AJGA Dana Incorporated Junior Open
Qualifier Tournament Schedule of Events Field Leaderboard
Boys initial tournament field required a status of 19 Performance Stars or more to gain entry. One boy with 18 Stars gained entry via PBE tiebreaker.

Girls initial tournament field required a status of 20 Performance Stars or more to gain entry. Two girls with 19 Stars gained entry via PBE tiebreaker.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Vibhav Alokam Ypsilanti, Mich. 2024
2 Micah Bertram Louisville, Ky. 2023
3 Charlie Bundy Bethesda, Md. 2022
4 Robert Burns Flushing, Mich. 2023
5 Bradley Chill Jr Columbia Station, Ohio 2024
6 Gavin Clutts Hazard, Ky. 2023
7 Brandon Conner Cincinnati, Ohio 2022
8 Cooper Diaz Winston Salem, N.C. 2024
9 Julian Dugan Cleveland, Ohio 2024
10 Connor Fox Lake Orion, Mich. 2025
11 David Fuhrer Pittsburgh, Pa. 2024
12 Davis Gochenouer Dayton, Ohio 2024
13 Grey Goff Nicholisville, Ky. 2023
14 Ben Graeff Toledo, Ohio 2024
15 Samuel Havey Mason, Mich. 2022
16 Nolan Haynes Barberton, Ohio 2023
17 Justin Hicks Fort Wayne, Ind. 2024
18 Alex Holder Fort Wayne, Ind. 2026
19 Griffin Hrabak Medina, Ohio 2022
20 Salil Khanduja
Naperville, Ill. 2024
21 Winston Lerch Howell, Mich. 2023
22 Stephen Liu (New Zealand) Auckland, , New Zealand 2023
23 Michael Long Louisville, Ky. 2023
24 Stephen Ma Columbus, Ohio 2023
25 Adam Melliere Zionsville, Ind. 2023
26 Jonathan Meng (Canada) Houston, Texas 2023
27 Brock Montgomery Harpster, Ohio 2025
28 Ajay Morris Avondale, Ariz. 2025
29 Ryan O'Rourke West Bloomfield, Mich. 2023
30 Ryan Pamer Hudson, Ohio 2022
31 Nick Piesen Strongsville, Ohio 2023
32 Matthew Rastogi (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2024
33 Brock Reschly Middlebury, Ind. 2023
34 Hank Roebuck Ann Arbor, Mich. 2023
35 Luke Smith (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2025
36 Remy Stalcup Lake Orion, Mich. 2023
37 Cole Starnes Fishers, Ind. 2023
38 Henry Stone Austin, Texas 2023
39 Mitchell Strickland Ann Arbor, Mich. 2023
40 Logan Sutto Monclova, Ohio 2024
41 Sam Sutton Toledo, Ohio 2024
42 Breckin Taylor Erie, Pa. 2023
43 Jack Vojtko Stow, Ohio 2024
44 Leo Walling Powell, Ohio 2024
45 Shibo Wang (China) Tianjin, , China 2023
46 Leo Wessel Indianapolis, Ind. 2024
47 A.J. Wilhelm Mason, Ohio 2023
48 Neil Zhu Novi, Mich. 2022
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Elyssa Abdullah Hinsdale, Ill. 2025
2 Bridget Boczar Canton, Mich. 2022
3 Grace Boczar Canton, Mich. 2022
4 Madison Borders Bardstown, Ky. 2023
5 Samantha Brown Westfield, Ind. 2024
6 Eva Bulger Sewickley, Pa. 2023
7 Mimi Burton Austin, Texas 2023
8 C. A. Carter Lexington, Ky. 2024
9 Pinxi Chen (China) Beijing, , China 2025
10 Jenna Estravillo Mt Washington, Ky. 2023
11 Kathryn Ha Roanoke, Va. 2025
12 Tabitha Hanely Bradenton, Fla. 2022
13 Jacinda Lee Camas, Wash. 2024
14 Alena Li Okemos, Mich. 2025
15 Eleanor Lim Dublin, Ohio 2023
16 Mia Melendez Ann Arbor, Mich. 2025
17 Chelsea Nguyen Oviedo, Fla. 2023
18 Alexa Prettyman Plain City, Ohio 2025
19 Audrey Ryu Dublin, Ohio 2023
20 Jenna Shilts Frankfort, Ill. 2024
21 Anna Swan North East, Pa. 2024
22 Sarah Thornton Hinsdale, Ill. 2023
23 Sara Tomaszewski (Mexico) Cancun, , Mexico 2023
24 Delaney Wade Granger, Ind. 2024
25 Grace Wang Rochester Hills, Mich. 2023
26 Darrelyn Webster Austin, Texas 2023
27 Ashley Yen Houston, Texas 2022
28 Sydney Young Naples, Fla. 2025
29 Mingyu Zhang (China) Beijing, , China 2025

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Vibhav Alokam Ypsilanti, Mich. 2024
2 Micah Bertram Louisville, Ky. 2023
3 Charlie Bundy Bethesda, Md. 2022
4 Robert Burns Flushing, Mich. 2023
5 Bradley Chill Jr Columbia Station, Ohio 2024
6 Gavin Clutts Hazard, Ky. 2023
7 Brandon Conner Cincinnati, Ohio 2022
8 Cooper Diaz Winston Salem, N.C. 2024
9 Julian Dugan Cleveland, Ohio 2024
10 Connor Fox Lake Orion, Mich. 2025
11 David Fuhrer Pittsburgh, Pa. 2024
12 Davis Gochenouer Dayton, Ohio 2024
13 Grey Goff Nicholisville, Ky. 2023
14 Ben Graeff Toledo, Ohio 2024
15 Samuel Havey Mason, Mich. 2022
16 Nolan Haynes Barberton, Ohio 2023
17 Justin Hicks Fort Wayne, Ind. 2024
18 Alex Holder Fort Wayne, Ind. 2026
19 Griffin Hrabak Medina, Ohio 2022
20 Salil Khanduja
Naperville, Ill. 2024
21 Winston Lerch Howell, Mich. 2023
22 Stephen Liu (New Zealand) Auckland, , New Zealand 2023
23 Michael Long Louisville, Ky. 2023
24 Stephen Ma Columbus, Ohio 2023
25 Adam Melliere Zionsville, Ind. 2023
26 Jonathan Meng (Canada) Houston, Texas 2023
27 Brock Montgomery Harpster, Ohio 2025
28 Ajay Morris Avondale, Ariz. 2025
29 Ryan O'Rourke West Bloomfield, Mich. 2023
30 Ryan Pamer Hudson, Ohio 2022
31 Nick Piesen Strongsville, Ohio 2023
32 Matthew Rastogi (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2024
33 Brock Reschly Middlebury, Ind. 2023
34 Hank Roebuck Ann Arbor, Mich. 2023
35 Luke Smith (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2025
36 Remy Stalcup Lake Orion, Mich. 2023
37 Cole Starnes Fishers, Ind. 2023
38 Henry Stone Austin, Texas 2023
39 Mitchell Strickland Ann Arbor, Mich. 2023
40 Logan Sutto Monclova, Ohio 2024
41 Sam Sutton Toledo, Ohio 2024
42 Breckin Taylor Erie, Pa. 2023
43 Jack Vojtko Stow, Ohio 2024
44 Leo Walling Powell, Ohio 2024
45 Shibo Wang (China) Tianjin, , China 2023
46 Leo Wessel Indianapolis, Ind. 2024
47 A.J. Wilhelm Mason, Ohio 2023
48 Neil Zhu Novi, Mich. 2022
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Elyssa Abdullah Hinsdale, Ill. 2025
2 Bridget Boczar Canton, Mich. 2022
3 Grace Boczar Canton, Mich. 2022
4 Madison Borders Bardstown, Ky. 2023
5 Samantha Brown Westfield, Ind. 2024
6 Eva Bulger Sewickley, Pa. 2023
7 Mimi Burton Austin, Texas 2023
8 C. A. Carter Lexington, Ky. 2024
9 Pinxi Chen (China) Beijing, , China 2025
10 Jenna Estravillo Mt Washington, Ky. 2023
11 Kathryn Ha Roanoke, Va. 2025
12 Tabitha Hanely Bradenton, Fla. 2022
13 Jacinda Lee Camas, Wash. 2024
14 Alena Li Okemos, Mich. 2025
15 Eleanor Lim Dublin, Ohio 2023
16 Mia Melendez Ann Arbor, Mich. 2025
17 Chelsea Nguyen Oviedo, Fla. 2023
18 Alexa Prettyman Plain City, Ohio 2025
19 Audrey Ryu Dublin, Ohio 2023
20 Jenna Shilts Frankfort, Ill. 2024
21 Anna Swan North East, Pa. 2024
22 Sarah Thornton Hinsdale, Ill. 2023
23 Sara Tomaszewski (Mexico) Cancun, , Mexico 2023
24 Delaney Wade Granger, Ind. 2024
25 Grace Wang Rochester Hills, Mich. 2023
26 Darrelyn Webster Austin, Texas 2023
27 Ashley Yen Houston, Texas 2022
28 Sydney Young Naples, Fla. 2025
29 Mingyu Zhang (China) Beijing, , China 2025
Alternates
Alternates
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Matthew Cohen Lexington, Mass. 2023
2 Benjamin Wulkopf Louisville-Jefferson Coun, Ky. 2023
3 Maverick Conaway Tipton, Ind. 2023
4 Kyle Smith Akron, Ohio 2024
5 Tyler Wirth LaGrange, Ky. 2024
6 Brayden Niemiec Canton, Mich. 2022
7 Brennan Sullivan Grosse Pointe, Mich. 2024
8 Brady Fox Plain City, Ohio 2024
9 Dean Upholzer Strongsville, Ohio 2024
10 Austin Malley Venetia, Pa. 2023
11 Wade Schacht Champaign, Ill. 2023
12 Max Bruening Caseyville, Ill. 2023
13 Gowtham Nalluri Novi, Mich. 2023
14 Ian Masih Okemos, Mich. 2025
15 Lucas Chikun Xin (China) Hainan, , China 2024
16 Joshua Weiner Macedonia, Ohio 2023
17 Michael O'Leary Rocky River, Ohio 2023
18 Abe Williams Louisville, Ky. 2023
19 Cameron Phillips McDermott, Ohio 2025
20 Avery Mahoney (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2022
21 Tyler Brockwell Pickerington, Ohio 2023
22 Luke Daley Louisville, Ky. 2023
23 Sean Ruan Blacksburg, Va. 2023
24 Jack Estrella
Brookville, N.Y. 2024
25 AJ Frost Dublin, Ohio 2024
26 Mason Sokolowski Northville, Mich. 2023
27 Luke Guthrie Charlotte, N.C. 2023
28 Palmer McKelvey Union, Ky. 2024
29 Marcus Lee Troy, Mich. 2023
30 Carson Meyer Powell, Ohio 2023
31 Tyler Brody Grand Blanc, Mich. 2025
32 Cahle Roth Archbold, Ohio 2024
33 Matthew Novak Mattawan, Mich. 2024
34 Austin Frick Geneva, Ill. 2023
35 Joe Miller Glenshaw, Pa. 2024
36 Matthew Sokorai (Chile) Ada, Mich. 2024
37 Tommy Sharps Lutherville Timonium, Md. 2024
38 Luke Barrett Lexington, Ky. 2023
39 Owen Sibley Dallas, Texas 2023
40 James McNair (Canada) Kleinburg, Ontario, Canada 2024
41 Ethan Law Spring, Texas 2024
42 Minh Le Frederick, Md. 2024
43 Samson Li Diamond Bar, Calif. 2025
44 Carter Rutherford Powell, Ohio 2024
45 Adam Thanaporn Ann Arbor, Mich. 2025
46 Preston Trumpler Medina, Ohio 2023
47 Callan Wilcox Pittsburgh, Pa. 2023
48 Timothy Peters State College, Pa. 2023
49 Christian Hernandez New Braunfels, Texas 2023
50 Braden Hoskins Hays, Kan. 2023
51 Jerry Lu Plainsboro, N.J. 2023
52 Joonho Kim (South Korea) Hong Kong, 2023
53 Myles Murphy Maumee, Ohio 2024
54 Sachin Nallapaneni Canfield, Ohio 2024
55 Zach Radtke Dublin, Ohio 2025
56 Ethan Chernow Bloomfield Hills, Mich. 2022
57 Harrison Martineau Indiana, Pa. 2024
58 Clifton Scully Berea, Ky. 2024
59 Henry Delzer Grand Blanc, Mich. 2026
60 Jack Yearley
Wayne, Pa. 2024
61 Will Huntley Lansdale, Pa. 2023
62 Udyat Sarangdevot Mckinney, Texas 2025
63 Holden Orofino Powell, Ohio 2026
64 Jude Abbass Aurora, Ohio 2023
65 Henry Rill Findlay, Ohio 2023
66 Luke Fazio
Schwenksville, Pa. 2023
67 Cameron Peters Traverse City, Mich. 2023
68 Chadwick Yoder Amherst, Ohio 2024
69 Vishruth Badiga Powell, Ohio 2026
70 Nixen Erdely Fayette City, Pa. 2024
71 Alex Bennett Georgetown, Ky. 2024
72 Trevor Todd Indiana, Pa. 2024
73 Travis Robertson Jupiter, Fla. 2024
74 Alex Chenard (Canada) Tecumseh, Ontario, Canada 2022
75 Sam Hahn Richmond, Va. 2024
76 Parker Bruening Caseyville, Ill. 2024
77 Peyton Lawley Lebanon, Ohio 2025
78 Arvind Rajagopalan Dublin, Ohio 2023
79 Grayson Herb Marietta, Ohio 2023
80 David Mockabee Columbus, Ohio 2023
81 Kyle Pafford La Salle, Mich. 2023
82 Ryan Johnson Louisville, Ky. 2023
83 Ryan Gallagher Novi, Mich. 2023
84 Carter Valencic Auburn, Ind. 2023
85 Angelo Costanza Clawson, Mich. 2023
86 William Jordan Grosse Pointe Farms, Mich. 2023
87 Andrew Daily Brighton, Mich. 2023
88 Jake Yono West Bloomfield, Mich. 2023
89 David Chen Gaithersburg, Md. 2023
90 Matthew Lyons (Canada) Aurora, Ontario, Canada 2023
91 Benjamin Yono West Bloomfield, Mich. 2024
92 Will Guest Louisville, Ky. 2022
93 Landon Roberts Proctorville, Ohio 2023
94 Whit Bartlett Austin, Texas 2025
95 Charlie Pollock Moreland Hills, Ohio 2025
96 Ethan Roberts Shaker Heights, Ohio 2025
97 Ethan Cooper Copley, Ohio 2026
98 Brayden Casolari Cumberland, Ky. 2026
99 Luke Warner Dublin, Ohio 2024
100 Carson Foltz Van Buren, Ohio 2024
101 Makenzie Ujiie Midlevels, , Hong Kong 2024
102 Supanat Runglikhitcharoen (Thailand) Klong luang, , Thailand 2024
103 Dougie Basadur (Canada) Fonthill, Ontario, Canada 2024
104 Ethan Stange Ann Arbor, Mich. 2024
105 Ryan Kruschka South Lyon, Mich. 2024
106 Will Swigart Toledo, Ohio 2024
107 Riley Morton Pinckney, Mich. 2024
108 Vijeet Akala Fishers, Ind. 2024
109 Justin Kontul Mars, Pa. 2024
110 Keller King Howell, Mich. 2024
111 Jace Belcher Pickerington, Ohio 2024
112 Nathaniel Bloom Birmingham, Mich. 2024
113 Connor McKenzie Pittsburgh, Pa. 2025
114 Lucas Chi (Canada) Markham, Ontario, Canada 2026
115 Blake Hartman Dublin, Ohio 2026
116 Kai Warner Fishers, Ind. 2025
117 Garrett Morrison Flushing, Mich. 2025
118 Owen Heilmann Galena, Ohio 2028
119 Ayaan Bansal Troy, Mich. 2025
120 Beckham Martin Westerville, Ohio 2026
121 Waylon Clutts Hazard, Ky. 2028
122 Walker Young Painesville, Ohio 2025
123 Henry McCrady Pittsburgh, Pa. 2025
124 Charlie Cooksey Grosse Pointe Shores, Mich. 2025
125 James T. Doyle V Charlotte, N.C. 2026
126 Graham Peters Traverse City, Mich. 2026
127 Trent Harley Prospect, Ky. 2025
128 Chen Hung (Taiwan) Taipei, , Taiwan 2027
129 Yung-Cheng Lo (Taiwan) New Taipei City, , Taiwan 2026
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Marissa Malosh South Fayette, Pa. 2023
2 Catherine Fennelly East Hampton, N.Y. 2023
3 Anna Coccia New Albany, Ohio 2023
4 Madison Hudson Dry Ridge, Ky. 2023
5 Bridget Craig Wheaton, Ill. 2024
6 Skylar Dean Lewis Center, Ohio 2025
7 Celina Yeo London, Ontario, Canada 2026
8 Emerson Elm Suwanee, Ga. 2025
9 Mekenna Kehoe (Canada) Strathroy, Ontario, Canada 2024
10 Samantha Coleman Northville, Mich. 2023
11 Avery Thompson Heath, Ohio 2024
12 Madolyn Kost Kent, Ohio 2024
13 Dixon Hill Cleveland, Ohio 2025
14 Kristina Ma Columbus, Ohio 2025
15 Evanka Shah Fairlawn, Ohio 2023
16 Arden Louchheim Park City, Utah 2023
17 Michelle Young Long Grove, Ill. 2023
18 Akshaya Ramakrishnan Fremont, Calif. 2024
19 Kristen Belden Canton, Ohio 2023
20 Olivia Drankwalter Powell, Ohio 2023
21 Lily Bargamian Grosse Ile, Mich. 2023
22 Chloris Li (Hong Kong) Hong Kong, 2023
23 Copelin Okrangley Alto, Mich. 2025
24 Maddi Jo Benton Ravenna, Ky. 2024
25 Emma Rynn Wellington, Fla. 2025
26 Katie Magner Winnetka, Ill. 2024
27 Maureen O'Leary Rocky River, Ohio 2025
28 Grace Rubelsky Phoenix, Ariz. 2024
29 Emma Hill Edwardsville, Ill. 2024
30 Maureen Burns Cincinnati, Ohio 2024
31 Meera Sankar Northville, Mich. 2024
32 Mackenzie Behnke Bloomfield Hills, Mich. 2024
33 Yi An Hung (Taiwan) Taipei, , Taiwan 2024
34 Nithya Nunna Dayton, Ohio 2025
35 Nala Chebli New Albany, Ohio 2026
36 Veronica Man (Canada) Coto de Caza, Calif. 2026
37 Ava Osborne Austin, Texas 2027

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Matthew Cohen Lexington, Mass. 2023
2 Benjamin Wulkopf Louisville-Jefferson Coun, Ky. 2023
3 Maverick Conaway Tipton, Ind. 2023
4 Kyle Smith Akron, Ohio 2024
5 Tyler Wirth LaGrange, Ky. 2024
6 Brayden Niemiec Canton, Mich. 2022
7 Brennan Sullivan Grosse Pointe, Mich. 2024
8 Brady Fox Plain City, Ohio 2024
9 Dean Upholzer Strongsville, Ohio 2024
10 Austin Malley Venetia, Pa. 2023
11 Wade Schacht Champaign, Ill. 2023
12 Max Bruening Caseyville, Ill. 2023
13 Gowtham Nalluri Novi, Mich. 2023
14 Ian Masih Okemos, Mich. 2025
15 Lucas Chikun Xin (China) Hainan, , China 2024
16 Joshua Weiner Macedonia, Ohio 2023
17 Michael O'Leary Rocky River, Ohio 2023
18 Abe Williams Louisville, Ky. 2023
19 Cameron Phillips McDermott, Ohio 2025
20 Avery Mahoney (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2022
21 Tyler Brockwell Pickerington, Ohio 2023
22 Luke Daley Louisville, Ky. 2023
23 Sean Ruan Blacksburg, Va. 2023
24 Jack Estrella
Brookville, N.Y. 2024
25 AJ Frost Dublin, Ohio 2024
26 Mason Sokolowski Northville, Mich. 2023
27 Luke Guthrie Charlotte, N.C. 2023
28 Palmer McKelvey Union, Ky. 2024
29 Marcus Lee Troy, Mich. 2023
30 Carson Meyer Powell, Ohio 2023
31 Tyler Brody Grand Blanc, Mich. 2025
32 Cahle Roth Archbold, Ohio 2024
33 Matthew Novak Mattawan, Mich. 2024
34 Austin Frick Geneva, Ill. 2023
35 Joe Miller Glenshaw, Pa. 2024
36 Matthew Sokorai (Chile) Ada, Mich. 2024
37 Tommy Sharps Lutherville Timonium, Md. 2024
38 Luke Barrett Lexington, Ky. 2023
39 Owen Sibley Dallas, Texas 2023
40 James McNair (Canada) Kleinburg, Ontario, Canada 2024
41 Ethan Law Spring, Texas 2024
42 Minh Le Frederick, Md. 2024
43 Samson Li Diamond Bar, Calif. 2025
44 Carter Rutherford Powell, Ohio 2024
45 Adam Thanaporn Ann Arbor, Mich. 2025
46 Preston Trumpler Medina, Ohio 2023
47 Callan Wilcox Pittsburgh, Pa. 2023
48 Timothy Peters State College, Pa. 2023
49 Christian Hernandez New Braunfels, Texas 2023
50 Braden Hoskins Hays, Kan. 2023
51 Jerry Lu Plainsboro, N.J. 2023
52 Joonho Kim (South Korea) Hong Kong, 2023
53 Myles Murphy Maumee, Ohio 2024
54 Sachin Nallapaneni Canfield, Ohio 2024
55 Zach Radtke Dublin, Ohio 2025
56 Ethan Chernow Bloomfield Hills, Mich. 2022
57 Harrison Martineau Indiana, Pa. 2024
58 Clifton Scully Berea, Ky. 2024
59 Henry Delzer Grand Blanc, Mich. 2026
60 Jack Yearley
Wayne, Pa. 2024
61 Will Huntley Lansdale, Pa. 2023
62 Udyat Sarangdevot Mckinney, Texas 2025
63 Holden Orofino Powell, Ohio 2026
64 Jude Abbass Aurora, Ohio 2023
65 Henry Rill Findlay, Ohio 2023
66 Luke Fazio
Schwenksville, Pa. 2023
67 Cameron Peters Traverse City, Mich. 2023
68 Chadwick Yoder Amherst, Ohio 2024
69 Vishruth Badiga Powell, Ohio 2026
70 Nixen Erdely Fayette City, Pa. 2024
71 Alex Bennett Georgetown, Ky. 2024
72 Trevor Todd Indiana, Pa. 2024
73 Travis Robertson Jupiter, Fla. 2024
74 Alex Chenard (Canada) Tecumseh, Ontario, Canada 2022
75 Sam Hahn Richmond, Va. 2024
76 Parker Bruening Caseyville, Ill. 2024
77 Peyton Lawley Lebanon, Ohio 2025
78 Arvind Rajagopalan Dublin, Ohio 2023
79 Grayson Herb Marietta, Ohio 2023
80 David Mockabee Columbus, Ohio 2023
81 Kyle Pafford La Salle, Mich. 2023
82 Ryan Johnson Louisville, Ky. 2023
83 Ryan Gallagher Novi, Mich. 2023
84 Carter Valencic Auburn, Ind. 2023
85 Angelo Costanza Clawson, Mich. 2023
86 William Jordan Grosse Pointe Farms, Mich. 2023
87 Andrew Daily Brighton, Mich. 2023
88 Jake Yono West Bloomfield, Mich. 2023
89 David Chen Gaithersburg, Md. 2023
90 Matthew Lyons (Canada) Aurora, Ontario, Canada 2023
91 Benjamin Yono West Bloomfield, Mich. 2024
92 Will Guest Louisville, Ky. 2022
93 Landon Roberts Proctorville, Ohio 2023
94 Whit Bartlett Austin, Texas 2025
95 Charlie Pollock Moreland Hills, Ohio 2025
96 Ethan Roberts Shaker Heights, Ohio 2025
97 Ethan Cooper Copley, Ohio 2026
98 Brayden Casolari Cumberland, Ky. 2026
99 Luke Warner Dublin, Ohio 2024
100 Carson Foltz Van Buren, Ohio 2024
101 Makenzie Ujiie Midlevels, , Hong Kong 2024
102 Supanat Runglikhitcharoen (Thailand) Klong luang, , Thailand 2024
103 Dougie Basadur (Canada) Fonthill, Ontario, Canada 2024
104 Ethan Stange Ann Arbor, Mich. 2024
105 Ryan Kruschka South Lyon, Mich. 2024
106 Will Swigart Toledo, Ohio 2024
107 Riley Morton Pinckney, Mich. 2024
108 Vijeet Akala Fishers, Ind. 2024
109 Justin Kontul Mars, Pa. 2024
110 Keller King Howell, Mich. 2024
111 Jace Belcher Pickerington, Ohio 2024
112 Nathaniel Bloom Birmingham, Mich. 2024
113 Connor McKenzie Pittsburgh, Pa. 2025
114 Lucas Chi (Canada) Markham, Ontario, Canada 2026
115 Blake Hartman Dublin, Ohio 2026
116 Kai Warner Fishers, Ind. 2025
117 Garrett Morrison Flushing, Mich. 2025
118 Owen Heilmann Galena, Ohio 2028
119 Ayaan Bansal Troy, Mich. 2025
120 Beckham Martin Westerville, Ohio 2026
121 Waylon Clutts Hazard, Ky. 2028
122 Walker Young Painesville, Ohio 2025
123 Henry McCrady Pittsburgh, Pa. 2025
124 Charlie Cooksey Grosse Pointe Shores, Mich. 2025
125 James T. Doyle V Charlotte, N.C. 2026
126 Graham Peters Traverse City, Mich. 2026
127 Trent Harley Prospect, Ky. 2025
128 Chen Hung (Taiwan) Taipei, , Taiwan 2027
129 Yung-Cheng Lo (Taiwan) New Taipei City, , Taiwan 2026
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Marissa Malosh South Fayette, Pa. 2023
2 Catherine Fennelly East Hampton, N.Y. 2023
3 Anna Coccia New Albany, Ohio 2023
4 Madison Hudson Dry Ridge, Ky. 2023
5 Bridget Craig Wheaton, Ill. 2024
6 Skylar Dean Lewis Center, Ohio 2025
7 Celina Yeo London, Ontario, Canada 2026
8 Emerson Elm Suwanee, Ga. 2025
9 Mekenna Kehoe (Canada) Strathroy, Ontario, Canada 2024
10 Samantha Coleman Northville, Mich. 2023
11 Avery Thompson Heath, Ohio 2024
12 Madolyn Kost Kent, Ohio 2024
13 Dixon Hill Cleveland, Ohio 2025
14 Kristina Ma Columbus, Ohio 2025
15 Evanka Shah Fairlawn, Ohio 2023
16 Arden Louchheim Park City, Utah 2023
17 Michelle Young Long Grove, Ill. 2023
18 Akshaya Ramakrishnan Fremont, Calif. 2024
19 Kristen Belden Canton, Ohio 2023
20 Olivia Drankwalter Powell, Ohio 2023
21 Lily Bargamian Grosse Ile, Mich. 2023
22 Chloris Li (Hong Kong) Hong Kong, 2023
23 Copelin Okrangley Alto, Mich. 2025
24 Maddi Jo Benton Ravenna, Ky. 2024
25 Emma Rynn Wellington, Fla. 2025
26 Katie Magner Winnetka, Ill. 2024
27 Maureen O'Leary Rocky River, Ohio 2025
28 Grace Rubelsky Phoenix, Ariz. 2024
29 Emma Hill Edwardsville, Ill. 2024
30 Maureen Burns Cincinnati, Ohio 2024
31 Meera Sankar Northville, Mich. 2024
32 Mackenzie Behnke Bloomfield Hills, Mich. 2024
33 Yi An Hung (Taiwan) Taipei, , Taiwan 2024
34 Nithya Nunna Dayton, Ohio 2025
35 Nala Chebli New Albany, Ohio 2026
36 Veronica Man (Canada) Coto de Caza, Calif. 2026
37 Ava Osborne Austin, Texas 2027