SPOT X Hotel Junior Championship presented by Florida's Historic Coast
Qualifier Tournament Schedule of Events Field Leaderboard
Boys initial tournament field: required a status of 58 Performance Stars or more to gain entry; 1 Boy with 55 Performance Stars gained entry via PBE tiebreaker .

Girls initial tournament field: required a status of 60 Performance Stars or more to gain entry.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad PBE Status
1 Hayden Adams Lexington, Ky. 2023
2 Luke Balaskiewicz Jacksonville, Fla. 2025
3 Bowen Ballis The Woodlands, Texas 2024
4 Rodrigo Barahona (Mexico) Bradenton, Fla. 2022
5 Brock Blais Ponte Vedra Beach, Fla. 2023
6 Santiago Bonequi (Mexico) Mexico City, , Mexico 2023
7 Dalton Burts Peachtree Corners, Ga. 2023
8 Bo Carpenter Tifton, Ga. 2023
9 Andrew Chen Queens, N.Y. 2023
10 Jeremy Chen (Taiwan) Taipei City, , Taiwan 2023
11 Cooper Claycomb Orlando, Fla. 2023
12 Shawn Coultoff Winter Garden, Fla. 2025
13 Malik Dao (Canada) Notre-Dame Ile Perrot, Quebec, Canada 2022
14 Samir Davidov Roanoke, Va. 2022
15 Ian Davis Orlando, Fla. 2022
16 Andreas Diogenous (Canada) Cambridge, Ontario, Canada 2023
17 Grant Doggett Beach City, Texas 2023
18 Phillip Dunham Ponte Vedra Beach, Fla. 2026
19 Garret Ebbert Lake Mary, Fla. 2023
20 Danny Erickson Ponte Vedra Beach, Fla. 2023
21 Ariihau Faana Lake Mary, Fla. 2022
22 Tom Fischer Birmingham, Ala. 2022
23 Max Fonseca Miami, Fla. 2023
24 Emilio Gil Leyva Llamas (Mexico) Culiacan, , Mexico 2023
25 Gerardo Gomez (Mexico) Howey-in-the-Hills, Fla. 2024
26 Nolan Harper Saint Augustine, Fla. 2024
27 Kelvin Hernandez (Puerto Rico) Gurabo, P.R., Puerto Rico 2023
28 John Hiller New York, N.Y. 2024
29 Jonathan Honeywell Whispering Pines, N.C. 2022
30 Stefan Ink Ponte Vedra Beach, Fla. 2023
31 Max Jelinek (Czech Republic) Port St. Lucie, Fla. 2023
32 JB Knight Kennesaw, Ga. 2024
33 Alex Long (Canada) Lakewood Ranch, Fla. 2024
34 Beni Long (Canada) Lakewood Ranch, Fla. 2023
35 Aksel Moe Sarasota, Fla. 2023
36 Kyo Morishita (Japan) Bradenton, Fla. 2022
37 Davis Ovard Frisco, Texas 2023
38 Brian (Taehoon) Park (South Korea) Championsgate, Fla. 2022
39 Diego Passos (Brazil) Orlando, Fla. 2023
40 Guillermo Antonio Polo Bodart (Argentina) Mar del Plata, Calif. 2022
41 Rahul Rajendran Alpharetta, Ga. 2023
42 Hans Risvaer Miami, Fla. 2023
43 Henry Robards Ponte Vedra Beach, Fla. 2024
44 Rohan Singh Ponte Vedra, Fla. 2023
45 Camden Smith Sandy Springs, Ga. 2023
46 Cole Starnes Fishers, Ind. 2023
47 Brody Stevenson Saint Augustine, Fla. 2023
48 Reggie Zhu (China) Winter Garden, Fla. 2023
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad PBE Status
1 Trinity Beth Calvert City, Ky. 2026
2 Kayla Bryant Boca Raton, Fla. 2026
3 Christine Chang Auburn, Ala. 2024
4 Jasmine Chen Pleasanton, Calif. 2022
5 Anna Coccia New Albany, Ohio 2023
6 Alexandra Gazzoli Palm Coast, Fla. 2024
7 Amelia Guo Seabrook, Texas 2023
8 Kate Ha Auburn, Ala. 2026
9 Hailey Han Duluth, Ga. 2025
10 Mariane Johnson Niceville, Fla. 2023
11 Ashleen Kaur Cypress, Texas 2023
12 Yingshi (Lydia) Lin (China) Reunion, Fla. 2025
13 Megan Meng Pennington, N.J. 2024
14 Madison Messimer Myrtle Beach, S.C. 2025
15 Maggie Ni Cypress, Texas 2023
16 Izzy M. Pellot Ocklawaha, 2022
17 Amelie Phung Forest Hills, N.Y. 2025
18 Kelly Shanahan Coral Springs, Fla. 2022
19 Kimberly Shen Johns Creek, Ga. 2022
20 Molly Smith Westford, Mass. 2023
21 Angela Yiting Wang (Canada) Orlando, Fla. 2026
22 XiMiao Zhai (China) Winter Garden, Fla. 2023
23 Caiyi (Flora) Zhang (China) Bradenton, Fla. 2023
24 Elan Zhang Orlando, Fla. 2024

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad PBE Status
1 Hayden Adams Lexington, Ky. 2023
2 Luke Balaskiewicz Jacksonville, Fla. 2025
3 Bowen Ballis The Woodlands, Texas 2024
4 Rodrigo Barahona (Mexico) Bradenton, Fla. 2022
5 Brock Blais Ponte Vedra Beach, Fla. 2023
6 Santiago Bonequi (Mexico) Mexico City, , Mexico 2023
7 Dalton Burts Peachtree Corners, Ga. 2023
8 Bo Carpenter Tifton, Ga. 2023
9 Andrew Chen Queens, N.Y. 2023
10 Jeremy Chen (Taiwan) Taipei City, , Taiwan 2023
11 Cooper Claycomb Orlando, Fla. 2023
12 Shawn Coultoff Winter Garden, Fla. 2025
13 Malik Dao (Canada) Notre-Dame Ile Perrot, Quebec, Canada 2022
14 Samir Davidov Roanoke, Va. 2022
15 Ian Davis Orlando, Fla. 2022
16 Andreas Diogenous (Canada) Cambridge, Ontario, Canada 2023
17 Grant Doggett Beach City, Texas 2023
18 Phillip Dunham Ponte Vedra Beach, Fla. 2026
19 Garret Ebbert Lake Mary, Fla. 2023
20 Danny Erickson Ponte Vedra Beach, Fla. 2023
21 Ariihau Faana Lake Mary, Fla. 2022
22 Tom Fischer Birmingham, Ala. 2022
23 Max Fonseca Miami, Fla. 2023
24 Emilio Gil Leyva Llamas (Mexico) Culiacan, , Mexico 2023
25 Gerardo Gomez (Mexico) Howey-in-the-Hills, Fla. 2024
26 Nolan Harper Saint Augustine, Fla. 2024
27 Kelvin Hernandez (Puerto Rico) Gurabo, P.R., Puerto Rico 2023
28 John Hiller New York, N.Y. 2024
29 Jonathan Honeywell Whispering Pines, N.C. 2022
30 Stefan Ink Ponte Vedra Beach, Fla. 2023
31 Max Jelinek (Czech Republic) Port St. Lucie, Fla. 2023
32 JB Knight Kennesaw, Ga. 2024
33 Alex Long (Canada) Lakewood Ranch, Fla. 2024
34 Beni Long (Canada) Lakewood Ranch, Fla. 2023
35 Aksel Moe Sarasota, Fla. 2023
36 Kyo Morishita (Japan) Bradenton, Fla. 2022
37 Davis Ovard Frisco, Texas 2023
38 Brian (Taehoon) Park (South Korea) Championsgate, Fla. 2022
39 Diego Passos (Brazil) Orlando, Fla. 2023
40 Guillermo Antonio Polo Bodart (Argentina) Mar del Plata, Calif. 2022
41 Rahul Rajendran Alpharetta, Ga. 2023
42 Hans Risvaer Miami, Fla. 2023
43 Henry Robards Ponte Vedra Beach, Fla. 2024
44 Rohan Singh Ponte Vedra, Fla. 2023
45 Camden Smith Sandy Springs, Ga. 2023
46 Cole Starnes Fishers, Ind. 2023
47 Brody Stevenson Saint Augustine, Fla. 2023
48 Reggie Zhu (China) Winter Garden, Fla. 2023
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad PBE Status
1 Trinity Beth Calvert City, Ky. 2026
2 Kayla Bryant Boca Raton, Fla. 2026
3 Christine Chang Auburn, Ala. 2024
4 Jasmine Chen Pleasanton, Calif. 2022
5 Anna Coccia New Albany, Ohio 2023
6 Alexandra Gazzoli Palm Coast, Fla. 2024
7 Amelia Guo Seabrook, Texas 2023
8 Kate Ha Auburn, Ala. 2026
9 Hailey Han Duluth, Ga. 2025
10 Mariane Johnson Niceville, Fla. 2023
11 Ashleen Kaur Cypress, Texas 2023
12 Yingshi (Lydia) Lin (China) Reunion, Fla. 2025
13 Megan Meng Pennington, N.J. 2024
14 Madison Messimer Myrtle Beach, S.C. 2025
15 Maggie Ni Cypress, Texas 2023
16 Izzy M. Pellot Ocklawaha, 2022
17 Amelie Phung Forest Hills, N.Y. 2025
18 Kelly Shanahan Coral Springs, Fla. 2022
19 Kimberly Shen Johns Creek, Ga. 2022
20 Molly Smith Westford, Mass. 2023
21 Angela Yiting Wang (Canada) Orlando, Fla. 2026
22 XiMiao Zhai (China) Winter Garden, Fla. 2023
23 Caiyi (Flora) Zhang (China) Bradenton, Fla. 2023
24 Elan Zhang Orlando, Fla. 2024
Alternates
Alternates
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad PBE Status
1 Nathan Marion San Antonio, Texas 2023
2 Wyatt Plattner Sarasota, Fla. 2022
3 Daniel Moon Temple, Texas 2022
4 Andres Barraza (Mexico) Parkland, Fla. 2022
5 Jessy Huebner Port St Lucie, Fla. 2027
6 Sam Davis Jacksonville, Fla. 2022
7 John Daniel Culbreth
Thomasville, Ga. 2025
8 Rafael Estrada (Mexico) Guadalajara, , Mexico 2023
9 Jules Gentil (France) Port Saint Lucie, Fla. 2023
10 Ian Lentz Gainesville, Fla. 2023
11 Oliver Marshall Naples, Fla. 2023
12 Ryan Stendahl Maple Grove, Minn. 2024
13 Mike Zhang McKinney, Texas 2023
14 Aiden Cudney Appleton, Wis. 2024
15 Taiki Miyagi Johns Creek, Ga. 2024
16 Adam Vermut Jacksonville, Fla. 2022
17 Justin Burroughs Pensacola, Fla. 2022
18 Craig Long II Alpharetta, Ga. 2023
19 Wyatt Brackett Dalton, Ga. 2022
20 Jake Manelas Fort Lauderdale, Fla. 2023
21 Qi (Steven) Liu (China) Lake Mary, Fla. 2025
22 Walker Felton Mount Pleasant, S.C. 2023
23 Mitchell Strickland Eatonton, Ga. 2023
24 Michael Weber (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2022
25 JP English Ponte Vedra, Fla. 2023
26 Michael Hake Brentwood, Tenn. 2023
27 George Goff Orlando, Fla. 2023
28 Finley Burke Jesup, Ga. 2023
29 Ryan Chang Brookline, Mass. 2024
30 Will Coffman Palmetto, Ga. 2024
31 Michael Crocker
Mobile, Ala. 2024
32 Mason Crowder Dothan, Ala. 2024
33 Will Gregware West Hartford, Conn. 2024
34 Miles Russell
Jacksonville Beach, Fla. 2027
35 Jace Butcher Kennesaw, Ga. 2023
36 Thomas Ford Hilton Head Island, S.C. 2023
37 Zachary Colon Bolton, Mass. 2022
38 Matthew Rastogi (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2024
39 Alex Lynch Scottsdale, Ariz. 2023
40 Chandler Cooke Belton, Texas 2023
41 Davis Dickinson Palm Beach Gardens, Fla. 2022
42 Logan Eakins Fort Myers, Fla. 2022
43 James Baker Johns Creek, Ga. 2023
44 David (Dazhou) Wu (China) Winter Garden, Fla. 2023
45 Jacob Doliwa Park Ridge, Ill. 2024
46 Anthony Naples Miller Place, N.Y. 2023
47 Akshay Mandadapu Sanford, Fla. 2023
48 Andrea Birolini (Italy) Southlake, Texas 2026
49 Sam Brown (Bulgaria) Boca Raton, Fla. 2023
50 Walker Lamb Bothell, Wash. 2024
51 Hugh Faulkner Greenville, S.C. 2025
52 Hayden Quinn Leesburg, Va. 2023
53 Chenqi Wu (China) Xiamen, , China 2024
54 Matt Pawly San Antonio, Texas 2025
55 Aaron DeWitt Winter Haven, Fla. 2025
56 Ben Chamberlin Germantown, Md. 2023
57 Lane Krosse York, Pa. 2024
58 Andrew White Centenial, Colo. 2023
59 Itai Cohen (Israel) Bradenton, Fla. 2023
60 Austin Plunkett Paradise Valley, Ariz. 2023
61 Grady Chuback (Canada) Headingley, Manitoba, Canada 2023
62 Talan Harrison Kannapolis, N.C. 2025
63 James Earle Jupiter, Fla. 2023
64 John Marshall Miami, Fla. 2022
65 Vinay Yerramsetti Vestavia, Ala. 2023
66 Jake Navaretta Palm City, Fla. 2022
67 William Jun Jupiter, Fla. 2024
68 Teddy Dunn Blythewood, S.C. 2025
69 Wilson Stringer Orlando, Fla. 2024
70 Quinn Earwood Platte City, Mo. 2023
71 Tomas Borquez Miami, Fla. 2022
72 Mateo Desmond Pompano, Fla. 2025
73 Jacob Fripp Rincon, Ga. 2022
74 Sam Hopkins Deerfield, N.H. 2023
75 Alex Veneziano Mount Dora, Fla. 2023
76 Trevor Moquin Redwood City, Calif. 2023
77 Mason Tucker York, Pa. 2025
78 Andy Cruz Duluth, Ga. 2024
79 Ryan Houck
Fleming Island, Fla. 2026
80 Connor O'Hara Glenview, Ill. 2024
81 Jon Ed Steed Enterprise, Ala. 2025
82 Gunnar Schuster Osage Beach, Mo. 2023
83 Andres Atrio Coral Gables, Fla. 2023
84 Ryan Lopez Pembroke Pines, Fla. 2024
85 Andrew Carr Guyton, Ga. 2023
86 Christian Clanton Trophy Club, Texas 2024
87 J Bryant Vail Acworth, Ga. 2024
88 Luke Fazio Schwenksville, Pa. 2023
89 Jack Mikesell Winter Springs, Fla. 2023
90 Aidan Dillahay Edgewater, Md. 2023
91 Takanobu Kanda (Japan) Tokyo, , Japan 2022
92 Ken Shibata Irvine, Calif. 2023
93 Jake Koeninger Keller, Texas 2023
94 Christian Figueredo Miami, Fla. 2023
95 Joel Craft Fort Thomas, Ky. 2023
96 Owen Sibley Dallas, Texas 2023
97 Ethan Keen Palm Beach Gardens, Fla. 2024
98 Ty Wilder Las Vegas, Nev. 2023
99 Aarnav Nath
(India) Saint Simon Island, Ga. 2024
100 Blane Burk Conway, Ark. 2024
101 Zi Ang (Josiah) Wang (Hong Kong) Windermere, Fla. 2026
102 Samuel Netkin Miami, Fla. 2023
103 Gaige Lewis Springfield, Mo. 2023
104 Niccolo Cristofalo Nashville, Tenn. 2024
105 Henry Kopydlowski Gainesville, Ga. 2025
106 McCord Grice Atlanta, Ga. 2022
107 Cole Salle Austin, Texas 2024
108 Darrell Santiago Cidra, P.R. 2024
109 Justin Ferdinand Mulyono (Indonesia) DKI Jakarta, , Indonesia 2023
110 Braxton Worley Ponte Vedra Beach, Fla. 2023
111 Neil Joon Pittsburgh, Pa. 2024
112 Saketh Amble Alpharetta, Ga. 2024
113 Kylan Johnson Clermont, Fla. 2024
114 Jaylen Abbas Fleming Island, Fla. 2024
115 Michael Feldman Delray Beach, Fla. 2024
116 Vasu Sehgal (India) Chandigarh, , India 2023
117 Udyat Sarangdevot Mckinney, Texas 2025
118 Matt Costello Taunton, Mass. 2024
119 Cameron Abitabilo Saint Augustine, Fla. 2024
120 Weiyu Lin (China) Round Rock, Texas 2022
121 Rush Williams Brookhaven, Ga. 2024
122 Travis Robertson Jupiter, Fla. 2024
123 Tanmay Chandra Gainesville, Fla. 2025
124 Matthew McMahon Jupiter, Fla. 2024
125 Cameron Reed Ponte Vedra, Fla. 2025
126 Carter Abitabilo St Augustine, Fla. 2024
127 Alex Holcomb Sandy Springs, Ga. 2024
128 Vernon Foo (Singapore) Singapore, 2022
129 Brooks Colton Riviera Beach, Fla. 2027
130 Tyson Roth (Canada) Elmira, Ontario, Canada 2024
131 Luis Cortes Dorado, P.R., Puerto Rico 2025
132 John Stevenson Flourtown, Pa. 2024
133 Alex Atkinson Oklahoma City, Okla. 2024
134 Eduardo Ramirez (Mexico) Merida, , Mexico 2025
135 Justin Wen (China) Lake Mary, Fla. 2026
136 Juan Pablo Alvarado (Costa Rica) San Jose, , Costa Rica 2026
137 Eric Li (Canada) Port Coquitlam, British Columbia, Canada 2026
138 Mario Alvarez Goyeneche (Mexico) Corregidora, , Mexico 2026
139 Thaddy Huainigg (Austria) Krumpendorf, , Austria 2025
140 Sid Ravinutula The Woodlands, Texas 2025
141 Haoting Zhou Coconut Creek, Fla. 2028
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad PBE Status
1 Riley Lewis Edwardsville, Ill. 2022
2 Liza Lapeyre New Orleans, La. 2022
3 Jordan Fischer (Germany) North Fort Myers, Fla. 2023
4 Jessica Guiser Hartland, Wis. 2024
5 Victoria Tan (Malaysia) Lake Mary, Fla. 2023
6 Brianna Castaldi Port St Lucie, Fla. 2023
7 Nicole Johnson Edwardsville, Ill. 2023
8 Jordan Knox Fort Myers, Fla. 2023
9 Loa Johannsson Daytona Beach, Fla. 2022
10 Sabrina Kim (Brazil) Port Saint Lucie, Fla. 2023
11 Alexandra Pool Boston, Mass. 2024
12 Menglu Zhu (China) Windermere, Fla. 2024
13 Peyton Costabile (Canada) Ayr, Ontario, Canada 2022
14 Ryan Ko Plano, Texas 2022
15 Bridget Wilkie (Canada) Bluffton, S.C. 2024
16 Yoonjeong Huh (South Korea) Diamond Bar, Calif. 2023
17 Sophia Bardunias San Ramon, Calif. 2024
18 Layla Pedrique Palm Beach Gardens, Fla. 2025
19 Justine Pennycooke Cary, N.C. 2023
20 Isabella Dolan St. Petersburg, Fla. 2022
21 Jonna Hubbs Palm Beach Gardens, Fla. 2022
22 Emily Renoff Glen Ridge, N.J. 2024
23 Mimi Hoang Oklahoma City, Okla. 2023
24 Amelie Alcantara Boca Raton, Fla. 2022
25 Morgan Franklin Fort Myers, Fla. 2024
26 Nicole Reineke Chaska, Minn. 2023
27 Logan Hale Erie, Colo. 2024
28 Ariana Carvalho (Venezuela) Windermere, Fla. 2023
29 Ariana Urrea (Peru) Lima, , Peru 2026
30 Trisha Shivaiah Milton, Ga. 2024
31 Karsen Morrison North Platte, Neb. 2023
32 Natalie Spiska Jersey City, N.J. 2023
33 Michelle Young Long Grove, Ill. 2023
34 Madison Balaskiewicz Jacksonville, Fla. 2023
35 Jia An Irvine, Calif. 2024
36 Kenna Roman Kensington, Conn. 2023
37 Violet Robbins Fairfield, Conn. 2024
38 Rebecca Davis Belleair, Fla. 2023
39 Hannah Barrett Carlisle, Pa. 2023
40 Samarah Joshiakar Temple City, Calif. 2026
41 Tori Mouton Saint Johns, Fla. 2022
42 Cecilia Roegner (Germany) Bradenton, Fla. 2023
43 Seoryoung Park (South Korea) Hillsborough, Calif. 2023
44 Taylor Zachary Land O' Lakes, Fla. 2022
45 Alice Choi Suwanee, Ga. 2024
46 Arden Louchheim Park City, Utah 2023
47 Emma Rynn Windermere, Fla. 2025
48 Krystine Basteiro Filigueira (Spain) Hernando, Fla. 2027
49 Emerson Purcell New Albany, Ohio 2024
50 McKenzie Coody Orange City, Fla. 2024
51 Lily Celentano Weston, Fla. 2022
52 Jamie Lowry Fort Myers, Fla. 2025
53 Abby Zhu Andover, Mass. 2026

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad PBE Status
1 Nathan Marion San Antonio, Texas 2023
2 Wyatt Plattner Sarasota, Fla. 2022
3 Daniel Moon Temple, Texas 2022
4 Andres Barraza (Mexico) Parkland, Fla. 2022
5 Jessy Huebner Port St Lucie, Fla. 2027
6 Sam Davis Jacksonville, Fla. 2022
7 John Daniel Culbreth
Thomasville, Ga. 2025
8 Rafael Estrada (Mexico) Guadalajara, , Mexico 2023
9 Jules Gentil (France) Port Saint Lucie, Fla. 2023
10 Ian Lentz Gainesville, Fla. 2023
11 Oliver Marshall Naples, Fla. 2023
12 Ryan Stendahl Maple Grove, Minn. 2024
13 Mike Zhang McKinney, Texas 2023
14 Aiden Cudney Appleton, Wis. 2024
15 Taiki Miyagi Johns Creek, Ga. 2024
16 Adam Vermut Jacksonville, Fla. 2022
17 Justin Burroughs Pensacola, Fla. 2022
18 Craig Long II Alpharetta, Ga. 2023
19 Wyatt Brackett Dalton, Ga. 2022
20 Jake Manelas Fort Lauderdale, Fla. 2023
21 Qi (Steven) Liu (China) Lake Mary, Fla. 2025
22 Walker Felton Mount Pleasant, S.C. 2023
23 Mitchell Strickland Eatonton, Ga. 2023
24 Michael Weber (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2022
25 JP English Ponte Vedra, Fla. 2023
26 Michael Hake Brentwood, Tenn. 2023
27 George Goff Orlando, Fla. 2023
28 Finley Burke Jesup, Ga. 2023
29 Ryan Chang Brookline, Mass. 2024
30 Will Coffman Palmetto, Ga. 2024
31 Michael Crocker
Mobile, Ala. 2024
32 Mason Crowder Dothan, Ala. 2024
33 Will Gregware West Hartford, Conn. 2024
34 Miles Russell
Jacksonville Beach, Fla. 2027
35 Jace Butcher Kennesaw, Ga. 2023
36 Thomas Ford Hilton Head Island, S.C. 2023
37 Zachary Colon Bolton, Mass. 2022
38 Matthew Rastogi (Canada) Toronto, Ontario, Canada 2024
39 Alex Lynch Scottsdale, Ariz. 2023
40 Chandler Cooke Belton, Texas 2023
41 Davis Dickinson Palm Beach Gardens, Fla. 2022
42 Logan Eakins Fort Myers, Fla. 2022
43 James Baker Johns Creek, Ga. 2023
44 David (Dazhou) Wu (China) Winter Garden, Fla. 2023
45 Jacob Doliwa Park Ridge, Ill. 2024
46 Anthony Naples Miller Place, N.Y. 2023
47 Akshay Mandadapu Sanford, Fla. 2023
48 Andrea Birolini (Italy) Southlake, Texas 2026
49 Sam Brown (Bulgaria) Boca Raton, Fla. 2023
50 Walker Lamb Bothell, Wash. 2024
51 Hugh Faulkner Greenville, S.C. 2025
52 Hayden Quinn Leesburg, Va. 2023
53 Chenqi Wu (China) Xiamen, , China 2024
54 Matt Pawly San Antonio, Texas 2025
55 Aaron DeWitt Winter Haven, Fla. 2025
56 Ben Chamberlin Germantown, Md. 2023
57 Lane Krosse York, Pa. 2024
58 Andrew White Centenial, Colo. 2023
59 Itai Cohen (Israel) Bradenton, Fla. 2023
60 Austin Plunkett Paradise Valley, Ariz. 2023
61 Grady Chuback (Canada) Headingley, Manitoba, Canada 2023
62 Talan Harrison Kannapolis, N.C. 2025
63 James Earle Jupiter, Fla. 2023
64 John Marshall Miami, Fla. 2022
65 Vinay Yerramsetti Vestavia, Ala. 2023
66 Jake Navaretta Palm City, Fla. 2022
67 William Jun Jupiter, Fla. 2024
68 Teddy Dunn Blythewood, S.C. 2025
69 Wilson Stringer Orlando, Fla. 2024
70 Quinn Earwood Platte City, Mo. 2023
71 Tomas Borquez Miami, Fla. 2022
72 Mateo Desmond Pompano, Fla. 2025
73 Jacob Fripp Rincon, Ga. 2022
74 Sam Hopkins Deerfield, N.H. 2023
75 Alex Veneziano Mount Dora, Fla. 2023
76 Trevor Moquin Redwood City, Calif. 2023
77 Mason Tucker York, Pa. 2025
78 Andy Cruz Duluth, Ga. 2024
79 Ryan Houck
Fleming Island, Fla. 2026
80 Connor O'Hara Glenview, Ill. 2024
81 Jon Ed Steed Enterprise, Ala. 2025
82 Gunnar Schuster Osage Beach, Mo. 2023
83 Andres Atrio Coral Gables, Fla. 2023
84 Ryan Lopez Pembroke Pines, Fla. 2024
85 Andrew Carr Guyton, Ga. 2023
86 Christian Clanton Trophy Club, Texas 2024
87 J Bryant Vail Acworth, Ga. 2024
88 Luke Fazio Schwenksville, Pa. 2023
89 Jack Mikesell Winter Springs, Fla. 2023
90 Aidan Dillahay Edgewater, Md. 2023
91 Takanobu Kanda (Japan) Tokyo, , Japan 2022
92 Ken Shibata Irvine, Calif. 2023
93 Jake Koeninger Keller, Texas 2023
94 Christian Figueredo Miami, Fla. 2023
95 Joel Craft Fort Thomas, Ky. 2023
96 Owen Sibley Dallas, Texas 2023
97 Ethan Keen Palm Beach Gardens, Fla. 2024
98 Ty Wilder Las Vegas, Nev. 2023
99 Aarnav Nath
(India) Saint Simon Island, Ga. 2024
100 Blane Burk Conway, Ark. 2024
101 Zi Ang (Josiah) Wang (Hong Kong) Windermere, Fla. 2026
102 Samuel Netkin Miami, Fla. 2023
103 Gaige Lewis Springfield, Mo. 2023
104 Niccolo Cristofalo Nashville, Tenn. 2024
105 Henry Kopydlowski Gainesville, Ga. 2025
106 McCord Grice Atlanta, Ga. 2022
107 Cole Salle Austin, Texas 2024
108 Darrell Santiago Cidra, P.R. 2024
109 Justin Ferdinand Mulyono (Indonesia) DKI Jakarta, , Indonesia 2023
110 Braxton Worley Ponte Vedra Beach, Fla. 2023
111 Neil Joon Pittsburgh, Pa. 2024
112 Saketh Amble Alpharetta, Ga. 2024
113 Kylan Johnson Clermont, Fla. 2024
114 Jaylen Abbas Fleming Island, Fla. 2024
115 Michael Feldman Delray Beach, Fla. 2024
116 Vasu Sehgal (India) Chandigarh, , India 2023
117 Udyat Sarangdevot Mckinney, Texas 2025
118 Matt Costello Taunton, Mass. 2024
119 Cameron Abitabilo Saint Augustine, Fla. 2024
120 Weiyu Lin (China) Round Rock, Texas 2022
121 Rush Williams Brookhaven, Ga. 2024
122 Travis Robertson Jupiter, Fla. 2024
123 Tanmay Chandra Gainesville, Fla. 2025
124 Matthew McMahon Jupiter, Fla. 2024
125 Cameron Reed Ponte Vedra, Fla. 2025
126 Carter Abitabilo St Augustine, Fla. 2024
127 Alex Holcomb Sandy Springs, Ga. 2024
128 Vernon Foo (Singapore) Singapore, 2022
129 Brooks Colton Riviera Beach, Fla. 2027
130 Tyson Roth (Canada) Elmira, Ontario, Canada 2024
131 Luis Cortes Dorado, P.R., Puerto Rico 2025
132 John Stevenson Flourtown, Pa. 2024
133 Alex Atkinson Oklahoma City, Okla. 2024
134 Eduardo Ramirez (Mexico) Merida, , Mexico 2025
135 Justin Wen (China) Lake Mary, Fla. 2026
136 Juan Pablo Alvarado (Costa Rica) San Jose, , Costa Rica 2026
137 Eric Li (Canada) Port Coquitlam, British Columbia, Canada 2026
138 Mario Alvarez Goyeneche (Mexico) Corregidora, , Mexico 2026
139 Thaddy Huainigg (Austria) Krumpendorf, , Austria 2025
140 Sid Ravinutula The Woodlands, Texas 2025
141 Haoting Zhou Coconut Creek, Fla. 2028
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad PBE Status
1 Riley Lewis Edwardsville, Ill. 2022
2 Liza Lapeyre New Orleans, La. 2022
3 Jordan Fischer (Germany) North Fort Myers, Fla. 2023
4 Jessica Guiser Hartland, Wis. 2024
5 Victoria Tan (Malaysia) Lake Mary, Fla. 2023
6 Brianna Castaldi Port St Lucie, Fla. 2023
7 Nicole Johnson Edwardsville, Ill. 2023
8 Jordan Knox Fort Myers, Fla. 2023
9 Loa Johannsson Daytona Beach, Fla. 2022
10 Sabrina Kim (Brazil) Port Saint Lucie, Fla. 2023
11 Alexandra Pool Boston, Mass. 2024
12 Menglu Zhu (China) Windermere, Fla. 2024
13 Peyton Costabile (Canada) Ayr, Ontario, Canada 2022
14 Ryan Ko Plano, Texas 2022
15 Bridget Wilkie (Canada) Bluffton, S.C. 2024
16 Yoonjeong Huh (South Korea) Diamond Bar, Calif. 2023
17 Sophia Bardunias San Ramon, Calif. 2024
18 Layla Pedrique Palm Beach Gardens, Fla. 2025
19 Justine Pennycooke Cary, N.C. 2023
20 Isabella Dolan St. Petersburg, Fla. 2022
21 Jonna Hubbs Palm Beach Gardens, Fla. 2022
22 Emily Renoff Glen Ridge, N.J. 2024
23 Mimi Hoang Oklahoma City, Okla. 2023
24 Amelie Alcantara Boca Raton, Fla. 2022
25 Morgan Franklin Fort Myers, Fla. 2024
26 Nicole Reineke Chaska, Minn. 2023
27 Logan Hale Erie, Colo. 2024
28 Ariana Carvalho (Venezuela) Windermere, Fla. 2023
29 Ariana Urrea (Peru) Lima, , Peru 2026
30 Trisha Shivaiah Milton, Ga. 2024
31 Karsen Morrison North Platte, Neb. 2023
32 Natalie Spiska Jersey City, N.J. 2023
33 Michelle Young Long Grove, Ill. 2023
34 Madison Balaskiewicz Jacksonville, Fla. 2023
35 Jia An Irvine, Calif. 2024
36 Kenna Roman Kensington, Conn. 2023
37 Violet Robbins Fairfield, Conn. 2024
38 Rebecca Davis Belleair, Fla. 2023
39 Hannah Barrett Carlisle, Pa. 2023
40 Samarah Joshiakar Temple City, Calif. 2026
41 Tori Mouton Saint Johns, Fla. 2022
42 Cecilia Roegner (Germany) Bradenton, Fla. 2023
43 Seoryoung Park (South Korea) Hillsborough, Calif. 2023
44 Taylor Zachary Land O' Lakes, Fla. 2022
45 Alice Choi Suwanee, Ga. 2024
46 Arden Louchheim Park City, Utah 2023
47 Emma Rynn Windermere, Fla. 2025
48 Krystine Basteiro Filigueira (Spain) Hernando, Fla. 2027
49 Emerson Purcell New Albany, Ohio 2024
50 McKenzie Coody Orange City, Fla. 2024
51 Lily Celentano Weston, Fla. 2022
52 Jamie Lowry Fort Myers, Fla. 2025
53 Abby Zhu Andover, Mass. 2026