Mizuno / Greyson Sigg Junior Championship
Qualifier Tournament Schedule of Events Field Leaderboard
Boys initial tournament field required a status of 19 Performance Stars or more to gain entry. One boy with 18 Stars gained entry via PBE tiebreaker.

Girls initial tournament field required a status of 18 Performance Stars or more to gain entry.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Carson Baez Windermere, Fla. 2024
2 Mohit Balaji Kissimmee, Fla. 2022
3 Finley Burke Jesup, Ga. 2023
4 Ibby Carrington Port St. Lucie, Fla. 2026
5 Chase Carroll Jacksonville, Fla. 2023
6 Ting-Wei Chang (Taiwan) Howey in the Hills, Fla. 2024
7 Jiakai Chen (China) Lakewood Ranch, Fla. 2023
8 Shawn Coultoff Winter Garden, Fla. 2025
9 Sam Davis Jacksonville, Fla. 2022
10 Suviir Dhalla Windermere, Fla. 2023
11 Tyler Donnellan Riverside, Conn. 2023
12 Jack Earle Jupiter, Fla. 2022
13 James Earle Jupiter, Fla. 2023
14 Danny Erickson Ponte Vedra Beach, Fla. 2023
15 Jules Gentil (France) Port Saint Lucie, Fla. 2023
16 Jack Gilbert Houston, Texas 2023
17 Lucas Gimenez Jacksonville, Fla. 2027
18 George Goff Orlando, Fla. 2023
19 Camden Goldknopf Ponte Vedra, Fla. 2024
20 Po En Huang (Taiwan) Bradenton, Fla. 2024
21 Brycen Jones Thomasville, Ga. 2023
22 Asher Joseph (Canada) Melbourne, Fla. 2024
23 William Jun Jupiter, Fla. 2024
24 Sebastian Kawas Doral, Fla. 2023
25 Campbell Kennedy St. Augustine, Fla. 2022
26 Jackson Klauk Saint Augustine, Fla. 2023
27 Markus Lam (Hong Kong) Hong Kong, 2023
28 Chih Yu (Aaron) Lin (Taiwan) Howey in the Hills, Fla. 2023
29 (Lion) Ziao Liu (China) Orlando, Fla. 2027
30 John Logan Wilmington, N.C. 2023
31 Dylan Bingwen Ma (China) Jacksonville, Fla. 2023
32 Akshay Mandadapu Sanford, Fla. 2023
33 Jake Manelas Fort Lauderdale, Fla. 2023
34 Tyler Mawhinney Fleming Island, Fla. 2026
35 Will McGriff Ponte Vedra Beach, Fla. 2022
36 Aksel Moe Sarasota, Fla. 2023
37 Andrew Morgan Jacksonville, Fla. 2023
38 Wyatt Plattner Sarasota, Fla. 2022
39 Lee Poppell Tallahassee, Fla. 2023
40 Hans Risvaer Miami, Fla. 2023
41 Henry Robards Jacksonville, Fla. 2024
42 Lucas Slayden Ponte Vedra Beach, Fla. 2023
43 Colton Swartz Fleming Island, Fla. 2023
44 Chris Terzian Gainesville, Fla. 2023
45 Jizhou Tian (China) Lake Mary, Fla. 2025
46 Hugo Trommetter (Morocco) Bradenton, Fla. 2023
47 Pavel Tsar Palm Beach Gardens, Fla. 2025
48 Adam Vermut Jacksonville, Fla. 2022
49 Alexander Weinberg Palm Beach Gardens, Fla. 2025
50 Tristan Wieland Jupiter, Fla. 2025
51 Yinxuan Wu (China) Dongguan, , China 2024
52 Guoao (Leo) Xu (China) Windermere, Fla. 2022
53 Matthew Young Atlanta, Ga. 2023
54 Jaime Yzaga (Peru) Lima, , Peru 2024
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Amelie Alcantara Boca Raton, Fla. 2022
2 Kayla Bryant Boca Raton, Fla. 2026
3 Mei Chan Orlando, Fla. 2023
4 Sofia Cherif Essakali
(Morocco) Orlando, Fla. 2027
5 Maria Garcia (Mexico) Queretaro, , Mexico 2024
6 Sydney Givens Austin, Texas 2024
7 Alyssa Hardy Jacksonville, Fla. 2026
8 Sabrina Kim (Brazil) Port Saint Lucie, Fla. 2023
9 Mi Li (China) kisimmee, Fla. 2025
10 Youyang (Leah) Li (China) Winter Garden, Fla. 2025
11 Olivia Lu Winter Garden, Fla. 2023
12 McKenzie Mages Marietta, Ga. 2022
13 Elyse Meerdink Tampa, Fla. 2027
14 Angelina Pacheco Orlando, Fla. 2027
15 Lua Pousa Dacasa (Panama) Windemere, Fla. 2023
16 Yetong (Alicia) Qian (China) Windermere, Fla. 2024
17 Valeria Ramirez (Colombia) Bogota, , Colombia 2022
18 Braydn Smith Gainesville, Fla. 2024
19 Ella Stoll Acworth, Ga. 2022
20 Kelley Tu
Marietta, Ga. 2023
21 XiMiao Zhai (China) Winter Garden, Fla. 2023
22 Elan Zhang Orlando, Fla. 2024
23 Vanessa Zhang Pasadena, Calif. 2023
24 Menglu Zhu (China) Windermere, Fla. 2024

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Carson Baez Windermere, Fla. 2024
2 Mohit Balaji Kissimmee, Fla. 2022
3 Finley Burke Jesup, Ga. 2023
4 Ibby Carrington Port St. Lucie, Fla. 2026
5 Chase Carroll Jacksonville, Fla. 2023
6 Ting-Wei Chang (Taiwan) Howey in the Hills, Fla. 2024
7 Jiakai Chen (China) Lakewood Ranch, Fla. 2023
8 Shawn Coultoff Winter Garden, Fla. 2025
9 Sam Davis Jacksonville, Fla. 2022
10 Suviir Dhalla Windermere, Fla. 2023
11 Tyler Donnellan Riverside, Conn. 2023
12 Jack Earle Jupiter, Fla. 2022
13 James Earle Jupiter, Fla. 2023
14 Danny Erickson Ponte Vedra Beach, Fla. 2023
15 Jules Gentil (France) Port Saint Lucie, Fla. 2023
16 Jack Gilbert Houston, Texas 2023
17 Lucas Gimenez Jacksonville, Fla. 2027
18 George Goff Orlando, Fla. 2023
19 Camden Goldknopf Ponte Vedra, Fla. 2024
20 Po En Huang (Taiwan) Bradenton, Fla. 2024
21 Brycen Jones Thomasville, Ga. 2023
22 Asher Joseph (Canada) Melbourne, Fla. 2024
23 William Jun Jupiter, Fla. 2024
24 Sebastian Kawas Doral, Fla. 2023
25 Campbell Kennedy St. Augustine, Fla. 2022
26 Jackson Klauk Saint Augustine, Fla. 2023
27 Markus Lam (Hong Kong) Hong Kong, 2023
28 Chih Yu (Aaron) Lin (Taiwan) Howey in the Hills, Fla. 2023
29 (Lion) Ziao Liu (China) Orlando, Fla. 2027
30 John Logan Wilmington, N.C. 2023
31 Dylan Bingwen Ma (China) Jacksonville, Fla. 2023
32 Akshay Mandadapu Sanford, Fla. 2023
33 Jake Manelas Fort Lauderdale, Fla. 2023
34 Tyler Mawhinney Fleming Island, Fla. 2026
35 Will McGriff Ponte Vedra Beach, Fla. 2022
36 Aksel Moe Sarasota, Fla. 2023
37 Andrew Morgan Jacksonville, Fla. 2023
38 Wyatt Plattner Sarasota, Fla. 2022
39 Lee Poppell Tallahassee, Fla. 2023
40 Hans Risvaer Miami, Fla. 2023
41 Henry Robards Jacksonville, Fla. 2024
42 Lucas Slayden Ponte Vedra Beach, Fla. 2023
43 Colton Swartz Fleming Island, Fla. 2023
44 Chris Terzian Gainesville, Fla. 2023
45 Jizhou Tian (China) Lake Mary, Fla. 2025
46 Hugo Trommetter (Morocco) Bradenton, Fla. 2023
47 Pavel Tsar Palm Beach Gardens, Fla. 2025
48 Adam Vermut Jacksonville, Fla. 2022
49 Alexander Weinberg Palm Beach Gardens, Fla. 2025
50 Tristan Wieland Jupiter, Fla. 2025
51 Yinxuan Wu (China) Dongguan, , China 2024
52 Guoao (Leo) Xu (China) Windermere, Fla. 2022
53 Matthew Young Atlanta, Ga. 2023
54 Jaime Yzaga (Peru) Lima, , Peru 2024
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Amelie Alcantara Boca Raton, Fla. 2022
2 Kayla Bryant Boca Raton, Fla. 2026
3 Mei Chan Orlando, Fla. 2023
4 Sofia Cherif Essakali
(Morocco) Orlando, Fla. 2027
5 Maria Garcia (Mexico) Queretaro, , Mexico 2024
6 Sydney Givens Austin, Texas 2024
7 Alyssa Hardy Jacksonville, Fla. 2026
8 Sabrina Kim (Brazil) Port Saint Lucie, Fla. 2023
9 Mi Li (China) kisimmee, Fla. 2025
10 Youyang (Leah) Li (China) Winter Garden, Fla. 2025
11 Olivia Lu Winter Garden, Fla. 2023
12 McKenzie Mages Marietta, Ga. 2022
13 Elyse Meerdink Tampa, Fla. 2027
14 Angelina Pacheco Orlando, Fla. 2027
15 Lua Pousa Dacasa (Panama) Windemere, Fla. 2023
16 Yetong (Alicia) Qian (China) Windermere, Fla. 2024
17 Valeria Ramirez (Colombia) Bogota, , Colombia 2022
18 Braydn Smith Gainesville, Fla. 2024
19 Ella Stoll Acworth, Ga. 2022
20 Kelley Tu
Marietta, Ga. 2023
21 XiMiao Zhai (China) Winter Garden, Fla. 2023
22 Elan Zhang Orlando, Fla. 2024
23 Vanessa Zhang Pasadena, Calif. 2023
24 Menglu Zhu (China) Windermere, Fla. 2024
Alternates
Alternates
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Taylor Bell Tallahassee, Fla. 2023
2 Jerry Miao (China) Howey in the Hills, Fla. 2024
3 Connor McCann Tallahassee, Fla. 2024
4 Ryan Houck Fleming Island, Fla. 2026
5 YeXing Li (China) Wesley Chapel, Fla. 2024
6 Chenqi Wu (China) Xiamen, , China 2024
7 Jackson Hiller Vero Beach, Fla. 2023
8 Luke Justice Orlando, Fla. 2023
9 Dallas Johnson Mount Pleasant, S.C. 2024
10 Tristin Perkins Wesley Chapel, Fla. 2023
11 Doug Gugel Winter Springs, Fla. 2023
12 Nick Schwendiman Suwanee, Ga. 2023
13 Mason Hamrick Richmond, Ky. 2023
14 Hunter Justice Cornelius, N.C. 2024
15 Colin Henderson Gainesville, Ga. 2023
16 Grady Chuback (Canada) Headingley, Manitoba, Canada 2023
17 Niccolo Cristofalo Nashville, Tenn. 2024
18 Braden Baize Boerne, Texas 2023
19 Jaime Yzaga (Peru) Lima, , Peru 2024
20 Darrell Santiago Cidra, P.R. 2024
21 Matthew Gonnello Jupiter, Fla. 2023
22 Eman Lim Lake Worth, Fla. 2023
23 Marshall Butler Macon, Ga. 2023
24 Matthew Joseph Lakewood Ranch, Fla. 2024
25 Deacon Dortch Dallas, Texas 2024
26 Xiaoyi (Eddy) Gu (China) Bradenton, Fla. 2024
27 Christian Figueredo Miami, Fla. 2023
28 Jay Manley Johns Creek, Ga. 2023
29 Braden Hoskins Hays, Kan. 2023
30 Trevor Moquin Redwood City, Calif. 2023
31 Keaton Orava Washington, D.C. 2023
32 Jaylen Abbas Fleming Island, Fla. 2024
33 Braden Schnaible Savannah, Ga. 2025
34 Will Harris Cashiers, N.C. 2022
35 Hudson Hatch Charleston, S.C. 2027
36 Luke Balaskiewicz Jacksonville, Fla. 2025
37 Nathan Hillan Ocala, Fla. 2023
38 Noah Mayers Ponte Vedra, Fla. 2023
39 Logan Wang (Canada) Lutz, Fla. 2023
40 Aaron Martin del Campo (Mexico) Guadalajara Jalisco, , Mexico 2023
41 Vijay Kumar Windermere, Fla. 2025
42 Andrew Tsar Palm Beach Gardens, Fla. 2027
43 Kylan Johnson Clermont, Fla. 2024
44 Cameron Abitabilo Saint Augustine, Fla. 2024
45 Aubrey Fellows Jacksonville, Fla. 2027
46 Andrew Zhao Tampa, Fla. 2025
47 Tommie Methvin Roswell, Ga. 2024
48 Jason Lew Southlake, Texas 2024
49 Rayan Benqlilou (Morocco) Marrakech, , Morocco 2024
50 William Huang Cupertino, Calif. 2025
51 Keanu S. Patel Tampa, Fla. 2023
52 Yash Patel Boynton Beach, Fla. 2023
53 Gabe Prissert Palm Beach Gardens, Fla. 2023
54 Avi Reich Seminole, Fla. 2023
55 Diego Olano (El Salvador) San Salvador, , El Salvador 2023
56 Jack Pope Spring, Texas 2023
57 Campbell Skelly Charleston, S.C. 2023
58 Emery Endres Cedarburg, Wis. 2023
59 Matthew McMahon Jupiter, Fla. 2024
60 Mike Liu (China) Lake Mary, Fla. 2026
61 Cameron Reed Ponte Vedra, Fla. 2025
62 Xavier Sahajpal Ocala, Fla. 2025
63 Connor Shea Bonita Springs, Fla. 2024
64 Michael Feldman Delray Beach, Fla. 2024
65 Carter Abitabilo St Augustine, Fla. 2024
66 Dylan Mason Ponte Vedra Beach, Fla. 2024
67 William Easterlin Americus, Ga. 2025
68 Michael Heaton Fairhope, Ala. 2026
69 Aarnav Nath (India) Saint Simon Island, Ga. 2024
70 Joshua McGown Klein, Texas 2026
71 Yaohang Zhu (China) Windermere, Fla. 2027
72 Jake Mason Ponte Vedra Beach, Fla. 2027
73 Michael Gavin Hilton Head Island, S.C. 2025
74 John (Jack) Hoffman
Naples, Fla. 2024
75 Philip Harris Palm Beach Gardens, Fla. 2024
76 Dougie Basadur (Canada) Fonthill, Ontario, Canada 2024
77 Alex Atkinson Oklahoma City, Okla. 2024
78 Ryan Nicholson Ponte Vedra Beach, Fla. 2024
79 Thomas Kirby Alexandria, Va. 2024
80 Connor Miller Cummming, Ga. 2024
81 Avel Pimenov II Prosper, Texas 2024
82 Jonathan McLeroy Orlando, Fla. 2024
83 Jack Spicer Brentwood, Tenn. 2024
84 Ziyang Wang Orlando, Fla. 2028
85 Harper Staggs Little Rock, Ark. 2027
86 Jingyuan Xiao (China) Bradenton, Fla. 2025
87 Luke Wilson Bradenton, Fla. 2025
88 Jose Daniel Zapata (Ecuador) Samborondon, , Ecuador 2028
89 Ethan Lee Royal Palm Beach, Fla. 2028
90 Justin Wen (China) Lake Mary, Fla. 2026
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Bella Flores Kingwood, Texas 2024
2 Madison Glisson Boaz, Ky. 2026
3 Gabriella DeGasperis
Jupiter, Fla. 2026
4 Aliya Liberatore Palm Beach Gardens, Fla. 2025
5 McKenna Murphy Longwood, Fla. 2025
6 Zoe Pinillos (Peru) Trujillo, , Peru 2023
7 Morgan Franklin Fort Myers, Fla. 2024
8 Nancy Cox (United Kingdom) Ponte Vedra Beach, Fla. 2024
9 Madison Balaskiewicz Jacksonville, Fla. 2023
10 Chloe Sirkin Colleyville, Texas 2025
11 Rebecca Davis Belleair, Fla. 2023
12 Bretton Mackiewicz Longwood, Fla. 2025
13 Morgan Pichler Hobe Sound, Fla. 2025
14 Yvette O'Brien Greenwich, Conn. 2025
15 Sofia Ghorbel
New Canaan, Conn. 2022
16 Riley Shin La Habra Heights, Calif. 2023
17 Ashley Freitas Sunnyvale, Calif. 2023
18 Ivy Schulze Anderson, S.C. 2023
19 Maddie Rathjen St Augustine, Fla. 2024
20 Allison Le Yorba Linda, Calif. 2026
21 Audrey Im
Fontana, Calif. 2025
22 Morgan Rodriguez Delray Beach, Fla. 2025
23 Alana Hall Boca Raton, Fla. 2024
24 Catalina Harvey Palm Harbor, Fla. 2024
25 Hayden Price
Richmond Hill, Ga. 2025
26 Aubrey Pichler Hobe Sound, Fla. 2025
27 Briel Royce
Lake Nona, Fla. 2027
28 Ava Osborne Austin, Texas 2027
29 Grace Breffitt Ponte Vedra, Fla. 2027

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Taylor Bell Tallahassee, Fla. 2023
2 Jerry Miao (China) Howey in the Hills, Fla. 2024
3 Connor McCann Tallahassee, Fla. 2024
4 Ryan Houck Fleming Island, Fla. 2026
5 YeXing Li (China) Wesley Chapel, Fla. 2024
6 Chenqi Wu (China) Xiamen, , China 2024
7 Jackson Hiller Vero Beach, Fla. 2023
8 Luke Justice Orlando, Fla. 2023
9 Dallas Johnson Mount Pleasant, S.C. 2024
10 Tristin Perkins Wesley Chapel, Fla. 2023
11 Doug Gugel Winter Springs, Fla. 2023
12 Nick Schwendiman Suwanee, Ga. 2023
13 Mason Hamrick Richmond, Ky. 2023
14 Hunter Justice Cornelius, N.C. 2024
15 Colin Henderson Gainesville, Ga. 2023
16 Grady Chuback (Canada) Headingley, Manitoba, Canada 2023
17 Niccolo Cristofalo Nashville, Tenn. 2024
18 Braden Baize Boerne, Texas 2023
19 Jaime Yzaga (Peru) Lima, , Peru 2024
20 Darrell Santiago Cidra, P.R. 2024
21 Matthew Gonnello Jupiter, Fla. 2023
22 Eman Lim Lake Worth, Fla. 2023
23 Marshall Butler Macon, Ga. 2023
24 Matthew Joseph Lakewood Ranch, Fla. 2024
25 Deacon Dortch Dallas, Texas 2024
26 Xiaoyi (Eddy) Gu (China) Bradenton, Fla. 2024
27 Christian Figueredo Miami, Fla. 2023
28 Jay Manley Johns Creek, Ga. 2023
29 Braden Hoskins Hays, Kan. 2023
30 Trevor Moquin Redwood City, Calif. 2023
31 Keaton Orava Washington, D.C. 2023
32 Jaylen Abbas Fleming Island, Fla. 2024
33 Braden Schnaible Savannah, Ga. 2025
34 Will Harris Cashiers, N.C. 2022
35 Hudson Hatch Charleston, S.C. 2027
36 Luke Balaskiewicz Jacksonville, Fla. 2025
37 Nathan Hillan Ocala, Fla. 2023
38 Noah Mayers Ponte Vedra, Fla. 2023
39 Logan Wang (Canada) Lutz, Fla. 2023
40 Aaron Martin del Campo (Mexico) Guadalajara Jalisco, , Mexico 2023
41 Vijay Kumar Windermere, Fla. 2025
42 Andrew Tsar Palm Beach Gardens, Fla. 2027
43 Kylan Johnson Clermont, Fla. 2024
44 Cameron Abitabilo Saint Augustine, Fla. 2024
45 Aubrey Fellows Jacksonville, Fla. 2027
46 Andrew Zhao Tampa, Fla. 2025
47 Tommie Methvin Roswell, Ga. 2024
48 Jason Lew Southlake, Texas 2024
49 Rayan Benqlilou (Morocco) Marrakech, , Morocco 2024
50 William Huang Cupertino, Calif. 2025
51 Keanu S. Patel Tampa, Fla. 2023
52 Yash Patel Boynton Beach, Fla. 2023
53 Gabe Prissert Palm Beach Gardens, Fla. 2023
54 Avi Reich Seminole, Fla. 2023
55 Diego Olano (El Salvador) San Salvador, , El Salvador 2023
56 Jack Pope Spring, Texas 2023
57 Campbell Skelly Charleston, S.C. 2023
58 Emery Endres Cedarburg, Wis. 2023
59 Matthew McMahon Jupiter, Fla. 2024
60 Mike Liu (China) Lake Mary, Fla. 2026
61 Cameron Reed Ponte Vedra, Fla. 2025
62 Xavier Sahajpal Ocala, Fla. 2025
63 Connor Shea Bonita Springs, Fla. 2024
64 Michael Feldman Delray Beach, Fla. 2024
65 Carter Abitabilo St Augustine, Fla. 2024
66 Dylan Mason Ponte Vedra Beach, Fla. 2024
67 William Easterlin Americus, Ga. 2025
68 Michael Heaton Fairhope, Ala. 2026
69 Aarnav Nath (India) Saint Simon Island, Ga. 2024
70 Joshua McGown Klein, Texas 2026
71 Yaohang Zhu (China) Windermere, Fla. 2027
72 Jake Mason Ponte Vedra Beach, Fla. 2027
73 Michael Gavin Hilton Head Island, S.C. 2025
74 John (Jack) Hoffman
Naples, Fla. 2024
75 Philip Harris Palm Beach Gardens, Fla. 2024
76 Dougie Basadur (Canada) Fonthill, Ontario, Canada 2024
77 Alex Atkinson Oklahoma City, Okla. 2024
78 Ryan Nicholson Ponte Vedra Beach, Fla. 2024
79 Thomas Kirby Alexandria, Va. 2024
80 Connor Miller Cummming, Ga. 2024
81 Avel Pimenov II Prosper, Texas 2024
82 Jonathan McLeroy Orlando, Fla. 2024
83 Jack Spicer Brentwood, Tenn. 2024
84 Ziyang Wang Orlando, Fla. 2028
85 Harper Staggs Little Rock, Ark. 2027
86 Jingyuan Xiao (China) Bradenton, Fla. 2025
87 Luke Wilson Bradenton, Fla. 2025
88 Jose Daniel Zapata (Ecuador) Samborondon, , Ecuador 2028
89 Ethan Lee Royal Palm Beach, Fla. 2028
90 Justin Wen (China) Lake Mary, Fla. 2026
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Bella Flores Kingwood, Texas 2024
2 Madison Glisson Boaz, Ky. 2026
3 Gabriella DeGasperis
Jupiter, Fla. 2026
4 Aliya Liberatore Palm Beach Gardens, Fla. 2025
5 McKenna Murphy Longwood, Fla. 2025
6 Zoe Pinillos (Peru) Trujillo, , Peru 2023
7 Morgan Franklin Fort Myers, Fla. 2024
8 Nancy Cox (United Kingdom) Ponte Vedra Beach, Fla. 2024
9 Madison Balaskiewicz Jacksonville, Fla. 2023
10 Chloe Sirkin Colleyville, Texas 2025
11 Rebecca Davis Belleair, Fla. 2023
12 Bretton Mackiewicz Longwood, Fla. 2025
13 Morgan Pichler Hobe Sound, Fla. 2025
14 Yvette O'Brien Greenwich, Conn. 2025
15 Sofia Ghorbel
New Canaan, Conn. 2022
16 Riley Shin La Habra Heights, Calif. 2023
17 Ashley Freitas Sunnyvale, Calif. 2023
18 Ivy Schulze Anderson, S.C. 2023
19 Maddie Rathjen St Augustine, Fla. 2024
20 Allison Le Yorba Linda, Calif. 2026
21 Audrey Im
Fontana, Calif. 2025
22 Morgan Rodriguez Delray Beach, Fla. 2025
23 Alana Hall Boca Raton, Fla. 2024
24 Catalina Harvey Palm Harbor, Fla. 2024
25 Hayden Price
Richmond Hill, Ga. 2025
26 Aubrey Pichler Hobe Sound, Fla. 2025
27 Briel Royce
Lake Nona, Fla. 2027
28 Ava Osborne Austin, Texas 2027
29 Grace Breffitt Ponte Vedra, Fla. 2027