The AJGA National Headquarters will be closed for fall break beginning Friday, September 17 at Noon ET. Regular business hours will resume Monday, September 27 at 8 am ET.
AJGA Junior at Stoneybrook
Tournament Qualifier Schedule of Events Field Tee Times Leaderboard
Boys initial tournament field: required a status of 12 Performance Stars or more to gain entry. One boy with 11 stars gained entry via PBE tiebreaker.

Girls initial tournament field: required a status of 20 Performance Stars or more to gain entry.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Print
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Christian Allen Estero, Fla. 2023
2 Tomas Amaya Queretaro, , Mexico 2022
3 Max Barile Land O Lakes, Fla. 2021
4 Nicolas Bencomo (Venezuela) Sarasota, Fla. 2025
5 Patrick Blaum Covington, La. 2021
6 Eoin Buckelew Ocala, Fla. 2021
7 Jack Burbee Lakewood Ranch, Fla. 2022
8 Alexander Dalmau Coral Gables, Fla. 2022
9 Javier Del Rio (Mexico) Metepec, , Mexico 2022
10 Sumaer Dhalla Windermere, Fla. 2022
11 Suviir Dhalla Windermere, Fla. 2023
12 JP English Ponte Vedra, Fla. 2023
13 Chris Forsythe Naples, Fla. 2024
14 Jules Gentil (France) Limoges, , France 2023
15 George Goff Hinsdale, Ill. 2023
16 Alexander Hall Longwood, Fla. 2023
17 Alex Heard Boca Raton, Fla. 2023
18 Kelvin Hernandez Gurabo, P.R. 2023
19 Mitchell Kalka Frisco, Texas 2022
20 Sebastian Kawas Doral, Fla. 2023
21 Kevin Kelly Cape Coral, Fla. 2023
22 Sam Kodak Naples, Fla. 2022
23 Jackson Kustin Plantation, Fla. 2021
24 Qi (Steven) Liu (China) Lake Mary, Fla. 2025
25 Armand Loscalzo Tampa, Fla. 2022
26 Jake Manelas Fort Lauderdale, Fla. 2023
27 John Marshall Miami, Fla. 2022
28 Oliver Marshall Naples, Fla. 2023
29 Poonyapat Nantsupawat (Thailand) Boca Raton, Fla. 2022
30 Kaleb Palm Orlando, Fla. 2021
31 Brian (Taehoon) Park (South Korea) Championsgate, Fla. 2022
32 Andrew Payne Little Rock, Ark. 2023
33 Dalton Payne Estero, Fla. 2023
34 Gustavo Rangel Guaynabo, P.R., Puerto Rico 2022
35 Emil Riegger (Germany) Hinsdale, Ill. 2023
36 Hans Risvaer Miami, Fla. 2023
37 Justin Ross Boca Raton, Fla. 2021
38 Sebastian Sacristan Coral Springs, Fla. 2022
39 Jose Antonio Safa Torreon Mexico 2022
40 Brody Stevenson Saint Augustine, Fla. 2023
41 Bennett Stone Jupiter, Fla. 2023
42 Langtai Tyrone Sun (China) Windermere, Fla. 2025
43 TJ Thompson Coral Springs, Fla. 2023
44 Pavel Tsar Palm Beach Gardens, Fla. 2025
45 Jon Wang Melbourne, Fla. 2022
46 Timothy Williamson Bradenton, Fla. 2022
47 Gabriel Zhang Lake Mary, Fla. 2022
48 Egor Zubov Moscow, , Russian Federation 2021
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Amelie Alcantara Boca Raton, Fla. 2022
2 Remi Bacardi Miami, Fla. 2025
3 Kayla Bryant Boca Raton, Fla. 2026
4 Rachel Carlson Bradenton, Fla. 2022
5 Brianna Castaldi Port St Lucie, Fla. 2023
6 Chloe Chang Sarasota, Fla. 2025
7 Gabriella DeGasperis Jupiter, Fla. 2026
8 Isabella Dolan St. Petersburg, Fla. 2022
9 Morgan Franklin Fort Myers, Fla. 2024
10 Alyssa Fritz Cape Coral, Fla. 2022
11 Tabitha Hanely Bradenton, Fla. 2022
12 Manuela Herrera Wellington, Fla. 2021
13 Angelica Holman Fort Pierce, Fla. 2022
14 Jonna Hubbs Palm Beach Gardens, Fla. 2022
15 Katelyn Huber Gainesville, Fla. 2025
16 Sabrina Kim (Brazil) Sao Paulo, , Brazil 2023
17 Jordan Knox Fort Myers, Fla. 2023
18 Mi Li Beijing China 2025
19 Yingshi (Lydia) Lin (China) Guangzhou, , China 2025
20 Jamie Lowry Fort Myers, Fla. 2025
21 Olivia Lu Winter Garden, Fla. 2023
22 Chelsea Nguyen Oviedo, Fla. 2023
23 Caroline Patterson Jupiter, Fla. 2021
24 Analiese Raath Lakeland, Fla. 2022
25 Talia Rodino Fort Myers, Fla. 2022
26 Kelly Shanahan Coral Springs, Fla. 2022
27 Kyrsten Shawah Boca Raton, Fla. 2021
28 XiMiao Zhai (China) Orlando, Fla. 2023
29 Elan Zhang Orlando, Fla. 2024
30 Valentina Zuleta (Colombia) Bogota, , Colombia 2021

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Christian Allen Estero, Fla. 2023
2 Tomas Amaya Queretaro, , Mexico 2022
3 Max Barile Land O Lakes, Fla. 2021
4 Nicolas Bencomo (Venezuela) Sarasota, Fla. 2025
5 Patrick Blaum Covington, La. 2021
6 Eoin Buckelew Ocala, Fla. 2021
7 Jack Burbee Lakewood Ranch, Fla. 2022
8 Alexander Dalmau Coral Gables, Fla. 2022
9 Javier Del Rio (Mexico) Metepec, , Mexico 2022
10 Sumaer Dhalla Windermere, Fla. 2022
11 Suviir Dhalla Windermere, Fla. 2023
12 JP English Ponte Vedra, Fla. 2023
13 Chris Forsythe Naples, Fla. 2024
14 Jules Gentil (France) Limoges, , France 2023
15 George Goff Hinsdale, Ill. 2023
16 Alexander Hall Longwood, Fla. 2023
17 Alex Heard Boca Raton, Fla. 2023
18 Kelvin Hernandez Gurabo, P.R. 2023
19 Mitchell Kalka Frisco, Texas 2022
20 Sebastian Kawas Doral, Fla. 2023
21 Kevin Kelly Cape Coral, Fla. 2023
22 Sam Kodak Naples, Fla. 2022
23 Jackson Kustin Plantation, Fla. 2021
24 Qi (Steven) Liu (China) Lake Mary, Fla. 2025
25 Armand Loscalzo Tampa, Fla. 2022
26 Jake Manelas Fort Lauderdale, Fla. 2023
27 John Marshall Miami, Fla. 2022
28 Oliver Marshall Naples, Fla. 2023
29 Poonyapat Nantsupawat (Thailand) Boca Raton, Fla. 2022
30 Kaleb Palm Orlando, Fla. 2021
31 Brian (Taehoon) Park (South Korea) Championsgate, Fla. 2022
32 Andrew Payne Little Rock, Ark. 2023
33 Dalton Payne Estero, Fla. 2023
34 Gustavo Rangel Guaynabo, P.R., Puerto Rico 2022
35 Emil Riegger (Germany) Hinsdale, Ill. 2023
36 Hans Risvaer Miami, Fla. 2023
37 Justin Ross Boca Raton, Fla. 2021
38 Sebastian Sacristan Coral Springs, Fla. 2022
39 Jose Antonio Safa Torreon Mexico 2022
40 Brody Stevenson Saint Augustine, Fla. 2023
41 Bennett Stone Jupiter, Fla. 2023
42 Langtai Tyrone Sun (China) Windermere, Fla. 2025
43 TJ Thompson Coral Springs, Fla. 2023
44 Pavel Tsar Palm Beach Gardens, Fla. 2025
45 Jon Wang Melbourne, Fla. 2022
46 Timothy Williamson Bradenton, Fla. 2022
47 Gabriel Zhang Lake Mary, Fla. 2022
48 Egor Zubov Moscow, , Russian Federation 2021
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Amelie Alcantara Boca Raton, Fla. 2022
2 Remi Bacardi Miami, Fla. 2025
3 Kayla Bryant Boca Raton, Fla. 2026
4 Rachel Carlson Bradenton, Fla. 2022
5 Brianna Castaldi Port St Lucie, Fla. 2023
6 Chloe Chang Sarasota, Fla. 2025
7 Gabriella DeGasperis Jupiter, Fla. 2026
8 Isabella Dolan St. Petersburg, Fla. 2022
9 Morgan Franklin Fort Myers, Fla. 2024
10 Alyssa Fritz Cape Coral, Fla. 2022
11 Tabitha Hanely Bradenton, Fla. 2022
12 Manuela Herrera Wellington, Fla. 2021
13 Angelica Holman Fort Pierce, Fla. 2022
14 Jonna Hubbs Palm Beach Gardens, Fla. 2022
15 Katelyn Huber Gainesville, Fla. 2025
16 Sabrina Kim (Brazil) Sao Paulo, , Brazil 2023
17 Jordan Knox Fort Myers, Fla. 2023
18 Mi Li Beijing China 2025
19 Yingshi (Lydia) Lin (China) Guangzhou, , China 2025
20 Jamie Lowry Fort Myers, Fla. 2025
21 Olivia Lu Winter Garden, Fla. 2023
22 Chelsea Nguyen Oviedo, Fla. 2023
23 Caroline Patterson Jupiter, Fla. 2021
24 Analiese Raath Lakeland, Fla. 2022
25 Talia Rodino Fort Myers, Fla. 2022
26 Kelly Shanahan Coral Springs, Fla. 2022
27 Kyrsten Shawah Boca Raton, Fla. 2021
28 XiMiao Zhai (China) Orlando, Fla. 2023
29 Elan Zhang Orlando, Fla. 2024
30 Valentina Zuleta (Colombia) Bogota, , Colombia 2021
Alternate List
Alternate List
Print
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Sam Brown (Bulgaria) Boca Raton, Fla. 2023
2 Jiaxin Xue (China) Qingdao, , China 2021
3 Spencer Gray Houston, Texas 2022
4 Rafe Cochran Palm Beach, Fla. 2023
5 Jiaming Liu (China) Bradenton, Fla. 2023
6 Roy Barrera IV Boerne, Texas 2022
7 Max Fonseca Miami, Fla. 2023
8 Will Casey Edmond, Okla. 2023
9 Lukas Roessler (Chile) Santiago, , Chile 2022
10 Matthew DePinto West Palm Beach, Fla. 2022
11 Victor Herrera Doral, Fla. 2025
12 Sam Davey Fort Lauderdale, Fla. 2023
13 Juan Echeverri (Colombia) Windermere, Fla. 2022
14 Akshay Mandadapu Lake Mary, Fla. 2023
15 Carter Goerke Clearwater, Fla. 2021
16 Rene Nicolas Delray Beach, Fla. 2022
17 Gustavo Belardo (Puerto Rico) Caguas, P.R., Puerto Rico 2022
18 Brett Moore Hollywood, Fla. 2024
19 Jackson Hiller Vero Beach, Fla. 2023
20 Juan Suarez (Colombia) Doral, Fla. 2022
21 Payne McEntee Wellington Florida, Fla. 2022
22 Mu Sun (China) Boynton Beach, Fla. 2023
23 James Oh Glen Allen, Va. 2024
24 Christopher Lee Loxahatchee, Fla. 2021
25 Andrew Tsar Palm Beach Gardens, Fla. 2027
26 George Ma Bradenton, Fla. 2022
27 Willem Jaron Naples, Fla. 2022
28 Tejas Alandur Cumming, Ga. 2022
29 Morgan Hebert New Orleans, La. 2022
30 Emilio Angel (Colombia) Bogota, , Colombia 2022
31 Wilson Stringer Orlando, Fla. 2024
32 Matteo Galiano Margate, Fla. 2023
33 Michael Lee Suwanee, Ga. 2025
34 Alex Bennett Georgetown, Ky. 2024
35 Henry Rill Findlay, Ohio 2023
36 Camilo Marin (Colombia) Cali, , Colombia 2023
37 Antonio Rios Saint Augustine, Fla. 2022
38 Dylan Stultz Greenup, Ky. 2022
39 Ethan Keen Palm Beach Gardens, Fla. 2024
40 Michael Feldman Delray Beach, Fla. 2024
41 Jack Rowe Clarkesville, Ga. 2024
42 George Liu Johns Creek, Ga. 2024
43 Luke Fazio Schwenksville, Pa. 2023
44 Rafael Frias IV Parkland, Fla. 2023
45 Kaden Smith Cartersville, Ga. 2023
46 Will Cooper Lakeland, Fla. 2023
47 Tom Maguire Pennington, N.J. 2021
48 Henry Moore Trophy Club, Texas 2023
49 Piero Rojas (Peru) Trujillo, , Peru 2023
50 Gunnar Schuster Osage Beach, Mo. 2023
51 Joonho Kim (South Korea) Hong Kong, 2023
52 Sebastien Marsan Orlando, Fla. 2023
53 Dylan Bingwen Ma (China) Jacksonville, Fla. 2023
54 Charlie Stanton Austin, Texas 2023
55 Taneesh Sirivolu Orlando, Fla. 2024
56 Ziao Liu (China) Beijing, , China 2025
57 Matthew Sokorai (Chile) Ada, Mich. 2024
58 Joseph Erwin Hill Country Village, Texas 2024
59 Ryan Houck Fleming Island, Fla. 2026
60 Hubert Ramirez Miami, Fla. 2025
61 Luke Balaskiewicz Jacksonville, Fla. 2025
62 Lukas Wahlstrom Lakewood Ranch, Fla. 2024
63 Grady Gore Far Hills, N.J. 2026
64 Andrew Zhao Tampa, Fla. 2025
65 Gianluca Arcaro Orlando, Fla. 2025
66 Ji Li (China) Dubai, , United Arab Emirates 2025
67 Charles Kemble North Port, Fla. 2024
68 Jaime Yzaga (Peru) Lima, , Peru 2024
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Luisamariana Mesones (Peru) Wesley Chapel, Fla. 2022
2 McKenna Murphy Longwood, Fla. 2025
3 Kaley Amuso Orlando, Fla. 2022
4 Angela Jiang Miami, Fla. 2026
5 Ariana Silva Fort Lauderdale, Fla. 2025
6 Taylor Zachary Land O' Lakes, Fla. 2022
7 Lauren Hosier Lakewood Ranch, Fla. 2023
8 Ariana Carvalho (Venezuela) Windermere, Fla. 2023
9 Angela Yiting Wang (Canada) Windermere, Fla. 2026
10 Carmella Carlisi Flagler beach, Fla. 2024
11 Sara Vitasek Naples, Fla. 2025
12 Caroline Gray Kenilworth, Ill. 2021
13 Helena Rios St. Augustine, Fla. 2023
14 Rebecca Davis Belleair, Fla. 2023
15 Sasha Melamud Clearwater, Fla. 2023
16 Alessandra Lorenz Weston, Fla. 2024
17 Krystine Basteiro Filigueira (Spain) Orlando, Fla. 2027

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Sam Brown (Bulgaria) Boca Raton, Fla. 2023
2 Jiaxin Xue (China) Qingdao, , China 2021
3 Spencer Gray Houston, Texas 2022
4 Rafe Cochran Palm Beach, Fla. 2023
5 Jiaming Liu (China) Bradenton, Fla. 2023
6 Roy Barrera IV Boerne, Texas 2022
7 Max Fonseca Miami, Fla. 2023
8 Will Casey Edmond, Okla. 2023
9 Lukas Roessler (Chile) Santiago, , Chile 2022
10 Matthew DePinto West Palm Beach, Fla. 2022
11 Victor Herrera Doral, Fla. 2025
12 Sam Davey Fort Lauderdale, Fla. 2023
13 Juan Echeverri (Colombia) Windermere, Fla. 2022
14 Akshay Mandadapu Lake Mary, Fla. 2023
15 Carter Goerke Clearwater, Fla. 2021
16 Rene Nicolas Delray Beach, Fla. 2022
17 Gustavo Belardo (Puerto Rico) Caguas, P.R., Puerto Rico 2022
18 Brett Moore Hollywood, Fla. 2024
19 Jackson Hiller Vero Beach, Fla. 2023
20 Juan Suarez (Colombia) Doral, Fla. 2022
21 Payne McEntee Wellington Florida, Fla. 2022
22 Mu Sun (China) Boynton Beach, Fla. 2023
23 James Oh Glen Allen, Va. 2024
24 Christopher Lee Loxahatchee, Fla. 2021
25 Andrew Tsar Palm Beach Gardens, Fla. 2027
26 George Ma Bradenton, Fla. 2022
27 Willem Jaron Naples, Fla. 2022
28 Tejas Alandur Cumming, Ga. 2022
29 Morgan Hebert New Orleans, La. 2022
30 Emilio Angel (Colombia) Bogota, , Colombia 2022
31 Wilson Stringer Orlando, Fla. 2024
32 Matteo Galiano Margate, Fla. 2023
33 Michael Lee Suwanee, Ga. 2025
34 Alex Bennett Georgetown, Ky. 2024
35 Henry Rill Findlay, Ohio 2023
36 Camilo Marin (Colombia) Cali, , Colombia 2023
37 Antonio Rios Saint Augustine, Fla. 2022
38 Dylan Stultz Greenup, Ky. 2022
39 Ethan Keen Palm Beach Gardens, Fla. 2024
40 Michael Feldman Delray Beach, Fla. 2024
41 Jack Rowe Clarkesville, Ga. 2024
42 George Liu Johns Creek, Ga. 2024
43 Luke Fazio Schwenksville, Pa. 2023
44 Rafael Frias IV Parkland, Fla. 2023
45 Kaden Smith Cartersville, Ga. 2023
46 Will Cooper Lakeland, Fla. 2023
47 Tom Maguire Pennington, N.J. 2021
48 Henry Moore Trophy Club, Texas 2023
49 Piero Rojas (Peru) Trujillo, , Peru 2023
50 Gunnar Schuster Osage Beach, Mo. 2023
51 Joonho Kim (South Korea) Hong Kong, 2023
52 Sebastien Marsan Orlando, Fla. 2023
53 Dylan Bingwen Ma (China) Jacksonville, Fla. 2023
54 Charlie Stanton Austin, Texas 2023
55 Taneesh Sirivolu Orlando, Fla. 2024
56 Ziao Liu (China) Beijing, , China 2025
57 Matthew Sokorai (Chile) Ada, Mich. 2024
58 Joseph Erwin Hill Country Village, Texas 2024
59 Ryan Houck Fleming Island, Fla. 2026
60 Hubert Ramirez Miami, Fla. 2025
61 Luke Balaskiewicz Jacksonville, Fla. 2025
62 Lukas Wahlstrom Lakewood Ranch, Fla. 2024
63 Grady Gore Far Hills, N.J. 2026
64 Andrew Zhao Tampa, Fla. 2025
65 Gianluca Arcaro Orlando, Fla. 2025
66 Ji Li (China) Dubai, , United Arab Emirates 2025
67 Charles Kemble North Port, Fla. 2024
68 Jaime Yzaga (Peru) Lima, , Peru 2024
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Luisamariana Mesones (Peru) Wesley Chapel, Fla. 2022
2 McKenna Murphy Longwood, Fla. 2025
3 Kaley Amuso Orlando, Fla. 2022
4 Angela Jiang Miami, Fla. 2026
5 Ariana Silva Fort Lauderdale, Fla. 2025
6 Taylor Zachary Land O' Lakes, Fla. 2022
7 Lauren Hosier Lakewood Ranch, Fla. 2023
8 Ariana Carvalho (Venezuela) Windermere, Fla. 2023
9 Angela Yiting Wang (Canada) Windermere, Fla. 2026
10 Carmella Carlisi Flagler beach, Fla. 2024
11 Sara Vitasek Naples, Fla. 2025
12 Caroline Gray Kenilworth, Ill. 2021
13 Helena Rios St. Augustine, Fla. 2023
14 Rebecca Davis Belleair, Fla. 2023
15 Sasha Melamud Clearwater, Fla. 2023
16 Alessandra Lorenz Weston, Fla. 2024
17 Krystine Basteiro Filigueira (Spain) Orlando, Fla. 2027