Marathon Petroleum Preview at Findlay
Qualifier Tournament Event Info Event Schedule Field Leaderboard
Boys initial tournament field: All 2023 - 2024 graduates with 0 tournament opportunities gained entry. Three 2025 graduates with 0 tournament opportunities gained entry via tiebreaker.

Girls initial tournament field: All 2023 - 2024 graduates with 0 tournament opportunities gained entry. Six 2025 graduates with 0 tournament opportunities gained entry via tiebreaker.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Spencer Adkins Sandusky, Ohio 2024
2 Ethan Argus Loveland, Ohio 2025
3 Tate Armstrong Urbana, Ohio 2024
4 Will Barber Dublin, Ohio 2024
5 Parker Barrett Aurora, Ohio 2024
6 Alex Bennett Georgetown, Ky. 2025
7 Chase Bokker Columbus, Ohio 2024
8 Braydon Bond Richmond, Ky. 2024
9 Tyler Brockwell Pickerington, Ohio 2023
10 Tyler Burnside Dublin, Ohio 2024
11 Troy Chapman West Salem, Ohio 2023
12 Connor Chisum Plano, Texas 2025
13 Braddock Damore Warren, Pa. 2024
14 Ryan Dinan Akron, Ohio 2024
15 Sam Fauver Hudson, Ohio 2025
16 Jackson Geyer Havre de Grace, Md. 2025
17 George Grady Louisville, Colo. 2024
18 Thomas Halloran Jr. Loveland, Ohio 2024
19 Matthew Hanna (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2024
20 Jack Hartman Bethesda, Md. 2024
21 Nicholas Haught Venetia, Pa. 2025
22 Braden Hermansky Poquoson, Va. 2025
23 Bradley Hinkel Springboro, Ohio 2024
24 Alex Holzapfel Cincinnati, Ohio 2024
25 Drew Johnson Louisville, Ky. 2024
26 Tj Kreusch Dayton, Ohio 2025
27 Colton Lusk Canonsburg, Pa. 2025
28 John McClelland Powell, Ohio 2025
29 Henry McCrady Pittsburgh, Pa. 2025
30 Noah Miles Findlay, Ohio 2024
31 Noah Mulford Powell, Ohio 2025
32 Myles Murphy Maumee, Ohio 2024
33 Sion Park Westlake, Ohio 2024
34 Aiden Pavey (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2024
35 Ben Peake Essex Jct, Vt. 2023
36 John Piceu Birmingham, Mich. 2024
37 Michael-Tyler Polca Rocky River, Ohio 2025
38 Jackson Ramer Cleves, Ohio 2024
39 Sam Robinson Royal Oak, Mich. 2024
40 Cahle Roth Archbold, Ohio 2024
41 Andrew Sevene Cary, N.C. 2024
42 Loïc Simard (Canada) Montreal, Quebec, Canada 2026
43 Sam Sutton Toledo, Ohio 2024
44 Hunter Swidzinski Renfrew, Pa. 2024
45 Will Swigart Toledo, Ohio 2024
46 Grady Tabar Dayton, Ohio 2025
47 Jamie Tate Findlay, Ohio 2026
48 Tanner Temar Cincinnati, Ohio 2024
49 Trevor Todd Indiana, Pa. 2024
50 Rocco Turner Canfield, Ohio 2024
51 Charlie Tzefronis Pepper Pike, Ohio 2024
52 Jack Ward Harrison, Ohio 2024
53 Tate Woodruff Knoxville, Tenn. 2024
54 Chan Yoon Bethel Park, Pa. 2024
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Olivia Aronhalt Powell, Ohio 2025
2 Maddi Jo Benton
Ravenna, Ky. 2024
3 Stella Bernhardt Ada, Mich. 2026
4 Addison Butler Bristow, Va. 2024
5 Lauren Davis Coopersville, Mich. 2024
6 Skylar Dean Lewis Center, Ohio 2025
7 Kanchana Duangsam Rudd Haymarket, Va. 2026
8 Ashleigh Duflo Ada, Mich. 2023
9 Kaylee Gong Dublin, Ohio 2028
10 Shelby Hardwick (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2025
11 Eva Hogue (Canada) Edmonton, Alberta, Canada 2024
12 Alena Li Okemos, Mich. 2025
13 Wendy (ZHUOYING) Li (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2025
14 Siena Maschke Cleveland, Ohio 2024
15 Mya Morgan Elizabeth, Pa. 2026
16 Emerson Purcell New Albany, Ohio 2024
17 Mia Raines Galena, Ohio 2024
18 Sophia Severns Venetia, Pa. 2025
19 Ashley Thomasma Grandville, Mich. 2024
20 Meadow Tian
Delaware, Ohio 2026
21 Gracyn Vidovic Aurora, Ohio 2025
22 Lydia Weigand Lakewood, Colo. 2023
23 Sarah Yang (Canada) Oakville, Ontario, Canada 2025
24 Emily Young (Canada) Tecumseh, Ontario, Canada 2024

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Spencer Adkins Sandusky, Ohio 2024
2 Ethan Argus Loveland, Ohio 2025
3 Tate Armstrong Urbana, Ohio 2024
4 Will Barber Dublin, Ohio 2024
5 Parker Barrett Aurora, Ohio 2024
6 Alex Bennett Georgetown, Ky. 2025
7 Chase Bokker Columbus, Ohio 2024
8 Braydon Bond Richmond, Ky. 2024
9 Tyler Brockwell Pickerington, Ohio 2023
10 Tyler Burnside Dublin, Ohio 2024
11 Troy Chapman West Salem, Ohio 2023
12 Connor Chisum Plano, Texas 2025
13 Braddock Damore Warren, Pa. 2024
14 Ryan Dinan Akron, Ohio 2024
15 Sam Fauver Hudson, Ohio 2025
16 Jackson Geyer Havre de Grace, Md. 2025
17 George Grady Louisville, Colo. 2024
18 Thomas Halloran Jr. Loveland, Ohio 2024
19 Matthew Hanna (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2024
20 Jack Hartman Bethesda, Md. 2024
21 Nicholas Haught Venetia, Pa. 2025
22 Braden Hermansky Poquoson, Va. 2025
23 Bradley Hinkel Springboro, Ohio 2024
24 Alex Holzapfel Cincinnati, Ohio 2024
25 Drew Johnson Louisville, Ky. 2024
26 Tj Kreusch Dayton, Ohio 2025
27 Colton Lusk Canonsburg, Pa. 2025
28 John McClelland Powell, Ohio 2025
29 Henry McCrady Pittsburgh, Pa. 2025
30 Noah Miles Findlay, Ohio 2024
31 Noah Mulford Powell, Ohio 2025
32 Myles Murphy Maumee, Ohio 2024
33 Sion Park Westlake, Ohio 2024
34 Aiden Pavey (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2024
35 Ben Peake Essex Jct, Vt. 2023
36 John Piceu Birmingham, Mich. 2024
37 Michael-Tyler Polca Rocky River, Ohio 2025
38 Jackson Ramer Cleves, Ohio 2024
39 Sam Robinson Royal Oak, Mich. 2024
40 Cahle Roth Archbold, Ohio 2024
41 Andrew Sevene Cary, N.C. 2024
42 Loïc Simard (Canada) Montreal, Quebec, Canada 2026
43 Sam Sutton Toledo, Ohio 2024
44 Hunter Swidzinski Renfrew, Pa. 2024
45 Will Swigart Toledo, Ohio 2024
46 Grady Tabar Dayton, Ohio 2025
47 Jamie Tate Findlay, Ohio 2026
48 Tanner Temar Cincinnati, Ohio 2024
49 Trevor Todd Indiana, Pa. 2024
50 Rocco Turner Canfield, Ohio 2024
51 Charlie Tzefronis Pepper Pike, Ohio 2024
52 Jack Ward Harrison, Ohio 2024
53 Tate Woodruff Knoxville, Tenn. 2024
54 Chan Yoon Bethel Park, Pa. 2024
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Olivia Aronhalt Powell, Ohio 2025
2 Maddi Jo Benton
Ravenna, Ky. 2024
3 Stella Bernhardt Ada, Mich. 2026
4 Addison Butler Bristow, Va. 2024
5 Lauren Davis Coopersville, Mich. 2024
6 Skylar Dean Lewis Center, Ohio 2025
7 Kanchana Duangsam Rudd Haymarket, Va. 2026
8 Ashleigh Duflo Ada, Mich. 2023
9 Kaylee Gong Dublin, Ohio 2028
10 Shelby Hardwick (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2025
11 Eva Hogue (Canada) Edmonton, Alberta, Canada 2024
12 Alena Li Okemos, Mich. 2025
13 Wendy (ZHUOYING) Li (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2025
14 Siena Maschke Cleveland, Ohio 2024
15 Mya Morgan Elizabeth, Pa. 2026
16 Emerson Purcell New Albany, Ohio 2024
17 Mia Raines Galena, Ohio 2024
18 Sophia Severns Venetia, Pa. 2025
19 Ashley Thomasma Grandville, Mich. 2024
20 Meadow Tian
Delaware, Ohio 2026
21 Gracyn Vidovic Aurora, Ohio 2025
22 Lydia Weigand Lakewood, Colo. 2023
23 Sarah Yang (Canada) Oakville, Ontario, Canada 2025
24 Emily Young (Canada) Tecumseh, Ontario, Canada 2024
Alternates
Alternates
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Max Haag Moon Township, Pa. 2025
2 Luke Stephenson Martin, Tenn. 2025
3 Ryan Watterson McMurray, Pa. 2025
4 Luke Godwin Columbus, Ga. 2025
5 Wes Lorish Pittsburgh, Pa. 2025
6 Zachary Vickers Mason, Ohio 2025
7 Jack Higgins Chesterfield, Mich. 2025
8 Landon Lemmen Caledonia, Mich. 2025
9 Daniel Gambone North Canton, Ohio 2025
10 Luke Watson Lexington, Ky. 2025
11 Michael Jensen Tampa, Fla. 2025
12 Ayaan Bansal Troy, Mich. 2025
13 CJ Scohy Bellbrook, Ohio 2025
14 Adam Gill wheeling, W.Va. 2025
15 Marc Hayden Mann Cincinnati, Ohio 2025
16 Luke Siefker Dublin, Ohio 2025
17 Jake Williams Lebanon, Ohio 2025
18 Jack Flores Worthington, Ohio 2025
19 Jack Brayman Erie, Colo. 2026
20 Brayden Forte Aurora, Colo. 2026
21 Will Mangas Upper Arlington, Ohio 2026
22 Jack Woods New Albany, Ohio 2026
23 Campbell Williams St. Simons Island, Ga. 2026
24 Evan Maki Sylvania, Ohio 2026
25 Jack Marsh Worthington, Ohio 2026
26 Davis Conaway West Chester, Pa. 2026
27 Carter Graham Brentwood, Tenn. 2026
28 Alex Stiegele Westlake, Ohio 2026
29 Toku Fujiwara (Japan) West Chester, Ohio 2026
30 Silas Kirkpatrick Clinton, Ohio 2026
31 Raffaele Scassa Canton, Ohio 2026
32 Michael Distefano Maumee, Ohio 2026
33 Nathanael Joseph Germantown, Tenn. 2026
34 Ravi Desai Pittsburgh, Pa. 2026
35 Lukas Singh Pittsburgh, Pa. 2026
36 Beckham Martin Westerville, Ohio 2026
37 Holden Schipper Lebanon, N.J. 2026
38 Ben Fauver Hudson, Ohio 2027
39 Tanner Varney Knoxville, Tenn. 2027
40 Miles Green LaGrange, Ky. 2027
41 Zach Gladieux Louisville, Ky. 2027
42 Jiapeng Lu (Canada) Markham, Ontario, Canada 2027
43 Evan Menges Dublin, Ohio 2027
44 Andrew MacLeod North Attleboro, Mass. 2027
45 Asher Katz
Winter Garden, Fla. 2028
46 Tej Bulusu Hilliard, Ohio 2028
47 Gavin Gress
Coshocton, Ohio 2028
48 Ty Hartman Pittsburgh, Pa. 2028
49 Colton Gress
Coshocton, Ohio 2029
50 Brendan Stevens Jackson, Mich. 2023
51 Ben Skripac Stow, Ohio 2023
52 Mateo Rascon
Burlington, Iowa 2023
53 Justy VonLehmden Findlay, Ohio 2023
54 Luke Warner Dublin, Ohio 2024
55 Christos Katsoudas Whitsett, N.C. 2024
56 Joe Miller Glenshaw, Pa. 2024
57 Daniel Shelley (Mexico) Howey-in-the-Hills, Fla. 2024
58 Ian Perry Plainfield, Ind. 2024
59 Neil Joon Pittsburgh, Pa. 2024
60 CJ Beeman Findlay, Ohio 2024
61 Ian Briars Maumee, Ohio 2024
62 Dean Upholzer Strongsville, Ohio 2024
63 Carson Foltz Van Buren, Ohio 2024
64 Tarun Anand Irving, Texas 2024
65 Saketh Amble Alpharetta, Ga. 2024
66 Maxwell Wager State College, Pa. 2024
67 Luke Evans Bryn Mawr, Pa. 2024
68 Cayse Morgan Cincinnati, Ohio 2025
69 Jack Tebeau Hamburg, N.Y. 2025
70 Max Weber Massillon, Ohio 2025
71 Brody Esler Westfield, N.J. 2025
72 Zach Radtke Dublin, Ohio 2025
73 Grayden Laird Galax, Va. 2025
74 Griffin Hansberry Canonsburg, Pa. 2025
75 Liam Curtis Kent, Ohio 2025
76 Lincoln Staats Fredericksburg, Texas 2025
77 Phoebus Xiaofei Chen Bellevue, Wash. 2025
78 Hyunjun Lee (South Korea) North Vancouver, British Columbia, Canada 2025
79 Sujaan Singh Ashburn, Va. 2025
80 Will Wells Jonesborough, Tenn. 2025
81 Isaac Dyer Van Buren, Ohio 2025
82 Ethan Fang (Canada) Newmarket, Ontario, Canada 2025
83 Liam O'Grady Louisville, Ky. 2025
84 Roger Williams Gibsonia, Pa. 2025
85 Connor McKenzie Pittsburgh, Pa. 2025
86 Payson Dotson Findlay, Ohio 2025
87 Bric Baird Upper Arlington, Ohio 2025
88 Bo Dong (China) Toronto, Ontario, Canada 2026
89 Mac Buckley Denver, Colo. 2026
90 Campbell McFadden Denver, Colo. 2026
91 Wyatt Merkins Georgetown, Ky. 2026
92 Jackson Ormond Webster, N.Y. 2026
93 Collin Alstrin Prosper, Texas 2026
94 Alejandro Caraballo Williamsburg, Va. 2026
95 Landon Hunt Hopkinsville, Ky. 2026
96 Dante Turner Canfield, Ohio 2026
97 Haydn Robertson Maumelle, Ark. 2026
98 Mitchell Corbin Powell, Ohio 2027
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Elle Furrow New Albany, Ohio 2026
2 Kate Sowers West Middlesex, Pa. 2026
3 Eva Lim Gahanna, Ohio 2027
4 Piercey Dyer Bunker Hill, Ind. 2027
5 Olivia Donovan Lebanon, Ohio 2027
6 Kennedy Gutierrez Valparaiso, Ind. 2029
7 Arden Louchheim Park City, Utah 2023
8 Natalie Kostalnick Strongsville, Ohio 2024
9 Marlee Edgeman Marshfield, Mo. 2024
10 Isabella Christy
Paintsville, Ky. 2024
11 Alexandra Mathis Daniel Island, S.C. 2024
12 Caroline Zeiger New Albany, Ohio 2025
13 Callia Ward Albuquerque, N.M. 2025
14 Maureen O'Leary Rocky River, Ohio 2025
15 Copelin Okrangley Alto, Mich. 2025
16 Ellie Benson Venetia, Pa. 2026
17 Brooke Adams Orland Park, Ill. 2026
18 Emmerson Hinds Boulder City, Nev. 2027

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Max Haag Moon Township, Pa. 2025
2 Luke Stephenson Martin, Tenn. 2025
3 Ryan Watterson McMurray, Pa. 2025
4 Luke Godwin Columbus, Ga. 2025
5 Wes Lorish Pittsburgh, Pa. 2025
6 Zachary Vickers Mason, Ohio 2025
7 Jack Higgins Chesterfield, Mich. 2025
8 Landon Lemmen Caledonia, Mich. 2025
9 Daniel Gambone North Canton, Ohio 2025
10 Luke Watson Lexington, Ky. 2025
11 Michael Jensen Tampa, Fla. 2025
12 Ayaan Bansal Troy, Mich. 2025
13 CJ Scohy Bellbrook, Ohio 2025
14 Adam Gill wheeling, W.Va. 2025
15 Marc Hayden Mann Cincinnati, Ohio 2025
16 Luke Siefker Dublin, Ohio 2025
17 Jake Williams Lebanon, Ohio 2025
18 Jack Flores Worthington, Ohio 2025
19 Jack Brayman Erie, Colo. 2026
20 Brayden Forte Aurora, Colo. 2026
21 Will Mangas Upper Arlington, Ohio 2026
22 Jack Woods New Albany, Ohio 2026
23 Campbell Williams St. Simons Island, Ga. 2026
24 Evan Maki Sylvania, Ohio 2026
25 Jack Marsh Worthington, Ohio 2026
26 Davis Conaway West Chester, Pa. 2026
27 Carter Graham Brentwood, Tenn. 2026
28 Alex Stiegele Westlake, Ohio 2026
29 Toku Fujiwara (Japan) West Chester, Ohio 2026
30 Silas Kirkpatrick Clinton, Ohio 2026
31 Raffaele Scassa Canton, Ohio 2026
32 Michael Distefano Maumee, Ohio 2026
33 Nathanael Joseph Germantown, Tenn. 2026
34 Ravi Desai Pittsburgh, Pa. 2026
35 Lukas Singh Pittsburgh, Pa. 2026
36 Beckham Martin Westerville, Ohio 2026
37 Holden Schipper Lebanon, N.J. 2026
38 Ben Fauver Hudson, Ohio 2027
39 Tanner Varney Knoxville, Tenn. 2027
40 Miles Green LaGrange, Ky. 2027
41 Zach Gladieux Louisville, Ky. 2027
42 Jiapeng Lu (Canada) Markham, Ontario, Canada 2027
43 Evan Menges Dublin, Ohio 2027
44 Andrew MacLeod North Attleboro, Mass. 2027
45 Asher Katz
Winter Garden, Fla. 2028
46 Tej Bulusu Hilliard, Ohio 2028
47 Gavin Gress
Coshocton, Ohio 2028
48 Ty Hartman Pittsburgh, Pa. 2028
49 Colton Gress
Coshocton, Ohio 2029
50 Brendan Stevens Jackson, Mich. 2023
51 Ben Skripac Stow, Ohio 2023
52 Mateo Rascon
Burlington, Iowa 2023
53 Justy VonLehmden Findlay, Ohio 2023
54 Luke Warner Dublin, Ohio 2024
55 Christos Katsoudas Whitsett, N.C. 2024
56 Joe Miller Glenshaw, Pa. 2024
57 Daniel Shelley (Mexico) Howey-in-the-Hills, Fla. 2024
58 Ian Perry Plainfield, Ind. 2024
59 Neil Joon Pittsburgh, Pa. 2024
60 CJ Beeman Findlay, Ohio 2024
61 Ian Briars Maumee, Ohio 2024
62 Dean Upholzer Strongsville, Ohio 2024
63 Carson Foltz Van Buren, Ohio 2024
64 Tarun Anand Irving, Texas 2024
65 Saketh Amble Alpharetta, Ga. 2024
66 Maxwell Wager State College, Pa. 2024
67 Luke Evans Bryn Mawr, Pa. 2024
68 Cayse Morgan Cincinnati, Ohio 2025
69 Jack Tebeau Hamburg, N.Y. 2025
70 Max Weber Massillon, Ohio 2025
71 Brody Esler Westfield, N.J. 2025
72 Zach Radtke Dublin, Ohio 2025
73 Grayden Laird Galax, Va. 2025
74 Griffin Hansberry Canonsburg, Pa. 2025
75 Liam Curtis Kent, Ohio 2025
76 Lincoln Staats Fredericksburg, Texas 2025
77 Phoebus Xiaofei Chen Bellevue, Wash. 2025
78 Hyunjun Lee (South Korea) North Vancouver, British Columbia, Canada 2025
79 Sujaan Singh Ashburn, Va. 2025
80 Will Wells Jonesborough, Tenn. 2025
81 Isaac Dyer Van Buren, Ohio 2025
82 Ethan Fang (Canada) Newmarket, Ontario, Canada 2025
83 Liam O'Grady Louisville, Ky. 2025
84 Roger Williams Gibsonia, Pa. 2025
85 Connor McKenzie Pittsburgh, Pa. 2025
86 Payson Dotson Findlay, Ohio 2025
87 Bric Baird Upper Arlington, Ohio 2025
88 Bo Dong (China) Toronto, Ontario, Canada 2026
89 Mac Buckley Denver, Colo. 2026
90 Campbell McFadden Denver, Colo. 2026
91 Wyatt Merkins Georgetown, Ky. 2026
92 Jackson Ormond Webster, N.Y. 2026
93 Collin Alstrin Prosper, Texas 2026
94 Alejandro Caraballo Williamsburg, Va. 2026
95 Landon Hunt Hopkinsville, Ky. 2026
96 Dante Turner Canfield, Ohio 2026
97 Haydn Robertson Maumelle, Ark. 2026
98 Mitchell Corbin Powell, Ohio 2027
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Elle Furrow New Albany, Ohio 2026
2 Kate Sowers West Middlesex, Pa. 2026
3 Eva Lim Gahanna, Ohio 2027
4 Piercey Dyer Bunker Hill, Ind. 2027
5 Olivia Donovan Lebanon, Ohio 2027
6 Kennedy Gutierrez Valparaiso, Ind. 2029
7 Arden Louchheim Park City, Utah 2023
8 Natalie Kostalnick Strongsville, Ohio 2024
9 Marlee Edgeman Marshfield, Mo. 2024
10 Isabella Christy
Paintsville, Ky. 2024
11 Alexandra Mathis Daniel Island, S.C. 2024
12 Caroline Zeiger New Albany, Ohio 2025
13 Callia Ward Albuquerque, N.M. 2025
14 Maureen O'Leary Rocky River, Ohio 2025
15 Copelin Okrangley Alto, Mich. 2025
16 Ellie Benson Venetia, Pa. 2026
17 Brooke Adams Orland Park, Ill. 2026
18 Emmerson Hinds Boulder City, Nev. 2027