Randy Wise Junior Open
Qualifier Tournament Event Info Event Schedule Field Leaderboard
Boys initial tournament field required a status of 22 Performance Stars or more to gain entry. One boy with 21 Stars gained entry via PBE tiebreaker .

Girls initial tournament field required a status of 25 Performance Stars or more to gain entry.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Vibhav Alokam Ypsilanti, Mich. 2024
2 Oliver Barr
Winnetka, Ill. 2024
3 Owen Bolles Chandler, Ariz. 2026
4 Tyler Brody Grand Blanc, Mich. 2025
5 Grant Broughton Owensboro, Ky. 2025
6 Robert Burns Flushing, Mich. 2023
7 John Creamean Winnetka, Ill. 2024
8 Andrew Daily Brighton, Mich. 2023
9 Henry Delzer Grand Blanc, Mich. 2026
10 Julian Dugan Cleveland, Ohio 2024
11 Callan Fahey
Wheaton, Ill. 2025
12 Daniel Ferguson Duncanville, Texas 2025
13 Connor Fox Lake Orion, Mich. 2025
14 David Fuhrer Pittsburgh, Pa. 2024
15 Ryan Gallagher Novi, Mich. 2023
16 Lucas Gilbart (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2026
17 Tyler Gist Grand Blanc, Mich. 2023
18 Silas Haarer Middlebury, Ind. 2025
19 Justin Hicks Fort Wayne, Ind. 2024
20 Harshan Juttu Novi, Mich. 2024
21 Alex Kaems Tawas City, Mich. 2023
22 Savyasaachi Kandula Chesterfield, Mo. 2025
23 Regan Konen Sugar Grove, Ill. 2025
24 Luke Kruger Arlington Heights, Ill. 2024
25 David Krusinski Highland, Mich. 2026
26 Gavin Lane Boston, Mass. 2026
27 Alex Lee
Northbrook, Ill. 2026
28 Isaac Lee (Hong Kong) Kowloon City, , Hong Kong 2025
29 Tanner Leonard
Frankfort, Ill. 2024
30 Winston Lerch Howell, Mich. 2023
31 Carson Lloyd South Lyon, Mich. 2024
32 David Martinez Houston, Texas 2024
33 Julian Menser South Lyon, Mich. 2024
34 Axton Miller Arthur, Iowa 2024
35 Brayden Miller Goshen, Ind. 2025
36 Drew Miller East Lansing, Mich. 2024
37 Brock Montgomery Harpster, Ohio 2025
38 Jack Mulligan Burr Ridge, Ill. 2024
39 Shaunak Nair Katy, Texas 2024
40 Gowtham Nalluri Novi, Mich. 2023
41 Troy Nguyen Macomb, Mich. 2026
42 Matthew Novak Mattawan, Mich. 2024
43 Rhett O'Rear Plano, Texas 2025
44 Shiv Parmar Selma, Texas 2025
45 Grayson Petru Tomball, Texas 2025
46 Leandro Pinili Rochester Hills, Mich. 2025
47 Will Preston Grand Rapids, Mich. 2024
48 Patrick Raupp Arlington Heights, Ill. 2024
49 Peter Roehl Rochester Hills, Mich. 2024
50 Caleb Schnarr Jasper, Ind. 2025
51 John Solis Laredo, Texas 2024
52 Remy Stalcup Lake Orion, Mich. 2023
53 Brennan Sullivan Grosse Pointe, Mich. 2024
54 Sam Sutton Toledo, Ohio 2024
55 Adam Thanaporn Ann Arbor, Mich. 2025
56 Maxwell VanderMolen Richland, Mich. 2026
57 Cooper Watt Rockford, Ill. 2023
58 Ty Werynski (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2024
59 Kevin Wesolowski Westmont, Ill. 2025
60 Noah Zyung Glenview, Ill. 2024
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Elyssa Abdullah Hinsdale, Ill. 2025
2 Grace Anderson (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2024
3 Angela Cai (Canada) Oakville, Ontario, Canada 2026
4 Caroline Chung Placentia, Calif. 2023
5 Skylar Dean Lewis Center, Ohio 2025
6 Jiayi Fu (China) Ningbo, , China 2025
7 Angelina Gong Dublin, Ohio 2025
8 Jessica Guiser Hartland, Wis. 2024
9 Jodie Han (Canada) Lewis Center, Ohio 2028
10 Shelby Hardwick (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2025
11 Julia Hua Boyds, Md. 2025
12 Sadie Kondel Grand Blanc, Mich. 2025
13 Martha Kuwahara Northbrook, Ill. 2026
14 Alena Li Okemos, Mich. 2025
15 Lindsay McGrath (Canada) Oakville, Ontario, Canada 2025
16 Emily McKee (Canada) Oakville, Ontario, Canada 2025
17 Mia Melendez Ann Arbor, Mich. 2025
18 Kacie Moon Northbrook, Ill. 2025
19 Alexis Myers Northbrook, Ill. 2025
20 Alexa Ouellet (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2024
21 Vaidehi Shah (India) Bridgewater, N.J. 2024
22 Grace Slocum Traverse City, Mich. 2025
23 Caroline Thompson Montgomery, Ohio 2024
24 Lauren Timpf Macomb, Mich. 2024
25 Elin Wang (China) Beijing, , China 2028
26 Xizihan (Hanny) Wang (China) Beijing, , China 2026
27 Alli Wiertel Oswego, Ill. 2028
28 Michelle Xing (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2026
29 Sarah Yang (Canada) Oakville, Ontario, Canada 2025
30 Grace Aoting Yao (Canada) West Vancouver, British Columbia, Canada 2025
31 Gwendolyn Yarnall East Aurora, N.Y. 2024
32 Celina Yeo London, Ontario, Canada 2026
33 Jiayi (Angel) Yin (Hong Kong) Beijing, , China 2026
34 Jessalyn Young Atlanta, Ga. 2025
35 Yu Zeng (China) Beijing, , China 2025
36 Qingyu Zhang (China) Arlington, Va. 2025

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Vibhav Alokam Ypsilanti, Mich. 2024
2 Oliver Barr
Winnetka, Ill. 2024
3 Owen Bolles Chandler, Ariz. 2026
4 Tyler Brody Grand Blanc, Mich. 2025
5 Grant Broughton Owensboro, Ky. 2025
6 Robert Burns Flushing, Mich. 2023
7 John Creamean Winnetka, Ill. 2024
8 Andrew Daily Brighton, Mich. 2023
9 Henry Delzer Grand Blanc, Mich. 2026
10 Julian Dugan Cleveland, Ohio 2024
11 Callan Fahey
Wheaton, Ill. 2025
12 Daniel Ferguson Duncanville, Texas 2025
13 Connor Fox Lake Orion, Mich. 2025
14 David Fuhrer Pittsburgh, Pa. 2024
15 Ryan Gallagher Novi, Mich. 2023
16 Lucas Gilbart (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2026
17 Tyler Gist Grand Blanc, Mich. 2023
18 Silas Haarer Middlebury, Ind. 2025
19 Justin Hicks Fort Wayne, Ind. 2024
20 Harshan Juttu Novi, Mich. 2024
21 Alex Kaems Tawas City, Mich. 2023
22 Savyasaachi Kandula Chesterfield, Mo. 2025
23 Regan Konen Sugar Grove, Ill. 2025
24 Luke Kruger Arlington Heights, Ill. 2024
25 David Krusinski Highland, Mich. 2026
26 Gavin Lane Boston, Mass. 2026
27 Alex Lee
Northbrook, Ill. 2026
28 Isaac Lee (Hong Kong) Kowloon City, , Hong Kong 2025
29 Tanner Leonard
Frankfort, Ill. 2024
30 Winston Lerch Howell, Mich. 2023
31 Carson Lloyd South Lyon, Mich. 2024
32 David Martinez Houston, Texas 2024
33 Julian Menser South Lyon, Mich. 2024
34 Axton Miller Arthur, Iowa 2024
35 Brayden Miller Goshen, Ind. 2025
36 Drew Miller East Lansing, Mich. 2024
37 Brock Montgomery Harpster, Ohio 2025
38 Jack Mulligan Burr Ridge, Ill. 2024
39 Shaunak Nair Katy, Texas 2024
40 Gowtham Nalluri Novi, Mich. 2023
41 Troy Nguyen Macomb, Mich. 2026
42 Matthew Novak Mattawan, Mich. 2024
43 Rhett O'Rear Plano, Texas 2025
44 Shiv Parmar Selma, Texas 2025
45 Grayson Petru Tomball, Texas 2025
46 Leandro Pinili Rochester Hills, Mich. 2025
47 Will Preston Grand Rapids, Mich. 2024
48 Patrick Raupp Arlington Heights, Ill. 2024
49 Peter Roehl Rochester Hills, Mich. 2024
50 Caleb Schnarr Jasper, Ind. 2025
51 John Solis Laredo, Texas 2024
52 Remy Stalcup Lake Orion, Mich. 2023
53 Brennan Sullivan Grosse Pointe, Mich. 2024
54 Sam Sutton Toledo, Ohio 2024
55 Adam Thanaporn Ann Arbor, Mich. 2025
56 Maxwell VanderMolen Richland, Mich. 2026
57 Cooper Watt Rockford, Ill. 2023
58 Ty Werynski (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2024
59 Kevin Wesolowski Westmont, Ill. 2025
60 Noah Zyung Glenview, Ill. 2024
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Elyssa Abdullah Hinsdale, Ill. 2025
2 Grace Anderson (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2024
3 Angela Cai (Canada) Oakville, Ontario, Canada 2026
4 Caroline Chung Placentia, Calif. 2023
5 Skylar Dean Lewis Center, Ohio 2025
6 Jiayi Fu (China) Ningbo, , China 2025
7 Angelina Gong Dublin, Ohio 2025
8 Jessica Guiser Hartland, Wis. 2024
9 Jodie Han (Canada) Lewis Center, Ohio 2028
10 Shelby Hardwick (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2025
11 Julia Hua Boyds, Md. 2025
12 Sadie Kondel Grand Blanc, Mich. 2025
13 Martha Kuwahara Northbrook, Ill. 2026
14 Alena Li Okemos, Mich. 2025
15 Lindsay McGrath (Canada) Oakville, Ontario, Canada 2025
16 Emily McKee (Canada) Oakville, Ontario, Canada 2025
17 Mia Melendez Ann Arbor, Mich. 2025
18 Kacie Moon Northbrook, Ill. 2025
19 Alexis Myers Northbrook, Ill. 2025
20 Alexa Ouellet (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2024
21 Vaidehi Shah (India) Bridgewater, N.J. 2024
22 Grace Slocum Traverse City, Mich. 2025
23 Caroline Thompson Montgomery, Ohio 2024
24 Lauren Timpf Macomb, Mich. 2024
25 Elin Wang (China) Beijing, , China 2028
26 Xizihan (Hanny) Wang (China) Beijing, , China 2026
27 Alli Wiertel Oswego, Ill. 2028
28 Michelle Xing (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2026
29 Sarah Yang (Canada) Oakville, Ontario, Canada 2025
30 Grace Aoting Yao (Canada) West Vancouver, British Columbia, Canada 2025
31 Gwendolyn Yarnall East Aurora, N.Y. 2024
32 Celina Yeo London, Ontario, Canada 2026
33 Jiayi (Angel) Yin (Hong Kong) Beijing, , China 2026
34 Jessalyn Young Atlanta, Ga. 2025
35 Yu Zeng (China) Beijing, , China 2025
36 Qingyu Zhang (China) Arlington, Va. 2025
Alternates
Alternates
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Zuxu Alex Wu (China) Placentia, Calif. 2024
2 Zenghao Hou (China) Beijing, , China 2026
3 Mason Sokolowski Northville, Mich. 2023
4 Sachin Nallapaneni Canfield, Ohio 2024
5 Aryik Yadav Livingston, N.J. 2025
6 William Johnson Kingston, Mass. 2024
7 Millan Biggs Willmette, Ill. 2024
8 Sam Bumgardner Fort Worth, Texas 2024
9 Clifton Scully Berea, Ky. 2024
10 Julian Sinishtaj Macomb, Mich. 2027
11 Zydon Yuan Granada Hills, Calif. 2025
12 Ian Masih Okemos, Mich. 2025
13 Wade Arcella Henderson, Nev. 2025
14 Cameron Mansfield Traverse City, Mich. 2024
15 Aiden Pavey (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2024
16 Mattingly Upchurch Fishers, Ind. 2026
17 Carter Demske Garrett, Ind. 2025
18 Charlie Pollock Moreland Hills, Ohio 2025
19 Minting (Eric) Li (China) Foshan, , China 2026
20 Maxwell McWilliams Austin, Texas 2024
21 Griffin Mawson Traverse City, Mich. 2024
22 Riley Morton Pinckney, Mich. 2024
23 Benjamin Yono West Bloomfield, Mich. 2024
24 Dominic Gaudino Northville, Mich. 2025
25 Charlie Coe Morrisville, N.C. 2025
26 Matthew Sokorai Ada, Mich. 2024
27 Thomas (Tonghe) Zhang (China) Vancouver, British Columbia, Canada 2025
28 Max Shulman Northville, Mich. 2024
29 Luke Deighan Birmingham, Mich. 2024
30 Ryan Kruschka South Lyon, Mich. 2024
31 Michael Yesbeck Middleton, Wis. 2024
32 Kyle Lam Redwood City, Calif. 2024
33 Ryan Altschul Delray Beach, Fla. 2026
34 Rhett Turner Tomball, Texas 2026
35 Hemu Zhan (China) Newport Coast, Calif. 2026
36 Michael Fairbank
McLean, Va. 2026
37 Brian Tillman Chelsea, Mich. 2025
38 Connor O'Hara Glenview, Ill. 2024
39 Joey Cerney Naperville, Ill. 2024
40 Dylan Villarreal McAllen, Texas 2024
41 Connor Gray Winnetka, Ill. 2024
42 John Cassiday Grand Rapids, Mich. 2025
43 Parker Stalcup Lake Orion, Mich. 2025
44 Ethan Lim (Singapore) Bradenton, Fla. 2025
45 Gurnavjeet Singh Bhatia (India) Jalandhar, , India 2025
46 Ryan Soe Frisco, Texas 2025
47 Nick Tokarz Northville, Mich. 2024
48 Kyle Lee Lake Forest, Ill. 2024
49 Jaydon Nabb Lowden, Iowa 2024
50 Nathan Le-Nguyen (Vietnam) Toronto, Ontario, Canada 2026
51 Logan Jensen Diamondhead, Miss. 2025
52 John Piceu Birmingham, Mich. 2024
53 Michael Shubeck Shelby Township, Mich. 2024
54 Joey Robinson macomb, Mich. 2024
55 JJ Rickard Northville, Mich. 2024
56 Fritz Volini Mission Hills, Kan. 2024
57 Grant Ofield Ada, Mich. 2025
58 Connor Chisum Plano, Texas 2025
59 Jace Hulett Boerne, Texas 2025
60 Sean Leutner Savage, Minn. 2025
61 Davis Tripp Maple Grove, Minn. 2025
62 Jerry Fu San Marino, Calif. 2025
63 Avi Meyers Halfmoon, N.Y. 2025
64 Owen Mault Portsmouth, Ohio 2025
65 Michael Hahn Lake Forest, Ill. 2027
66 Ethan Stange Ann Arbor, Mich. 2024
67 Gabe Mlynarek Lake Orion, Mich. 2024
68 Morgan Lyle Ann Arbor, Mich. 2024
69 William Thomas Portage, Mich. 2024
70 Anthony Liguori Flushing, Mich. 2024
71 Brady Betteley Fenton, Mich. 2024
72 Carson Everett Midland, Mich. 2024
73 Charlie Metz Bloomfield Hills, Mich. 2024
74 AJ Light Rochester hills, Mich. 2024
75 Nathaniel Bloom Birmingham, Mich. 2024
76 Eric Shen Ann Arbor, Mich. 2024
77 Jacob Hert Midland, Mich. 2024
78 Owen Hodel Rockford, Mich. 2024
79 Thomas Halloran Jr. Loveland, Ohio 2024
80 Matthew Hanna (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2024
81 Andrew Liu (Canada) Ancaster, Ontario, Canada 2024
82 Jackson Arpin (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2024
83 Graham Ellis Dover, Mass. 2024
84 Leo Bugajewski Bloomfield Hills, Mich. 2025
85 Aaroosh Patil Okemos, Mich. 2025
86 Garrett Morrison Flushing, Mich. 2025
87 Graham Peters Traverse City, Mich. 2026
88 Joshua Slocum Traverse City, Mich. 2025
89 Jake Egan Victoria, Minn. 2025
90 Wyatt Lupo Greenwich, Conn. 2025
91 William Zhuang Dallas, Texas 2025
92 Preston Johnson Bloomfield Hills, Mich. 2027
93 Alex Stiegele Westlake, Ohio 2026
94 Freeman Woldert Houston, Texas 2027
95 Jeronimo Velazquez (Mexico) Mexico City, , Mexico 2025
96 Jameson Staab (Canada) Kitchener, Ontario, Canada 2025
97 Ethan Mukhtar Farmington Hills, Mich. 2025
98 Charlie Fennelly East Hampton, N.Y. 2025
99 Dillon Che Brighton, Mich. 2025
100 Seeton Hoogerhyde Allendale, Mich. 2025
101 Kody Vis Spring lake, Mich. 2025
102 Adam Cichowski Elma, N.Y. 2025
103 Ayaan Bansal Troy, Mich. 2025
104 Grant Simpson Britton, Mich. 2025
105 Arthur Franciosa Jr Purchase, N.Y. 2025
106 Karl Hochradel Dellwood, Minn. 2025
107 Brady Cahill Bloomfield, Mich. 2025
108 Zach Spencer Howell, Mich. 2025
109 Jack Pilachowski Oconomowoc, Wis. 2025
110 Steve McMahon Grosse Pointe Shores, Mich. 2025
111 Winslow Robinson Traverse City, Mich. 2025
112 Jackson Frelich Brighton, Mich. 2025
113 David Ansley Traverse City, Mich. 2025
114 Brendan Stevens Jackson, Mich. 2023
115 Michael Houtteman Glen Arbor, Mich. 2025
116 Alex McCarthy Saginaw, Mich. 2025
117 Jack Whitmore Northville, Mich. 2026
118 Draven Rogers Fort Gratiot, Mich. 2027
119 John Cannarsa Birmingham, Mich. 2027
120 Peyton Wolf Westlake, Ohio 2027
121 Adam Forcier Brighton, Mich. 2026
122 Spencer Bluth Raleigh, N.C. 2026
123 Drayden Lindsay Louisville, Ky. 2029
124 Kyle Chong Southlyon, Mich. 2027
125 Aidan Oake Howell, Mich. 2027
126 Bennett Boyle Rochester Hills, Mich. 2026
127 Ryan Tobin South Lyon, Mich. 2027
128 Henry Wing the woodlands, Texas 2026
129 Jagger Yates (Canada) Tecumseh, Ontario, Canada 2026
130 Justin Lombardi-Tyler Mattawan, Mich. 2026
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Sydney Bisgrove (Canada) Calgary, Alberta, Canada 2024
2 Morgan Peterson Glastonbury, Conn. 2024
3 Yuqi Liu (China) Beijing, , China 2023
4 Carter Lankford Lexington, Ky. 2026
5 Aoife Devaney Waterbury, Conn. 2024
6 Brooke Adams Orland Park, Ill. 2026
7 Anna Eckmann Park Rapids, Minn. 2024
8 Zorah Williams Mystic, Conn. 2025
9 Rebecca Wu Naperville, Ill. 2024
10 Wendy (Zhuoying) Li (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2025
11 Addison Kerkau San Antonio, Texas 2025
12 Natalie Kent Ladera Ranch, Calif. 2024
13 Addison Douglass Paxico, Kan. 2026
14 Lauren Davis Coopersville, Mich. 2024
15 Zhana Navato (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2024
16 Emily Young (Canada) Tecumseh, Ontario, Canada 2024
17 Katherine Hou (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2027
18 Mackenzie Behnke Bloomfield Hills, Mich. 2024
19 Jessica Liu (China) Newport Coast, Calif. 2026
20 Avery McLaughlin Saint Louis, Mo. 2025
21 Lauren Forcier Brighton, Mich. 2024
22 Madison Yang Rochester Hills, Mich. 2025
23 Esther Zhang (Canada) Ann Arbor, Mich. 2028
24 Sophia Lee Midland, Mich. 2026
25 Audrey Im Fontana, Calif. 2025
26 Luning Yang (Hong Kong) Bradenton, Fla. 2025
27 Yi An Hung (Taiwan) Taipei, , Taiwan 2024
28 Nala Chebli New Albany, Ohio 2026
29 Michelle Young Long Grove, Ill. 2023
30 Emily Charles Saint Charles, Ill. 2023
31 Marley Dickens McKinney, Texas 2025
32 Grace Leber Wilmette, Ill. 2026
33 Kaylee Gong Dublin, Ohio 2028
34 Saisha Patil Okemos, Mich. 2029
35 Madilyn Sheerin Grand Blanc, Mich. 2026
36 Michelle Chu (Canada) Markham, Ontario, Canada 2027
37 Junxi Guo (Singapore) Howey-In-The-Hills, Fla., Singapore 2026
38 Zoe Yan Irvine, Calif. 2026
39 Sophia Gold Quincy, Ill. 2025
40 Zoe Dull Spring Lake, Mich. 2025
41 Nithya Nunna Dayton, Ohio 2025
42 Morgan Withington St. Louis, Mo. 2025
43 Grace Celso Saline, Mich. 2025
44 Sydney Behnke Bloomfield Hills, Mich. 2026
45 Aanya Bansal Troy, Mich. 2027
46 Avery Manning Dexter, Mich. 2026
47 Maddy Manning Dexter, Mich. 2028
48 Kassandra Rombouts (Canada) Florence, Ontario, Canada 2026

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Zuxu Alex Wu (China) Placentia, Calif. 2024
2 Zenghao Hou (China) Beijing, , China 2026
3 Mason Sokolowski Northville, Mich. 2023
4 Sachin Nallapaneni Canfield, Ohio 2024
5 Aryik Yadav Livingston, N.J. 2025
6 William Johnson Kingston, Mass. 2024
7 Millan Biggs Willmette, Ill. 2024
8 Sam Bumgardner Fort Worth, Texas 2024
9 Clifton Scully Berea, Ky. 2024
10 Julian Sinishtaj Macomb, Mich. 2027
11 Zydon Yuan Granada Hills, Calif. 2025
12 Ian Masih Okemos, Mich. 2025
13 Wade Arcella Henderson, Nev. 2025
14 Cameron Mansfield Traverse City, Mich. 2024
15 Aiden Pavey (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2024
16 Mattingly Upchurch Fishers, Ind. 2026
17 Carter Demske Garrett, Ind. 2025
18 Charlie Pollock Moreland Hills, Ohio 2025
19 Minting (Eric) Li (China) Foshan, , China 2026
20 Maxwell McWilliams Austin, Texas 2024
21 Griffin Mawson Traverse City, Mich. 2024
22 Riley Morton Pinckney, Mich. 2024
23 Benjamin Yono West Bloomfield, Mich. 2024
24 Dominic Gaudino Northville, Mich. 2025
25 Charlie Coe Morrisville, N.C. 2025
26 Matthew Sokorai Ada, Mich. 2024
27 Thomas (Tonghe) Zhang (China) Vancouver, British Columbia, Canada 2025
28 Max Shulman Northville, Mich. 2024
29 Luke Deighan Birmingham, Mich. 2024
30 Ryan Kruschka South Lyon, Mich. 2024
31 Michael Yesbeck Middleton, Wis. 2024
32 Kyle Lam Redwood City, Calif. 2024
33 Ryan Altschul Delray Beach, Fla. 2026
34 Rhett Turner Tomball, Texas 2026
35 Hemu Zhan (China) Newport Coast, Calif. 2026
36 Michael Fairbank
McLean, Va. 2026
37 Brian Tillman Chelsea, Mich. 2025
38 Connor O'Hara Glenview, Ill. 2024
39 Joey Cerney Naperville, Ill. 2024
40 Dylan Villarreal McAllen, Texas 2024
41 Connor Gray Winnetka, Ill. 2024
42 John Cassiday Grand Rapids, Mich. 2025
43 Parker Stalcup Lake Orion, Mich. 2025
44 Ethan Lim (Singapore) Bradenton, Fla. 2025
45 Gurnavjeet Singh Bhatia (India) Jalandhar, , India 2025
46 Ryan Soe Frisco, Texas 2025
47 Nick Tokarz Northville, Mich. 2024
48 Kyle Lee Lake Forest, Ill. 2024
49 Jaydon Nabb Lowden, Iowa 2024
50 Nathan Le-Nguyen (Vietnam) Toronto, Ontario, Canada 2026
51 Logan Jensen Diamondhead, Miss. 2025
52 John Piceu Birmingham, Mich. 2024
53 Michael Shubeck Shelby Township, Mich. 2024
54 Joey Robinson macomb, Mich. 2024
55 JJ Rickard Northville, Mich. 2024
56 Fritz Volini Mission Hills, Kan. 2024
57 Grant Ofield Ada, Mich. 2025
58 Connor Chisum Plano, Texas 2025
59 Jace Hulett Boerne, Texas 2025
60 Sean Leutner Savage, Minn. 2025
61 Davis Tripp Maple Grove, Minn. 2025
62 Jerry Fu San Marino, Calif. 2025
63 Avi Meyers Halfmoon, N.Y. 2025
64 Owen Mault Portsmouth, Ohio 2025
65 Michael Hahn Lake Forest, Ill. 2027
66 Ethan Stange Ann Arbor, Mich. 2024
67 Gabe Mlynarek Lake Orion, Mich. 2024
68 Morgan Lyle Ann Arbor, Mich. 2024
69 William Thomas Portage, Mich. 2024
70 Anthony Liguori Flushing, Mich. 2024
71 Brady Betteley Fenton, Mich. 2024
72 Carson Everett Midland, Mich. 2024
73 Charlie Metz Bloomfield Hills, Mich. 2024
74 AJ Light Rochester hills, Mich. 2024
75 Nathaniel Bloom Birmingham, Mich. 2024
76 Eric Shen Ann Arbor, Mich. 2024
77 Jacob Hert Midland, Mich. 2024
78 Owen Hodel Rockford, Mich. 2024
79 Thomas Halloran Jr. Loveland, Ohio 2024
80 Matthew Hanna (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2024
81 Andrew Liu (Canada) Ancaster, Ontario, Canada 2024
82 Jackson Arpin (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2024
83 Graham Ellis Dover, Mass. 2024
84 Leo Bugajewski Bloomfield Hills, Mich. 2025
85 Aaroosh Patil Okemos, Mich. 2025
86 Garrett Morrison Flushing, Mich. 2025
87 Graham Peters Traverse City, Mich. 2026
88 Joshua Slocum Traverse City, Mich. 2025
89 Jake Egan Victoria, Minn. 2025
90 Wyatt Lupo Greenwich, Conn. 2025
91 William Zhuang Dallas, Texas 2025
92 Preston Johnson Bloomfield Hills, Mich. 2027
93 Alex Stiegele Westlake, Ohio 2026
94 Freeman Woldert Houston, Texas 2027
95 Jeronimo Velazquez (Mexico) Mexico City, , Mexico 2025
96 Jameson Staab (Canada) Kitchener, Ontario, Canada 2025
97 Ethan Mukhtar Farmington Hills, Mich. 2025
98 Charlie Fennelly East Hampton, N.Y. 2025
99 Dillon Che Brighton, Mich. 2025
100 Seeton Hoogerhyde Allendale, Mich. 2025
101 Kody Vis Spring lake, Mich. 2025
102 Adam Cichowski Elma, N.Y. 2025
103 Ayaan Bansal Troy, Mich. 2025
104 Grant Simpson Britton, Mich. 2025
105 Arthur Franciosa Jr Purchase, N.Y. 2025
106 Karl Hochradel Dellwood, Minn. 2025
107 Brady Cahill Bloomfield, Mich. 2025
108 Zach Spencer Howell, Mich. 2025
109 Jack Pilachowski Oconomowoc, Wis. 2025
110 Steve McMahon Grosse Pointe Shores, Mich. 2025
111 Winslow Robinson Traverse City, Mich. 2025
112 Jackson Frelich Brighton, Mich. 2025
113 David Ansley Traverse City, Mich. 2025
114 Brendan Stevens Jackson, Mich. 2023
115 Michael Houtteman Glen Arbor, Mich. 2025
116 Alex McCarthy Saginaw, Mich. 2025
117 Jack Whitmore Northville, Mich. 2026
118 Draven Rogers Fort Gratiot, Mich. 2027
119 John Cannarsa Birmingham, Mich. 2027
120 Peyton Wolf Westlake, Ohio 2027
121 Adam Forcier Brighton, Mich. 2026
122 Spencer Bluth Raleigh, N.C. 2026
123 Drayden Lindsay Louisville, Ky. 2029
124 Kyle Chong Southlyon, Mich. 2027
125 Aidan Oake Howell, Mich. 2027
126 Bennett Boyle Rochester Hills, Mich. 2026
127 Ryan Tobin South Lyon, Mich. 2027
128 Henry Wing the woodlands, Texas 2026
129 Jagger Yates (Canada) Tecumseh, Ontario, Canada 2026
130 Justin Lombardi-Tyler Mattawan, Mich. 2026
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Sydney Bisgrove (Canada) Calgary, Alberta, Canada 2024
2 Morgan Peterson Glastonbury, Conn. 2024
3 Yuqi Liu (China) Beijing, , China 2023
4 Carter Lankford Lexington, Ky. 2026
5 Aoife Devaney Waterbury, Conn. 2024
6 Brooke Adams Orland Park, Ill. 2026
7 Anna Eckmann Park Rapids, Minn. 2024
8 Zorah Williams Mystic, Conn. 2025
9 Rebecca Wu Naperville, Ill. 2024
10 Wendy (Zhuoying) Li (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2025
11 Addison Kerkau San Antonio, Texas 2025
12 Natalie Kent Ladera Ranch, Calif. 2024
13 Addison Douglass Paxico, Kan. 2026
14 Lauren Davis Coopersville, Mich. 2024
15 Zhana Navato (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2024
16 Emily Young (Canada) Tecumseh, Ontario, Canada 2024
17 Katherine Hou (Canada) Richmond Hill, Ontario, Canada 2027
18 Mackenzie Behnke Bloomfield Hills, Mich. 2024
19 Jessica Liu (China) Newport Coast, Calif. 2026
20 Avery McLaughlin Saint Louis, Mo. 2025
21 Lauren Forcier Brighton, Mich. 2024
22 Madison Yang Rochester Hills, Mich. 2025
23 Esther Zhang (Canada) Ann Arbor, Mich. 2028
24 Sophia Lee Midland, Mich. 2026
25 Audrey Im Fontana, Calif. 2025
26 Luning Yang (Hong Kong) Bradenton, Fla. 2025
27 Yi An Hung (Taiwan) Taipei, , Taiwan 2024
28 Nala Chebli New Albany, Ohio 2026
29 Michelle Young Long Grove, Ill. 2023
30 Emily Charles Saint Charles, Ill. 2023
31 Marley Dickens McKinney, Texas 2025
32 Grace Leber Wilmette, Ill. 2026
33 Kaylee Gong Dublin, Ohio 2028
34 Saisha Patil Okemos, Mich. 2029
35 Madilyn Sheerin Grand Blanc, Mich. 2026
36 Michelle Chu (Canada) Markham, Ontario, Canada 2027
37 Junxi Guo (Singapore) Howey-In-The-Hills, Fla., Singapore 2026
38 Zoe Yan Irvine, Calif. 2026
39 Sophia Gold Quincy, Ill. 2025
40 Zoe Dull Spring Lake, Mich. 2025
41 Nithya Nunna Dayton, Ohio 2025
42 Morgan Withington St. Louis, Mo. 2025
43 Grace Celso Saline, Mich. 2025
44 Sydney Behnke Bloomfield Hills, Mich. 2026
45 Aanya Bansal Troy, Mich. 2027
46 Avery Manning Dexter, Mich. 2026
47 Maddy Manning Dexter, Mich. 2028
48 Kassandra Rombouts (Canada) Florence, Ontario, Canada 2026