Visit Sebring Preview
Qualifier Tournament Event Info Event Schedule Field Leaderboard
Boys initial tournament field: All 2024 graduates with 0 tournament opportunities gained entry. Thirty-nine 2025 graduates with 0 tournament opportunities gained entry via tiebreaker.

Girls initial tournament field: All 2024 – 2027 graduates with 0 tournament opportunities gained entry.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Barton Abstein Saint Johns, Fla. 2025
2 Hogan Blais (Canada) Cumberland, Ontario, Canada 2025
3 Carter Boynton Wesley Chapel, Fla. 2026
4 Max Brady Lutz, Fla. 2025
5 Jonathan Brubaker (Bulgaria) Ponte Vedra Beach, Fla. 2026
6 Stefano Cambruzzi (Brazil) Bradenton, Fla. 2025
7 Ibby Carrington Port St. Lucie, Fla. 2026
8 Nathan Crawford Port Saint Lucie, Fla. 2026
9 Lucas Dominguez Miami, Fla. 2025
10 John Dorneles-Costa lake worth, Fla. 2025
11 Gavin Duffy FT. Lauderdale, Fla. 2025
12 Andrew Dunn Middletown, Conn. 2025
13 Ryan Fenton Boynton Beach, Fla. 2025
14 Cooper Foegen Hobe Sound, Fla. 2028
15 David Fong III Bloomington, Minn. 2025
16 Cooper Franklin Ponte Vedra Beach, Fla. 2026
17 Matthew Gerstemeier Naples, Fla. 2025
18 Alfonso Goyeneche Key Biscayne, Fla. 2025
19 Sean Grzebin Jr Ponte Vedra, Fla. 2025
20 Jack Haeflinger Davie, Fla. 2025
21 Alec Hamilton Clarks Summit, Pa. 2024
22 Kyle Hamrick Monticello, Fla. 2025
23 Brooks Hansen Jupiter, Fla. 2026
24 Rory Healy Hinsdale, Ill. 2025
25 Victor Herrera Doral, Fla. 2025
26 Po-Cheng Hsu (Taiwan) Taoyuan city, , Taiwan 2026
27 Nolan Hyatt Cocoa Beach, Fla. 2025
28 Joey Iaciofano Jupiter, Fla. 2027
29 Wylie Inman North Palm Beach, Fla. 2026
30 Ethan Ivany Colorado Springs, Colo. 2025
31 Lucas Katz Saint Simons Island, Ga. 2024
32 Rowan MacDonald (Canada) Cantley, Quebec, Canada 2025
33 Justin Manigold (France) Port Saint Lucie, Fla. 2025
34 Jack McKinney Winter Park, Fla. 2025
35 Jonathan McLeroy Orlando, Fla. 2024
36 Adin McMaster Estero, Fla. 2025
37 Cooper Mohr North Andover, Mass. 2024
38 Jamie Morgan Odessa, Fla. 2026
39 Chase Nicks Bradenton, Fla. 2027
40 Lucas Ocano Saint Petersburg, Fla. 2025
41 Alexander Parker Tallahassee, Fla. 2026
42 Jordan Paulshock Wesley Chapel, Fla. 2025
43 Felipe Andres Romero Coy (Dominican Republic) Miami, Fla. 2025
44 Juan Jose Saavedra (Colombia) Winter Garden, Fla. 2025
45 Clipper Salmon Tampa, Fla. 2025
46 Nicholas Shortal Coral Gables, Fla. 2025
47 Spencer Shropshire (Canada) Ramara, Ontario, Canada 2026
48 George Siozos (Canada) Laval, Quebec, Canada 2024
49 Carson Sisler Cocoa Beach, Fla. 2027
50 Jameson Staab (Canada) Kitchener, Ontario, Canada 2025
51 Andrew Strope Tulsa, Okla. 2025
52 Siwat Surakomol Bangkok, , Thailand 2025
53 Carl Tegel (Sweden) Miami, Fla. 2025
54 Bryson VanHoutte Geneseo, Ill. 2025
55 Ethan Weinberg Lutz, Fla. 2025
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Islamiya Abeldi (Kazakhstan) Almaty, , Kazakhstan 2026
2 Aryanah Ahmad Parkland, Fla. 2027
3 Catherine (CJ) Andino
Boca Raton, Fla. 2027
4 Danica Becker Winter Haven, Fla. 2028
5 Dounia Bezzari Vero Beach, Fla. 2025
6 Sophia Cavanagh Saint Augustine, Fla. 2026
7 Elli Chon
sanford, Fla. 2027
8 Fiona Clancy Saint Augustine, Fla. 2025
9 Danielle Dailey Saint Augustine, Fla. 2026
10 Lilli Downer (Canada) Keswick, Ontario, Canada 2025
11 Hilla Dries (Germany) Wesley Chapel, Fla. 2026
12 Anju Fujisawa (Japan) Tokyo, , Japan 2025
13 Ella Gardner Nokomis, Fla. 2027
14 Yui Iijima (Japan) Tokyo, , Japan 2026
15 Willda Kuang Lakewood Ranch, Fla. 2028
16 Abigail Lee Pembroke Pines, Fla. 2026
17 KC Lenox St. Peters, Mo. 2025
18 Claire Liu Jensen Beach, Fla. 2026
19 Lily Martin Inlet Beach, Fla. 2027
20 McKazlyn Payne Freeport, Fla. 2025
21 Nicole Uminski (Brazil) Reunion, Fla. 2029
22 Lexi Weissman Miami Beach, Fla. 2027
23 Nicole Wu (Australia) Davie, Fla. 2028
24 Zilin (Grace) Xu (China) Shanghai, , China 2028

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Barton Abstein Saint Johns, Fla. 2025
2 Hogan Blais (Canada) Cumberland, Ontario, Canada 2025
3 Carter Boynton Wesley Chapel, Fla. 2026
4 Max Brady Lutz, Fla. 2025
5 Jonathan Brubaker (Bulgaria) Ponte Vedra Beach, Fla. 2026
6 Stefano Cambruzzi (Brazil) Bradenton, Fla. 2025
7 Ibby Carrington Port St. Lucie, Fla. 2026
8 Nathan Crawford Port Saint Lucie, Fla. 2026
9 Lucas Dominguez Miami, Fla. 2025
10 John Dorneles-Costa lake worth, Fla. 2025
11 Gavin Duffy FT. Lauderdale, Fla. 2025
12 Andrew Dunn Middletown, Conn. 2025
13 Ryan Fenton Boynton Beach, Fla. 2025
14 Cooper Foegen Hobe Sound, Fla. 2028
15 David Fong III Bloomington, Minn. 2025
16 Cooper Franklin Ponte Vedra Beach, Fla. 2026
17 Matthew Gerstemeier Naples, Fla. 2025
18 Alfonso Goyeneche Key Biscayne, Fla. 2025
19 Sean Grzebin Jr Ponte Vedra, Fla. 2025
20 Jack Haeflinger Davie, Fla. 2025
21 Alec Hamilton Clarks Summit, Pa. 2024
22 Kyle Hamrick Monticello, Fla. 2025
23 Brooks Hansen Jupiter, Fla. 2026
24 Rory Healy Hinsdale, Ill. 2025
25 Victor Herrera Doral, Fla. 2025
26 Po-Cheng Hsu (Taiwan) Taoyuan city, , Taiwan 2026
27 Nolan Hyatt Cocoa Beach, Fla. 2025
28 Joey Iaciofano Jupiter, Fla. 2027
29 Wylie Inman North Palm Beach, Fla. 2026
30 Ethan Ivany Colorado Springs, Colo. 2025
31 Lucas Katz Saint Simons Island, Ga. 2024
32 Rowan MacDonald (Canada) Cantley, Quebec, Canada 2025
33 Justin Manigold (France) Port Saint Lucie, Fla. 2025
34 Jack McKinney Winter Park, Fla. 2025
35 Jonathan McLeroy Orlando, Fla. 2024
36 Adin McMaster Estero, Fla. 2025
37 Cooper Mohr North Andover, Mass. 2024
38 Jamie Morgan Odessa, Fla. 2026
39 Chase Nicks Bradenton, Fla. 2027
40 Lucas Ocano Saint Petersburg, Fla. 2025
41 Alexander Parker Tallahassee, Fla. 2026
42 Jordan Paulshock Wesley Chapel, Fla. 2025
43 Felipe Andres Romero Coy (Dominican Republic) Miami, Fla. 2025
44 Juan Jose Saavedra (Colombia) Winter Garden, Fla. 2025
45 Clipper Salmon Tampa, Fla. 2025
46 Nicholas Shortal Coral Gables, Fla. 2025
47 Spencer Shropshire (Canada) Ramara, Ontario, Canada 2026
48 George Siozos (Canada) Laval, Quebec, Canada 2024
49 Carson Sisler Cocoa Beach, Fla. 2027
50 Jameson Staab (Canada) Kitchener, Ontario, Canada 2025
51 Andrew Strope Tulsa, Okla. 2025
52 Siwat Surakomol Bangkok, , Thailand 2025
53 Carl Tegel (Sweden) Miami, Fla. 2025
54 Bryson VanHoutte Geneseo, Ill. 2025
55 Ethan Weinberg Lutz, Fla. 2025
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Islamiya Abeldi (Kazakhstan) Almaty, , Kazakhstan 2026
2 Aryanah Ahmad Parkland, Fla. 2027
3 Catherine (CJ) Andino
Boca Raton, Fla. 2027
4 Danica Becker Winter Haven, Fla. 2028
5 Dounia Bezzari Vero Beach, Fla. 2025
6 Sophia Cavanagh Saint Augustine, Fla. 2026
7 Elli Chon
sanford, Fla. 2027
8 Fiona Clancy Saint Augustine, Fla. 2025
9 Danielle Dailey Saint Augustine, Fla. 2026
10 Lilli Downer (Canada) Keswick, Ontario, Canada 2025
11 Hilla Dries (Germany) Wesley Chapel, Fla. 2026
12 Anju Fujisawa (Japan) Tokyo, , Japan 2025
13 Ella Gardner Nokomis, Fla. 2027
14 Yui Iijima (Japan) Tokyo, , Japan 2026
15 Willda Kuang Lakewood Ranch, Fla. 2028
16 Abigail Lee Pembroke Pines, Fla. 2026
17 KC Lenox St. Peters, Mo. 2025
18 Claire Liu Jensen Beach, Fla. 2026
19 Lily Martin Inlet Beach, Fla. 2027
20 McKazlyn Payne Freeport, Fla. 2025
21 Nicole Uminski (Brazil) Reunion, Fla. 2029
22 Lexi Weissman Miami Beach, Fla. 2027
23 Nicole Wu (Australia) Davie, Fla. 2028
24 Zilin (Grace) Xu (China) Shanghai, , China 2028
Alternates
Alternates
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Edoardo Moroni (Italy) Atlanta, Ga. 2026
2 Michael Vivone (Canada) Ottawa, Ontario, Canada 2026
3 Ryan Toole Naples, Fla. 2026
4 Carson Whitehead Belleair, Fla. 2026
5 Harrison Corcell Tampa, Fla. 2026
6 Brayden Card (Canada) Cambridge, Ontario, Canada 2026
7 Chase Crawford Palm Harbor, Fla. 2026
8 Maurice Hoben, III Jupiter, Fla. 2026
9 Kai Sugimoto (Japan) Bradenton, Fla. 2026
10 Justin Wen (China) Lake Mary, Fla. 2026
11 Luke Splane Saint Augustine, Fla. 2026
12 Haden Wang (Canada) Richmond hill, Ontario, Canada 2026
13 Jared Paldino Berlin, Conn. 2026
14 Hugo Stenstrom Miami, Fla. 2026
15 Jonathan Frank Miami, Fla. 2026
16 Santiago Navarro (Venezuela) winter garden, Fla. 2026
17 Anthony Spain Akron, Ohio 2026
18 Josh Orgen Lakewood Ranch, Fla. 2026
19 Easton Oliva Ponte Vedra Beach, Fla. 2026
20 Tyler Larson Tallahassee, Fla. 2026
21 Marco Sanchez (Canada) Weston, Fla. 2026
22 Jackson Fetrow Gainesville, Fla. 2026
23 Harry Garland Pelham, N.H. 2026
24 Shaoyang Zhang (China) Howey In The Hills, Fla. 2026
25 Henry Sobaski Fairfax, Iowa 2027
26 Carson Tribout Belleville, Ill. 2027
27 Michael Kang Bellevue, Wash. 2027
28 Ippei Igarashi (Japan) Bradenton, Fla. 2027
29 Joseph Bueme Buffalo, N.Y. 2027
30 Jiajun Wang Old Westbury, N.Y. 2027
31 Jake Mason Ponte Vedra Beach, Fla. 2027
32 Jayden Williams Prairieville, La. 2027
33 Tucker Cullinan
Boynton Beach, Fla. 2027
34 Avery Liu Windermere, Fla. 2027
35 Jack Raabe Marietta, Ga. 2027
36 Will Storoe Newberry, Fla. 2027
37 Yaohang Zhu (China) Orlando, Fla. 2027
38 Jacob Watson Port Orange, Fla. 2027
39 Shane Russell Lakewood Ranch, Fla. 2028
40 Samuel Friday Jupiter, Fla. 2028
41 Anthony E Primo, IV Orlando, Fla. 2028
42 Major Lee Ponte Vedra Beach, Fla. 2028
43 Ziyang Wang Orlando, Fla. 2028
44 Maximilian Mieschke (Switzerland) Port Saint Lucie, Fla. 2028
45 Patrick Nagle Ponte Vedra Beach, Fla. 2028
46 Alex Kruschwitz Winter Haven, Fla. 2028
47 Aaron Umholtz Tampa, Fla. 2028
48 Gerard Basteiro (Spain) Hernando, Fla. 2029
49 Austin Liu Oviedo, Fla. 2029
50 Yaoqun Zhu (China) Orlando, Fla. 2029
51 Bosheng (Dylan) Zhang (China) Winter Garden, Fla. 2029
52 Bobby Jones Potash Eustis, Fla. 2030
53 Kevin Dillon (Ireland) Bradenton, Fla. 2024
54 John Circeo Lexington, Ky. 2024
55 Nicolas Gebhardt Rutland, Mass. 2024
56 Luke Neville Naples, Fla. 2024
57 George Proudman (Canada) Lake Oswego, Ore. 2024
58 Santiago Amador Carvajal (Colombia) Reunion, Fla. 2024
59 Fritz Volini Mission Hills, Kan. 2024
60 Jaime Yzaga (Peru) Lima, , Peru 2024
61 Jack McGrory (United Kingdom) Lakewood Ranch, Fla. 2025
62 Matvey Golovanov (Russian Federation) Boca Raton, Fla. 2025
63 Luke Walker Downers Grove, Ill. 2025
64 Abhay Minhas (Canada) Bradenton, Fla. 2025
65 Ethan Tak St Augustine, Fla. 2025
66 Austin Mak (Hong Kong) Bradenton, Fla. 2025
67 Aditya Dawane Frisco, Texas 2025
68 Michael Jensen Tampa, Fla. 2025
69 Ethan Lim (Singapore) Bradenton, Fla. 2025
70 Adam Cichowski Elma, N.Y. 2025
71 Reece Whaley Canton, Ga. 2025
72 Parker Harcum Mount Plesent, S.C. 2025
73 Molin Zhao (China) Pleasanton, Calif. 2025
74 Jack Brayman Erie, Colo. 2026
75 Grady Gore Far Hills, N.J. 2026
76 Micah Livingstone Timnath, Colo. 2026
77 Jack Bachman Prescott, Ariz. 2026
78 Rhett Turner Tomball, Texas 2026
79 Cody Guetzke Hartland, Wis. 2026
80 Tien Do
Tampa, Fla. 2026
81 McCartney Hinkle Bluefield, Va. 2026
82 Charlie Potter Sherborn, Mass. 2026
83 Ryan Altschul Delray Beach, Fla. 2026
84 Xin (Tommy) Wang (China) Bradenton, Fla. 2026
85 Samuel Clarke Macon, Ga. 2027
86 Yale Feniger Toledo, Ohio 2027
87 Jeremy (Hung-Wei) Hsu (Taiwan) Port Saint Lucie, Fla. 2027
88 Harrison Aull Davidson, N.C. 2027
89 Joshua Castellanos Windermere, Fla. 2027
90 Agilan Ramakrishnan Fremont, Calif. 2028
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Ella Hrbata (Slovak Republic) West Palm Beach, Fla. 2029
2 Rain Jiang Sarasota, Fla. 2029
3 Catalina Dolan St Petersburg, Fla. 2029
4 Lucia Quintana (Venezuela) Miami, Fla. 2030
5 Nirvika Koduru Boca Raton, Fla. 2030
6 Chloe Wang Orlando, Fla. 2030
7 Morgan Franklin Fort Myers, Fla. 2024
8 Maggie Potash
Eustis, Fla. 2025
9 Alayna Friedt Naples, Fla. 2025
10 Tiffanie Tran Bradenton, Fla. 2025
11 Samantha Von Rohr Bradenton, Fla. 2025
12 Madison Roach Naples, Fla. 2025
13 Addison Vogt Jacksonville, Fla. 2025
14 Mckenzee Sullivan St Petersburg, Fla. 2025
15 Meyher Khokhar Longwood, Fla. 2026
16 Florencia Cuellar (Bolivia) Santa Cruz de la Sierra, , Bolivia 2026
17 Keala Richichi Jupiter, Fla. 2026
18 Madalyn Gubernick Cave Creek, Ariz. 2026
19 Pearl Hughes Dawsonville, Ga. 2027
20 Allyson Benson Lake Mary, Fla. 2027
21 Petra Compton Miami, Fla. 2027
22 Fernanda Carrion Coral Gables, Fla. 2028
23 Keira Shavitranuruk Orlando, Fla. 2030

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Edoardo Moroni (Italy) Atlanta, Ga. 2026
2 Michael Vivone (Canada) Ottawa, Ontario, Canada 2026
3 Ryan Toole Naples, Fla. 2026
4 Carson Whitehead Belleair, Fla. 2026
5 Harrison Corcell Tampa, Fla. 2026
6 Brayden Card (Canada) Cambridge, Ontario, Canada 2026
7 Chase Crawford Palm Harbor, Fla. 2026
8 Maurice Hoben, III Jupiter, Fla. 2026
9 Kai Sugimoto (Japan) Bradenton, Fla. 2026
10 Justin Wen (China) Lake Mary, Fla. 2026
11 Luke Splane Saint Augustine, Fla. 2026
12 Haden Wang (Canada) Richmond hill, Ontario, Canada 2026
13 Jared Paldino Berlin, Conn. 2026
14 Hugo Stenstrom Miami, Fla. 2026
15 Jonathan Frank Miami, Fla. 2026
16 Santiago Navarro (Venezuela) winter garden, Fla. 2026
17 Anthony Spain Akron, Ohio 2026
18 Josh Orgen Lakewood Ranch, Fla. 2026
19 Easton Oliva Ponte Vedra Beach, Fla. 2026
20 Tyler Larson Tallahassee, Fla. 2026
21 Marco Sanchez (Canada) Weston, Fla. 2026
22 Jackson Fetrow Gainesville, Fla. 2026
23 Harry Garland Pelham, N.H. 2026
24 Shaoyang Zhang (China) Howey In The Hills, Fla. 2026
25 Henry Sobaski Fairfax, Iowa 2027
26 Carson Tribout Belleville, Ill. 2027
27 Michael Kang Bellevue, Wash. 2027
28 Ippei Igarashi (Japan) Bradenton, Fla. 2027
29 Joseph Bueme Buffalo, N.Y. 2027
30 Jiajun Wang Old Westbury, N.Y. 2027
31 Jake Mason Ponte Vedra Beach, Fla. 2027
32 Jayden Williams Prairieville, La. 2027
33 Tucker Cullinan
Boynton Beach, Fla. 2027
34 Avery Liu Windermere, Fla. 2027
35 Jack Raabe Marietta, Ga. 2027
36 Will Storoe Newberry, Fla. 2027
37 Yaohang Zhu (China) Orlando, Fla. 2027
38 Jacob Watson Port Orange, Fla. 2027
39 Shane Russell Lakewood Ranch, Fla. 2028
40 Samuel Friday Jupiter, Fla. 2028
41 Anthony E Primo, IV Orlando, Fla. 2028
42 Major Lee Ponte Vedra Beach, Fla. 2028
43 Ziyang Wang Orlando, Fla. 2028
44 Maximilian Mieschke (Switzerland) Port Saint Lucie, Fla. 2028
45 Patrick Nagle Ponte Vedra Beach, Fla. 2028
46 Alex Kruschwitz Winter Haven, Fla. 2028
47 Aaron Umholtz Tampa, Fla. 2028
48 Gerard Basteiro (Spain) Hernando, Fla. 2029
49 Austin Liu Oviedo, Fla. 2029
50 Yaoqun Zhu (China) Orlando, Fla. 2029
51 Bosheng (Dylan) Zhang (China) Winter Garden, Fla. 2029
52 Bobby Jones Potash Eustis, Fla. 2030
53 Kevin Dillon (Ireland) Bradenton, Fla. 2024
54 John Circeo Lexington, Ky. 2024
55 Nicolas Gebhardt Rutland, Mass. 2024
56 Luke Neville Naples, Fla. 2024
57 George Proudman (Canada) Lake Oswego, Ore. 2024
58 Santiago Amador Carvajal (Colombia) Reunion, Fla. 2024
59 Fritz Volini Mission Hills, Kan. 2024
60 Jaime Yzaga (Peru) Lima, , Peru 2024
61 Jack McGrory (United Kingdom) Lakewood Ranch, Fla. 2025
62 Matvey Golovanov (Russian Federation) Boca Raton, Fla. 2025
63 Luke Walker Downers Grove, Ill. 2025
64 Abhay Minhas (Canada) Bradenton, Fla. 2025
65 Ethan Tak St Augustine, Fla. 2025
66 Austin Mak (Hong Kong) Bradenton, Fla. 2025
67 Aditya Dawane Frisco, Texas 2025
68 Michael Jensen Tampa, Fla. 2025
69 Ethan Lim (Singapore) Bradenton, Fla. 2025
70 Adam Cichowski Elma, N.Y. 2025
71 Reece Whaley Canton, Ga. 2025
72 Parker Harcum Mount Plesent, S.C. 2025
73 Molin Zhao (China) Pleasanton, Calif. 2025
74 Jack Brayman Erie, Colo. 2026
75 Grady Gore Far Hills, N.J. 2026
76 Micah Livingstone Timnath, Colo. 2026
77 Jack Bachman Prescott, Ariz. 2026
78 Rhett Turner Tomball, Texas 2026
79 Cody Guetzke Hartland, Wis. 2026
80 Tien Do
Tampa, Fla. 2026
81 McCartney Hinkle Bluefield, Va. 2026
82 Charlie Potter Sherborn, Mass. 2026
83 Ryan Altschul Delray Beach, Fla. 2026
84 Xin (Tommy) Wang (China) Bradenton, Fla. 2026
85 Samuel Clarke Macon, Ga. 2027
86 Yale Feniger Toledo, Ohio 2027
87 Jeremy (Hung-Wei) Hsu (Taiwan) Port Saint Lucie, Fla. 2027
88 Harrison Aull Davidson, N.C. 2027
89 Joshua Castellanos Windermere, Fla. 2027
90 Agilan Ramakrishnan Fremont, Calif. 2028
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Ella Hrbata (Slovak Republic) West Palm Beach, Fla. 2029
2 Rain Jiang Sarasota, Fla. 2029
3 Catalina Dolan St Petersburg, Fla. 2029
4 Lucia Quintana (Venezuela) Miami, Fla. 2030
5 Nirvika Koduru Boca Raton, Fla. 2030
6 Chloe Wang Orlando, Fla. 2030
7 Morgan Franklin Fort Myers, Fla. 2024
8 Maggie Potash
Eustis, Fla. 2025
9 Alayna Friedt Naples, Fla. 2025
10 Tiffanie Tran Bradenton, Fla. 2025
11 Samantha Von Rohr Bradenton, Fla. 2025
12 Madison Roach Naples, Fla. 2025
13 Addison Vogt Jacksonville, Fla. 2025
14 Mckenzee Sullivan St Petersburg, Fla. 2025
15 Meyher Khokhar Longwood, Fla. 2026
16 Florencia Cuellar (Bolivia) Santa Cruz de la Sierra, , Bolivia 2026
17 Keala Richichi Jupiter, Fla. 2026
18 Madalyn Gubernick Cave Creek, Ariz. 2026
19 Pearl Hughes Dawsonville, Ga. 2027
20 Allyson Benson Lake Mary, Fla. 2027
21 Petra Compton Miami, Fla. 2027
22 Fernanda Carrion Coral Gables, Fla. 2028
23 Keira Shavitranuruk Orlando, Fla. 2030