Coca-Cola Junior Championship at The Highlands
Qualifier Tournament Event Info Event Schedule Field Leaderboard
Boys initial tournament field required a status of 13 Performance Stars or more to gain entry. Five boys with 12 Stars gained entry via PBE tiebreaker .

Girls initial tournament field required a status of 11 Performance Stars or more to gain entry. One girl with 10 Stars gained entry via PBE tiebreaker .

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Aryan Aerrabolu Plano, Texas 2025
2 Vibhav Alokam Ypsilanti, Mich. 2024
3 Ken Anderson Windermere, Fla. 2023
4 Ian Barahona (Mexico) Monterrey, , Mexico 2025
5 Oliver Barr Winnetka, Ill. 2024
6 Wesley Beard Louisville, Ky. 2023
7 Millan Biggs Willmette, Ill. 2024
8 Tyler Brody Grand Blanc, Mich. 2025
9 Robert Burns Flushing, Mich. 2023
10 Kash Cantrell Benton, Ill. 2025
11 Alexander Creamean Winnetka, Ill. 2023
12 Aaron Cummins Trophy Club, Texas 2026
13 Ryan Dannegger Wheaton, Ill. 2023
14 Charles Davenport Clarendon Hills, Ill. 2025
15 Dominic DeLaura Washington Twp, Mich. 2024
16 Aaron DeWitt Winter Haven, Fla. 2025
17 Andrew Doll San Francisco, Calif. 2024
18 Yale Feniger Toledo, Ohio 2027
19 Connor Fox Lake Orion, Mich. 2025
20 Ryan Gallagher Novi, Mich. 2023
21 Jackson Harris Powell, Ohio 2026
22 Clay Heilman South Elgin, Ill. 2024
23 Alex Holder Fort Wayne, Ind. 2026
24 Michael Houtteman Glen Arbor, Mich. 2025
25 Po En Huang (Taiwan) Bradenton, Fla. 2024
26 Jascha Johnston Stratham, N.H. 2025
27 Harshan Juttu Novi, Mich. 2024
28 Alex Kaems Tawas City, Mich. 2023
29 Salil Khanduja Naperville, Ill. 2024
30 Regan Konen Sugar Grove, Ill. 2025
31 Charlie Krasnewich Hinsdale, Ill. 2024
32 Luke Kruger Arlington Heights, Ill. 2024
33 Will Leber Wilmette, Ill. 2023
34 Alex Lee Northbrook, Ill. 2026
35 Isaac Lee (Hong Kong) Kowloon City, , Hong Kong 2025
36 Winston Lerch Howell, Mich. 2023
37 Joseph (JP) Levan East Grand Rapids, Mich. 2027
38 Mason Lewis Edwardsville, Ill. 2025
39 Hayden Magnussen Greensboro, N.C. 2025
40 Kai Marko
Roswell, Ga. 2025
41 Ian Masih Okemos, Mich. 2025
42 Griffin Mawson Traverse City, Mich. 2024
43 Alex McCarthy Saginaw, Mich. 2025
44 Julian Menser South Lyon, Mich. 2024
45 Brayden Miller Goshen, Ind. 2025
46 Drew Miller East Lansing, Mich. 2024
47 James Momper Indianapolis, Ind. 2024
48 Jack Mulligan Burr Ridge, Ill. 2024
49 Myles Murphy Maumee, Ohio 2024
50 Gowtham Nalluri Novi, Mich. 2023
51 Troy Nguyen Macomb, Mich. 2026
52 Matthew Novak Mattawan, Mich. 2024
53 Colton O’Dell Georgetown, Texas 2025
54 Ryan Parker Fort Wayne, Ind. 2025
55 Grayson Petru Tomball, Texas 2025
56 Leandro Pinili Rochester Hills, Mich. 2025
57 Lorenzo Pinili Rochester Hills, Mich. 2023
58 Will Preston Grand Rapids, Mich. 2024
59 Kole Putnam Gaylord, Mich. 2023
60 Hubert Ramirez Miami, Fla. 2025
61 Cooper Reitsma Grand Rapids, Mich. 2026
62 Brock Reschly Middlebury, Ind. 2023
63 Emil Riegger (Germany) Hinsdale, Ill. 2023
64 Hank Roebuck Ann Arbor, Mich. 2023
65 Peter Roehl Rochester Hills, Mich. 2024
66 Cahle Roth Archbold, Ohio 2024
67 Caleb Schnarr Jasper, Ind. 2025
68 Eddie Scott Lemont, Ill. 2024
69 Grayson Sebastian Richmond, Texas 2025
70 Rohan Shastry Allen, Texas 2025
71 Connor Shea Bonita Springs, Fla. 2024
72 Andrew Slade Ann Arbor, Mich. 2023
73 Kyle Smetiouk Delaware, Ohio 2023
74 Mason Sokolowski Northville, Mich. 2023
75 Matthew Sokorai Ada, Mich. 2024
76 Michael Stagnaro Cincinnati, Ohio 2025
77 Remy Stalcup Lake Orion, Mich. 2023
78 Mitchell Strickland Eatonton, Ga. 2023
79 Spencer Stuke Delafield, Wis. 2024
80 Brennan Sullivan Grosse Pointe, Mich. 2024
81 Sam Sutton Toledo, Ohio 2024
82 Nicholas Taylor Muskegon, Mich. 2023
83 Adam Thanaporn Ann Arbor, Mich. 2025
84 Brian Tillman Chelsea, Mich. 2025
85 Dallas Torres Oviedo, Fla. 2025
86 Maxwell VanderMolen Richland, Mich. 2026
87 Nicholas Ventura Glenview, Ill. 2024
88 Cooper Watt Rockford, Ill. 2023
89 Jack Watters Austin, Texas 2024
90 Chenqi Wu (China) Xiamen, , China 2024
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Lily Bargamian Grosse Ile, Mich. 2023
2 Mackenzie Behnke Bloomfield Hills, Mich. 2024
3 Chloe Chang Bradenton, Fla. 2025
4 Emile Chile Flower Mound, Texas 2025
5 Lisa Copeland Naperville, Ill. 2026
6 Lauren Davis Coopersville, Mich. 2024
7 Allyson Duan Buffalo Grove, Ill. 2025
8 Regan Dusenbery Wichita, Kan. 2026
9 Sophia Dyer St. Petersburg, Fla. 2026
10 Anna Eckmann Park Rapids, Minn. 2024
11 Macie Elzinga Byron Center, Mich. 2024
12 Alayna Friedt Naples, Fla. 2025
13 Paige Giovenco Sellersburg, Ind. 2025
14 Consuela (Mimi) Guo (New Zealand) Auckland, , New Zealand 2024
15 Laura Hu Northbrook, Ill. 2026
16 Madolyn Kost Kent, Ohio 2024
17 Alena Li Okemos, Mich. 2025
18 Rianne Li (New Zealand) Auckland, , New Zealand 2025
19 Yingshi (Lydia) Lin (China) Reunion, Fla. 2025
20 Elizabeth Liu Greenbrae, Calif. 2025
21 Melanie Maier Richmond, Texas 2024
22 Katie Maybank Cheboygan, Mich. 2024
23 Amelia Morton Maple Grove, Minn. 2024
24 Copelin Okrangley Alto, Mich. 2025
25 Alexa Prettyman Plain City, Ohio 2025
26 Annika Raja Irvine, Calif. 2028
27 Iliana Rubio El Dorado Hills, Calif. 2025
28 Ella Slicker Leawood, Kan. 2026
29 Grace Slocum Traverse City, Mich. 2025
30 Katie Suk Highland Park, Ill. 2023
31 Sarah Thornton Hinsdale, Ill. 2023
32 Delaney Wade Granger, Ind. 2024
33 Grace Wang Rochester Hills, Mich. 2023
34 Rui (Sunny) Wang (Hong Kong) Thousand Oaks, Calif. 2025
35 Ava Wisinski Ada, Mich. 2025
36 Michelle Xing (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2026
37 Covi Yan (Hong Kong) Hong Kong, 2024
38 Luning Yang (Hong Kong) Bradenton, Fla. 2025
39 Grace Zhan (New Zealand) Auckland, , New Zealand 2025
40 Claudia Zhang (Canada) Arcadia, Calif. 2025
41 Lynne Zhang (China) Lakewood Ranch, Fla. 2024
42 Xinyi Zheng (China) Beijing, , China 2025

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Aryan Aerrabolu Plano, Texas 2025
2 Vibhav Alokam Ypsilanti, Mich. 2024
3 Ken Anderson Windermere, Fla. 2023
4 Ian Barahona (Mexico) Monterrey, , Mexico 2025
5 Oliver Barr Winnetka, Ill. 2024
6 Wesley Beard Louisville, Ky. 2023
7 Millan Biggs Willmette, Ill. 2024
8 Tyler Brody Grand Blanc, Mich. 2025
9 Robert Burns Flushing, Mich. 2023
10 Kash Cantrell Benton, Ill. 2025
11 Alexander Creamean Winnetka, Ill. 2023
12 Aaron Cummins Trophy Club, Texas 2026
13 Ryan Dannegger Wheaton, Ill. 2023
14 Charles Davenport Clarendon Hills, Ill. 2025
15 Dominic DeLaura Washington Twp, Mich. 2024
16 Aaron DeWitt Winter Haven, Fla. 2025
17 Andrew Doll San Francisco, Calif. 2024
18 Yale Feniger Toledo, Ohio 2027
19 Connor Fox Lake Orion, Mich. 2025
20 Ryan Gallagher Novi, Mich. 2023
21 Jackson Harris Powell, Ohio 2026
22 Clay Heilman South Elgin, Ill. 2024
23 Alex Holder Fort Wayne, Ind. 2026
24 Michael Houtteman Glen Arbor, Mich. 2025
25 Po En Huang (Taiwan) Bradenton, Fla. 2024
26 Jascha Johnston Stratham, N.H. 2025
27 Harshan Juttu Novi, Mich. 2024
28 Alex Kaems Tawas City, Mich. 2023
29 Salil Khanduja Naperville, Ill. 2024
30 Regan Konen Sugar Grove, Ill. 2025
31 Charlie Krasnewich Hinsdale, Ill. 2024
32 Luke Kruger Arlington Heights, Ill. 2024
33 Will Leber Wilmette, Ill. 2023
34 Alex Lee Northbrook, Ill. 2026
35 Isaac Lee (Hong Kong) Kowloon City, , Hong Kong 2025
36 Winston Lerch Howell, Mich. 2023
37 Joseph (JP) Levan East Grand Rapids, Mich. 2027
38 Mason Lewis Edwardsville, Ill. 2025
39 Hayden Magnussen Greensboro, N.C. 2025
40 Kai Marko
Roswell, Ga. 2025
41 Ian Masih Okemos, Mich. 2025
42 Griffin Mawson Traverse City, Mich. 2024
43 Alex McCarthy Saginaw, Mich. 2025
44 Julian Menser South Lyon, Mich. 2024
45 Brayden Miller Goshen, Ind. 2025
46 Drew Miller East Lansing, Mich. 2024
47 James Momper Indianapolis, Ind. 2024
48 Jack Mulligan Burr Ridge, Ill. 2024
49 Myles Murphy Maumee, Ohio 2024
50 Gowtham Nalluri Novi, Mich. 2023
51 Troy Nguyen Macomb, Mich. 2026
52 Matthew Novak Mattawan, Mich. 2024
53 Colton O’Dell Georgetown, Texas 2025
54 Ryan Parker Fort Wayne, Ind. 2025
55 Grayson Petru Tomball, Texas 2025
56 Leandro Pinili Rochester Hills, Mich. 2025
57 Lorenzo Pinili Rochester Hills, Mich. 2023
58 Will Preston Grand Rapids, Mich. 2024
59 Kole Putnam Gaylord, Mich. 2023
60 Hubert Ramirez Miami, Fla. 2025
61 Cooper Reitsma Grand Rapids, Mich. 2026
62 Brock Reschly Middlebury, Ind. 2023
63 Emil Riegger (Germany) Hinsdale, Ill. 2023
64 Hank Roebuck Ann Arbor, Mich. 2023
65 Peter Roehl Rochester Hills, Mich. 2024
66 Cahle Roth Archbold, Ohio 2024
67 Caleb Schnarr Jasper, Ind. 2025
68 Eddie Scott Lemont, Ill. 2024
69 Grayson Sebastian Richmond, Texas 2025
70 Rohan Shastry Allen, Texas 2025
71 Connor Shea Bonita Springs, Fla. 2024
72 Andrew Slade Ann Arbor, Mich. 2023
73 Kyle Smetiouk Delaware, Ohio 2023
74 Mason Sokolowski Northville, Mich. 2023
75 Matthew Sokorai Ada, Mich. 2024
76 Michael Stagnaro Cincinnati, Ohio 2025
77 Remy Stalcup Lake Orion, Mich. 2023
78 Mitchell Strickland Eatonton, Ga. 2023
79 Spencer Stuke Delafield, Wis. 2024
80 Brennan Sullivan Grosse Pointe, Mich. 2024
81 Sam Sutton Toledo, Ohio 2024
82 Nicholas Taylor Muskegon, Mich. 2023
83 Adam Thanaporn Ann Arbor, Mich. 2025
84 Brian Tillman Chelsea, Mich. 2025
85 Dallas Torres Oviedo, Fla. 2025
86 Maxwell VanderMolen Richland, Mich. 2026
87 Nicholas Ventura Glenview, Ill. 2024
88 Cooper Watt Rockford, Ill. 2023
89 Jack Watters Austin, Texas 2024
90 Chenqi Wu (China) Xiamen, , China 2024
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Lily Bargamian Grosse Ile, Mich. 2023
2 Mackenzie Behnke Bloomfield Hills, Mich. 2024
3 Chloe Chang Bradenton, Fla. 2025
4 Emile Chile Flower Mound, Texas 2025
5 Lisa Copeland Naperville, Ill. 2026
6 Lauren Davis Coopersville, Mich. 2024
7 Allyson Duan Buffalo Grove, Ill. 2025
8 Regan Dusenbery Wichita, Kan. 2026
9 Sophia Dyer St. Petersburg, Fla. 2026
10 Anna Eckmann Park Rapids, Minn. 2024
11 Macie Elzinga Byron Center, Mich. 2024
12 Alayna Friedt Naples, Fla. 2025
13 Paige Giovenco Sellersburg, Ind. 2025
14 Consuela (Mimi) Guo (New Zealand) Auckland, , New Zealand 2024
15 Laura Hu Northbrook, Ill. 2026
16 Madolyn Kost Kent, Ohio 2024
17 Alena Li Okemos, Mich. 2025
18 Rianne Li (New Zealand) Auckland, , New Zealand 2025
19 Yingshi (Lydia) Lin (China) Reunion, Fla. 2025
20 Elizabeth Liu Greenbrae, Calif. 2025
21 Melanie Maier Richmond, Texas 2024
22 Katie Maybank Cheboygan, Mich. 2024
23 Amelia Morton Maple Grove, Minn. 2024
24 Copelin Okrangley Alto, Mich. 2025
25 Alexa Prettyman Plain City, Ohio 2025
26 Annika Raja Irvine, Calif. 2028
27 Iliana Rubio El Dorado Hills, Calif. 2025
28 Ella Slicker Leawood, Kan. 2026
29 Grace Slocum Traverse City, Mich. 2025
30 Katie Suk Highland Park, Ill. 2023
31 Sarah Thornton Hinsdale, Ill. 2023
32 Delaney Wade Granger, Ind. 2024
33 Grace Wang Rochester Hills, Mich. 2023
34 Rui (Sunny) Wang (Hong Kong) Thousand Oaks, Calif. 2025
35 Ava Wisinski Ada, Mich. 2025
36 Michelle Xing (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2026
37 Covi Yan (Hong Kong) Hong Kong, 2024
38 Luning Yang (Hong Kong) Bradenton, Fla. 2025
39 Grace Zhan (New Zealand) Auckland, , New Zealand 2025
40 Claudia Zhang (Canada) Arcadia, Calif. 2025
41 Lynne Zhang (China) Lakewood Ranch, Fla. 2024
42 Xinyi Zheng (China) Beijing, , China 2025
Alternates
Alternates
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Tarun Anand Irving, Texas 2024
2 Sol Richmond (Singapore) Singapore, 2026
3 James Rogers Scottsdale, Ariz. 2024
4 Barron Mundy (Canada) Mississauga, Ontario, Canada 2026
5 Jonathan Bertram Appleton, Wis. 2024
6 Carter Rutherford Powell, Ohio 2024
7 Trey Farnsworth Orlando, Fla. 2024
8 Cameron Langley Lake Charles, La. 2024
9 Devin Swoyer Hinsdale, Ill. 2024
10 Jacob Eagan Ankeny, Iowa 2024
11 Charlie Pollock Moreland Hills, Ohio 2025
12 Paco Sze (Hong Kong) Exeter, N.H. 2025
13 Ryan Altschul Delray Beach, Fla. 2026
14 Myles Cunningham Winnetka, Ill. 2023
15 Kaiden Hong La Canada Flintridge, Calif. 2025
16 Maxwell McWilliams Austin, Texas 2024
17 Ben Graeff Toledo, Ohio 2024
18 Fletcher Dasso
Brentwood, Tenn. 2024
19 Tristan Tidemann Chanhassen, Minn. 2024
20 Dominic Gaudino Northville, Mich. 2025
21 Jonah Schollaert Ambridge, Pa. 2026
22 Ahaan Dhir (India) Frisco, Texas 2025
23 Wade Arcella Henderson, Nev. 2025
24 Ethan Blomme Bettendorf, Iowa 2025
25 Charlie Coe Morrisville, N.C. 2025
26 Tianhong Zhong (China) Shanghai, , China 2025
27 Blake Hartman Dublin, Ohio 2026
28 Tripp Tuthill Frisco, Texas 2025
29 Cameron Mansfield Traverse City, Mich. 2024
30 Riley Morton Pinckney, Mich. 2024
31 Landon Germany Brandon, Miss. 2024
32 Luke Webber Wheaton, Ill. 2024
33 Dylan Villarreal McAllen, Texas 2024
34 Kingston Solomon Omaha, Neb. 2024
35 James Oh Springfield, Ill. 2024
36 Zach Radtke Dublin, Ohio 2025
37 Rhett Turner Tomball, Texas 2026
38 Micah Chiong Northbrook, Ill. 2025
39 Tomas Rascon Burlington, Iowa 2025
40 Noah Peens (South Africa) Clearwater, Fla. 2025
41 Mateo Rascon Burlington, Iowa 2023
42 Nirekh Tejwani (Sri Lanka) Colombo, , Norfolk Island 2024
43 Joey Cerney Naperville, Ill. 2024
44 Kyle Lee Lake Forest, Ill. 2024
45 Easton Korell Adel, Iowa 2024
46 Henry Delzer Grand Blanc, Mich. 2026
47 Parker Stalcup Lake Orion, Mich. 2025
48 Andrew Southwell Glencoe, Ill. 2025
49 Kamran Duenwald Deer Mountain, Utah 2024
50 Bric Baird Upper Arlington, Ohio 2025
51 John Piceu Birmingham, Mich. 2024
52 Michael Shubeck Shelby Township, Mich. 2024
53 Anthony Liguori Flushing, Mich. 2024
54 Zane Farah Fenton, Mich. 2024
55 Gabe Mlynarek Lake Orion, Mich. 2024
56 Nathaniel Bloom Birmingham, Mich. 2024
57 Tanner Temar Cincinnati, Ohio 2024
58 Shao Liu (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2024
59 Thomas Halloran Jr. Loveland, Ohio 2024
60 Cole Taylor Houston, Texas 2024
61 Jaydon Nabb Lowden, Iowa 2024
62 Alex Nemo Bryn Mawr, Pa. 2024
63 Zach Appel Savannah, Ga. 2024
64 Joshua Slocum Traverse City, Mich. 2025
65 Aaroosh Patil Okemos, Mich. 2025
66 Keaton Orava Washington, D.C. 2023
67 Anthony Mitsynskyy Frisco, Texas 2025
68 Bennett Warren Olathe, Kan. 2025
69 Graham Peters Traverse City, Mich. 2026
70 Nathan Schaub Suttons Bay, Mich. 2025
71 Aiden Walker (Canada) Regina, Saskatchewan, Canada 2025
72 Seeton Hoogerhyde Allendale, Mich. 2025
73 Chi Yeung (Michael) Yuen (Hong Kong) Hong Kong, 2025
74 Charlie Gilligan Wheaton, Ill. 2025
75 Leo Bugajewski Bloomfield Hills, Mich. 2025
76 Ryan Kalaway Arlington Heights, Ill. 2025
77 James Seymour Grand Rapids, Mich. 2025
78 Aidan Treharne Livonia, Mich. 2025
79 Seamus Purcell Chicago, Ill. 2025
80 Ayaan Bansal Troy, Mich. 2025
81 Isaac Dyer Van Buren, Ohio 2025
82 Emmett Bergmann Charlevoix, Mich. 2025
83 Kody Vis Spring lake, Mich. 2025
84 Charles Maner Washington, D.C. 2023
85 Mason Shea Oakland Twp, Mich. 2025
86 David Fong III Bloomington, Minn. 2025
87 David Ansley Traverse City, Mich. 2025
88 Vaughn Henagan Harbor Springs, Mich. 2025
89 Evan Hubbs Birmingham, Mich. 2023
90 Hailin Wu (Hong Kong) Shanghai, , China 2026
91 David Krusinski Highland, Mich. 2026
92 Michael Fairbank
McLean, Va. 2026
93 Alex Stiegele Westlake, Ohio 2026
94 Chen Hung (Taiwan) Taipei, , Taiwan 2027
95 Draven Rogers Fort Gratiot, Mich. 2027
96 Junhe Zhang (Singapore) Singapore, 2026
97 Herman Liu (China) Shanghai, , China 2027
98 Nicky Nemo Bryn Mawr, Pa. 2026
99 Preston Johnson Bloomfield Hills, Mich. 2027
100 Henry Wing the woodlands, Texas 2026
101 Ryan Tobin South Lyon, Mich. 2027
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Nicole Johnson Edwardsville, Ill. 2023
2 Grace Anderson (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2024
3 Diya Brar Lake Tapps, Wash. 2025
4 Toral Bhatt Oak Brook, Ill. 2025
5 Riya Bapna Coppell, Texas 2026
6 Brianna Kirsch Lancaster, Wis. 2024
7 Rebecca Wu Naperville, Ill. 2024
8 Madison Myers Cary, N.C. 2025
9 Venetia Chap Northville, Mich. 2024
10 Katelin Hong Oswego, Ill. 2024
11 Yi An Hung (Taiwan) Taipei, , Taiwan 2024
12 Nicole Schafer Williamston, Mich. 2025
13 Michelle Young Long Grove, Ill. 2023
14 Emily Charles Saint Charles, Ill. 2023
15 Julia Henry Homewood, Ill. 2025
16 Saisha Patil Okemos, Mich. 2029
17 Michelle Chu (Canada) Markham, Ontario, Canada 2027
18 Summer Jakubek Plano, Texas 2026
19 Sadie Kondel Grand Blanc, Mich. 2025
20 Nithya Nunna Dayton, Ohio 2025
21 Xinyun Chu (China) Champaign, Ill. 2025
22 Grace Celso Saline, Mich. 2025
23 Maxine Hurst Chicago, Ill. 2025
24 Grace Leber Wilmette, Ill. 2026
25 Aanya Bansal Troy, Mich. 2027
26 Yui Iijima (Japan) Tokyo, , Japan 2026
27 Ella Huiwen Lu (New Zealand) SHANGHAI, , China 2028

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Tarun Anand Irving, Texas 2024
2 Sol Richmond (Singapore) Singapore, 2026
3 James Rogers Scottsdale, Ariz. 2024
4 Barron Mundy (Canada) Mississauga, Ontario, Canada 2026
5 Jonathan Bertram Appleton, Wis. 2024
6 Carter Rutherford Powell, Ohio 2024
7 Trey Farnsworth Orlando, Fla. 2024
8 Cameron Langley Lake Charles, La. 2024
9 Devin Swoyer Hinsdale, Ill. 2024
10 Jacob Eagan Ankeny, Iowa 2024
11 Charlie Pollock Moreland Hills, Ohio 2025
12 Paco Sze (Hong Kong) Exeter, N.H. 2025
13 Ryan Altschul Delray Beach, Fla. 2026
14 Myles Cunningham Winnetka, Ill. 2023
15 Kaiden Hong La Canada Flintridge, Calif. 2025
16 Maxwell McWilliams Austin, Texas 2024
17 Ben Graeff Toledo, Ohio 2024
18 Fletcher Dasso
Brentwood, Tenn. 2024
19 Tristan Tidemann Chanhassen, Minn. 2024
20 Dominic Gaudino Northville, Mich. 2025
21 Jonah Schollaert Ambridge, Pa. 2026
22 Ahaan Dhir (India) Frisco, Texas 2025
23 Wade Arcella Henderson, Nev. 2025
24 Ethan Blomme Bettendorf, Iowa 2025
25 Charlie Coe Morrisville, N.C. 2025
26 Tianhong Zhong (China) Shanghai, , China 2025
27 Blake Hartman Dublin, Ohio 2026
28 Tripp Tuthill Frisco, Texas 2025
29 Cameron Mansfield Traverse City, Mich. 2024
30 Riley Morton Pinckney, Mich. 2024
31 Landon Germany Brandon, Miss. 2024
32 Luke Webber Wheaton, Ill. 2024
33 Dylan Villarreal McAllen, Texas 2024
34 Kingston Solomon Omaha, Neb. 2024
35 James Oh Springfield, Ill. 2024
36 Zach Radtke Dublin, Ohio 2025
37 Rhett Turner Tomball, Texas 2026
38 Micah Chiong Northbrook, Ill. 2025
39 Tomas Rascon Burlington, Iowa 2025
40 Noah Peens (South Africa) Clearwater, Fla. 2025
41 Mateo Rascon Burlington, Iowa 2023
42 Nirekh Tejwani (Sri Lanka) Colombo, , Norfolk Island 2024
43 Joey Cerney Naperville, Ill. 2024
44 Kyle Lee Lake Forest, Ill. 2024
45 Easton Korell Adel, Iowa 2024
46 Henry Delzer Grand Blanc, Mich. 2026
47 Parker Stalcup Lake Orion, Mich. 2025
48 Andrew Southwell Glencoe, Ill. 2025
49 Kamran Duenwald Deer Mountain, Utah 2024
50 Bric Baird Upper Arlington, Ohio 2025
51 John Piceu Birmingham, Mich. 2024
52 Michael Shubeck Shelby Township, Mich. 2024
53 Anthony Liguori Flushing, Mich. 2024
54 Zane Farah Fenton, Mich. 2024
55 Gabe Mlynarek Lake Orion, Mich. 2024
56 Nathaniel Bloom Birmingham, Mich. 2024
57 Tanner Temar Cincinnati, Ohio 2024
58 Shao Liu (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2024
59 Thomas Halloran Jr. Loveland, Ohio 2024
60 Cole Taylor Houston, Texas 2024
61 Jaydon Nabb Lowden, Iowa 2024
62 Alex Nemo Bryn Mawr, Pa. 2024
63 Zach Appel Savannah, Ga. 2024
64 Joshua Slocum Traverse City, Mich. 2025
65 Aaroosh Patil Okemos, Mich. 2025
66 Keaton Orava Washington, D.C. 2023
67 Anthony Mitsynskyy Frisco, Texas 2025
68 Bennett Warren Olathe, Kan. 2025
69 Graham Peters Traverse City, Mich. 2026
70 Nathan Schaub Suttons Bay, Mich. 2025
71 Aiden Walker (Canada) Regina, Saskatchewan, Canada 2025
72 Seeton Hoogerhyde Allendale, Mich. 2025
73 Chi Yeung (Michael) Yuen (Hong Kong) Hong Kong, 2025
74 Charlie Gilligan Wheaton, Ill. 2025
75 Leo Bugajewski Bloomfield Hills, Mich. 2025
76 Ryan Kalaway Arlington Heights, Ill. 2025
77 James Seymour Grand Rapids, Mich. 2025
78 Aidan Treharne Livonia, Mich. 2025
79 Seamus Purcell Chicago, Ill. 2025
80 Ayaan Bansal Troy, Mich. 2025
81 Isaac Dyer Van Buren, Ohio 2025
82 Emmett Bergmann Charlevoix, Mich. 2025
83 Kody Vis Spring lake, Mich. 2025
84 Charles Maner Washington, D.C. 2023
85 Mason Shea Oakland Twp, Mich. 2025
86 David Fong III Bloomington, Minn. 2025
87 David Ansley Traverse City, Mich. 2025
88 Vaughn Henagan Harbor Springs, Mich. 2025
89 Evan Hubbs Birmingham, Mich. 2023
90 Hailin Wu (Hong Kong) Shanghai, , China 2026
91 David Krusinski Highland, Mich. 2026
92 Michael Fairbank
McLean, Va. 2026
93 Alex Stiegele Westlake, Ohio 2026
94 Chen Hung (Taiwan) Taipei, , Taiwan 2027
95 Draven Rogers Fort Gratiot, Mich. 2027
96 Junhe Zhang (Singapore) Singapore, 2026
97 Herman Liu (China) Shanghai, , China 2027
98 Nicky Nemo Bryn Mawr, Pa. 2026
99 Preston Johnson Bloomfield Hills, Mich. 2027
100 Henry Wing the woodlands, Texas 2026
101 Ryan Tobin South Lyon, Mich. 2027
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Nicole Johnson Edwardsville, Ill. 2023
2 Grace Anderson (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2024
3 Diya Brar Lake Tapps, Wash. 2025
4 Toral Bhatt Oak Brook, Ill. 2025
5 Riya Bapna Coppell, Texas 2026
6 Brianna Kirsch Lancaster, Wis. 2024
7 Rebecca Wu Naperville, Ill. 2024
8 Madison Myers Cary, N.C. 2025
9 Venetia Chap Northville, Mich. 2024
10 Katelin Hong Oswego, Ill. 2024
11 Yi An Hung (Taiwan) Taipei, , Taiwan 2024
12 Nicole Schafer Williamston, Mich. 2025
13 Michelle Young Long Grove, Ill. 2023
14 Emily Charles Saint Charles, Ill. 2023
15 Julia Henry Homewood, Ill. 2025
16 Saisha Patil Okemos, Mich. 2029
17 Michelle Chu (Canada) Markham, Ontario, Canada 2027
18 Summer Jakubek Plano, Texas 2026
19 Sadie Kondel Grand Blanc, Mich. 2025
20 Nithya Nunna Dayton, Ohio 2025
21 Xinyun Chu (China) Champaign, Ill. 2025
22 Grace Celso Saline, Mich. 2025
23 Maxine Hurst Chicago, Ill. 2025
24 Grace Leber Wilmette, Ill. 2026
25 Aanya Bansal Troy, Mich. 2027
26 Yui Iijima (Japan) Tokyo, , Japan 2026
27 Ella Huiwen Lu (New Zealand) SHANGHAI, , China 2028