WEATHER UPDATE: AJGA tee times for the Qualifier - C.T. Pan Foundation Junior Championship are delayed 30 minutes because of weather.
Ben An Junior Championship
Qualifier Tournament Event Info Event Schedule Field Leaderboard
Boys initial tournament field required a status of 13 Performance Stars or more to gain entry. One boy with 12 Stars gained entry via PBE tiebreaker .

Girls initial tournament field required a status of 17 Performance Stars or more to gain entry.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Barton Abstein Saint Johns, Fla. 2025
2 Wade Arcella Henderson, Nev. 2025
3 Vishruth Badiga Lake Mary, Fla. 2027
4 John Battaglino Boca Raton, Fla. 2025
5 Hampton Beebe
West Palm Beach, Fla. 2027
6 Savar Bhasin Millbury, Mass. 2025
7 Denton Brooks
Birmingham, Ala. 2027
8 Ibby Carrington Port St. Lucie, Fla. 2026
9 Nicholas Cecchini Jupiter, Fla. 2024
10 Tanmay Chandra Gainesville, Fla. 2025
11 Max Colby Bendixen Bradenton, Fla. 2026
12 Luis Cortes Dorado, P.R., Puerto Rico 2025
13 William Cui
Jupiter, Fla. 2028
14 Aaron DeWitt Winter Haven, Fla. 2025
15 Tien Do
Tampa, Fla. 2026
16 Jack Ryan Donovan Ave Maria, Fla. 2026
17 Cooper Franklin Ponte Vedra Beach, Fla. 2026
18 Dylan Frein Fleming Island, Fla. 2025
19 William Giaquinto Hamden, Conn. 2024
20 Colt Gibson Villa Rica, Ga. 2026
21 Luke Gossett
Sorrento, Fla. 2026
22 Rafael Gutiérrez (Mexico) México city, , Mexico 2024
23 Kai Nan Huang (Taiwan) Gong Xiong, , Taiwan 2026
24 Wylie Inman North Palm Beach, Fla. 2026
25 Spencer Ives Naples, Fla. 2026
26 Christopher Kilkelly Tampa, Fla. 2024
27 Shayaan Kim
Rockledge, Fla. 2027
28 Jaspreet Kondal Saint Augustine, Fla. 2027
29 (Lion) Ziao Liu (China) Orlando, Fla. 2027
30 Brandon Lohr Orlando, Fla. 2024
31 Liam Ly Delray Beach, Fla. 2027
32 Jake Macdonald Sarasota, Fla. 2027
33 Elliot Mehler Fleming Island, Fla. 2024
34 Parker Melin
Ponte Vedra Beach, Fla. 2027
35 Thomas Milajecki Lake Mary, Fla. 2026
36 Maxwell Morgan
Jacksonville Beach, Fla. 2028
37 Evan Raynor
Jacksonville, Fla. 2025
38 Sol Richmond (Singapore) Singapore, 2026
39 Juan Jose Saavedra (Colombia) Winter Garden, Fla. 2025
40 Riley Sillaway Longwood, Fla. 2027
41 Carson Sisler Cocoa Beach, Fla. 2027
42 Ethan Tak St Augustine, Fla. 2025
43 Henry Talarico Austin, Texas 2028
44 Alexander Thu Palo Alto, Calif. 2026
45 Trevor Tingle Miami, Fla. 2026
46 Andrew Tsar
Palm Beach Gardens, Fla. 2027
47 Tommy Tyler Venice, Fla. 2024
48 Xin (Tommy) Wang (China) Bradenton, Fla. 2026
49 Danny Wehle Rochester, N.Y. 2026
50 Justin Wen (China) Lake Mary, Fla. 2026
51 Aidan Xu Houston, Texas 2025
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Islamiya Abeldi (Kazakhstan) Almaty, , Kazakhstan 2026
2 Aryanah Ahmad Parkland, Fla. 2027
3 Mami (Judy) Amano (Japan) Tokyo, , Japan 2024
4 Catherine (CJ) Andino
Boca Raton, Fla. 2027
5 Natalie Angelo Bradenton, Fla. 2027
6 Georgia Blount St Marys, Ga. 2026
7 Bella Dovhey Oviedo, Fla. 2026
8 Anna Gao Aliso Viejo, Calif. 2026
9 Sophia Hong Windermere, Fla. 2025
10 Valentina Hurtado (Venezuela) Weston, Fla. 2026
11 Meyher Khokhar Longwood, Fla. 2026
12 Mara King
Longwood, Fla. 2025
13 Ha Ni Lee (Guatemala) Guatemala, 2025
14 Jordan Levitt Bedford, N.Y. 2025
15 Mi Li (China) Orlando, Fla. 2025
16 Reese McMillan Jupiter, Fla. 2029
17 Ava Osborne Austin, Texas 2027
18 Angelina Pacheco Orlando, Fla., Dominican Republic 2027
19 Alisa Pressley Hoschton, Ga. 2025
20 Emma Rynn Windermere, Fla. 2025
21 Boonyanuch Smitasin Orlando, Fla. 2028
22 Sara Vitasek Naples, Fla. 2025
23 Samantha Von Rohr Bradenton, Fla. 2025
24 Zorah Williams Troy, N.Y. 2025
25 Zilin (Grace) Xu (China) Shanghai, , China 2028
26 Man Yang (China) Beijing, N.Y., China 2027
27 Elena Zreik Windemere, Fla. 2028

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Barton Abstein Saint Johns, Fla. 2025
2 Wade Arcella Henderson, Nev. 2025
3 Vishruth Badiga Lake Mary, Fla. 2027
4 John Battaglino Boca Raton, Fla. 2025
5 Hampton Beebe
West Palm Beach, Fla. 2027
6 Savar Bhasin Millbury, Mass. 2025
7 Denton Brooks
Birmingham, Ala. 2027
8 Ibby Carrington Port St. Lucie, Fla. 2026
9 Nicholas Cecchini Jupiter, Fla. 2024
10 Tanmay Chandra Gainesville, Fla. 2025
11 Max Colby Bendixen Bradenton, Fla. 2026
12 Luis Cortes Dorado, P.R., Puerto Rico 2025
13 William Cui
Jupiter, Fla. 2028
14 Aaron DeWitt Winter Haven, Fla. 2025
15 Tien Do
Tampa, Fla. 2026
16 Jack Ryan Donovan Ave Maria, Fla. 2026
17 Cooper Franklin Ponte Vedra Beach, Fla. 2026
18 Dylan Frein Fleming Island, Fla. 2025
19 William Giaquinto Hamden, Conn. 2024
20 Colt Gibson Villa Rica, Ga. 2026
21 Luke Gossett
Sorrento, Fla. 2026
22 Rafael Gutiérrez (Mexico) México city, , Mexico 2024
23 Kai Nan Huang (Taiwan) Gong Xiong, , Taiwan 2026
24 Wylie Inman North Palm Beach, Fla. 2026
25 Spencer Ives Naples, Fla. 2026
26 Christopher Kilkelly Tampa, Fla. 2024
27 Shayaan Kim
Rockledge, Fla. 2027
28 Jaspreet Kondal Saint Augustine, Fla. 2027
29 (Lion) Ziao Liu (China) Orlando, Fla. 2027
30 Brandon Lohr Orlando, Fla. 2024
31 Liam Ly Delray Beach, Fla. 2027
32 Jake Macdonald Sarasota, Fla. 2027
33 Elliot Mehler Fleming Island, Fla. 2024
34 Parker Melin
Ponte Vedra Beach, Fla. 2027
35 Thomas Milajecki Lake Mary, Fla. 2026
36 Maxwell Morgan
Jacksonville Beach, Fla. 2028
37 Evan Raynor
Jacksonville, Fla. 2025
38 Sol Richmond (Singapore) Singapore, 2026
39 Juan Jose Saavedra (Colombia) Winter Garden, Fla. 2025
40 Riley Sillaway Longwood, Fla. 2027
41 Carson Sisler Cocoa Beach, Fla. 2027
42 Ethan Tak St Augustine, Fla. 2025
43 Henry Talarico Austin, Texas 2028
44 Alexander Thu Palo Alto, Calif. 2026
45 Trevor Tingle Miami, Fla. 2026
46 Andrew Tsar
Palm Beach Gardens, Fla. 2027
47 Tommy Tyler Venice, Fla. 2024
48 Xin (Tommy) Wang (China) Bradenton, Fla. 2026
49 Danny Wehle Rochester, N.Y. 2026
50 Justin Wen (China) Lake Mary, Fla. 2026
51 Aidan Xu Houston, Texas 2025
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Islamiya Abeldi (Kazakhstan) Almaty, , Kazakhstan 2026
2 Aryanah Ahmad Parkland, Fla. 2027
3 Mami (Judy) Amano (Japan) Tokyo, , Japan 2024
4 Catherine (CJ) Andino
Boca Raton, Fla. 2027
5 Natalie Angelo Bradenton, Fla. 2027
6 Georgia Blount St Marys, Ga. 2026
7 Bella Dovhey Oviedo, Fla. 2026
8 Anna Gao Aliso Viejo, Calif. 2026
9 Sophia Hong Windermere, Fla. 2025
10 Valentina Hurtado (Venezuela) Weston, Fla. 2026
11 Meyher Khokhar Longwood, Fla. 2026
12 Mara King
Longwood, Fla. 2025
13 Ha Ni Lee (Guatemala) Guatemala, 2025
14 Jordan Levitt Bedford, N.Y. 2025
15 Mi Li (China) Orlando, Fla. 2025
16 Reese McMillan Jupiter, Fla. 2029
17 Ava Osborne Austin, Texas 2027
18 Angelina Pacheco Orlando, Fla., Dominican Republic 2027
19 Alisa Pressley Hoschton, Ga. 2025
20 Emma Rynn Windermere, Fla. 2025
21 Boonyanuch Smitasin Orlando, Fla. 2028
22 Sara Vitasek Naples, Fla. 2025
23 Samantha Von Rohr Bradenton, Fla. 2025
24 Zorah Williams Troy, N.Y. 2025
25 Zilin (Grace) Xu (China) Shanghai, , China 2028
26 Man Yang (China) Beijing, N.Y., China 2027
27 Elena Zreik Windemere, Fla. 2028
Alternates
Alternates
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Ryan Altschul Delray Beach, Fla. 2026
2 Hubert Ramirez Miami, Fla. 2025
3 Matthew Elder Houston, Texas 2025
4 Hugo Stenstrom Miami, Fla. 2026
5 Samuel Ha Ponte Vedra, Fla. 2027
6 Luke Splane Saint Augustine, Fla. 2026
7 Sean Shallat Dix Hills, N.Y. 2024
8 Griffin Cheatwood Charlotte, N.C. 2026
9 Sean Grzebin Jr Ponte Vedra, Fla. 2025
10 Packy Mokris Winter Park, Fla. 2025
11 William Huang Cupertino, Calif. 2025
12 Jeremy (Hung-Wei) Hsu (Taiwan) Port Saint Lucie, Fla. 2027
13 Turin Duber Viera, Fla. 2027
14 Avery Liu Windermere, Fla. 2027
15 Arya Patel
Oviedo, Fla. 2027
16 Joshua Castellanos Windermere, Fla. 2027
17 Victor Herrera Doral, Fla. 2025
18 Kyle Huryn Alpharetta, Ga. 2025
19 Bryce Napier
Palm Harbor, Fla. 2027
20 Emilio Garcia Orlando, Fla. 2024
21 Joey Hage
Ponte Vedra Beach, Fla. 2026
22 Harper Staggs Saint Simons Island, Ga. 2027
23 Aidan Park Duluth, Ga. 2026
24 Nirekh Tejwani (Sri Lanka) Colombo, , Norfolk Island 2024
25 Zexi Xue (China) Windermere, Fla. 2028
26 Rafael De Carvalho Ponte Vedra Beach Florida, Fla. 2029
27 Matthew Gerstemeier Naples, Fla. 2025
28 John Dorneles-Costa Lake Worth, Fla. 2025
29 Jordan Paulshock Wesley Chapel, Fla. 2025
30 Sebastian Fernandez (Mexico) Windermere, Fla. 2025
31 Wyatt Lupo
Greenwich, Conn. 2025
32 Logan Jensen Diamondhead, Miss. 2025
33 Kylan Johnson Clermont, Fla. 2024
34 Carson Whitehead Belleair, Fla. 2026
35 Ziyang Wang Orlando, Fla. 2028
36 SJ Welch
Newport, Maine 2026
37 Andrew Couey Peachtree Corners, Ga. 2026
38 Langting Tymon Sun (China) Windermere, Fla. 2025
39 Jeremy Castellanos Windermere, Fla. 2030
40 Ryker Huther Sorrento, Fla. 2028
41 Ethan Nejman Orlando, Fla. 2029
42 Daniel Barcenas Weston, Fla. 2030
43 Maurice Hoben, III Jupiter, Fla. 2026
44 Alec Hamilton Clarks Summit, Pa. 2024
45 Henry Saunders
Nashville, Tenn. 2026
46 Charlie Fish Cincinnati, Ohio 2024
47 Cathan Yap Waxhaw, N.C. 2026
48 Wyatt Merkins Georgetown, Ky. 2026
49 Javier Vazquez Piscata Way, N.J. 2025
50 Jack McKinney Winter Park, Fla. 2025
51 Rohan Yadav Short Hills, N.J. 2025
52 Nicholas Viana Coral Gables, Fla. 2024
53 Patrick Shawger Singer Island, Fla. 2027
54 Connor Foster Emmet, Ark. 2026
55 Kristian Eakins Fort Lauderdale, Fla. 2025
56 Jackson Krueger Lutz, Fla. 2025
57 Chase Brown Tallahassee, Fla. 2025
58 Alejandro Scarpetta Winter Garden, Fla. 2025
59 Enzo Clerici Orchard Park, N.Y. 2025
60 JD Codispoti Franklin, Tenn. 2025
61 Weston Gain Edina, Minn. 2025
62 Maxwell Christie Los Angeles, Calif. 2025
63 Sebastian Montemayor (Mexico) Monterrey, , Mexico 2027
64 Matthew McMahon Jupiter, Fla. 2024
65 Jonathan McLeroy Orlando, Fla. 2024
66 Easton Oliva Ponte Vedra Beach, Fla. 2026
67 Andrew Stein Jupiter, Fla. 2027
68 Connor Danahy Orlando, Fla. 2028
69 Aidan Tipple Naples, Fla. 2024
70 Liam Merlino Tampa, Fla. 2026
71 Alex Kruschwitz Winter Haven, Fla. 2028
72 Brackston Pitts Boerne, Texas 2027
73 Samson Landers Little Silver, N.J. 2026
74 Gabriel Penagos Flores (Guatemala) Guatemala, 2026
75 Ethan Lee Royal Palm Beach, Fla. 2028
76 Carson Treadwell Frisco, Texas 2027
77 Reece Williams
Beaumont, Texas 2027
78 Pin-Tsun Shih (Taiwan) Port St. Lucie, Fla. 2027
79 Cooper Mohr North Andover, Mass. 2024
80 Lucas Katz Saint Simons Island, Ga. 2024
81 Chase Bloss Ponte Vedra Beach, Fla. 2026
82 Cade Williams Monroe, Ga. 2026
83 Guankhua Van (Kazakhstan) Wesley Chapel, Fla. 2026
84 Xilai Zhang (China) Winter Garden, Fla. 2026
85 Tyler Larson Tallahassee, Fla. 2026
86 Easton Horner Tampa, Fla. 2026
87 Sloan Gagnon Westwood, Mass. 2026
88 Caden Powell Springfield, Tenn. 2026
89 Omar Faruk Elias (Dominican Republic) Miami, Fla. 2026
90 Xeve Perez Port Saint Lucie, Ga. 2028
91 Yaohang Zhu (China) Orlando, Fla. 2027
92 Aaron Umholtz Tampa, Fla. 2028
93 Mateo Quenneville Port St. Lucie, Fla. 2027
94 Rio Gordy
Houston, Texas 2028
95 Major Lee Ponte Vedra Beach, Fla. 2028
96 Michael J. Kim (South Korea) Bella Collina, Fla. 2030
97 Yaoqun Zhu (China) Orlando, Fla. 2029
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Hannah Booth Oviedo, Fla. 2025
2 Elyse Meerdink Tampa, Fla. 2027
3 Hilla Dries (Germany) Wesley Chapel, Fla. 2026
4 Ava Estrella Brookville, N.Y. 2026
5 Michelle Su Clermont, Fla. 2026
6 Grace Breffitt Ponte Vedra, Fla. 2027
7 Elli Chon
sanford, Fla. 2027
8 Taryn Nguyen Bradenton, Fla. 2026
9 Alexia Iordanov St Augustine, Fla. 2027
10 Morgan Franklin Fort Myers, Fla. 2024
11 Catalina Dolan St Petersburg, Fla. 2029
12 Maren Richards Groveland, Fla. 2030
13 Sophie Weber (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2026
14 Olivia Aronhalt Powell, Ohio 2025
15 Ann Burel Orlando, Fla. 2024
16 Jessica Liu (China) Newport Coast, Calif. 2026
17 Mackenzie Federspiel Richmond, Ky. 2026
18 Sonia Kanwar New York, N.Y. 2026
19 Adysn Schachtel Dallas, Texas 2025
20 LaiKei Wang (Macau) Boca Raton, Fla. 2025
21 Allyson Benson Lake Mary, Fla. 2027
22 Chloe Wang Orlando, Fla. 2030
23 Gracie Song Waxhaw, N.C. 2026
24 Nicole Wu (Australia) Davie, Fla. 2028
25 Nicole Uminski (Brazil) Reunion, Fla. 2029
26 Willda Kuang Lakewood Ranch, Fla. 2028
27 Angela Liu Los Angeles, Calif. 2026
28 Darci Wagner Vero Beach, Fla. 2026

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Ryan Altschul Delray Beach, Fla. 2026
2 Hubert Ramirez Miami, Fla. 2025
3 Matthew Elder Houston, Texas 2025
4 Hugo Stenstrom Miami, Fla. 2026
5 Samuel Ha Ponte Vedra, Fla. 2027
6 Luke Splane Saint Augustine, Fla. 2026
7 Sean Shallat Dix Hills, N.Y. 2024
8 Griffin Cheatwood Charlotte, N.C. 2026
9 Sean Grzebin Jr Ponte Vedra, Fla. 2025
10 Packy Mokris Winter Park, Fla. 2025
11 William Huang Cupertino, Calif. 2025
12 Jeremy (Hung-Wei) Hsu (Taiwan) Port Saint Lucie, Fla. 2027
13 Turin Duber Viera, Fla. 2027
14 Avery Liu Windermere, Fla. 2027
15 Arya Patel
Oviedo, Fla. 2027
16 Joshua Castellanos Windermere, Fla. 2027
17 Victor Herrera Doral, Fla. 2025
18 Kyle Huryn Alpharetta, Ga. 2025
19 Bryce Napier
Palm Harbor, Fla. 2027
20 Emilio Garcia Orlando, Fla. 2024
21 Joey Hage
Ponte Vedra Beach, Fla. 2026
22 Harper Staggs Saint Simons Island, Ga. 2027
23 Aidan Park Duluth, Ga. 2026
24 Nirekh Tejwani (Sri Lanka) Colombo, , Norfolk Island 2024
25 Zexi Xue (China) Windermere, Fla. 2028
26 Rafael De Carvalho Ponte Vedra Beach Florida, Fla. 2029
27 Matthew Gerstemeier Naples, Fla. 2025
28 John Dorneles-Costa Lake Worth, Fla. 2025
29 Jordan Paulshock Wesley Chapel, Fla. 2025
30 Sebastian Fernandez (Mexico) Windermere, Fla. 2025
31 Wyatt Lupo
Greenwich, Conn. 2025
32 Logan Jensen Diamondhead, Miss. 2025
33 Kylan Johnson Clermont, Fla. 2024
34 Carson Whitehead Belleair, Fla. 2026
35 Ziyang Wang Orlando, Fla. 2028
36 SJ Welch
Newport, Maine 2026
37 Andrew Couey Peachtree Corners, Ga. 2026
38 Langting Tymon Sun (China) Windermere, Fla. 2025
39 Jeremy Castellanos Windermere, Fla. 2030
40 Ryker Huther Sorrento, Fla. 2028
41 Ethan Nejman Orlando, Fla. 2029
42 Daniel Barcenas Weston, Fla. 2030
43 Maurice Hoben, III Jupiter, Fla. 2026
44 Alec Hamilton Clarks Summit, Pa. 2024
45 Henry Saunders
Nashville, Tenn. 2026
46 Charlie Fish Cincinnati, Ohio 2024
47 Cathan Yap Waxhaw, N.C. 2026
48 Wyatt Merkins Georgetown, Ky. 2026
49 Javier Vazquez Piscata Way, N.J. 2025
50 Jack McKinney Winter Park, Fla. 2025
51 Rohan Yadav Short Hills, N.J. 2025
52 Nicholas Viana Coral Gables, Fla. 2024
53 Patrick Shawger Singer Island, Fla. 2027
54 Connor Foster Emmet, Ark. 2026
55 Kristian Eakins Fort Lauderdale, Fla. 2025
56 Jackson Krueger Lutz, Fla. 2025
57 Chase Brown Tallahassee, Fla. 2025
58 Alejandro Scarpetta Winter Garden, Fla. 2025
59 Enzo Clerici Orchard Park, N.Y. 2025
60 JD Codispoti Franklin, Tenn. 2025
61 Weston Gain Edina, Minn. 2025
62 Maxwell Christie Los Angeles, Calif. 2025
63 Sebastian Montemayor (Mexico) Monterrey, , Mexico 2027
64 Matthew McMahon Jupiter, Fla. 2024
65 Jonathan McLeroy Orlando, Fla. 2024
66 Easton Oliva Ponte Vedra Beach, Fla. 2026
67 Andrew Stein Jupiter, Fla. 2027
68 Connor Danahy Orlando, Fla. 2028
69 Aidan Tipple Naples, Fla. 2024
70 Liam Merlino Tampa, Fla. 2026
71 Alex Kruschwitz Winter Haven, Fla. 2028
72 Brackston Pitts Boerne, Texas 2027
73 Samson Landers Little Silver, N.J. 2026
74 Gabriel Penagos Flores (Guatemala) Guatemala, 2026
75 Ethan Lee Royal Palm Beach, Fla. 2028
76 Carson Treadwell Frisco, Texas 2027
77 Reece Williams
Beaumont, Texas 2027
78 Pin-Tsun Shih (Taiwan) Port St. Lucie, Fla. 2027
79 Cooper Mohr North Andover, Mass. 2024
80 Lucas Katz Saint Simons Island, Ga. 2024
81 Chase Bloss Ponte Vedra Beach, Fla. 2026
82 Cade Williams Monroe, Ga. 2026
83 Guankhua Van (Kazakhstan) Wesley Chapel, Fla. 2026
84 Xilai Zhang (China) Winter Garden, Fla. 2026
85 Tyler Larson Tallahassee, Fla. 2026
86 Easton Horner Tampa, Fla. 2026
87 Sloan Gagnon Westwood, Mass. 2026
88 Caden Powell Springfield, Tenn. 2026
89 Omar Faruk Elias (Dominican Republic) Miami, Fla. 2026
90 Xeve Perez Port Saint Lucie, Ga. 2028
91 Yaohang Zhu (China) Orlando, Fla. 2027
92 Aaron Umholtz Tampa, Fla. 2028
93 Mateo Quenneville Port St. Lucie, Fla. 2027
94 Rio Gordy
Houston, Texas 2028
95 Major Lee Ponte Vedra Beach, Fla. 2028
96 Michael J. Kim (South Korea) Bella Collina, Fla. 2030
97 Yaoqun Zhu (China) Orlando, Fla. 2029
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Hannah Booth Oviedo, Fla. 2025
2 Elyse Meerdink Tampa, Fla. 2027
3 Hilla Dries (Germany) Wesley Chapel, Fla. 2026
4 Ava Estrella Brookville, N.Y. 2026
5 Michelle Su Clermont, Fla. 2026
6 Grace Breffitt Ponte Vedra, Fla. 2027
7 Elli Chon
sanford, Fla. 2027
8 Taryn Nguyen Bradenton, Fla. 2026
9 Alexia Iordanov St Augustine, Fla. 2027
10 Morgan Franklin Fort Myers, Fla. 2024
11 Catalina Dolan St Petersburg, Fla. 2029
12 Maren Richards Groveland, Fla. 2030
13 Sophie Weber (Canada) Burlington, Ontario, Canada 2026
14 Olivia Aronhalt Powell, Ohio 2025
15 Ann Burel Orlando, Fla. 2024
16 Jessica Liu (China) Newport Coast, Calif. 2026
17 Mackenzie Federspiel Richmond, Ky. 2026
18 Sonia Kanwar New York, N.Y. 2026
19 Adysn Schachtel Dallas, Texas 2025
20 LaiKei Wang (Macau) Boca Raton, Fla. 2025
21 Allyson Benson Lake Mary, Fla. 2027
22 Chloe Wang Orlando, Fla. 2030
23 Gracie Song Waxhaw, N.C. 2026
24 Nicole Wu (Australia) Davie, Fla. 2028
25 Nicole Uminski (Brazil) Reunion, Fla. 2029
26 Willda Kuang Lakewood Ranch, Fla. 2028
27 Angela Liu Los Angeles, Calif. 2026
28 Darci Wagner Vero Beach, Fla. 2026