AJGA Panama Junior presented by St. Georges Bank
Tournament Event Info Event Schedule Field Leaderboard
Boys initial tournament field required a status of 20 Performance Stars or more to gain entry. One boy with 19 Stars gained entry via PBE tiebreaker .

Girls initial tournament field required a status of 36 Performance Stars or more to gain entry.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Daniel Atie (Panama) Panama, 2024
2 Hampton Beebe
West Palm Beach, Fla. 2027
3 Ronav Benak Tampa, Fla. 2025
4 Billy Boroughs Chattanooga, Tenn. 2025
5 Henry Burbee Bradenton, Fla. 2025
6 Matias Calderon (Guatemala) Guatemala, 2027
7 Connor Cassano Shreveport, La. 2024
8 Leo Chu Scarsdale, N.Y. 2025
9 Harry Cohen Wyckoff, N.J. 2025
10 AJ Colonna Jupiter, Fla. 2026
11 Jackson Cook West Point, Miss. 2025
12 Samuel Duran (Panama) Panama, 2025
13 Haston Emblom
Birmingham, Ala. 2025
14 Kirk De Walt Floeck (Panama) Panama, 2027
15 Lucas Gonzalez (Mexico) Huixquilucan, , Mexico 2024
16 Samuel Gonzalez (Colombia) Manizales, , Colombia 2026
17 Luke Gossett
Sorrento, Fla. 2026
18 Zach Huang Sammamish, Wash. 2026
19 Shayaan Kim
Rockledge, Fla. 2027
20 Konner Kubica Northville, Mich. 2025
21 Caden Lester Bastrop, La. 2024
22 Qi (Steven) Liu (China) Lake Mary, Fla. 2025
23 Patmon Malcom Alpharetta, Ga. 2026
24 Clark Mason
Saint Petersburg, Fla. 2026
25 Joshua McGown Klein, Texas 2026
26 Mauricio Muniz Guaynabo, , Puerto Rico 2025
27 Rhett O'Rear Plano, Texas 2025
28 Jackson Ormond Webster, N.Y. 2026
29 Jason Park Fulton, Md. 2026
30 Evan Pena (Puerto Rico) Toa Alta, P.R., Puerto Rico 2026
31 Grayson Petru Tomball, Texas 2025
32 Giuseppe Puebla
Royal Palm Beach, Fla. 2027
33 Tomas Restrepo Jaramillo (Colombia) Manizales, , Colombia 2026
34 Sol Richmond (Singapore) Singapore, 2026
35 Mihir Roperia Cranbury, N.J. 2026
36 Carlos Sacre (Panama) Panama, 2025
37 Loïc Simard (Canada) Montreal, Quebec, Canada 2026
38 Jackson Skinner Birmingham, Ala. 2025
39 Bode Stephen (Canada) Kingston, Ontario, Canada 2026
40 Hunter Stetson
Newtown Square, Pa. 2024
41 Langtai Tyrone Sun (China) Windermere, Fla. 2025
42 Bailey Sutter
Cullman, Ala. 2026
43 Adam Thanaporn Ann Arbor, Mich. 2025
44 Sam Udovich Inver Grove Heights, Minn. 2025
45 Axel Vogt (Peru) Lima, , Peru 2025
46 Austin Wang Danville, Calif. 2025
47 Hill Wang Hacienda Heights, Calif. 2027
48 Tyler Yao Whittier, Calif. 2026
49 Thomas Young Center Valley, Pa. 2024
50 Boyi (Barry) Zhang (China) Lake Mary, Fla. 2024
51 Andre Zhu (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2025
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Elyssa Abdullah Hinsdale, Ill. 2025
2 Alessandra Arango (Panama) Panama, 2026
3 Remi Bacardi Miami, Fla. 2025
4 Emree Cameron
Nevada, Mo. 2025
5 Mia Carles Clinton, S.C. 2027
6 Lucy Cook West Point, Miss. 2026
7 Victoria Cui Atherton, Calif. 2028
8 Regan Dusenbery Wichita, Kan. 2026
9 Sophia Dyer St. Petersburg, Fla. 2026
10 Isabella Fernandez Irvine, Calif. 2027
11 Olivia Hasselbach Tampa, Fla. 2025
12 Jessica Jang La Canada, Calif. 2026
13 Angelina Kim Tenafly, N.J. 2025
14 Ha Ni Lee (Guatemala) Guatemala, 2025
15 Clairey Lin (Canada) Palos Verdes Estates, Calif. 2028
16 Ysabel Liu Short Hills, N.J. 2026
17 Madison Moman Palm Beach Gardens, Fla. 2025
18 Staci Pla West Palm Beach, Fla. 2026
19 Alexa Rodríguez (Panama) San Carlos, , Panama 2027
20 Elizabeth Sullivan
Atlanta, Ga. 2025
21 Mingyang (Sabrina) Sun Carlsbad, Calif. 2028
22 Ariana Urrea (Peru) Lima, , Peru 2026
23 Lanzhi (Victoria) Wang (Hong Kong) Aliso Viejo, Calif. 2025
24 Lucy Wang Concord, Mass. 2026
25 Katie Yang Orlando, Fla. 2025
26 Grace Aoting Yao (Canada) West Vancouver, British Columbia, Canada 2025

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Daniel Atie (Panama) Panama, 2024
2 Hampton Beebe
West Palm Beach, Fla. 2027
3 Ronav Benak Tampa, Fla. 2025
4 Billy Boroughs Chattanooga, Tenn. 2025
5 Henry Burbee Bradenton, Fla. 2025
6 Matias Calderon (Guatemala) Guatemala, 2027
7 Connor Cassano Shreveport, La. 2024
8 Leo Chu Scarsdale, N.Y. 2025
9 Harry Cohen Wyckoff, N.J. 2025
10 AJ Colonna Jupiter, Fla. 2026
11 Jackson Cook West Point, Miss. 2025
12 Samuel Duran (Panama) Panama, 2025
13 Haston Emblom
Birmingham, Ala. 2025
14 Kirk De Walt Floeck (Panama) Panama, 2027
15 Lucas Gonzalez (Mexico) Huixquilucan, , Mexico 2024
16 Samuel Gonzalez (Colombia) Manizales, , Colombia 2026
17 Luke Gossett
Sorrento, Fla. 2026
18 Zach Huang Sammamish, Wash. 2026
19 Shayaan Kim
Rockledge, Fla. 2027
20 Konner Kubica Northville, Mich. 2025
21 Caden Lester Bastrop, La. 2024
22 Qi (Steven) Liu (China) Lake Mary, Fla. 2025
23 Patmon Malcom Alpharetta, Ga. 2026
24 Clark Mason
Saint Petersburg, Fla. 2026
25 Joshua McGown Klein, Texas 2026
26 Mauricio Muniz Guaynabo, , Puerto Rico 2025
27 Rhett O'Rear Plano, Texas 2025
28 Jackson Ormond Webster, N.Y. 2026
29 Jason Park Fulton, Md. 2026
30 Evan Pena (Puerto Rico) Toa Alta, P.R., Puerto Rico 2026
31 Grayson Petru Tomball, Texas 2025
32 Giuseppe Puebla
Royal Palm Beach, Fla. 2027
33 Tomas Restrepo Jaramillo (Colombia) Manizales, , Colombia 2026
34 Sol Richmond (Singapore) Singapore, 2026
35 Mihir Roperia Cranbury, N.J. 2026
36 Carlos Sacre (Panama) Panama, 2025
37 Loïc Simard (Canada) Montreal, Quebec, Canada 2026
38 Jackson Skinner Birmingham, Ala. 2025
39 Bode Stephen (Canada) Kingston, Ontario, Canada 2026
40 Hunter Stetson
Newtown Square, Pa. 2024
41 Langtai Tyrone Sun (China) Windermere, Fla. 2025
42 Bailey Sutter
Cullman, Ala. 2026
43 Adam Thanaporn Ann Arbor, Mich. 2025
44 Sam Udovich Inver Grove Heights, Minn. 2025
45 Axel Vogt (Peru) Lima, , Peru 2025
46 Austin Wang Danville, Calif. 2025
47 Hill Wang Hacienda Heights, Calif. 2027
48 Tyler Yao Whittier, Calif. 2026
49 Thomas Young Center Valley, Pa. 2024
50 Boyi (Barry) Zhang (China) Lake Mary, Fla. 2024
51 Andre Zhu (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2025
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Elyssa Abdullah Hinsdale, Ill. 2025
2 Alessandra Arango (Panama) Panama, 2026
3 Remi Bacardi Miami, Fla. 2025
4 Emree Cameron
Nevada, Mo. 2025
5 Mia Carles Clinton, S.C. 2027
6 Lucy Cook West Point, Miss. 2026
7 Victoria Cui Atherton, Calif. 2028
8 Regan Dusenbery Wichita, Kan. 2026
9 Sophia Dyer St. Petersburg, Fla. 2026
10 Isabella Fernandez Irvine, Calif. 2027
11 Olivia Hasselbach Tampa, Fla. 2025
12 Jessica Jang La Canada, Calif. 2026
13 Angelina Kim Tenafly, N.J. 2025
14 Ha Ni Lee (Guatemala) Guatemala, 2025
15 Clairey Lin (Canada) Palos Verdes Estates, Calif. 2028
16 Ysabel Liu Short Hills, N.J. 2026
17 Madison Moman Palm Beach Gardens, Fla. 2025
18 Staci Pla West Palm Beach, Fla. 2026
19 Alexa Rodríguez (Panama) San Carlos, , Panama 2027
20 Elizabeth Sullivan
Atlanta, Ga. 2025
21 Mingyang (Sabrina) Sun Carlsbad, Calif. 2028
22 Ariana Urrea (Peru) Lima, , Peru 2026
23 Lanzhi (Victoria) Wang (Hong Kong) Aliso Viejo, Calif. 2025
24 Lucy Wang Concord, Mass. 2026
25 Katie Yang Orlando, Fla. 2025
26 Grace Aoting Yao (Canada) West Vancouver, British Columbia, Canada 2025
Alternates
Alternates
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Jake Kurtzman Madison, N.J. 2025
2 Bo Dong (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2026
3 Lucas Chi (Canada) Markham, Ontario, Canada 2026
4 Jack Gibbs
Johns Creek, Ga. 2026
5 Jacob Wood Smyrna, Ga. 2024
6 Jack Parel Macon, Ga. 2026
7 Harvey Liu Surrey, British Columbia, Canada 2025
8 Landon Hilario Garland, Texas 2027
9 Jackson Sledzik
Needville, Texas 2027
10 Aiden So New York, N.Y. 2026
11 Michael Fairbank
McLean, Va. 2026
12 Lawton Emblom
Birmingham, Ala. 2025
13 Lawson Ford
West Palm Beach, Fla. 2027
14 Ryan Chang Brookline, Mass. 2024
15 Jack Merrill
Johns Creek, Ga. 2026
16 Theo Boris New York, N.Y. 2024
17 Tien Do
Tampa, Fla. 2026
18 Federico Montaner Spring, Texas 2028
19 Maddox Nielsen Orem, Utah 2025
20 Rhett Turner Tomball, Texas 2026
21 Alexander Hagen Naples, Fla. 2024
22 Duke Heise Spring, Texas 2025
23 Luis Cortes Dorado, P.R., Puerto Rico 2025
24 Aidan Xu Houston, Texas 2025
25 Wade Arcella Henderson, Nev. 2025
26 Ryan Altschul Delray Beach, Fla. 2026
27 Trevor Tingle Miami, Fla. 2026
28 Justin Wen (China) Lake Mary, Fla. 2026
29 Ethan Lim (Singapore) Bradenton, Fla. 2025
30 Oscar Yu (Canada) West Vancouver, British Columbia, Canada 2026
31 Udyat Sarangdevot Mckinney, Texas 2025
32 William Zhuang Dallas, Texas 2025
33 Arden Xu Los Altos, Calif. 2027
34 Lucas Gilbart (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2026
35 Grant Ofield Ada, Mich. 2025
36 Gus Montgomery Houston, Texas 2025
37 Bruce Kwong (Singapore) Singapore, 2027
38 Charley Levy Camarillo, Calif. 2024
39 Ethan Zhang Albany, Calif. 2028
40 Franco Fernandez (Paraguay) Asuncion, , Paraguay 2025
41 Langting Tymon Sun (China) Windermere, Fla. 2025
42 Kevin Zheng Baton Rouge, La. 2025
43 Carson Moore Fleming Island, Fla. 2026
44 Payne Bius West Point, Miss. 2025
45 Maximus Haines Odessa, Fla. 2025
46 Jordan Paulshock Wesley Chapel, Fla. 2025
47 Arthur Franciosa Jr Purchase, N.Y. 2025
48 Ibby Carrington Port St. Lucie, Fla. 2026
49 Ji Li (China) Dubai, , United Arab Emirates 2025
50 Trent Harley Prospect, Ky. 2025
51 Reda Safa (Mexico) Torreón, , Mexico 2027
52 Gabriel Penagos Flores (Guatemala) Guatemala, 2026
53 Brackston Pitts Boerne, Texas 2027
54 Gavin Bostrom Solana Beach, Calif. 2026
55 Edoardo Moroni (Italy) Atlanta, Ga. 2026
56 Naman Sharma Johns Creek, Ga. 2026
57 Miles Tauzin-Fox Los Angeles, Calif. 2024
58 Santiago Navarro (Venezuela) winter garden, Fla. 2026
59 Armando Garcia Guaynabo, , Puerto Rico 2025
60 Teddy Wilson New York, N.Y. 2028
61 Alexander Rubin Wellington, Fla. 2028
62 Chaz Wilson New York, N.Y. 2026
63 Darrell Santiago Cidra, P.R. 2024
64 Fritz Volini Mission Hills, Kan. 2024
65 Liam Fernandez Land O Lakes, Fla. 2026
66 Bennett Hong Palos Verdes Estates, Calif. 2026
67 David Choe (Bolivia) Santa Cruz, Fla., Bolivia 2024
68 Santino Doglioli (Argentina) Distrito Nacional, , Dominican Republic 2026
69 Ashton Guice Arden, N.C. 2026
70 Reece Williams Beaumont, Texas 2027
71 Eduardo Antonio De Leon (Panama) Panama City, , Panama 2028
72 Omar La Rosa (Venezuela) Panama, 2027
73 Jiajun Wang Old Westbury, N.Y. 2027
74 Peter Casey Atlanta, Ga. 2027
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Ashlee Xu Mountain House, Calif. 2026
2 Yeeun Kwon (South Korea) Vancouver, British Columbia, Canada 2027
3 Annika Raja Irvine, Calif. 2028
4 Emma McKoan Naples, Fla. 2028
5 Lindsay Yao Whittier, Calif. 2024
6 Taylor Sieg Summit, N.J. 2024
7 Shelby Hardwick (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2025
8 Ava Osborne Austin, Texas 2027
9 Skylar Lee Franklin Lakes, N.J. 2026
10 Rebekah Im Bradenton, Fla. 2027
11 Saia Rampersaud Durham, N.C. 2025
12 Valentina Marie Guertin Boynton Beach, Fla. 2026
13 Alejandra Botaya (Mexico) Reunion, Fla. 2027
14 Anna Gao Aliso Viejo, Calif. 2026
15 Jessica Yichen Zhao (China) Aliso Viejo, Calif. 2027
16 Zoey Kim Los Angeles, Calif. 2027
17 Nanqing Zhao (China) Andover, Mass. 2025
18 Tatiana Ang (Singapore) Lake Mary, Fla. 2026
19 Meyher Khokhar Longwood, Fla. 2026
20 Li Xia (China) West Covina, Calif. 2025
21 Charlene Stolte
(Switzerland) Bellevue, Wash. 2026
22 Diya Kumar Fremont, Calif. 2027
23 Sophie Weber (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2026
24 Fernanda Carrion Coral Gables, Fla. 2028
25 Esha Gupta Auburn, Ala. 2025
26 Pearl Hughes Dawsonville, Ga. 2027
27 Michaela Fernandez Irvine, Calif. 2024
28 Jessica Liu (China) Newport Coast, Calif. 2026
29 Abby Vernier Pensacola, Fla. 2026
30 Margaret Ulrich Wichita, Kan. 2025
31 Inyoung Yoo (South Korea) Moca, , Dominican Republic 2024
32 Minna Liang Holmdel, N.J. 2026
33 Morgan Withington St. Louis, Mo. 2025
34 Lilli Downer (Canada) Keswick, Ontario, Canada 2025
35 Angelina Marie Guertin Boynton Beach, Fla. 2025
36 Mikaela McAuley Haymarket, Va. 2027
37 Ramsey Milling Madison, Miss. 2028
38 Cassandre Mayer Chestnut Ridge, N.Y. 2026
39 Luciana Medina Ramos (Colombia) Fort Lauderdale, Fla. 2027

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Jake Kurtzman Madison, N.J. 2025
2 Bo Dong (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2026
3 Lucas Chi (Canada) Markham, Ontario, Canada 2026
4 Jack Gibbs
Johns Creek, Ga. 2026
5 Jacob Wood Smyrna, Ga. 2024
6 Jack Parel Macon, Ga. 2026
7 Harvey Liu Surrey, British Columbia, Canada 2025
8 Landon Hilario Garland, Texas 2027
9 Jackson Sledzik
Needville, Texas 2027
10 Aiden So New York, N.Y. 2026
11 Michael Fairbank
McLean, Va. 2026
12 Lawton Emblom
Birmingham, Ala. 2025
13 Lawson Ford
West Palm Beach, Fla. 2027
14 Ryan Chang Brookline, Mass. 2024
15 Jack Merrill
Johns Creek, Ga. 2026
16 Theo Boris New York, N.Y. 2024
17 Tien Do
Tampa, Fla. 2026
18 Federico Montaner Spring, Texas 2028
19 Maddox Nielsen Orem, Utah 2025
20 Rhett Turner Tomball, Texas 2026
21 Alexander Hagen Naples, Fla. 2024
22 Duke Heise Spring, Texas 2025
23 Luis Cortes Dorado, P.R., Puerto Rico 2025
24 Aidan Xu Houston, Texas 2025
25 Wade Arcella Henderson, Nev. 2025
26 Ryan Altschul Delray Beach, Fla. 2026
27 Trevor Tingle Miami, Fla. 2026
28 Justin Wen (China) Lake Mary, Fla. 2026
29 Ethan Lim (Singapore) Bradenton, Fla. 2025
30 Oscar Yu (Canada) West Vancouver, British Columbia, Canada 2026
31 Udyat Sarangdevot Mckinney, Texas 2025
32 William Zhuang Dallas, Texas 2025
33 Arden Xu Los Altos, Calif. 2027
34 Lucas Gilbart (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2026
35 Grant Ofield Ada, Mich. 2025
36 Gus Montgomery Houston, Texas 2025
37 Bruce Kwong (Singapore) Singapore, 2027
38 Charley Levy Camarillo, Calif. 2024
39 Ethan Zhang Albany, Calif. 2028
40 Franco Fernandez (Paraguay) Asuncion, , Paraguay 2025
41 Langting Tymon Sun (China) Windermere, Fla. 2025
42 Kevin Zheng Baton Rouge, La. 2025
43 Carson Moore Fleming Island, Fla. 2026
44 Payne Bius West Point, Miss. 2025
45 Maximus Haines Odessa, Fla. 2025
46 Jordan Paulshock Wesley Chapel, Fla. 2025
47 Arthur Franciosa Jr Purchase, N.Y. 2025
48 Ibby Carrington Port St. Lucie, Fla. 2026
49 Ji Li (China) Dubai, , United Arab Emirates 2025
50 Trent Harley Prospect, Ky. 2025
51 Reda Safa (Mexico) Torreón, , Mexico 2027
52 Gabriel Penagos Flores (Guatemala) Guatemala, 2026
53 Brackston Pitts Boerne, Texas 2027
54 Gavin Bostrom Solana Beach, Calif. 2026
55 Edoardo Moroni (Italy) Atlanta, Ga. 2026
56 Naman Sharma Johns Creek, Ga. 2026
57 Miles Tauzin-Fox Los Angeles, Calif. 2024
58 Santiago Navarro (Venezuela) winter garden, Fla. 2026
59 Armando Garcia Guaynabo, , Puerto Rico 2025
60 Teddy Wilson New York, N.Y. 2028
61 Alexander Rubin Wellington, Fla. 2028
62 Chaz Wilson New York, N.Y. 2026
63 Darrell Santiago Cidra, P.R. 2024
64 Fritz Volini Mission Hills, Kan. 2024
65 Liam Fernandez Land O Lakes, Fla. 2026
66 Bennett Hong Palos Verdes Estates, Calif. 2026
67 David Choe (Bolivia) Santa Cruz, Fla., Bolivia 2024
68 Santino Doglioli (Argentina) Distrito Nacional, , Dominican Republic 2026
69 Ashton Guice Arden, N.C. 2026
70 Reece Williams Beaumont, Texas 2027
71 Eduardo Antonio De Leon (Panama) Panama City, , Panama 2028
72 Omar La Rosa (Venezuela) Panama, 2027
73 Jiajun Wang Old Westbury, N.Y. 2027
74 Peter Casey Atlanta, Ga. 2027
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Ashlee Xu Mountain House, Calif. 2026
2 Yeeun Kwon (South Korea) Vancouver, British Columbia, Canada 2027
3 Annika Raja Irvine, Calif. 2028
4 Emma McKoan Naples, Fla. 2028
5 Lindsay Yao Whittier, Calif. 2024
6 Taylor Sieg Summit, N.J. 2024
7 Shelby Hardwick (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2025
8 Ava Osborne Austin, Texas 2027
9 Skylar Lee Franklin Lakes, N.J. 2026
10 Rebekah Im Bradenton, Fla. 2027
11 Saia Rampersaud Durham, N.C. 2025
12 Valentina Marie Guertin Boynton Beach, Fla. 2026
13 Alejandra Botaya (Mexico) Reunion, Fla. 2027
14 Anna Gao Aliso Viejo, Calif. 2026
15 Jessica Yichen Zhao (China) Aliso Viejo, Calif. 2027
16 Zoey Kim Los Angeles, Calif. 2027
17 Nanqing Zhao (China) Andover, Mass. 2025
18 Tatiana Ang (Singapore) Lake Mary, Fla. 2026
19 Meyher Khokhar Longwood, Fla. 2026
20 Li Xia (China) West Covina, Calif. 2025
21 Charlene Stolte
(Switzerland) Bellevue, Wash. 2026
22 Diya Kumar Fremont, Calif. 2027
23 Sophie Weber (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2026
24 Fernanda Carrion Coral Gables, Fla. 2028
25 Esha Gupta Auburn, Ala. 2025
26 Pearl Hughes Dawsonville, Ga. 2027
27 Michaela Fernandez Irvine, Calif. 2024
28 Jessica Liu (China) Newport Coast, Calif. 2026
29 Abby Vernier Pensacola, Fla. 2026
30 Margaret Ulrich Wichita, Kan. 2025
31 Inyoung Yoo (South Korea) Moca, , Dominican Republic 2024
32 Minna Liang Holmdel, N.J. 2026
33 Morgan Withington St. Louis, Mo. 2025
34 Lilli Downer (Canada) Keswick, Ontario, Canada 2025
35 Angelina Marie Guertin Boynton Beach, Fla. 2025
36 Mikaela McAuley Haymarket, Va. 2027
37 Ramsey Milling Madison, Miss. 2028
38 Cassandre Mayer Chestnut Ridge, N.Y. 2026
39 Luciana Medina Ramos (Colombia) Fort Lauderdale, Fla. 2027