Coca-Cola Junior Championship at The Highlands
Qualifier Tournament Schedule of Events Field Leaderboard
Boys initial tournament field required a status of 8 Performance Stars or more to gain entry.

Girls initial tournament field required a status of 8 Performance Stars or more to gain entry. One girl with 7 Stars gained entry via PBE tiebreaker.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Jai Agarwal Lorton, Va. 2023
2 Jeffrey Andrus Clawson, Mich. 2022
3 Sahir Balyan Simi Valley, Calif. 2023
4 Ryan Banas Winnetka, Ill. 2023
5 Wesley Beard Louisville, Ky. 2023
6 McCoy Biagioli White Lake, Mich. 2023
7 Caleb Bond Williamston, Mich. 2022
8 Tyler Brody Grand Blanc, Mich. 2025
9 Sam Bumgardner Fort Worth, Texas 2024
10 Robert Burns Flushing, Mich. 2023
11 Jacob Cajita (Philippines) Cebu, , Philippines 2024
12 Ben Carr Gilbert, Ariz. 2024
13 Brady Catalano Upper Arlington, Ohio 2024
14 Charlie Coleman Chicago, Ill. 2023
15 Alexander Creamean Winnetka, Ill. 2023
16 John Creamean Winnetka, Ill. 2024
17 Myles Cunningham Winnetka, Ill. 2023
18 Andrew Doll San Francisco, Calif. 2024
19 Connor Fox Lake Orion, Mich. 2025
20 Yongbo Guan (China) Sault Ste Marie, Mich. 2023
21 Jackson Harris Powell, Ohio 2026
22 Samuel Havey Mason, Mich. 2022
23 Philip Hu Atherton, Calif. 2024
24 Harshan Juttu Novi, Mich. 2024
25 Alex Kaems Tawas City, Mich. 2023
26 Parama Laopakdee (Thailand) Rayong, , Thailand 2025
27 Pongsapak Laopakdee (Thailand) Rayong, , Thailand 2023
28 Joshua Lavely Kewadin, Mich. 2022
29 Will Leber Wilmette, Ill. 2023
30 Marcus Lee Troy, Mich. 2023
31 Winston Lerch Howell, Mich. 2023
32 Mason Lewis Edwardsville, Ill. 2025
33 Samson Li Diamond Bar, Calif. 2025
34 George Liu Johns Creek, Ga. 2024
35 Mitchell Maier Richmond, Texas 2025
36 Kai Marko Roswell, Ga. 2025
37 Ian Masih Okemos, Mich. 2025
38 James McNair (Canada) Kleinburg, Ontario, Canada 2024
39 Connor McNeely Noblesville, Ind. 2022
40 Adam Melliere Zionsville, Ind. 2023
41 Julian Menser South Lyon, Mich. 2024
42 Carson Meyer Powell, Ohio 2023
43 Brayden Miller Goshen, Ind. 2025
44 Drew Miller East Lansing, Mich. 2024
45 Luke Mueller Wake Forest, N.C. 2025
46 Gowtham Nalluri Novi, Mich. 2023
47 Gavin Newkirk Batavia, Ill. 2023
48 Matthew Novak Mattawan, Mich. 2024
49 Grant Phillips Marietta, Ga. 2023
50 Leandro Pinili Rochester Hills, Mich. 2025
51 Lorenzo Pinili Rochester Hills, Mich. 2023
52 Will Preston Grand Rapids, Mich. 2024
53 Zach Radtke Dublin, Ohio 2025
54 Kunyu Ren (China) Thousand Oaks, Calif. 2024
55 Hank Roebuck Ann Arbor, Mich. 2023
56 Cahle Roth Archbold, Ohio 2024
57 Nico Ryan Houston, Texas 2023
58 Jeffrey Sager Alma, Mich. 2023
59 Sawyer Sales Boulder, Colo. 2024
60 Gunnar Schuster Osage Beach, Mo. 2023
61 Nicholas Scudder Western Springs, Ill. 2023
62 Grayson Sebastian Richmond, Texas 2025
63 Connor Shea Bonita Springs, Fla. 2024
64 Kyle Smetiouk Delaware, Ohio 2023
65 Matthew Sokorai (Chile) Ada, Mich. 2024
66 Michael Stagnaro Cincinnati, Ohio 2025
67 Remy Stalcup Lake Orion, Mich. 2023
68 Cole Starnes Fishers, Ind. 2023
69 Hunter Stetson Newtown Square, Pa. 2024
70 Mitchell Strickland Ann Arbor, Mich. 2023
71 Brennan Sullivan Grosse Pointe, Mich. 2024
72 Sam Sutton Toledo, Ohio 2024
73 Ethan Swenson Bath, Mich. 2022
74 Nicholas Taylor Muskegon, Mich. 2023
75 Skylor Taylor Las Vegas, Nev. 2023
76 Ethan Tiller Kalamazoo, Mich. 2023
77 Brian Tillman Chelsea, Mich. 2025
78 Maxwell Tjoa Cedar Falls, Iowa 2023
79 Maxwell VanderMolen Richland, Mich. 2026
80 Nicholas Ventura Glenview, Ill. 2024
81 Jackson Vesper The Colony, Texas 2023
82 Baron Vollmer Williamsburg, Mich. 2026
83 Connor Walker Pittsburgh, Pa. 2023
84 Chenqi Wu (China) Xiamen, , China 2024
85 Bo Xie (China) Tianjin, , China 2023
86 Benjamin Yono West Bloomfield, Mich. 2024
87 Eric Yun Menlo Park, Calif. 2024
88 Jonathan Zhang Saratoga, Calif. 2024
89 Neil Zhu Novi, Mich. 2022
90 Jack Zubkus Ada, Mich. 2022
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Elyssa Abdullah Hinsdale, Ill. 2025
2 Addison Balentine Traverse City, Mich. 2024
3 Lily Bargamian Grosse Ile, Mich. 2023
4 Kate Bennett McKinney, Texas 2024
5 Kate Brody Grand Blanc, Mich. 2023
6 Emily Charles Saint Charles, Ill. 2023
7 Caroline Chung Placentia, Calif. 2023
8 Lisa Copeland Naperville, Ill. 2026
9 Michelle P. Ding (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2024
10 Elizabeth Eberle Richmond, Ky. 2023
11 Macie Elzinga Byron Center, Mich. 2024
12 Gaia Esparza Helotes, Texas 2022
13 Rachel Fay Petoskey, Mich. 2025
14 Elise Fennell Caledonia, Mich. 2024
15 Alayna Friedt Naples, Fla. 2025
16 Consuela (Mimi) Guo (New Zealand) Auckland, , New Zealand 2024
17 Hailey Holbdy Gibraltar, Mich. 2023
18 Keira Hou (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2024
19 Anna Huang (Canada) Coto De Caza, Calif. 2027
20 Jessica Jolly Rockford, Mich. 2024
21 Mekenna Kehoe (Canada) Strathroy, Ontario, Canada 2024
22 Rianne Li (New Zealand) Auckland, , New Zealand 2025
23 Laura Liu Rochester Hills, Mich. 2024
24 Melanie Maier Richmond, Texas 2024
25 Anya Mathur Scottsdale, Ariz. 2025
26 Megan Meng Pennington, N.J. 2024
27 Brooklyn Millard Aurora, Ohio 2024
28 Chelsea Nguyen Oviedo, Fla. 2023
29 Lauren Pham Las Vegas, Nev. 2023
30 Lua Pousa Dacasa (Panama) Windemere, Fla. 2023
31 Akshaya Ramakrishnan Fremont, Calif. 2024
32 Reagan Robinson Mt. Juliet, Tenn. 2023
33 Katie Suk Highland Park, Ill. 2023
34 Sarah Thornton Hinsdale, Ill. 2023
35 Delaney Wade Granger, Ind. 2024
36 Grace Wang Rochester Hills, Mich. 2023
37 Season Wei Warren, N.J. 2025
38 Celina Yeo London, Ontario, Canada 2026
39 Michelle Young Long Grove, Ill. 2023
40 Sydney Young Naples, Fla. 2025
41 Karolyn Zeng (Canada) Vaughan, Ontario, Canada 2024
42 Kelly Zhao (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2024

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Jai Agarwal Lorton, Va. 2023
2 Jeffrey Andrus Clawson, Mich. 2022
3 Sahir Balyan Simi Valley, Calif. 2023
4 Ryan Banas Winnetka, Ill. 2023
5 Wesley Beard Louisville, Ky. 2023
6 McCoy Biagioli White Lake, Mich. 2023
7 Caleb Bond Williamston, Mich. 2022
8 Tyler Brody Grand Blanc, Mich. 2025
9 Sam Bumgardner Fort Worth, Texas 2024
10 Robert Burns Flushing, Mich. 2023
11 Jacob Cajita (Philippines) Cebu, , Philippines 2024
12 Ben Carr Gilbert, Ariz. 2024
13 Brady Catalano Upper Arlington, Ohio 2024
14 Charlie Coleman Chicago, Ill. 2023
15 Alexander Creamean Winnetka, Ill. 2023
16 John Creamean Winnetka, Ill. 2024
17 Myles Cunningham Winnetka, Ill. 2023
18 Andrew Doll San Francisco, Calif. 2024
19 Connor Fox Lake Orion, Mich. 2025
20 Yongbo Guan (China) Sault Ste Marie, Mich. 2023
21 Jackson Harris Powell, Ohio 2026
22 Samuel Havey Mason, Mich. 2022
23 Philip Hu Atherton, Calif. 2024
24 Harshan Juttu Novi, Mich. 2024
25 Alex Kaems Tawas City, Mich. 2023
26 Parama Laopakdee (Thailand) Rayong, , Thailand 2025
27 Pongsapak Laopakdee (Thailand) Rayong, , Thailand 2023
28 Joshua Lavely Kewadin, Mich. 2022
29 Will Leber Wilmette, Ill. 2023
30 Marcus Lee Troy, Mich. 2023
31 Winston Lerch Howell, Mich. 2023
32 Mason Lewis Edwardsville, Ill. 2025
33 Samson Li Diamond Bar, Calif. 2025
34 George Liu Johns Creek, Ga. 2024
35 Mitchell Maier Richmond, Texas 2025
36 Kai Marko Roswell, Ga. 2025
37 Ian Masih Okemos, Mich. 2025
38 James McNair (Canada) Kleinburg, Ontario, Canada 2024
39 Connor McNeely Noblesville, Ind. 2022
40 Adam Melliere Zionsville, Ind. 2023
41 Julian Menser South Lyon, Mich. 2024
42 Carson Meyer Powell, Ohio 2023
43 Brayden Miller Goshen, Ind. 2025
44 Drew Miller East Lansing, Mich. 2024
45 Luke Mueller Wake Forest, N.C. 2025
46 Gowtham Nalluri Novi, Mich. 2023
47 Gavin Newkirk Batavia, Ill. 2023
48 Matthew Novak Mattawan, Mich. 2024
49 Grant Phillips Marietta, Ga. 2023
50 Leandro Pinili Rochester Hills, Mich. 2025
51 Lorenzo Pinili Rochester Hills, Mich. 2023
52 Will Preston Grand Rapids, Mich. 2024
53 Zach Radtke Dublin, Ohio 2025
54 Kunyu Ren (China) Thousand Oaks, Calif. 2024
55 Hank Roebuck Ann Arbor, Mich. 2023
56 Cahle Roth Archbold, Ohio 2024
57 Nico Ryan Houston, Texas 2023
58 Jeffrey Sager Alma, Mich. 2023
59 Sawyer Sales Boulder, Colo. 2024
60 Gunnar Schuster Osage Beach, Mo. 2023
61 Nicholas Scudder Western Springs, Ill. 2023
62 Grayson Sebastian Richmond, Texas 2025
63 Connor Shea Bonita Springs, Fla. 2024
64 Kyle Smetiouk Delaware, Ohio 2023
65 Matthew Sokorai (Chile) Ada, Mich. 2024
66 Michael Stagnaro Cincinnati, Ohio 2025
67 Remy Stalcup Lake Orion, Mich. 2023
68 Cole Starnes Fishers, Ind. 2023
69 Hunter Stetson Newtown Square, Pa. 2024
70 Mitchell Strickland Ann Arbor, Mich. 2023
71 Brennan Sullivan Grosse Pointe, Mich. 2024
72 Sam Sutton Toledo, Ohio 2024
73 Ethan Swenson Bath, Mich. 2022
74 Nicholas Taylor Muskegon, Mich. 2023
75 Skylor Taylor Las Vegas, Nev. 2023
76 Ethan Tiller Kalamazoo, Mich. 2023
77 Brian Tillman Chelsea, Mich. 2025
78 Maxwell Tjoa Cedar Falls, Iowa 2023
79 Maxwell VanderMolen Richland, Mich. 2026
80 Nicholas Ventura Glenview, Ill. 2024
81 Jackson Vesper The Colony, Texas 2023
82 Baron Vollmer Williamsburg, Mich. 2026
83 Connor Walker Pittsburgh, Pa. 2023
84 Chenqi Wu (China) Xiamen, , China 2024
85 Bo Xie (China) Tianjin, , China 2023
86 Benjamin Yono West Bloomfield, Mich. 2024
87 Eric Yun Menlo Park, Calif. 2024
88 Jonathan Zhang Saratoga, Calif. 2024
89 Neil Zhu Novi, Mich. 2022
90 Jack Zubkus Ada, Mich. 2022
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Elyssa Abdullah Hinsdale, Ill. 2025
2 Addison Balentine Traverse City, Mich. 2024
3 Lily Bargamian Grosse Ile, Mich. 2023
4 Kate Bennett McKinney, Texas 2024
5 Kate Brody Grand Blanc, Mich. 2023
6 Emily Charles Saint Charles, Ill. 2023
7 Caroline Chung Placentia, Calif. 2023
8 Lisa Copeland Naperville, Ill. 2026
9 Michelle P. Ding (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2024
10 Elizabeth Eberle Richmond, Ky. 2023
11 Macie Elzinga Byron Center, Mich. 2024
12 Gaia Esparza Helotes, Texas 2022
13 Rachel Fay Petoskey, Mich. 2025
14 Elise Fennell Caledonia, Mich. 2024
15 Alayna Friedt Naples, Fla. 2025
16 Consuela (Mimi) Guo (New Zealand) Auckland, , New Zealand 2024
17 Hailey Holbdy Gibraltar, Mich. 2023
18 Keira Hou (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2024
19 Anna Huang (Canada) Coto De Caza, Calif. 2027
20 Jessica Jolly Rockford, Mich. 2024
21 Mekenna Kehoe (Canada) Strathroy, Ontario, Canada 2024
22 Rianne Li (New Zealand) Auckland, , New Zealand 2025
23 Laura Liu Rochester Hills, Mich. 2024
24 Melanie Maier Richmond, Texas 2024
25 Anya Mathur Scottsdale, Ariz. 2025
26 Megan Meng Pennington, N.J. 2024
27 Brooklyn Millard Aurora, Ohio 2024
28 Chelsea Nguyen Oviedo, Fla. 2023
29 Lauren Pham Las Vegas, Nev. 2023
30 Lua Pousa Dacasa (Panama) Windemere, Fla. 2023
31 Akshaya Ramakrishnan Fremont, Calif. 2024
32 Reagan Robinson Mt. Juliet, Tenn. 2023
33 Katie Suk Highland Park, Ill. 2023
34 Sarah Thornton Hinsdale, Ill. 2023
35 Delaney Wade Granger, Ind. 2024
36 Grace Wang Rochester Hills, Mich. 2023
37 Season Wei Warren, N.J. 2025
38 Celina Yeo London, Ontario, Canada 2026
39 Michelle Young Long Grove, Ill. 2023
40 Sydney Young Naples, Fla. 2025
41 Karolyn Zeng (Canada) Vaughan, Ontario, Canada 2024
42 Kelly Zhao (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2024
Alternates
Alternates
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Dylan Villarreal McAllen, Texas 2024
2 Cameron Peters Traverse City, Mich. 2023
3 Bradley Parker (Canada) Isle of Palms, S.C. 2023
4 Joel Craft Fort Thomas, Ky. 2023
5 Myles Murphy Maumee, Ohio 2024
6 Chadwick Yoder Amherst, Ohio 2024
7 Sachin Nallapaneni Canfield, Ohio 2024
8 Alex Chenard (Canada) Tecumseh, Ontario, Canada 2022
9 Jack Marshall Lake Forest, Ill. 2022
10 Alex Felicione Northfield, Ill. 2022
11 Jason Lew Southlake, Texas 2024
12 Aiden Tanis Midland, Mich. 2023
13 Aiden Wurm Dewitt, Mich. 2023
14 Max Brown Spring Lake, Mich. 2023
15 Jacob Marohn Stevensville, Mich. 2023
16 Kyle Pafford La Salle, Mich. 2023
17 William Jordan Grosse Pointe Farms, Mich. 2023
18 Jake Yono West Bloomfield, Mich. 2023
19 Trey Voss Cincinnati, Ohio 2023
20 Carter Valencic Auburn, Ind. 2023
21 Jack Good Cincinnati, Ohio 2023
22 Emery Endres Cedarburg, Wis. 2023
23 Tyler Wengronowitz Arlington Heights, Ill. 2023
24 Kevin Choi Jericho, N.Y. 2023
25 Benjamin Ramsden-Wood Denver, Colo. 2023
26 James Britton Auburn, Ala. 2023
27 James Oh Springfield, Ill. 2024
28 Maxwell McWilliams Austin, Texas 2024
29 Cole Salle Austin, Texas 2024
30 Cooper Reitsma Grand Rapids, Mich. 2026
31 Aadi Joshi Powell, Ohio 2025
32 Liam Blanc Champions Gate, Fla. 2024
33 Makenzie Ujiie Midlevels, , Hong Kong 2024
34 Connor Gray Winnetka, Ill. 2024
35 Ethan Stange Ann Arbor, Mich. 2024
36 Will Swigart Toledo, Ohio 2024
37 Kyle Lee Lake Forest, Ill. 2024
38 Michael Shubeck Shelby Township, Mich. 2024
39 Levi Pennala Brighton, Mich. 2024
40 Keller King Howell, Mich. 2024
41 Jimmy Decillo Glencoe, Ill. 2024
42 Luke Deighan Birmingham, Mich. 2024
43 Perry Johnson Bloomfield Hills, Mich. 2022
44 Jack Spicer Brentwood, Tenn. 2024
45 John Piceu Birmingham, Mich. 2024
46 William Good Cincinnati, Ohio 2025
47 Shreyas Krishna Dublin, Ohio 2025
48 Sukhraj Gill (Canada) Surrey, British Columbia, Canada 2025
49 Charlie Pollock Moreland Hills, Ohio 2025
50 John Cassiday Grand Rapids, Mich. 2025
51 Owen Heilmann Galena, Ohio 2028
52 Seeton Hoogerhyde Allendale, Mich. 2025
53 Teja Pothuru Dublin, Ohio 2025
54 Ayaan Bansal Troy, Mich. 2025
55 Garrett Morrison Flushing, Mich. 2025
56 Graham Peters Traverse City, Mich. 2026
57 Preston Johnson Bloomfield Hills, Mich. 2027
58 Jack Scudder Bentonville, Ark. 2025
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Khushee Mangat (Canada) Surrey, British Columbia, Canada 2022
2 Riley Shin La Habra Heights, Calif. 2023
3 Chloris Li (Hong Kong) Hong Kong, 2023
4 Copelin Okrangley Alto, Mich. 2025
5 Lynne Zhang (China) Lakewood Ranch, Fla. 2024
6 Charlene Stolte (Switzerland) Bellevue, Wash. 2026
7 Ashley Freitas Sunnyvale, Calif. 2023
8 Diya Brar Lake Tapps, Wash. 2025
9 Medha Pothuru Dublin, Ohio 2024
10 Sailor Somerville East Lansing, Mich. 2022
11 Megan Luke Harrison Charter Township, Mich. 2024
12 Mackenzie Behnke Bloomfield Hills, Mich. 2024
13 Sienna Ilitch Bloomfield Hills, Mich. 2024
14 Grace Slocum Traverse City, Mich. 2025
15 Ava Osborne Austin, Texas 2027

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Dylan Villarreal McAllen, Texas 2024
2 Cameron Peters Traverse City, Mich. 2023
3 Bradley Parker (Canada) Isle of Palms, S.C. 2023
4 Joel Craft Fort Thomas, Ky. 2023
5 Myles Murphy Maumee, Ohio 2024
6 Chadwick Yoder Amherst, Ohio 2024
7 Sachin Nallapaneni Canfield, Ohio 2024
8 Alex Chenard (Canada) Tecumseh, Ontario, Canada 2022
9 Jack Marshall Lake Forest, Ill. 2022
10 Alex Felicione Northfield, Ill. 2022
11 Jason Lew Southlake, Texas 2024
12 Aiden Tanis Midland, Mich. 2023
13 Aiden Wurm Dewitt, Mich. 2023
14 Max Brown Spring Lake, Mich. 2023
15 Jacob Marohn Stevensville, Mich. 2023
16 Kyle Pafford La Salle, Mich. 2023
17 William Jordan Grosse Pointe Farms, Mich. 2023
18 Jake Yono West Bloomfield, Mich. 2023
19 Trey Voss Cincinnati, Ohio 2023
20 Carter Valencic Auburn, Ind. 2023
21 Jack Good Cincinnati, Ohio 2023
22 Emery Endres Cedarburg, Wis. 2023
23 Tyler Wengronowitz Arlington Heights, Ill. 2023
24 Kevin Choi Jericho, N.Y. 2023
25 Benjamin Ramsden-Wood Denver, Colo. 2023
26 James Britton Auburn, Ala. 2023
27 James Oh Springfield, Ill. 2024
28 Maxwell McWilliams Austin, Texas 2024
29 Cole Salle Austin, Texas 2024
30 Cooper Reitsma Grand Rapids, Mich. 2026
31 Aadi Joshi Powell, Ohio 2025
32 Liam Blanc Champions Gate, Fla. 2024
33 Makenzie Ujiie Midlevels, , Hong Kong 2024
34 Connor Gray Winnetka, Ill. 2024
35 Ethan Stange Ann Arbor, Mich. 2024
36 Will Swigart Toledo, Ohio 2024
37 Kyle Lee Lake Forest, Ill. 2024
38 Michael Shubeck Shelby Township, Mich. 2024
39 Levi Pennala Brighton, Mich. 2024
40 Keller King Howell, Mich. 2024
41 Jimmy Decillo Glencoe, Ill. 2024
42 Luke Deighan Birmingham, Mich. 2024
43 Perry Johnson Bloomfield Hills, Mich. 2022
44 Jack Spicer Brentwood, Tenn. 2024
45 John Piceu Birmingham, Mich. 2024
46 William Good Cincinnati, Ohio 2025
47 Shreyas Krishna Dublin, Ohio 2025
48 Sukhraj Gill (Canada) Surrey, British Columbia, Canada 2025
49 Charlie Pollock Moreland Hills, Ohio 2025
50 John Cassiday Grand Rapids, Mich. 2025
51 Owen Heilmann Galena, Ohio 2028
52 Seeton Hoogerhyde Allendale, Mich. 2025
53 Teja Pothuru Dublin, Ohio 2025
54 Ayaan Bansal Troy, Mich. 2025
55 Garrett Morrison Flushing, Mich. 2025
56 Graham Peters Traverse City, Mich. 2026
57 Preston Johnson Bloomfield Hills, Mich. 2027
58 Jack Scudder Bentonville, Ark. 2025
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Khushee Mangat (Canada) Surrey, British Columbia, Canada 2022
2 Riley Shin La Habra Heights, Calif. 2023
3 Chloris Li (Hong Kong) Hong Kong, 2023
4 Copelin Okrangley Alto, Mich. 2025
5 Lynne Zhang (China) Lakewood Ranch, Fla. 2024
6 Charlene Stolte (Switzerland) Bellevue, Wash. 2026
7 Ashley Freitas Sunnyvale, Calif. 2023
8 Diya Brar Lake Tapps, Wash. 2025
9 Medha Pothuru Dublin, Ohio 2024
10 Sailor Somerville East Lansing, Mich. 2022
11 Megan Luke Harrison Charter Township, Mich. 2024
12 Mackenzie Behnke Bloomfield Hills, Mich. 2024
13 Sienna Ilitch Bloomfield Hills, Mich. 2024
14 Grace Slocum Traverse City, Mich. 2025
15 Ava Osborne Austin, Texas 2027