sahish Reddy Duluth, Ga. 2026
41 Henry Reiland Chicago, Ill. 2024
42 Peter Roehl Rochester Hills, Mich. 2024
43 James Rogers Scottsdale, Ariz. 2024
44 Caleb Schnarr Jasper, Ind. 2025
45 Jacob Settles
Winchester, Ky. 2024
46 Benjamin Siriboury Clarksville, Md. 2024
47 Joseph Sluzas Lockport, Ill. 2024
48 Remy Stalcup Lake Orion, Mich. 2023
49 River Stilley Benton, Ill. 2025
50 Maxwell VanderMolen Richland, Mich. 2026
51 Andy Yu
Rancho Cucamonga, Calif. 2024
52 Jiaheng Zhang (China) Los Angeles, Calif. 2025
53 Shirui Zhang (China) Irvine, Calif. 2025
54 Kirill Zubov (Spain) Champions Gate, Fla. 2024
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad PBE Status
1 Mami (Judy) Amano (Japan) Tokyo, , Japan 2024
2 Lisa Copeland Naperville, Ill. 2026
3 Catalina Easley Cantrall, Ill. 2024
4 Harper Edwards Victoria, Texas 2024
5 Alexa Green Northfield, Ill. 2025
6 Jacinda Lee Camas, Wash. 2024
7 Ellison Lundquist Furlong, Pa. 2025
8 Lauren Madson Mansfield, Texas 2024
9 Lindsay McGrath (Canada) Oakville, Ontario, Canada 2025
10 Caroline Owens Hinsdale, Ill. 2024
11 Ananya Ray Bellevue, Wash. 2026
12 Ellee Seung Lantana, Texas 2024
13 Grace Smith Sacramento, Calif. 2024
14 Lanzhi (Victoria) Wang (Hong Kong) Laguna Niguel, Calif. 2025
15 Ava Wisinski Ada, Mich. 2025
16 Keira Yun Elizabethtown, Ky. 2027
17 Lynne Zhang (China) Lakewood Ranch, Fla. 2024
18 Kelly Zhao (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2024
Alternate List
Alternate List
Print