Visit Tallahassee Junior All-Star
Tournament Qualifier Schedule of Events Field Tee Times Leaderboard
Boys initial tournament field: required a status of 6 Performance Stars or more to gain entry. Two boys with 5 stars gained entry via PBE tiebreaker.

Girls initial tournament field: required a status of 8 Performance Stars or more to gain entry. Two girls with 7 stars gained entry via PBE tiebreaker.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Print
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Lawson Andress Macon, Ga. 2025
2 Carson Baez Windermere, Fla. 2024
3 Hampton Beebe West Palm Beach, Fla. 2027
4 Ronav Benak Tampa, Fla. 2025
5 Will Blankenship Dallas, Texas 2024
6 Blake Burt Austin, Texas 2024
7 Ben Carr Gilbert, Ariz. 2024
8 Trace Carter Blackshear, Ga. 2025
9 Jackson Cavanaugh Newnan, Ga. 2024
10 Ting-Wei Chang (Taiwan) Howey in the Hills, Fla. 2024
11 Will Coffman Palmetto, Ga. 2024
12 Clayton Couey Johns Creek, Ga. 2024
13 Shawn Coultoff Winter Garden, Fla. 2025
14 Mason Crowder Dothan, Ala. 2024
15 John Daniel Culbreth Thomasville, Ga. 2025
16 Ryan Curran Waxhaw, N.C. 2024
17 Mateo Desmond Pompano, Fla. 2025
18 Phillip Dunham Ponte Vedra Beach, Fla. 2026
19 Samuel Duran (Panama) Panama, 2025
20 William Easterlin Americus, Ga. 2025
21 Camden Goldknopf Ponte Vedra, Fla. 2024
22 Lev Grinberg (Ukraine) Brasschaat Belgium 2026
23 Noah Hankinson Frisco, Texas 2025
24 Victor Herrera Doral, Fla. 2025
25 Alec Hilgers Litchfield Park, Ariz. 2025
26 Lance Hollingshead Basking Ridge, N.J. 2024
27 Jessy Huebner Port St Lucie, Fla. 2027
28 Kylan Johnson Clermont, Fla. 2024
29 Asher Joseph (Canada) Melbourne, Fla. 2024
30 Reese Knox Peyton, Colo. 2023
31 Wang Wa Lai (Hong Kong) Honey in the Hills, Fla. 2025
32 Qi (Steven) Liu (China) Lake Mary, Fla. 2025
33 Akshay Mandadapu Lake Mary, Fla. 2023
34 Connor McCann Tallahassee, Fla. 2024
35 Brody McQueen Marietta, Ga. 2026
36 Taiki Miyagi Johns Creek, Ga. 2024
37 Emil Nielsen Wellesley, Mass. 2024
38 Cameron Phillips McDermott, Ohio 2025
39 Henry Robards Jacksonville, Fla. 2024
40 Grant Roscich Glen Ellyn, Ill. 2024
41 Daniel Shelley (Mexico) CDMX, , Mexico 2024
42 Jason Shwartz Bellaire, Texas 2024
43 Jeremiah Smith Melbourne, Fla. 2027
44 Hunter Stetson Newtown Square, Pa. 2024
45 Langting Tymon Sun (China) Windermere, Fla. 2025
46 Clayton Taylor Inman, S.C. 2024
47 Jizhou Tian (China) Lake Mary, Fla. 2025
48 Tommy Tyler Venice, Fla. 2024
49 Hill Wang Hacienda Heights, Calif. 2027
50 Jiacheng Xu (China) Winter Garden, Fla. 2025
51 Christopher Yeilding Birmingham, Ala. 2024
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Remi Bacardi Miami, Fla. 2025
2 Kate Bennett McKinney, Texas 2024
3 Brielle Burns Houston, Texas 2024
4 Mei Chan Orlando, Fla. 2023
5 Yufei(Nancy) Dai (China) Lake Mary, Fla. 2024
6 Haley Davis Ocala, Fla. 2025
7 Sydnie Duvall Dana Point, Calif. 2023
8 Leya Glazer Dallas, Texas 2025
9 Madison Glisson Boaz, Ky. 2026
10 Sophia Hong Windermere, Fla. 2025
11 Angela Jiang Miami, Fla. 2026
12 Netra Reddy Kotta Irving, Texas 2026
13 Ellison Lundquist Furlong, Pa. 2025
14 Lindsay McGrath (Canada) Oakville, Ontario, Canada 2025
15 Mabrie McMahan Austin, Texas 2024
16 Mary Miller Savannah, Ga. 2024
17 Amelie Phung Forest Hills, N.Y. 2025
18 Zoe Pinillos (Peru) Trujillo, , Peru 2023
19 Staci Pla West Palm Beach, Fla. 2025
20 Yetong (Alicia) Qian (China) Windermere, Fla. 2024
21 Varsha Ramachandran San Jose, Calif. 2025
22 Angela Yiting Wang (Canada) Windermere, Fla. 2026
23 GaEun Athena Yoo Alpharetta, Ga. 2025
24 Sydney Young Naples, Fla. 2025
25 XiMiao Zhai (China) Orlando, Fla. 2023
26 Elan Zhang Orlando, Fla. 2024
27 Menglu Zhu (China) Windermere, Fla. 2024

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Lawson Andress Macon, Ga. 2025
2 Carson Baez Windermere, Fla. 2024
3 Hampton Beebe West Palm Beach, Fla. 2027
4 Ronav Benak Tampa, Fla. 2025
5 Will Blankenship Dallas, Texas 2024
6 Blake Burt Austin, Texas 2024
7 Ben Carr Gilbert, Ariz. 2024
8 Trace Carter Blackshear, Ga. 2025
9 Jackson Cavanaugh Newnan, Ga. 2024
10 Ting-Wei Chang (Taiwan) Howey in the Hills, Fla. 2024
11 Will Coffman Palmetto, Ga. 2024
12 Clayton Couey Johns Creek, Ga. 2024
13 Shawn Coultoff Winter Garden, Fla. 2025
14 Mason Crowder Dothan, Ala. 2024
15 John Daniel Culbreth Thomasville, Ga. 2025
16 Ryan Curran Waxhaw, N.C. 2024
17 Mateo Desmond Pompano, Fla. 2025
18 Phillip Dunham Ponte Vedra Beach, Fla. 2026
19 Samuel Duran (Panama) Panama, 2025
20 William Easterlin Americus, Ga. 2025
21 Camden Goldknopf Ponte Vedra, Fla. 2024
22 Lev Grinberg (Ukraine) Brasschaat Belgium 2026
23 Noah Hankinson Frisco, Texas 2025
24 Victor Herrera Doral, Fla. 2025
25 Alec Hilgers Litchfield Park, Ariz. 2025
26 Lance Hollingshead Basking Ridge, N.J. 2024
27 Jessy Huebner Port St Lucie, Fla. 2027
28 Kylan Johnson Clermont, Fla. 2024
29 Asher Joseph (Canada) Melbourne, Fla. 2024
30 Reese Knox Peyton, Colo. 2023
31 Wang Wa Lai (Hong Kong) Honey in the Hills, Fla. 2025
32 Qi (Steven) Liu (China) Lake Mary, Fla. 2025
33 Akshay Mandadapu Lake Mary, Fla. 2023
34 Connor McCann Tallahassee, Fla. 2024
35 Brody McQueen Marietta, Ga. 2026
36 Taiki Miyagi Johns Creek, Ga. 2024
37 Emil Nielsen Wellesley, Mass. 2024
38 Cameron Phillips McDermott, Ohio 2025
39 Henry Robards Jacksonville, Fla. 2024
40 Grant Roscich Glen Ellyn, Ill. 2024
41 Daniel Shelley (Mexico) CDMX, , Mexico 2024
42 Jason Shwartz Bellaire, Texas 2024
43 Jeremiah Smith Melbourne, Fla. 2027
44 Hunter Stetson Newtown Square, Pa. 2024
45 Langting Tymon Sun (China) Windermere, Fla. 2025
46 Clayton Taylor Inman, S.C. 2024
47 Jizhou Tian (China) Lake Mary, Fla. 2025
48 Tommy Tyler Venice, Fla. 2024
49 Hill Wang Hacienda Heights, Calif. 2027
50 Jiacheng Xu (China) Winter Garden, Fla. 2025
51 Christopher Yeilding Birmingham, Ala. 2024
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Remi Bacardi Miami, Fla. 2025
2 Kate Bennett McKinney, Texas 2024
3 Brielle Burns Houston, Texas 2024
4 Mei Chan Orlando, Fla. 2023
5 Yufei(Nancy) Dai (China) Lake Mary, Fla. 2024
6 Haley Davis Ocala, Fla. 2025
7 Sydnie Duvall Dana Point, Calif. 2023
8 Leya Glazer Dallas, Texas 2025
9 Madison Glisson Boaz, Ky. 2026
10 Sophia Hong Windermere, Fla. 2025
11 Angela Jiang Miami, Fla. 2026
12 Netra Reddy Kotta Irving, Texas 2026
13 Ellison Lundquist Furlong, Pa. 2025
14 Lindsay McGrath (Canada) Oakville, Ontario, Canada 2025
15 Mabrie McMahan Austin, Texas 2024
16 Mary Miller Savannah, Ga. 2024
17 Amelie Phung Forest Hills, N.Y. 2025
18 Zoe Pinillos (Peru) Trujillo, , Peru 2023
19 Staci Pla West Palm Beach, Fla. 2025
20 Yetong (Alicia) Qian (China) Windermere, Fla. 2024
21 Varsha Ramachandran San Jose, Calif. 2025
22 Angela Yiting Wang (Canada) Windermere, Fla. 2026
23 GaEun Athena Yoo Alpharetta, Ga. 2025
24 Sydney Young Naples, Fla. 2025
25 XiMiao Zhai (China) Orlando, Fla. 2023
26 Elan Zhang Orlando, Fla. 2024
27 Menglu Zhu (China) Windermere, Fla. 2024
Alternate List
Alternate List
Print
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Michael Crocker Mobile, Ala. 2024
2 Grayson Sebastian Richmond, Texas 2024
3 Minh Le Frederick, Md. 2024
4 Andy Cruz Duluth, Ga. 2024
5 Taneesh Sirivolu Orlando, Fla. 2024
6 Andrew Messalle Savannah, Ga. 2024
7 Will Guthrie Charlotte, N.C. 2025
8 Beau Jackson Sandy Springs, Ga. 2024
9 Andrea Birolini (Italy) Southlake, Texas 2026
10 Elisey Antropenko (Russian Federation) Moscow, , Russian Federation 2025
11 Nicolas Bencomo (Venezuela) Sarasota, Fla. 2025
12 Will Cooper Lakeland, Fla. 2023
13 Wilson Stringer Orlando, Fla. 2024
14 Samuel Padua Austin, Texas 2025
15 Ibby Carrington Port St. Lucie, Fla. 2026
16 Finley Burke Jesup, Ga. 2023
17 Diego Alvarez Perez (Panama) Miami, Fla. 2025
18 Michael Lee Suwanee, Ga. 2025
19 Jackson Skinner Birmingham, Ala. 2025
20 Michael Feldman Delray Beach, Fla. 2024
21 Matteo Galiano MARGATE, Fla. 2023
22 Tommie Methvin Roswell, Ga. 2024
23 Aydan Downer (Canada) Cabarete Dominican Republic 2023
24 Luke Bowen Bethesda, Md. 2023
25 Teddy Dunn Blythewood, S.C. 2025
26 Charles Cauthen Columbia, S.C. 2025
27 Dylan Bingwen Ma (China) Jacksonville, Fla. 2024
28 Luke Parsons Juno Beach, Fla. 2027
29 Jamison Bryant Milton, Ga. 2024
30 Ziao Liu (China) Beijing, , China 2025
31 Evan Pimentel San Mateo, Calif. 2024
32 Colin Hughes San Antonio, Texas 2024
33 Manlio Moreno Caruthers, Calif. 2024
34 Greyden Wasinger ENID, Okla. 2026
35 Jaylen Abbas Pensacola, Fla. 2024
36 Jackson Runquist Atlantic Beach, Fla. 2025
37 Kirill Zubov (Spain) Champions Gate, Fla. 2024
38 John Stubbs Mobile, Ala. 2024
39 Vijay Kumar Windermere, Fla. 2025
40 Ryan Houck Fleming Island, Fla. 2026
41 Hubert Ramirez Miami, Fla. 2025
42 Tanmay Chandra Gainesville, Fla. 2025
43 Thomas Jin (China) Irvine, Calif. 2024
44 Lukas Wahlstrom Lakewood Ranch, Fla. 2024
45 Solomon Fong San Francisco, Calif. 2025
46 Andrew Hwang McLean, Va. 2024
47 Griffin Cheatwood Charlotte, N.C. 2026
48 Geoffrey Laklak Pinecrest, Fla. 2026
49 Andrew Zhao Tampa, Fla. 2025
50 Takato Imoto (Japan) Howey in the Hills, Fla. 2024
51 Devan Mickelson clermont, Fla. 2025
52 Ryo Murata (Japan) Howey in the Hills, Fla. 2026
53 Chance Wilson Princeville, Hawaii 2024
54 Troy Ryan Propes Charleston, S.C. 2024
55 Pablo del Rio (Mexico) Toluca, , Mexico 2024
56 Matt Duke Midlothian, Va. 2024
57 Julius Arenkiel Pearland, Texas 2025
58 Grant Potter Hayden, Idaho 2025
59 Zi Ang (Josiah) Wang (Hong Kong) Windermere, Fla. 2026
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Chloe Sirkin Colleyville, Texas 2025
2 Emma von Hoffmann Spicewood, Texas 2023
3 Abby Kim Santa Barbara, Calif. 2023
4 Katie Yang Orlando, Fla. 2025
5 Claire Swathwood Carmel, Ind. 2024
6 Sophia Bardunias San Ramon, Calif. 2024
7 Logan Hale Eagle, Colo. 2024
8 Alisa Pressley Hoschton, Ga. 2025
9 Isabella Salerno Rye, N.Y. 2025
10 Anna Kunkel Atmore, Ala. 2026
11 Yingshi (Lydia) Lin (China) Guangzhou, , China 2025
12 Yvette O'Brien Greenwich, Conn. 2025
13 Audrey Im Diamond Bar, Calif. 2025
14 Ariana Urrea (Peru) Kissimmee, Fla. 2026
15 Islay Benoit Pensacola, Fla. 2024
16 Emma Marshall Bremen, Ga. 2025
17 Isabella Carter Pearland, Texas 2025

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Michael Crocker Mobile, Ala. 2024
2 Grayson Sebastian Richmond, Texas 2024
3 Minh Le Frederick, Md. 2024
4 Andy Cruz Duluth, Ga. 2024
5 Taneesh Sirivolu Orlando, Fla. 2024
6 Andrew Messalle Savannah, Ga. 2024
7 Will Guthrie Charlotte, N.C. 2025
8 Beau Jackson Sandy Springs, Ga. 2024
9 Andrea Birolini (Italy) Southlake, Texas 2026
10 Elisey Antropenko (Russian Federation) Moscow, , Russian Federation 2025
11 Nicolas Bencomo (Venezuela) Sarasota, Fla. 2025
12 Will Cooper Lakeland, Fla. 2023
13 Wilson Stringer Orlando, Fla. 2024
14 Samuel Padua Austin, Texas 2025
15 Ibby Carrington Port St. Lucie, Fla. 2026
16 Finley Burke Jesup, Ga. 2023
17 Diego Alvarez Perez (Panama) Miami, Fla. 2025
18 Michael Lee Suwanee, Ga. 2025
19 Jackson Skinner Birmingham, Ala. 2025
20 Michael Feldman Delray Beach, Fla. 2024
21 Matteo Galiano MARGATE, Fla. 2023
22 Tommie Methvin Roswell, Ga. 2024
23 Aydan Downer (Canada) Cabarete Dominican Republic 2023
24 Luke Bowen Bethesda, Md. 2023
25 Teddy Dunn Blythewood, S.C. 2025
26 Charles Cauthen Columbia, S.C. 2025
27 Dylan Bingwen Ma (China) Jacksonville, Fla. 2024
28 Luke Parsons Juno Beach, Fla. 2027
29 Jamison Bryant Milton, Ga. 2024
30 Ziao Liu (China) Beijing, , China 2025
31 Evan Pimentel San Mateo, Calif. 2024
32 Colin Hughes San Antonio, Texas 2024
33 Manlio Moreno Caruthers, Calif. 2024
34 Greyden Wasinger ENID, Okla. 2026
35 Jaylen Abbas Pensacola, Fla. 2024
36 Jackson Runquist Atlantic Beach, Fla. 2025
37 Kirill Zubov (Spain) Champions Gate, Fla. 2024
38 John Stubbs Mobile, Ala. 2024
39 Vijay Kumar Windermere, Fla. 2025
40 Ryan Houck Fleming Island, Fla. 2026
41 Hubert Ramirez Miami, Fla. 2025
42 Tanmay Chandra Gainesville, Fla. 2025
43 Thomas Jin (China) Irvine, Calif. 2024
44 Lukas Wahlstrom Lakewood Ranch, Fla. 2024
45 Solomon Fong San Francisco, Calif. 2025
46 Andrew Hwang McLean, Va. 2024
47 Griffin Cheatwood Charlotte, N.C. 2026
48 Geoffrey Laklak Pinecrest, Fla. 2026
49 Andrew Zhao Tampa, Fla. 2025
50 Takato Imoto (Japan) Howey in the Hills, Fla. 2024
51 Devan Mickelson clermont, Fla. 2025
52 Ryo Murata (Japan) Howey in the Hills, Fla. 2026
53 Chance Wilson Princeville, Hawaii 2024
54 Troy Ryan Propes Charleston, S.C. 2024
55 Pablo del Rio (Mexico) Toluca, , Mexico 2024
56 Matt Duke Midlothian, Va. 2024
57 Julius Arenkiel Pearland, Texas 2025
58 Grant Potter Hayden, Idaho 2025
59 Zi Ang (Josiah) Wang (Hong Kong) Windermere, Fla. 2026
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Chloe Sirkin Colleyville, Texas 2025
2 Emma von Hoffmann Spicewood, Texas 2023
3 Abby Kim Santa Barbara, Calif. 2023
4 Katie Yang Orlando, Fla. 2025
5 Claire Swathwood Carmel, Ind. 2024
6 Sophia Bardunias San Ramon, Calif. 2024
7 Logan Hale Eagle, Colo. 2024
8 Alisa Pressley Hoschton, Ga. 2025
9 Isabella Salerno Rye, N.Y. 2025
10 Anna Kunkel Atmore, Ala. 2026
11 Yingshi (Lydia) Lin (China) Guangzhou, , China 2025
12 Yvette O'Brien Greenwich, Conn. 2025
13 Audrey Im Diamond Bar, Calif. 2025
14 Ariana Urrea (Peru) Kissimmee, Fla. 2026
15 Islay Benoit Pensacola, Fla. 2024
16 Emma Marshall Bremen, Ga. 2025
17 Isabella Carter Pearland, Texas 2025