Mahoning Valley Junior All-Star
Qualifier Tournament Event Info Event Schedule Field Leaderboard
Boys initial tournament field required a status of 8 Performance Stars or more to gain entry. Two boys with 7 Stars gained entry via PBE tiebreaker .

Girls initial tournament field required a status of 3 Performance Stars or more to gain entry. Three girls with 2 Stars gained entry via PBE tiebreaker .

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Isaac Allan Grove City, Pa. 2027
2 Blaise Barnum Dublin City, Ohio 2029
3 Justin Chu (Canada) North York, Ontario, Canada 2028
4 Andy Dai (Canada) Bradenton, Fla. 2027
5 Terrence Deng (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2027
6 Aaron Didjunas Elizabeth Township, Pa. 2027
7 Owen Fong (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2027
8 Riley Franklin Ozark, Mo. 2027
9 Ricardo Fu (Hong Kong) Hong Kong, 2027
10 Jerry Guo (China) Purchase, N.Y. 2028
11 Elijah Hall-Bromberg Columbus, Ohio 2029
12 Ty Hartman Pittsburgh, Pa. 2028
13 Logan He The Woodlands, Texas 2028
14 Carson Higginbotham
Clarksburg, W.Va. 2027
15 Jude Johnson
Ponte Vedra Beach, Fla. 2028
16 Ben Julie (Canada) Fenwick, Ontario, Canada 2027
17 Eric Kim Tenafly, N.J. 2027
18 Carson Kittsley
Pittsburgh, Pa. 2027
19 Colby Komancheck Royersford, Pa. 2027
20 Clint Lewis Jupiter, Fla. 2029
21 Aston Lim Union City, Calif. 2028
22 Evan Menges Dublin, Ohio 2027
23 Drew Mercer Cramerton, N.C. 2027
24 Kai Molina San Diego, Calif. 2029
25 Axel Monssoh
Miami, Fla. 2030
26 Asher Moon Northbrook, Ill. 2027
27 Patrick Myers Westlake, Ohio 2028
28 Landon O'Hara
Severn, Md. 2028
29 Aidan Oake Howell, Mich. 2027
30 Onyu Park Blue Bell, Pa. 2028
31 Ben Patel North Aurora, Ill. 2028
32 Dylan Phillips
Chesterland, Ohio 2028
33 Nick Ratini Roselle, Ill. 2029
34 Zane Rueger Saline, Mich. 2030
35 Reece Shipley Atoka, Tenn. 2029
36 Julian Sinishtaj Macomb, Mich. 2027
37 Elijah Stewart East Liverpool, Ohio 2030
38 Eli Townsend
Bartlett, Tenn. 2030
39 Tye Treadwell Omaha, Neb. 2027
40 Brookman Tyrer Plantation, Fla. 2028
41 Alex Wang Troy, Mich. 2028
42 ZiYi Wang (China) Plainsboro Township, N.J. 2027
43 Jacob Watney Clovis, Calif. 2027
44 Parker Wells
Milford, Mich. 2030
45 Aaron Xu Dublin, Ohio 2027
46 Nash Yogurtian Gilbert, Ariz. 2028
47 Brian Yu Palo Alto, Calif. 2027
48 Bosheng (Dylan) Zhang (China) Winter Garden, Fla. 2029
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Paavni Behl El Dorado Hills, Calif. 2027
2 Aspen Bikowski White Plains, Md. 2027
3 Grace Carter Jupiter, Fla. 2029
4 Maddie Chang New York, N.Y. 2030
5 Sarah Du (Canada) King City, Ontario, Canada 2027
6 Hayley Fong Hayward, Calif. 2028
7 Ava Gilbart (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2029
8 Naaz Gill Northville, Mich. 2027
9 Ellie Gonzalez-Ribble Brunswick, Ohio 2028
10 Jodie Han (Canada) Lewis Center, Ohio 2028
11 Katherine Hou (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2027
12 Klare Jamison Huntsville, Ala. 2027
13 Fiona Kim Suwanee, Ga. 2028
14 Eva Lim Gahanna, Ohio 2027
15 Hannah Nguyen Phoenix, Ariz. 2029
16 Daniela Sitompul McKinney, Texas 2027
17 Nikitha Suresh Plain City, Ohio 2028
18 Elena Varga Hudson, Ohio 2027
19 Saisha Vibhute San Jose, Calif. 2028
20 Madeline Young (Canada) Tecumseh, Ontario, Canada 2027
21 Anne Yu Irvine, Calif. 2028
22 Cynthia Kexin Zhang (China) Vancouver, British Columbia, Canada 2027
23 Renyuan (Serena) Zhang (Canada) North York, Ontario, Canada 2027
24 Ava Zhong Short Hills, N.J. 2029

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Isaac Allan Grove City, Pa. 2027
2 Blaise Barnum Dublin City, Ohio 2029
3 Justin Chu (Canada) North York, Ontario, Canada 2028
4 Andy Dai (Canada) Bradenton, Fla. 2027
5 Terrence Deng (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2027
6 Aaron Didjunas Elizabeth Township, Pa. 2027
7 Owen Fong (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2027
8 Riley Franklin Ozark, Mo. 2027
9 Ricardo Fu (Hong Kong) Hong Kong, 2027
10 Jerry Guo (China) Purchase, N.Y. 2028
11 Elijah Hall-Bromberg Columbus, Ohio 2029
12 Ty Hartman Pittsburgh, Pa. 2028
13 Logan He The Woodlands, Texas 2028
14 Carson Higginbotham
Clarksburg, W.Va. 2027
15 Jude Johnson
Ponte Vedra Beach, Fla. 2028
16 Ben Julie (Canada) Fenwick, Ontario, Canada 2027
17 Eric Kim Tenafly, N.J. 2027
18 Carson Kittsley
Pittsburgh, Pa. 2027
19 Colby Komancheck Royersford, Pa. 2027
20 Clint Lewis Jupiter, Fla. 2029
21 Aston Lim Union City, Calif. 2028
22 Evan Menges Dublin, Ohio 2027
23 Drew Mercer Cramerton, N.C. 2027
24 Kai Molina San Diego, Calif. 2029
25 Axel Monssoh
Miami, Fla. 2030
26 Asher Moon Northbrook, Ill. 2027
27 Patrick Myers Westlake, Ohio 2028
28 Landon O'Hara
Severn, Md. 2028
29 Aidan Oake Howell, Mich. 2027
30 Onyu Park Blue Bell, Pa. 2028
31 Ben Patel North Aurora, Ill. 2028
32 Dylan Phillips
Chesterland, Ohio 2028
33 Nick Ratini Roselle, Ill. 2029
34 Zane Rueger Saline, Mich. 2030
35 Reece Shipley Atoka, Tenn. 2029
36 Julian Sinishtaj Macomb, Mich. 2027
37 Elijah Stewart East Liverpool, Ohio 2030
38 Eli Townsend
Bartlett, Tenn. 2030
39 Tye Treadwell Omaha, Neb. 2027
40 Brookman Tyrer Plantation, Fla. 2028
41 Alex Wang Troy, Mich. 2028
42 ZiYi Wang (China) Plainsboro Township, N.J. 2027
43 Jacob Watney Clovis, Calif. 2027
44 Parker Wells
Milford, Mich. 2030
45 Aaron Xu Dublin, Ohio 2027
46 Nash Yogurtian Gilbert, Ariz. 2028
47 Brian Yu Palo Alto, Calif. 2027
48 Bosheng (Dylan) Zhang (China) Winter Garden, Fla. 2029
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Paavni Behl El Dorado Hills, Calif. 2027
2 Aspen Bikowski White Plains, Md. 2027
3 Grace Carter Jupiter, Fla. 2029
4 Maddie Chang New York, N.Y. 2030
5 Sarah Du (Canada) King City, Ontario, Canada 2027
6 Hayley Fong Hayward, Calif. 2028
7 Ava Gilbart (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2029
8 Naaz Gill Northville, Mich. 2027
9 Ellie Gonzalez-Ribble Brunswick, Ohio 2028
10 Jodie Han (Canada) Lewis Center, Ohio 2028
11 Katherine Hou (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2027
12 Klare Jamison Huntsville, Ala. 2027
13 Fiona Kim Suwanee, Ga. 2028
14 Eva Lim Gahanna, Ohio 2027
15 Hannah Nguyen Phoenix, Ariz. 2029
16 Daniela Sitompul McKinney, Texas 2027
17 Nikitha Suresh Plain City, Ohio 2028
18 Elena Varga Hudson, Ohio 2027
19 Saisha Vibhute San Jose, Calif. 2028
20 Madeline Young (Canada) Tecumseh, Ontario, Canada 2027
21 Anne Yu Irvine, Calif. 2028
22 Cynthia Kexin Zhang (China) Vancouver, British Columbia, Canada 2027
23 Renyuan (Serena) Zhang (Canada) North York, Ontario, Canada 2027
24 Ava Zhong Short Hills, N.J. 2029
Alternates
Alternates
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Hayes Durham Dallas, Texas 2029
2 Max Li (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2028
3 Johnson Gao Aliso Viejo, Calif. 2030
4 Jack Bennett Rogers, Ark. 2027
5 Jamie Chen Fremont, Calif. 2027
6 Merritt Mathesius Charleston, S.C. 2028
7 Ethan Lee Royal Palm Beach, Fla. 2028
8 Ethan Rockwell Medford, Ore. 2028
9 Reece Williams
Beaumont, Texas 2027
10 Joey Monahan
Belmont, Mass. 2028
11 Gerard Basteiro (Spain) Hernando, Fla. 2029
12 Jack Bednarek North Haledon, N.J. 2028
13 Caleb Foster Edmond, Okla. 2028
14 Aaron Yu Bellevue, Wash. 2028
15 Ethan Jake Abella Waipahu, Hawaii 2029
16 Boden Freeborn Yarrow Point, Wash. 2028
17 Hans Huang (Germany) Hamburg, Fla., Germany 2029
18 Agilan Ramakrishnan Fremont, Calif. 2028
19 Andrew Burstad Blaine, Minn. 2028
20 Michael McNulty Suwanee, Ga. 2028
21 Ethan Evans Nichols Hills, Okla. 2028
22 Micah Ferguson Cedarville, Ohio 2031
23 Nicholas Chiu Verona, N.J. 2030
24 Colton Oake Howell, Mich. 2030
25 Cooper Friedman Ottawa Hills, Ohio 2028
26 Charlie Swigart Ottawa Hills, Ohio 2028
27 Morrison Capoccia Sunbury, Ohio 2029
28 Luke Sikora Greensburg, Pa. 2028
29 Michael Lelli Larchmont, N.Y. 2027
30 Cooper Eisen (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2028
31 Drew Davis Coral Gables, Fla. 2028
32 Matthew Chu Cupertino, Calif. 2029
33 Michael Liu Diamond Bar, Calif. 2030

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Hayes Durham Dallas, Texas 2029
2 Max Li (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2028
3 Johnson Gao Aliso Viejo, Calif. 2030
4 Jack Bennett Rogers, Ark. 2027
5 Jamie Chen Fremont, Calif. 2027
6 Merritt Mathesius Charleston, S.C. 2028
7 Ethan Lee Royal Palm Beach, Fla. 2028
8 Ethan Rockwell Medford, Ore. 2028
9 Reece Williams
Beaumont, Texas 2027
10 Joey Monahan
Belmont, Mass. 2028
11 Gerard Basteiro (Spain) Hernando, Fla. 2029
12 Jack Bednarek North Haledon, N.J. 2028
13 Caleb Foster Edmond, Okla. 2028
14 Aaron Yu Bellevue, Wash. 2028
15 Ethan Jake Abella Waipahu, Hawaii 2029
16 Boden Freeborn Yarrow Point, Wash. 2028
17 Hans Huang (Germany) Hamburg, Fla., Germany 2029
18 Agilan Ramakrishnan Fremont, Calif. 2028
19 Andrew Burstad Blaine, Minn. 2028
20 Michael McNulty Suwanee, Ga. 2028
21 Ethan Evans Nichols Hills, Okla. 2028
22 Micah Ferguson Cedarville, Ohio 2031
23 Nicholas Chiu Verona, N.J. 2030
24 Colton Oake Howell, Mich. 2030
25 Cooper Friedman Ottawa Hills, Ohio 2028
26 Charlie Swigart Ottawa Hills, Ohio 2028
27 Morrison Capoccia Sunbury, Ohio 2029
28 Luke Sikora Greensburg, Pa. 2028
29 Michael Lelli Larchmont, N.Y. 2027
30 Cooper Eisen (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2028
31 Drew Davis Coral Gables, Fla. 2028
32 Matthew Chu Cupertino, Calif. 2029
33 Michael Liu Diamond Bar, Calif. 2030